Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 14159
  • Návštěvy: 55/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-sever  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1529
    Týden:
    55
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Kožlany - Ledce 3:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Nýřany - Baník Líně 3:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Dolní Bělá - Kaznějov B 1:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Mladotice - Sokol Manětín 3:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Sulkov - Baník Zbůch 2:1 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Křelovice - Všeruby 2:1 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Horní Bříza B - Tlučná 3:2 (2:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Ledce - Tlučná 2:1 np (0:1)
    So 31.08. 17:00 Všeruby - Horní Bříza B 6:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Baník Zbůch - Křelovice 4:2 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Mladotice - Sulkov 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Baník Líně - Dolní Bělá 6:2 (2:2)
    So 31.08. 17:00 Kožlany - Nýřany 5:2 (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Kaznějov B - Sokol Manětín 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Nýřany - Ledce 0:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Dolní Bělá - Kožlany 1:3 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Baník Líně - Sokol Manětín 4:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Sulkov - Kaznějov B 3:2 np (2:1)
    So 07.09. 17:00 Křelovice - Mladotice 6:0 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Tlučná - Všeruby 4:2 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Horní Bříza B - Baník Zbůch 3:7 (3:2)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Ledce - Všeruby 4:3 np (3:0)
    So 14.09. 16:30 Baník Zbůch - Tlučná 2:3 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Mladotice - Horní Bříza B 4:3 (3:1)
    So 14.09. 16:30 Baník Líně - Sulkov 1:3 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Kožlany - Sokol Manětín 7:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Nýřany - Dolní Bělá 4:3 (3:0)
    Ne 15.09. 16:30 Kaznějov B - Křelovice 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Dolní Bělá - Ledce 3:2 np (1:1)
    So 21.09. 16:30 Nýřany - Sokol Manětín 6:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Sulkov - Kožlany 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Křelovice - Baník Líně 4:1 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Tlučná - Mladotice 4:1 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Baník Zbůch - Všeruby 6:3 (4:1)
    Ne 22.09. 16:30 Horní Bříza B - Kaznějov B 2:4 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Ledce - Baník Zbůch 0:12 (0:5)
    So 28.09. 16:00 Mladotice - Všeruby 6:3 (4:1)
    So 28.09. 16:00 Baník Líně - Horní Bříza B 10:1 (7:0)
    So 28.09. 16:00 Kožlany - Křelovice 3:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Nýřany - Sulkov 2:5 (1:4)
    So 28.09. 16:00 Dolní Bělá - Sokol Manětín 6:1 (4:0)
    Ne 29.09. 16:00 Kaznějov B - Tlučná 1:2 np (0:0)

    7.kolo

    So 05.10. 14:00 Křelovice - Nýřany 1:3 (1:2)
    So 05.10. 16:00 Ledce - Sokol Manětín 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Sulkov - Dolní Bělá 4:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Tlučná - Baník Líně 0:2 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Všeruby - Kaznějov B 4:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Baník Zbůch - Mladotice 4:2 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Horní Bříza B - Kožlany 6:5 np (1:3)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Ledce - Mladotice 3:4 np (3:2)
    So 12.10. 15:30 Baník Líně - Všeruby 1:7 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Kožlany - Tlučná 4:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Nýřany - Horní Bříza B 7:1 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Dolní Bělá - Křelovice 2:3 np (0:0)
    So 12.10. 15:30 Sulkov - Sokol Manětín 4:1 (3:0)
    Ne 13.10. 15:30 Kaznějov B - Baník Zbůch 6:3 (3:0)

    9.kolo

    So 19.10. 11:00 Dolní Bělá - Horní Bříza B 2:3 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Sulkov - Ledce 4:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Křelovice - Sokol Manětín 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Tlučná - Nýřany 1:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Všeruby - Kožlany 0:4 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Baník Zbůch - Baník Líně 3:1 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Mladotice - Kaznějov B 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Ledce - Kaznějov B 4:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Baník Líně - Mladotice 3:7 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Kožlany - Baník Zbůch 6:2 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Nýřany - Všeruby 1:3 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Dolní Bělá - Tlučná 0:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Sulkov - Křelovice 3:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Horní Bříza B - Sokol Manětín 3:0 (0:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Křelovice - Ledce 1:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Tlučná - Sokol Manětín 5:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Všeruby - Dolní Bělá 5:2 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Baník Zbůch - Nýřany 3:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Mladotice - Kožlany 1:2 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Horní Bříza B - Sulkov 1:4 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Kaznějov B - Baník Líně 8:1 (3:0)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Ledce - Baník Líně 4:2 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Kožlany - Kaznějov B 3:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Nýřany - Mladotice 2:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Dolní Bělá - Baník Zbůch 1:6 (0:3)
    So 09.11. 14:00 Všeruby - Sokol Manětín 4:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Sulkov - Tlučná 3:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Křelovice - Horní Bříza B 1:0 (0:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:00 Ledce - Horní Bříza B 2:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Tlučná - Křelovice 3:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Všeruby - Sulkov 2:3 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Baník Zbůch - Sokol Manětín 7:0 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Mladotice - Dolní Bělá 7:1 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Baník Líně - Kožlany 4:1 (2:1)
    Ne 17.11. 13:30 Kaznějov B - Nýřany 2:3 np (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 12 1 0 0 40:12 38
    2. 13 10 0 1 2 46:17 31
    3. 13 9 0 0 4 60:29 27
    4. 13 7 1 1 4 27:21 24
    5. 13 5 2 2 4 21:32 21
    6. 13 6 1 0 6 32:27 20
    7. 13 6 1 0 6 37:36 20
    8. 13 6 1 0 6 24:24 20
    9. 13 6 0 1 6 43:35 19
    10. 13 5 0 3 5 36:28 18
    11. 13 5 0 0 8 38:44 15
    12. 13 3 1 0 9 26:54 11
    13. 13 2 1 1 9 24:45 9
    14. 13 0 0 0 13 6:56 0