Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 14168
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Karlovy Vary  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1182
    Týden:
    21
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 17.08. 10:30 Dalovice - Žlutice B 14:3 (10:2)
    So 17.08. 10:30 Božíčany - Pernink 2:3 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Verušičky - Jiskra Březová 1:5 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Bochov - Jáchymov 3:0 (1:0)
    Ne 18.08. 14:00 Vojkovice - Sedlec 1:3 (0:2)
    Ne 18.08. 15:00 Nejdek B - Ajax Kolová B 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 Útvina - Bečov 1:1 (0:0)

    1.kolo

    So 24.08. 14:00 Pernink - Útvina 2:3 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Jiskra Březová - Božíčany 5:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Ajax Kolová B - Dalovice 0:4 (0:2)
    So 24.08. 17:00 Sedlec - Nejdek B 2:2 (0:2)
    Ne 25.08. 14:00 Bečov - Bochov 4:4 (4:2)
    Ne 25.08. 15:00 Jáchymov - Vojkovice 1:0 (0:0)
    Ne 25.08. 15:00 Žlutice B - Verušičky 6:2 (2:2)

    2.kolo

    So 31.08. 10:30 Dalovice - Sedlec 5:0 (2:0)
    So 31.08. 10:30 Božíčany - Žlutice B 4:2 (2:2)
    So 31.08. 17:00 Verušičky - Ajax Kolová B 8:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Bochov - Pernink 8:1 (3:1)
    Ne 01.09. 14:00 Vojkovice - Nejdek B 2:0 (2:0)
    Ne 01.09. 15:00 Jáchymov - Bečov 2:3 (1:2)
    Ne 01.09. 17:00 Útvina - Jiskra Březová 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:30 Božíčany - Ajax Kolová B 5:3 (3:2)
    So 07.09. 14:00 Pernink - Jáchymov 2:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Bečov - Vojkovice 0:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Jiskra Březová - Bochov 1:3 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Sedlec - Verušičky 4:1 (3:0)
    Ne 08.09. 15:00 Žlutice B - Útvina 3:3 (2:2)
    Ne 08.09. 15:00 Nejdek B - Dalovice 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 10:30 Božíčany - Sedlec 2:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Verušičky - Nejdek B 3:3 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Bochov - Žlutice B 5:1 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Bečov - Pernink 6:0 (3:0)
    Ne 15.09. 14:00 Vojkovice - Dalovice 2:2 (1:0)
    Ne 15.09. 15:00 Jáchymov - Jiskra Březová 0:4 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Útvina - Ajax Kolová B 10:0 (5:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:30 Dalovice - Verušičky 15:0 (8:0)
    So 21.09. 13:30 Pernink - Vojkovice 1:2 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Jiskra Březová - Bečov 3:3 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Sedlec - Útvina 2:1 (1:1)
    Ne 22.09. 15:00 Žlutice B - Jáchymov 2:0 (2:0)
    Ne 22.09. 15:00 Ajax Kolová B - Bochov 1:3 (0:2)
    Ne 22.09. 15:00 Nejdek B - Božíčany 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 28.09. 10:30 Božíčany - Dalovice 2:6 (1:3)
    So 28.09. 13:00 Pernink - Jiskra Březová 2:6 (2:3)
    So 28.09. 16:00 Bochov - Sedlec 7:3 (2:2)
    So 28.09. 16:00 Bečov - Žlutice B 13:0 (5:0)
    Ne 29.09. 14:00 Vojkovice - Verušičky 3:3 (2:1)
    Ne 29.09. 15:00 Jáchymov - Ajax Kolová B 9:0 (5:0)
    Ne 29.09. 16:00 Útvina - Nejdek B 3:0 (3:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:30 Žlutice B - Pernink 5:0 (2:0)
    So 05.10. 10:30 Dalovice - Útvina 2:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Jiskra Březová - Vojkovice 3:2 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Ajax Kolová B - Bečov 2:3 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Sedlec - Jáchymov 1:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Verušičky - Božíčany 0:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Nejdek B - Bochov 2:1 (0:0)

    8.kolo

    So 12.10. 12:30 Pernink - Ajax Kolová B 5:3 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Bochov - Dalovice 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Bečov - Sedlec 2:2 (0:2)
    So 12.10. 15:30 Jiskra Březová - Žlutice B 6:3 (4:1)
    Ne 13.10. 14:00 Vojkovice - Božíčany 2:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Jáchymov - Nejdek B 1:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Útvina - Verušičky 5:0 (3:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:30 Dalovice - Jáchymov 4:0 (1:0)
    So 19.10. 10:30 Božíčany - Útvina 6:1 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Sedlec - Pernink 3:2 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Verušičky - Bochov 3:7 (1:2)
    Ne 20.10. 15:00 Žlutice B - Vojkovice 1:4 (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Ajax Kolová B - Jiskra Březová 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Nejdek B - Bečov 1:4 (0:3)

    10.kolo

    So 26.10. 11:30 Pernink - Nejdek B 1:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Bochov - Božíčany 3:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Bečov - Dalovice 0:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Jiskra Březová - Sedlec 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Vojkovice - Útvina 3:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Jáchymov - Verušičky 2:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Žlutice B - Ajax Kolová B 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 02.11. 10:30 Dalovice - Pernink 13:0 (4:0)
    So 02.11. 10:30 Božíčany - Jáchymov 2:4 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Ajax Kolová B - Vojkovice 2:4 (1:3)
    So 02.11. 14:00 Sedlec - Žlutice B 10:0 (4:0)
    So 02.11. 14:00 Verušičky - Bečov 1:8 (0:5)
    Ne 03.11. 14:00 Nejdek B - Jiskra Březová 4:3 (2:3)
    Ne 03.11. 14:00 Útvina - Bochov 0:3 (0:0)

    12. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:30 Vojkovice - Bochov 0:1 (0:0)
    So 09.11. 10:30 Žlutice B - Nejdek B 1:7 (1:4)
    So 09.11. 11:00 Pernink - Verušičky 11:1 (8:0)
    So 09.11. 14:00 Bečov - Božíčany 2:2 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Jiskra Březová - Dalovice 0:4 (0:3)
    Ne 10.11. 14:00 Jáchymov - Útvina 2:4 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Ajax Kolová B - Sedlec 2:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 12 1 0 73:8 37
    2. 13 10 1 2 48:17 31
    3. 13 8 1 4 41:25 25
    4. 13 6 6 1 49:20 24
    5. 13 6 2 5 29:31 20
    6. 13 5 3 5 25:21 18
    7. 13 5 3 5 30:28 18
    8. 13 5 2 6 34:26 17
    9. 13 5 0 8 30:52 15
    10. 13 3 5 5 21:23 14
    11. 13 4 2 7 22:26 14
    12. 13 3 1 9 17:53 10
    13. 13 3 1 9 27:69 10
    14. 13 1 2 10 23:70 5