Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 17. srpna 2019
svátek má Petra.
Hlavní menu
  • ID: 14173
  • Návštěvy: 206/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    465
    Týden:
    206
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Závada - Stěbořice
    Ne 18.08. 10:00 Dolní Životice - Březová
    Ne 18.08. 15:00 Vřesina - Melč
    Ne 18.08. 16:00 Kylešovice - Těškovice
    Ne 18.08. 17:00 Píšť - Litultovice
    Ne 18.08. 17:00 Vávrovice - Štítina
    Ne 18.08. 17:00 Komárov - Jakartovice

    4.kolo

    So 24.08. 16:00 Litultovice - Březová
    So 24.08. 16:00 Melč - Závada
    So 24.08. 17:00 Jakartovice - Dolní Životice
    So 24.08. 17:00 Štítina - Komárov
    So 24.08. 17:00 Stěbořice - Vávrovice
    So 24.08. 17:00 Těškovice - Vřesina
    Ne 25.08. 17:00 Píšť - Kylešovice

    5.kolo

    So 31.08. 16:30 Závada - Těškovice
    So 31.08. 16:30 Vávrovice - Melč
    So 31.08. 16:30 Březová - Jakartovice
    Ne 01.09. 10:00 Dolní Životice - Štítina
    Ne 01.09. 15:00 Vřesina - Píšť
    Ne 01.09. 16:00 Kylešovice - Litultovice
    Ne 01.09. 16:30 Komárov - Stěbořice

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Štítina - Březová
    So 07.09. 16:00 Stěbořice - Dolní Životice
    So 07.09. 16:00 Melč - Komárov
    So 07.09. 16:00 Těškovice - Vávrovice
    Ne 08.09. 16:00 Litultovice - Jakartovice
    Ne 08.09. 16:00 Píšť - Závada
    Ne 08.09. 16:00 Kylešovice - Vřesina

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Závada - Kylešovice
    So 14.09. 16:00 Vávrovice - Píšť
    So 14.09. 16:00 Březová - Stěbořice
    So 14.09. 16:00 Jakartovice - Štítina
    Ne 15.09. 10:00 Dolní Životice - Melč
    Ne 15.09. 15:00 Vřesina - Litultovice
    Ne 15.09. 16:00 Komárov - Těškovice

    8.kolo

    So 21.09. 16:00 Stěbořice - Jakartovice
    So 21.09. 16:00 Melč - Březová
    So 21.09. 16:00 Těškovice - Dolní Životice
    Ne 22.09. 15:00 Vřesina - Závada
    Ne 22.09. 16:00 Litultovice - Štítina
    Ne 22.09. 16:00 Píšť - Komárov
    Ne 22.09. 16:00 Kylešovice - Vávrovice

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Závada - Litultovice
    So 28.09. 15:30 Vávrovice - Vřesina
    So 28.09. 15:30 Březová - Těškovice
    So 28.09. 15:30 Jakartovice - Melč
    So 28.09. 15:30 Štítina - Stěbořice
    Ne 29.09. 10:00 Dolní Životice - Píšť
    Ne 29.09. 15:30 Komárov - Kylešovice

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Melč - Štítina
    So 05.10. 15:00 Těškovice - Jakartovice
    So 05.10. 15:00 Závada - Vávrovice
    Ne 06.10. 15:00 Litultovice - Stěbořice
    Ne 06.10. 15:00 Píšť - Březová
    Ne 06.10. 15:00 Vřesina - Komárov
    Ne 06.10. 16:00 Kylešovice - Dolní Životice

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Vávrovice - Litultovice
    So 12.10. 15:00 Březová - Kylešovice
    So 12.10. 15:00 Jakartovice - Píšť
    So 12.10. 15:00 Štítina - Těškovice
    So 12.10. 15:00 Stěbořice - Melč
    Ne 13.10. 10:00 Dolní Životice - Vřesina
    Ne 13.10. 15:00 Komárov - Závada

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Těškovice - Stěbořice
    So 19.10. 14:00 Závada - Dolní Životice
    So 19.10. 14:00 Vávrovice - Komárov
    Ne 20.10. 14:00 Litultovice - Melč
    Ne 20.10. 14:00 Píšť - Štítina
    Ne 20.10. 14:00 Vřesina - Březová
    Ne 20.10. 16:00 Kylešovice - Jakartovice

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Březová - Závada
    So 26.10. 14:00 Jakartovice - Vřesina
    So 26.10. 14:00 Štítina - Kylešovice
    So 26.10. 14:00 Stěbořice - Píšť
    So 26.10. 14:00 Melč - Těškovice
    Ne 27.10. 10:00 Dolní Životice - Vávrovice
    Ne 27.10. 14:00 Komárov - Litultovice

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Těškovice - Litultovice
    So 02.11. 14:00 Závada - Jakartovice
    So 02.11. 14:00 Vávrovice - Březová
    Ne 03.11. 14:00 Píšť - Melč
    Ne 03.11. 14:00 Vřesina - Štítina
    Ne 03.11. 14:00 Komárov - Dolní Životice
    Ne 03.11. 16:00 Kylešovice - Stěbořice

    2.kolo

    So 09.11. 13:30 Březová - Komárov
    So 09.11. 13:30 Jakartovice - Vávrovice
    So 09.11. 13:30 Štítina - Závada
    So 09.11. 13:30 Stěbořice - Vřesina
    So 09.11. 13:30 Melč - Kylešovice
    So 09.11. 13:30 Těškovice - Píšť
    Ne 10.11. 13:30 Litultovice - Dolní Životice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 0 0 0 0 0:0 0
    2. 0 0 0 0 0:0 0
    3. 0 0 0 0 0:0 0
    4. 0 0 0 0 0:0 0
    5. 0 0 0 0 0:0 0
    6. 0 0 0 0 0:0 0
    7. 0 0 0 0 0:0 0
    8. 0 0 0 0 0:0 0
    9. 0 0 0 0 0:0 0
    10. 0 0 0 0 0:0 0
    11. 0 0 0 0 0:0 0
    12. 0 0 0 0 0:0 0
    13. 0 0 0 0 0:0 0
    14. 0 0 0 0 0:0 0