Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 14173
  • Návštěvy: 266/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2561
    Týden:
    266
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Závada - Stěbořice 3:3 (2:1)
    Ne 18.08. 10:00 Dolní Životice - Březová 3:2 (0:1)
    Ne 18.08. 15:00 Vřesina - Melč 3:4 (2:2)
    Ne 18.08. 16:00 Kylešovice - Těškovice 4:3 (3:0)
    Ne 18.08. 17:00 Píšť - Litultovice 5:2 (3:1)
    Ne 18.08. 17:00 Vávrovice - Štítina 1:0 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Komárov - Jakartovice 4:5 (2:4)

    4.kolo

    So 24.08. 16:00 Litultovice - Březová 0:3 (0:2)
    So 24.08. 16:00 Melč - Závada 2:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Jakartovice - Dolní Životice 4:5 (2:3)
    So 24.08. 17:00 Štítina - Komárov 2:4 (2:3)
    So 24.08. 17:00 Těškovice - Vřesina 0:2 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Píšť - Kylešovice 7:2 (3:1)
    Čt 26.09. 16:30 Stěbořice - Vávrovice 4:2 (2:1)

    6.kolo

    Čt 05.09. 16:30 Těškovice - Vávrovice 2:2 (1:0)
    So 07.09. 16:00 Štítina - Březová 0:2 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Stěbořice - Dolní Životice 4:1 (2:1)
    So 07.09. 16:00 Melč - Komárov 0:3 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Litultovice - Jakartovice 4:4 (1:3)
    Ne 08.09. 16:00 Píšť - Závada 6:1 (4:1)
    Ne 08.09. 16:00 Kylešovice - Vřesina 0:2 (0:2)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Vávrovice - Píšť 2:3 (0:2)
    So 14.09. 16:00 Dolní Životice - Melč 6:2 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Březová - Stěbořice 0:3 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Jakartovice - Štítina 4:3 (4:1)
    Ne 15.09. 15:00 Vřesina - Litultovice 2:3 (2:1)
    Ne 15.09. 16:00 Kylešovice - Závada 2:3 (1:1)
    Ne 15.09. 16:00 Komárov - Těškovice 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 21.09. 16:00 Stěbořice - Jakartovice 6:1 (2:1)
    So 21.09. 16:00 Melč - Březová 0:2 (0:1)
    Ne 22.09. 15:00 Vřesina - Závada 5:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Litultovice - Štítina 3:0 (2:0)
    Ne 22.09. 16:00 Těškovice - Dolní Životice 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:00 Píšť - Komárov 4:1 (1:1)
    Ne 22.09. 16:00 Kylešovice - Vávrovice 4:1 (2:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Závada - Litultovice 1:4 (1:1)
    So 28.09. 15:30 Vávrovice - Vřesina 3:3 (1:2)
    So 28.09. 15:30 Březová - Těškovice 2:1 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Jakartovice - Melč 2:4 (1:1)
    Ne 29.09. 10:00 Dolní Životice - Píšť 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Komárov - Kylešovice 2:3 (2:2)
    Ne 29.09. 15:30 Štítina - Stěbořice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Melč - Štítina 2:4 (0:1)
    So 05.10. 15:00 Těškovice - Jakartovice 3:2 (1:1)
    So 05.10. 15:00 Závada - Vávrovice 1:4 (1:3)
    Ne 06.10. 15:00 Litultovice - Stěbořice 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Píšť - Březová 5:2 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Vřesina - Komárov 3:5 (1:4)
    Ne 06.10. 16:00 Kylešovice - Dolní Životice 1:3 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Vávrovice - Litultovice 6:0 (3:0)
    So 12.10. 15:00 Březová - Kylešovice 6:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Jakartovice - Píšť 3:2 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Štítina - Těškovice 0:0 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Stěbořice - Melč 3:2 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Dolní Životice - Vřesina 5:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Komárov - Závada 4:1 (2:1)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Těškovice - Stěbořice 4:3 (1:0)
    So 19.10. 14:00 Závada - Dolní Životice 3:3 (1:2)
    So 19.10. 14:00 Vávrovice - Komárov 5:0 (3:0)
    Ne 20.10. 14:00 Litultovice - Melč 2:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:00 Píšť - Štítina 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:00 Vřesina - Březová 2:3 (1:1)
    Ne 20.10. 16:00 Kylešovice - Jakartovice 6:1 (2:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Březová - Závada 3:0k
    So 26.10. 14:00 Jakartovice - Vřesina 2:5 (1:4)
    So 26.10. 14:00 Štítina - Kylešovice 6:0 (3:0)
    So 26.10. 14:00 Stěbořice - Píšť 3:0 (2:0)
    So 26.10. 14:00 Melč - Těškovice 3:1 (3:0)
    Ne 27.10. 10:00 Dolní Životice - Vávrovice 4:2 (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Komárov - Litultovice 4:2 (1:0)

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Těškovice - Litultovice 0:0
    So 02.11. 14:00 Závada - Jakartovice 2:2
    So 02.11. 14:00 Vávrovice - Březová 2:1
    Ne 03.11. 14:00 Píšť - Melč 2:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Vřesina - Štítina 2:0
    Ne 03.11. 14:00 Komárov - Dolní Životice 3:2 (2:1)
    Ne 03.11. 16:00 Kylešovice - Stěbořice 1:6 (1:4)

    2.kolo

    So 09.11. 13:30 Litultovice - Dolní Životice 3:4 (2:1)
    So 09.11. 13:30 Březová - Komárov 5:0 (3:0)
    So 09.11. 13:30 Jakartovice - Vávrovice 3:5 (2:4)
    So 09.11. 13:30 Štítina - Závada 2:1 (0:0)
    So 09.11. 13:30 Stěbořice - Vřesina 3:1 (2:1)
    So 09.11. 13:30 Těškovice - Píšť 1:3 (0:2)
    So 09.11. 15:30 Kylešovice - Melč 0:6 (0:3)

    5.kolo

    30.08. 17:30 Kylešovice - Litultovice 2:2 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Závada - Těškovice 2:2 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Březová - Jakartovice 4:2 (4:1)
    Ne 01.09. 10:00 Dolní Životice - Štítina 4:2 (1:1)
    Ne 01.09. 15:00 Vřesina - Píšť 2:2 (2:1)
    Ne 01.09. 16:30 Vávrovice - Melč 7:2 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Komárov - Stěbořice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 10 1 1 40:15 31
    2. 13 9 1 3 43:29 28
    3. 13 9 0 4 35:18 27
    4. 13 8 2 3 42:24 26
    5. 13 7 2 4 42:27 23
    6. 12 6 0 6 30:35 18
    7. 13 5 2 6 33:31 17
    8. 13 4 4 5 21:23 16
    9. 13 4 3 6 25:32 15
    10. 13 4 2 7 29:37 14
    11. 13 4 1 8 25:48 13
    12. 13 3 2 8 35:53 11
    13. 13 3 1 9 19:26 10
    14. 13 1 5 7 21:42 8