Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 18. ledna 2020
svátek má Vladislav.
Hlavní menu
  • ID: 14174
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1513
    Týden:
    22
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 13:00 Bolatice B - Kobeřice B 5:1 (1:1)
    So 17.08. 15:00 Chuchelná B - Štěpánkovice B 1:8 (0:4)
    So 17.08. 17:00 Hať B - Kozmice B 1:1 (1:0)
    Ne 18.08. 14:00 Sudice - Bohuslavice B 4:5 (2:4)
    Ne 18.08. 15:00 Šilheřovice B - Strahovice B 4:2 (1:1)
    Ne 18.08. 17:00 Dolní Benešov B - Bělá 3:3 (1:3)
    Ne 18.08. 17:00 Darkovičky B - Dobroslavice 2:2 (0:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Štěpánkovice B - Bohuslavice B 0:5 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Kozmice B - Sudice 6:2 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Dobroslavice - Hať B 9:0 (6:0)
    So 24.08. 17:00 Bolatice B - Dolní Benešov B 1:2 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Strahovice B - Kobeřice B 0:0 (0:0)
    Ne 25.08. 16:00 Bělá - Darkovičky B 5:2 (2:2)
    Po 28.10. 13:00 Chuchelná B - Šilheřovice B 2:5 (0:1)

    5.kolo

    So 31.08. 15:00 Šilheřovice B - Štěpánkovice B 2:0 (1:0)
    So 31.08. 16:30 Hať B - Bělá 1:3 (1:3)
    So 31.08. 16:30 Bohuslavice B - Kozmice B 2:0 (0:0)
    Ne 01.09. 12:00 Dolní Benešov B - Strahovice B 3:2 (2:0)
    Ne 01.09. 16:00 Kobeřice B - Chuchelná B 7:2 (4:1)
    Ne 01.09. 16:30 Darkovičky B - Bolatice B 6:4 (5:1)
    Ne 01.09. 16:30 Sudice - Dobroslavice 2:3 (1:2)

    6.kolo

    St 04.09. 16:30 Dobroslavice - Bohuslavice B 1:5 (0:0)
    So 07.09. 15:00 Dolní Benešov B - Chuchelná B 4:1 (3:0)
    So 07.09. 15:00 Kobeřice B - Šilheřovice B 2:5 (1:2)
    So 07.09. 16:00 Štěpánkovice B - Kozmice B 0:2 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Bolatice B - Hať B 9:1 (8:1)
    So 07.09. 16:00 Strahovice B - Darkovičky B 3:1 (1:0)
    Ne 08.09. 16:00 Bělá - Sudice 9:1 (5:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Kobeřice B - Štěpánkovice B 1:3 (0:1)
    So 14.09. 16:00 Hať B - Strahovice B 3:3 (1:1)
    So 14.09. 16:00 Kozmice B - Dobroslavice 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Dolní Benešov B - Šilheřovice B 4:3 (3:2)
    Ne 15.09. 16:00 Chuchelná B - Darkovičky B 0:4 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Sudice - Bolatice B 1:4 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Bohuslavice B - Bělá 1:1 (1:1)

    8.kolo

    So 21.09. 15:00 Chuchelná B - Hať B 1:0 (1:0)
    So 21.09. 15:00 Šilheřovice B - Darkovičky B 2:3 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Bolatice B - Bohuslavice B 2:2 (1:1)
    So 21.09. 16:00 Strahovice B - Sudice 2:4 (1:1)
    So 21.09. 16:00 Kobeřice B - Dolní Benešov B 1:5 (1:2)
    Ne 22.09. 16:00 Bělá - Kozmice B 4:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Štěpánkovice B - Dobroslavice 3:4 (0:3)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Hať B - Šilheřovice B 0:10 (0:3)
    So 28.09. 15:30 Bohuslavice B - Strahovice B 0:8 (0:5)
    So 28.09. 15:30 Kozmice B - Bolatice B 2:6 (1:3)
    Ne 29.09. 15:30 Dolní Benešov B - Štěpánkovice B 5:4 (4:2)
    Ne 29.09. 15:30 Darkovičky B - Kobeřice B 8:0 (3:0)
    Ne 29.09. 15:30 Sudice - Chuchelná B 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Dobroslavice - Bělá 1:2 (0:2)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Štěpánkovice B - Bělá 2:7 (0:3)
    So 05.10. 15:00 Bolatice B - Dobroslavice 3:0 (0:0)
    So 05.10. 15:00 Strahovice B - Kozmice B 2:1 (1:0)
    So 05.10. 15:00 Chuchelná B - Bohuslavice B 0:3 (0:2)
    So 05.10. 15:00 Šilheřovice B - Sudice 5:1 (3:1)
    So 05.10. 15:00 Kobeřice B - Hať B 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Dolní Benešov B - Darkovičky B 7:0 (4:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Štěpánkovice B - Bolatice B 3:1 (2:1)
    So 19.10. 14:00 Strahovice B - Bělá 1:2 (0:1)
    So 19.10. 14:00 Chuchelná B - Dobroslavice 3:1 (0:1)
    So 19.10. 14:00 Šilheřovice B - Kozmice B 3:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:00 Dolní Benešov B - Sudice 7:3 (4:0)
    Ne 20.10. 14:00 Darkovičky B - Hať B 1:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Bohuslavice B - Kobeřice B 1:2

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Hať B - Štěpánkovice B 0:5 (0:1)
    So 26.10. 14:00 Kozmice B - Kobeřice B 3:4 (2:2)
    So 26.10. 14:00 Dobroslavice - Šilheřovice B 3:1 (0:0)
    So 26.10. 14:00 Bolatice B - Strahovice B 9:1 (4:1)
    Ne 27.10. 14:00 Sudice - Darkovičky B 3:8 (2:3)
    Ne 27.10. 14:00 Bělá - Chuchelná B 6:0 (2:0)
    Po 28.10. 14:00 Bohuslavice B - Dolní Benešov B 1:4 (1:2)

    1.kolo

    So 02.11. 14:00 Strahovice B - Štěpánkovice B 3:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Chuchelná B - Bolatice B 2:4 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Šilheřovice B - Bělá 0:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Kobeřice B - Dobroslavice 7:0 (4:0)
    So 02.11. 14:00 Hať B - Sudice 2:4 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Dolní Benešov B - Kozmice B 10:3
    Ne 03.11. 14:00 Darkovičky B - Bohuslavice B 5:0

    2.kolo

    So 09.11. 13:30 Štěpánkovice B - Sudice 2:2 (0:2)
    So 09.11. 13:30 Bohuslavice B - Hať B 3:0 (2:0)
    So 09.11. 13:30 Kozmice B - Darkovičky B 0:5 (0:2)
    So 09.11. 13:30 Dobroslavice - Dolní Benešov B 4:3 (1:2)
    So 09.11. 13:30 Bolatice B - Šilheřovice B 10:0 (3:0)
    So 09.11. 13:30 Strahovice B - Chuchelná B 2:0 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Bělá - Kobeřice B 10:0 (3:0)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Bohuslavice B - Šilheřovice B 1:5 (1:3)
    So 12.10. 15:00 Dobroslavice - Strahovice B 1:3 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Darkovičky B - Štěpánkovice B 5:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Sudice - Kobeřice B 4:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:00 Bělá - Bolatice B 5:1 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Hať B - Dolní Benešov B 6:1 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Kozmice B - Chuchelná B 3:0 (2:0)

    15.kolo

    Ne 22.03. 15:00 Sudice - Štěpánkovice B
    Ne 22.03. 15:00 Hať B - Bohuslavice B
    Ne 22.03. 15:00 Darkovičky B - Kozmice B
    Ne 22.03. 15:00 Dolní Benešov B - Dobroslavice
    Ne 22.03. 15:00 Kobeřice B - Bělá
    Ne 22.03. 15:00 Šilheřovice B - Bolatice B
    Ne 22.03. 15:00 Chuchelná B - Strahovice B

    16.kolo

    So 28.03. 00:00 Štěpánkovice B - Chuchelná B
    So 28.03. 00:00 Strahovice B - Šilheřovice B
    So 28.03. 00:00 Kobeřice B - Bolatice B
    So 28.03. 00:00 Bělá - Dolní Benešov B
    So 28.03. 00:00 Dobroslavice - Darkovičky B
    So 28.03. 00:00 Kozmice B - Hať B
    So 28.03. 00:00 Bohuslavice B - Sudice

    17.kolo

    So 04.04. 00:00 Bohuslavice B - Štěpánkovice B
    So 04.04. 00:00 Sudice - Kozmice B
    So 04.04. 00:00 Hať B - Dobroslavice
    So 04.04. 00:00 Darkovičky B - Bělá
    So 04.04. 00:00 Dolní Benešov B - Bolatice B
    So 04.04. 00:00 Kobeřice B - Strahovice B
    So 04.04. 00:00 Šilheřovice B - Chuchelná B

    18.kolo

    So 11.04. 00:00 Štěpánkovice B - Šilheřovice B
    So 11.04. 00:00 Chuchelná B - Kobeřice B
    So 11.04. 00:00 Strahovice B - Dolní Benešov B
    So 11.04. 00:00 Bolatice B - Darkovičky B
    So 11.04. 00:00 Bělá - Hať B
    So 11.04. 00:00 Dobroslavice - Sudice
    So 11.04. 00:00 Kozmice B - Bohuslavice B

    19.kolo

    So 18.04. 00:00 Kozmice B - Štěpánkovice B
    So 18.04. 00:00 Bohuslavice B - Dobroslavice
    So 18.04. 00:00 Sudice - Bělá
    So 18.04. 00:00 Hať B - Bolatice B
    So 18.04. 00:00 Darkovičky B - Strahovice B
    So 18.04. 00:00 Chuchelná B - Dolní Benešov B
    So 18.04. 00:00 Šilheřovice B - Kobeřice B

    20.kolo

    So 25.04. 00:00 Štěpánkovice B - Kobeřice B
    So 25.04. 00:00 Šilheřovice B - Dolní Benešov B
    So 25.04. 00:00 Darkovičky B - Chuchelná B
    So 25.04. 00:00 Strahovice B - Hať B
    So 25.04. 00:00 Bolatice B - Sudice
    So 25.04. 00:00 Bělá - Bohuslavice B
    So 25.04. 00:00 Dobroslavice - Kozmice B

    21.kolo

    So 02.05. 00:00 Dobroslavice - Štěpánkovice B
    So 02.05. 00:00 Kozmice B - Bělá
    So 02.05. 00:00 Bohuslavice B - Bolatice B
    So 02.05. 00:00 Sudice - Strahovice B
    So 02.05. 00:00 Hať B - Chuchelná B
    So 02.05. 00:00 Darkovičky B - Šilheřovice B
    So 02.05. 00:00 Dolní Benešov B - Kobeřice B

    22.kolo

    So 09.05. 00:00 Štěpánkovice B - Dolní Benešov B
    So 09.05. 00:00 Kobeřice B - Darkovičky B
    So 09.05. 00:00 Šilheřovice B - Hať B
    So 09.05. 00:00 Chuchelná B - Sudice
    So 09.05. 00:00 Strahovice B - Bohuslavice B
    So 09.05. 00:00 Bolatice B - Kozmice B
    So 09.05. 00:00 Bělá - Dobroslavice

    23.kolo

    So 16.05. 00:00 Bělá - Štěpánkovice B
    So 16.05. 00:00 Dobroslavice - Bolatice B
    So 16.05. 00:00 Kozmice B - Strahovice B
    So 16.05. 00:00 Bohuslavice B - Chuchelná B
    So 16.05. 00:00 Sudice - Šilheřovice B
    So 16.05. 00:00 Hať B - Kobeřice B
    So 16.05. 00:00 Darkovičky B - Dolní Benešov B

    24.kolo

    So 23.05. 00:00 Štěpánkovice B - Darkovičky B
    So 23.05. 00:00 Dolní Benešov B - Hať B
    So 23.05. 00:00 Kobeřice B - Sudice
    So 23.05. 00:00 Šilheřovice B - Bohuslavice B
    So 23.05. 00:00 Chuchelná B - Kozmice B
    So 23.05. 00:00 Strahovice B - Dobroslavice
    So 23.05. 00:00 Bolatice B - Bělá

    25.kolo

    So 30.05. 00:00 Bolatice B - Štěpánkovice B
    So 30.05. 00:00 Bělá - Strahovice B
    So 30.05. 00:00 Dobroslavice - Chuchelná B
    So 30.05. 00:00 Kozmice B - Šilheřovice B
    So 30.05. 00:00 Kobeřice B - Bohuslavice B
    So 30.05. 00:00 Sudice - Dolní Benešov B
    So 30.05. 00:00 Hať B - Darkovičky B

    26.kolo

    So 06.06. 00:00 Štěpánkovice B - Hať B
    So 06.06. 00:00 Darkovičky B - Sudice
    So 06.06. 00:00 Dolní Benešov B - Bohuslavice B
    So 06.06. 00:00 Kobeřice B - Kozmice B
    So 06.06. 00:00 Šilheřovice B - Dobroslavice
    So 06.06. 00:00 Chuchelná B - Bělá
    So 06.06. 00:00 Strahovice B - Bolatice B

    14.kolo

    So 13.06. 00:00 Štěpánkovice B - Strahovice B
    So 13.06. 00:00 Bolatice B - Chuchelná B
    So 13.06. 00:00 Bělá - Šilheřovice B
    So 13.06. 00:00 Dobroslavice - Kobeřice B
    So 13.06. 00:00 Kozmice B - Dolní Benešov B
    So 13.06. 00:00 Bohuslavice B - Darkovičky B
    So 13.06. 00:00 Sudice - Hať B
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 11 2 0 58:15 35
    2. 13 10 1 2 58:32 31
    3. 13 9 1 3 50:27 28
    4. 13 8 1 4 59:26 25
    5. 13 8 0 5 45:31 24
    6. 13 6 2 5 32:29 20
    7. 13 6 2 5 29:32 20
    8. 13 5 1 7 30:37 16
    9. 13 4 1 8 32:38 13
    10. 13 4 1 8 28:40 13
    11. 13 4 1 8 34:56 13
    12. 13 4 1 8 27:49 13
    13. 13 2 2 9 17:50 8
    14. 13 2 0 11 13:50 6