Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. července 2020
svátek má Bohuslava.
Hlavní menu
  • ID: 14192
  • Návštěvy: 67/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Louny  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3903
    Týden:
    67
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 17.08. 10:30 Havran Kryry - Cítoliby 2:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Tuchořice - TJ Žíželice 7:1 (4:1)
    So 17.08. 17:00 Vrbno n. Lesy - Dobroměřice B 1:5 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Postoloprty - Černčice 2:6 (0:2)
    Ne 18.08. 17:00 Libčeves - FK Staňkovice 4:1 (2:0)
    Ne 18.08. 17:00 Buškovice - Peruc 3:1 (1:0)
    Ne 18.08. 17:00 FK Výškov - Kozly 3:0 (5:0)

    1.kolo

    So 24.08. 10:00 TJ Žíželice - Libčeves 1:8 (1:2)
    So 24.08. 10:30 Havran Kryry - Tuchořice 1:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Kozly - Postoloprty 0:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Peruc - FK Výškov 4:2 (2:0)
    So 24.08. 17:00 FK Staňkovice - Vrbno n. Lesy 1:4 (0:3)
    Ne 25.08. 17:00 Černčice - Cítoliby 0:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Dobroměřice B - Buškovice 3:1 (1:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Cítoliby - Tuchořice 2:4 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Libčeves - Havran Kryry 6:1 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Vrbno n. Lesy - TJ Žíželice 3:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Buškovice - FK Staňkovice 6:3 (3:2)
    So 31.08. 17:00 FK Výškov - Dobroměřice B 3:2 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Postoloprty - Peruc 3:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Černčice - Kozly 2:2 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:00 TJ Žíželice - Buškovice 0:1 (0:1)
    So 07.09. 15:00 Havran Kryry - Vrbno n. Lesy 1:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Kozly - Cítoliby 1:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 FK Staňkovice - FK Výškov 0:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Tuchořice - Libčeves 2:2 (1:2)
    Ne 08.09. 15:00 Peruc - Černčice 0:1 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Dobroměřice B - Postoloprty 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 17:00 Vrbno n. Lesy - Tuchořice 2:4 (0:1)
    So 14.09. 17:00 Buškovice - Havran Kryry 1:5 (0:2)
    So 14.09. 17:00 Postoloprty - FK Staňkovice 5:1 (2:0)
    So 14.09. 17:00 Kozly - Peruc 1:2 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Cítoliby - Libčeves 4:2 (2:0)
    Ne 15.09. 17:00 FK Výškov - TJ Žíželice 7:0 (6:0)
    Ne 15.09. 17:00 Černčice - Dobroměřice B 1:3 (0:1)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 TJ Žíželice - Postoloprty 3:8 (2:3)
    So 21.09. 10:30 Havran Kryry - FK Výškov 2:1 (2:1)
    So 21.09. 14:00 Libčeves - Vrbno n. Lesy 3:2 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Peruc - Cítoliby 2:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 FK Staňkovice - Černčice 2:8 (1:6)
    So 21.09. 16:30 Tuchořice - Buškovice 2:3 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Dobroměřice B - Kozly 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 28.09. 16:30 Buškovice - Libčeves 8:4 (1:3)
    So 28.09. 16:30 Postoloprty - Havran Kryry 5:1 (3:0)
    So 28.09. 16:30 Kozly - FK Staňkovice 3:1 (1:0)
    So 28.09. 16:30 Peruc - Dobroměřice B 2:2 (2:1)
    Ne 29.09. 16:30 Cítoliby - Vrbno n. Lesy 4:2 (2:2)
    Ne 29.09. 16:30 FK Výškov - Tuchořice 2:6 (1:5)
    Ne 29.09. 16:30 Černčice - TJ Žíželice 10:0 (4:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 TJ Žíželice - Kozly 0:4 (0:2)
    So 05.10. 10:30 Havran Kryry - Černčice 0:3 (0:2)
    So 05.10. 16:00 FK Staňkovice - Peruc 0:5 (0:4)
    So 05.10. 16:00 Tuchořice - Postoloprty 3:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Libčeves - FK Výškov 1:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Vrbno n. Lesy - Buškovice 0:3 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Dobroměřice B - Cítoliby 2:3 (1:3)

    8.kolo

    So 12.10. 14:00 Postoloprty - Libčeves 3:0 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Cítoliby - Buškovice 2:5 (0:3)
    So 12.10. 16:00 Kozly - Havran Kryry 5:0 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Peruc - TJ Žíželice 4:2 (4:1)
    So 12.10. 16:00 Dobroměřice B - FK Staňkovice 6:2 (3:1)
    Ne 13.10. 16:00 FK Výškov - Vrbno n. Lesy 2:1 (0:1)
    Ne 13.10. 16:00 Černčice - Tuchořice 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 19.10. 10:00 TJ Žíželice - Dobroměřice B 6:3 (1:0)
    So 19.10. 10:30 Havran Kryry - Peruc 1:0 (1:0)
    So 19.10. 14:00 Libčeves - Černčice 2:3 (2:1)
    So 19.10. 15:30 FK Staňkovice - Cítoliby 3:2 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Tuchořice - Kozly 8:1 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Vrbno n. Lesy - Postoloprty 8:2 (5:2)
    So 19.10. 15:30 Buškovice - FK Výškov 4:2 (1:2)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Postoloprty - Buškovice 1:3 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Černčice - Vrbno n. Lesy 3:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Kozly - Libčeves 2:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Peruc - Tuchořice 2:4 (1:1)
    So 26.10. 14:30 FK Staňkovice - TJ Žíželice 4:2 (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Cítoliby - FK Výškov 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Dobroměřice B - Havran Kryry 3:2 (1:2)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 TJ Žíželice - Cítoliby 4:1 (3:0)
    So 02.11. 10:30 Havran Kryry - FK Staňkovice 4:2 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Tuchořice - Dobroměřice B 2:4 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Libčeves - Peruc 1:5 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Vrbno n. Lesy - Kozly 2:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Buškovice - Černčice 4:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 FK Výškov - Postoloprty 0:3 (0:0)

    12. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:00 TJ Žíželice - Havran Kryry 1:4 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Cítoliby - Postoloprty 3:5 (2:3)
    So 09.11. 14:00 Černčice - FK Výškov 4:2 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Kozly - Buškovice 2:0 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Peruc - Vrbno n. Lesy 2:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 FK Staňkovice - Tuchořice 0:7 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Dobroměřice B - Libčeves 8:2 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 10 0 3 42:26 30
    2. 13 9 2 2 53:22 29
    3. 13 9 1 3 46:26 28
    4. 13 8 1 4 44:23 25
    5. 13 7 1 5 29:21 22
    6. 13 7 1 5 38:31 22
    7. 13 6 1 6 30:33 19
    8. 13 5 3 5 24:31 18
    9. 13 5 2 6 21:22 17
    10. 13 4 2 7 26:29 14
    11. 13 4 2 7 35:41 14
    12. 13 4 1 8 27:30 13
    13. 13 2 1 10 20:56 7
    14. 13 2 0 11 20:64 6