Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 14195
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3333
    Týden:
    49
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 15:00 Hrobčice - FŠ Litvínov 0:4 (0:1)
    So 24.08. 17:30 Lom - Košťany 4:2 (2:0)
    So 24.08. 17:30 Sokol Bečov - Polerady 4:3 np (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Havraň - Braňany 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Horní Jiřetín B - Bílina B 5:2 (0:2)

    2.kolo

    So 31.08. 15:00 Lom - Sokol Bečov 2:1 (0:0)
    So 31.08. 17:30 Košťany - Bílina B 4:0 (2:0)
    So 31.08. 17:30 Braňany - Hrobčice 3:0 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Horní Jiřetín B - FŠ Litvínov 4:3 np (2:1)
    Ne 01.09. 17:30 Polerady - Havraň 5:0 (2:0)

    3.kolo

    So 07.09. 15:00 Hrobčice - Polerady 4:1 (2:0)
    So 07.09. 17:30 Sokol Bečov - Košťany 4:2 (2:0)
    Ne 08.09. 15:30 Bílina B - FŠ Litvínov 2:6 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Havraň - Lom 1:2 np (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Horní Jiřetín B - Braňany 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 14.09. 17:00 Košťany - FŠ Litvínov 4:3 np (2:2)
    So 14.09. 17:00 Braňany - Bílina B 4:2 (2:1)
    So 14.09. 17:00 Polerady - Horní Jiřetín B 1:2 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Lom - Hrobčice 4:2 (2:0)
    Čt 19.09. 17:00 Sokol Bečov - Havraň 7:2 (3:1)

    5.kolo

    So 21.09. 15:00 Hrobčice - Sokol Bečov 2:0 (2:0)
    So 21.09. 16:30 FŠ Litvínov - Braňany 3:2 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Bílina B - Polerady 2:3 (0:3)
    Ne 22.09. 16:30 Havraň - Košťany 0:8 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Horní Jiřetín B - Lom 5:0 (3:0)

    6.kolo

    So 28.09. 16:30 Košťany - Braňany 5:0 (0:0)
    So 28.09. 16:30 Polerady - FŠ Litvínov 2:8 (0:5)
    So 28.09. 16:30 Lom - Bílina B 2:3 np (1:1)
    So 28.09. 16:30 Sokol Bečov - Horní Jiřetín B 2:3 (1:2)
    Ne 29.09. 16:30 Havraň - Hrobčice 0:4 (0:2)

    7.kolo

    So 05.10. 15:00 Hrobčice - Košťany 5:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 FŠ Litvínov - Lom 5:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Braňany - Polerady 2:4 (1:2)
    Ne 06.10. 15:30 Bílina B - Sokol Bečov 6:2 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Horní Jiřetín B - Havraň 13:1 (9:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:00 Hrobčice - Horní Jiřetín B 2:1 np (1:0)
    So 12.10. 16:00 Košťany - Polerady 8:0 (3:0)
    So 12.10. 16:00 Lom - Braňany 2:1 (2:0)
    So 12.10. 16:00 Sokol Bečov - FŠ Litvínov 1:4 (1:2)
    Ne 13.10. 16:00 Havraň - Bílina B 1:9 (1:6)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 FŠ Litvínov - Havraň 8:0 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Braňany - Sokol Bečov 4:3 np (1:0)
    So 19.10. 15:30 Lom - Polerady 2:1 (2:1)
    Ne 20.10. 15:30 Horní Jiřetín B - Košťany 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Bílina B - Hrobčice 3:4 np (0:1)

    18. kolo

    So 26.10. 10:00 Hrobčice - Bílina B 2:1 (2:0)
    So 26.10. 10:30 Košťany - Horní Jiřetín B 1:3 (1:0)
    So 26.10. 10:30 Sokol Bečov - Braňany 4:1 (3:0)
    So 26.10. 10:30 Polerady - Lom 6:2 (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Havraň - FŠ Litvínov 2:5 (1:2)

    17. kolo

    So 02.11. 14:00 Polerady - Košťany 5:3 (2:3)
    So 02.11. 14:00 Braňany - Lom 3:1 (2:1)
    So 02.11. 14:00 FŠ Litvínov - Sokol Bečov 3:1 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Horní Jiřetín B - Hrobčice 4:0 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Bílina B - Havraň 3:4 (0:1)

    16. kolo

    So 09.11. 14:00 Košťany - Hrobčice 9:2 (3:2)
    So 09.11. 14:00 Lom - FŠ Litvínov 0:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Polerady - Braňany 1:2 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Sokol Bečov - Bílina B 5:1 (2:1)
    Ne 10.11. 14:00 Havraň - Horní Jiřetín B 0:3 (0:3)

    15. kolo

    So 16.11. 13:30 Hrobčice - Havraň 2:3 np (0:1)
    So 16.11. 13:30 FŠ Litvínov - Polerady 8:1 (5:1)
    So 16.11. 13:30 Braňany - Košťany 1:5 (1:2)
    Ne 17.11. 13:30 Horní Jiřetín B - Sokol Bečov 5:1 (3:0)
    Ne 17.11. 14:00 Bílina B - Lom 4:1 (3:0)

    14. kolo - soutěž ukončena

    So 23.11. 13:30 Košťany - Havraň 10:0 (5:0)
    So 23.11. 13:30 Sokol Bečov - Hrobčice 7:0 (3:0)
    So 23.11. 13:30 Lom - Horní Jiřetín B 0:1 np (0:0)
    So 23.11. 13:30 Polerady - Bílina B 3:0 (kon:)
    So 23.11. 13:30 Braňany - FŠ Litvínov 2:1 np (1:1)
    Správce soutěže: Štefan Zajkaš

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 11 0 3 0 64:19 36
    2. 14 9 2 1 2 48:15 32
    3. 14 8 1 0 5 64:28 26
    4. 14 6 2 0 6 26:32 22
    5. 14 5 2 1 6 27:41 20
    6. 14 6 0 1 7 36:46 19
    7.
     Lom
    14 5 1 2 6 22:36 19
    8. 14 5 1 1 7 41:37 18
    9. 14 3 1 1 9 37:45 12
    10. 14 1 1 1 11 14:80 6