Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 14197
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Teplice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2175
    Týden:
    43
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 15:00 Sobědruhy - Trnovany 4:0 (2:0)
    So 24.08. 16:00 Bořislav - Proboštov B 2:3 (1:1)
    So 24.08. 16:00 Novosedlice - Kostomlaty 5:1 (2:1)
    So 24.08. 17:30 Rtyně - Suché 10:2 (6:1)
    Ne 25.08. 14:00 Modlany B - Soběchleby 1:2 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Proboštov B - Suché 3:2 (1:1)
    So 31.08. 14:30 Soběchleby - Rtyně 2:3 (1:1)
    So 31.08. 14:30 Trnovany - Kostomlaty 2:1 np (0:1)
    So 31.08. 16:00 Novosedlice - Modlany B 4:2 (2:1)
    So 31.08. 16:00 Bořislav - Sobědruhy 0:7 (0:2)

    3.kolo

    So 07.09. 15:00 Kostomlaty - Bořislav 8:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Suché - Soběchleby 1:3 (0:1)
    So 07.09. 17:30 Rtyně - Novosedlice 3:2 np (1:0)
    Ne 08.09. 10:30 Sobědruhy - Proboštov B 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 14:00 Modlany B - Trnovany 7:2 (4:1)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Proboštov B - Soběchleby 2:1 (0:1)
    So 14.09. 14:30 Trnovany - Rtyně 2:6 (1:2)
    So 14.09. 16:00 Novosedlice - Suché 6:3 (2:1)
    So 14.09. 16:00 Bořislav - Modlany B 2:7 (1:4)
    So 14.09. 17:00 Sobědruhy - Kostomlaty 2:1 (2:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:30 Suché - Trnovany 3:4 np (1:3)
    So 21.09. 14:30 Soběchleby - Novosedlice 3:8 (1:4)
    So 21.09. 15:00 Kostomlaty - Proboštov B 2:1 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Rtyně - Bořislav 6:0 (1:0)
    Ne 22.09. 14:00 Modlany B - Sobědruhy 3:2 np (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:15 Proboštov B - Novosedlice 2:3 (1:3)
    So 28.09. 14:30 Trnovany - Soběchleby 4:1 (1:1)
    So 28.09. 15:00 Kostomlaty - Modlany B 3:5 (2:3)
    So 28.09. 16:00 Bořislav - Suché 2:5 (1:1)
    So 28.09. 16:30 Sobědruhy - Rtyně 3:5 (1:2)

    7.kolo

    So 05.10. 14:30 Soběchleby - Bořislav 4:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Rtyně - Kostomlaty 4:1 (3:1)
    So 05.10. 16:00 Suché - Sobědruhy 1:3 (0:3)
    So 05.10. 16:00 Novosedlice - Trnovany 5:1 (1:0)
    Ne 06.10. 14:00 Modlany B - Proboštov B 2:3 np (1:1)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Proboštov B - Trnovany 3:1 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Kostomlaty - Suché 1:2 (1:1)
    So 12.10. 16:00 Bořislav - Novosedlice 0:5 (0:1)
    So 12.10. 16:00 Sobědruhy - Soběchleby 3:1 (1:1)
    Ne 13.10. 14:00 Modlany B - Rtyně 5:0 (3:0)

    9.kolo

    So 19.10. 14:30 Soběchleby - Kostomlaty 2:3 (0:2)
    So 19.10. 14:30 Trnovany - Bořislav 2:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Rtyně - Proboštov B 5:0 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Suché - Modlany B 1:2 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Novosedlice - Sobědruhy 2:3 np (1:0)

    18.kolo

    So 26.10. 10:15 Proboštov B - Rtyně 2:3 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Kostomlaty - Soběchleby 1:2 np (0:1)
    So 26.10. 14:30 Sobědruhy - Novosedlice 1:5 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Bořislav - Trnovany 2:4 (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Modlany B - Suché 6:1 (4:0)

    17.kolo

    So 02.11. 14:00 Trnovany - Proboštov B 1:4 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Novosedlice - Bořislav 17:0 (7:0)
    So 02.11. 14:00 Soběchleby - Sobědruhy 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Suché - Kostomlaty 4:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Rtyně - Modlany B 5:1 (2:0)

    16.kolo

    So 09.11. 10:15 Proboštov B - Modlany B 2:7 (1:4)
    So 09.11. 10:30 Kostomlaty - Rtyně 0:4 (0:4)
    So 09.11. 10:30 Sobědruhy - Suché 3:2 np (2:2)
    So 09.11. 10:30 Bořislav - Soběchleby 2:4 (1:2)
    So 09.11. 10:30 Trnovany - Novosedlice 1:5 (0:3)

    15.kolo

    So 16.11. 13:30 Novosedlice - Proboštov B 6:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Soběchleby - Trnovany 4:2 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Suché - Bořislav 1:3 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Rtyně - Sobědruhy 3:0 (1:0)
    Ne 17.11. 14:00 Modlany B - Kostomlaty 5:1 (3:0)

    14.kolo

    So 23.11. 11:00 Proboštov B - Kostomlaty 5:3 (2:1)
    So 23.11. 13:30 Sobědruhy - Modlany B 1:6 (0:1)
    So 23.11. 13:30 Bořislav - Rtyně 1:12 (1:7)
    So 23.11. 13:30 Novosedlice - Soběchleby 3:0 (1:0)
    So 23.11. 14:00 Trnovany - Suché 4:3 (1:1)

    10.kolo

    So 21.03. 10:15 Proboštov B - Bořislav
    So 21.03. 14:30 Trnovany - Sobědruhy
    So 21.03. 15:00 Kostomlaty - Novosedlice
    So 21.03. 15:00 Soběchleby - Modlany B
    So 21.03. 15:00 Suché - Rtyně

    11.kolo

    So 28.03. 15:00 Suché - Proboštov B
    So 28.03. 15:00 Rtyně - Soběchleby
    So 28.03. 15:00 Kostomlaty - Trnovany
    So 28.03. 15:00 Sobědruhy - Bořislav
    Ne 29.03. 14:00 Modlany B - Novosedlice

    12.kolo

    So 04.04. 10:15 Proboštov B - Sobědruhy
    So 04.04. 14:30 Trnovany - Modlany B
    So 04.04. 16:00 Bořislav - Kostomlaty
    So 04.04. 16:00 Novosedlice - Rtyně
    So 04.04. 16:30 Soběchleby - Suché

    13.kolo

    So 11.04. 16:30 Soběchleby - Proboštov B
    So 11.04. 16:30 Suché - Novosedlice
    So 11.04. 16:30 Rtyně - Trnovany
    So 11.04. 16:30 Kostomlaty - Sobědruhy
    Ne 12.04. 14:00 Modlany B - Bořislav
    Správce soutěže: Štefan Zajkaš

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 14 12 0 2 0 76:20 38
    2. 14 12 1 0 1 69:21 38
    3. 14 9 1 1 3 58:28 30
    4. 14 6 2 1 5 31:31 23
    5. 14 6 1 0 7 32:35 20
    6. 14 6 1 0 7 30:39 20
    7. 14 4 2 0 8 28:49 16
    8. 14 3 0 2 9 27:43 11
    9. 14 3 0 2 9 31:49 11
    10. 14 1 0 0 13 17:85 3