Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 20. října 2019
svátek má Vendelín.
Hlavní menu
  • ID: 14198
  • Návštěvy: 202/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1914
    Týden:
    202
    Dnes:
    53
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.08. 11:00 Liberec - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    So 17.08. 16:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 8:0 (5:0)
    Ne 18.08. 12:30 1.FC Slovácko - Hor.Heršpice 1:2 (1:1)
    Ne 18.08. 16:30 Sparta Praha - Pardubice 7:0 (3:0)

    2.kolo

    So 24.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Liberec 2:0 (1:0)
    So 24.08. 13:30 1.FC Slovácko - Dukla Praha 3:0 (2:0)
    So 24.08. 15:30 Pardubice - Hor.Heršpice 0:1 (0:1)
    So 24.08. 16:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:2 (0:0)

    4.kolo

    Ne 15.09. 12:00 Slavia Praha - Liberec 5:0 (1:0)
    Ne 15.09. 13:00 Viktoria Plzeň - Hor.Heršpice 6:1 (4:1)
    Ne 15.09. 14:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 5:1 (2:0)
    Ne 15.09. 14:30 Pardubice - Dukla Praha 2:3 (2:3)

    3.kolo

    So 07.09. 11:00 Hor.Heršpice - Dukla Praha 1:3 (0:0)
    So 07.09. 13:30 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    So 07.09. 16:00 Slavia Praha - Pardubice 13:1 (7:1)
    St 18.09. 18:30 Sparta Praha - Liberec 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 21.09. 11:00 Liberec - Pardubice 1:2 (1:1)
    So 21.09. 11:00 Hor.Heršpice - Sparta Praha 0:5 (0:1)
    Ne 22.09. 10:30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 14:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:7 (0:4)

    6.kolo

    So 28.09. 14:00 Liberec - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 28.09. 15:00 Slavia Praha - Hor.Heršpice 7:0 (3:0)
    So 28.09. 16:00 Sparta Praha - Dukla Praha 11:0 (7:0)
    Ne 29.09. 14:30 Pardubice - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 12.10. 11:00 Hor.Heršpice - Liberec 3:3 (3:0)
    So 12.10. 11:30 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:5 (0:2)
    So 12.10. 14:00 Slavia Praha - Dukla Praha 13:0 (5:0)
    Ne 13.10. 13:00 1.FC Slovácko - Pardubice 3:0 (0:0)

    8.kolo

    So 19.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:8 (0:6)
    So 19.10. 11:00 Hor.Heršpice - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 84´ Dukla Praha - Liberec výsledek
    Ne 20.10. 14:30 Pardubice - Sparta Praha

    9.kolo

    So 26.10. 11:00 Hor.Heršpice - Pardubice
    So 26.10. 11:00 Liberec - Viktoria Plzeň
    Ne 27.10. 14:00 Slavia Praha - Sparta Praha
    Ne 27.10. 14:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko

    10.kolo

    So 02.11. 14:15 Pardubice - Slavia Praha
    So 02.11. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko
    So 02.11. 18:30 Dukla Praha - Hor.Heršpice
    Ne 03.11. 14:00 Liberec - Sparta Praha

    11.kolo

    So 16.11. 11:00 Hor.Heršpice - Viktoria Plzeň
    So 16.11. 11:00 Liberec - Slavia Praha
    So 16.11. 17:00 Dukla Praha - Pardubice
    Ne 17.11. 13:30 1.FC Slovácko - Sparta Praha

    12.kolo

    So 08.02. 00:00 Pardubice - Liberec
    So 08.02. 00:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko
    So 08.02. 00:00 Sparta Praha - Hor.Heršpice
    So 08.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha

    13.kolo

    So 15.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Pardubice
    So 15.02. 00:00 Dukla Praha - Sparta Praha
    So 15.02. 00:00 Hor.Heršpice - Slavia Praha
    So 15.02. 00:00 1.FC Slovácko - Liberec

    14.kolo

    So 22.02. 00:00 Pardubice - 1.FC Slovácko
    So 22.02. 00:00 Liberec - Hor.Heršpice
    So 22.02. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha
    So 22.02. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 63:3 24
    2. 7 6 0 1 38:3 18
    3. 8 4 0 4 12:25 12
    4. 8 3 2 3 12:16 11
    5. 8 2 2 4 9:26 8
    6. 7 2 1 4 7:32 7
    7. 7 0 3 4 5:17 3
    8. 7 1 0 6 6:30 3