Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 14199
  • Návštěvy: 1004/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34339
    Týden:
    1004
    Dnes:
    78
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 10:15 Hřebeč - Vlašim B 3:4 (3:1)
    So 10.08. 10:15 Klíčany - Poříčí n/S. 3:0 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Hvozdnice 4:1 (4:1)
    So 10.08. 17:00 Kosoř - Velim 2:3 (1:2)
    So 10.08. 17:00 Nespeky - Komárov 0:1 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Tuchlovice - Nové Strašecí 2:0 (0:0)
    So 10.08. 17:00 Dobrovice - Lysá n.L. 3:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Lhota - Kosmonosy 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 17.08. 10:30 Komárov - Klíčany 0:2 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Hvozdnice - Kosmonosy 0:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Nové Strašecí - Dobrovice 0:2 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Poříčí n/S. - Tuchlovice 4:1 (1:1)
    So 17.08. 17:00 Vlašim B - Nespeky 1:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Kosoř 5:0 (4:0)
    Ne 18.08. 17:00 Lysá n.L. - Lhota 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 17:00 Velim - Hřebeč 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 24.08. 10:15 Hřebeč - Boh. Poděbrady 1:3 (0:0)
    So 24.08. 10:15 Klíčany - Vlašim B 5:1 (2:0)
    So 24.08. 16:00 Nespeky - Velim 5:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Kosoř - Hvozdnice 1:0 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Tuchlovice - Komárov 0:3 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Dobrovice - Poříčí n/S. 2:1 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Kosmonosy - Lysá n.L. 9:2 (4:0)
    Ne 25.08. 17:00 Lhota - Nové Strašecí 3:1 (2:0)

    4.kolo

    30.08. 18:30 Poříčí n/S. - Lhota 4:2 (0:1)
    So 31.08. 10:30 Komárov - Dobrovice 1:3 (0:1)
    So 31.08. 16:30 Kosoř - Hřebeč 2:5 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Hvozdnice - Lysá n.L. 6:2 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Nové Strašecí - Kosmonosy 1:4 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Vlašim B - Tuchlovice 4:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Nespeky 0:1 np (0:0)
    Ne 01.09. 17:00 Velim - Klíčany 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 07.09. 10:15 Hřebeč - Hvozdnice 5:4 (1:3)
    So 07.09. 10:15 Klíčany - Boh. Poděbrady 7:0 (4:0)
    So 07.09. 17:00 Tuchlovice - Velim 2:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Dobrovice - Vlašim B 3:2 np (2:2)
    So 07.09. 17:00 Kosmonosy - Poříčí n/S. 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Lhota - Komárov 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Lysá n.L. - Nové Strašecí 3:1 (0:0)
    Út 10.09. 17:30 Nespeky - Kosoř 4:0 (2:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:15 Hřebeč - Nespeky 2:0 (2:0)
    So 14.09. 10:30 Komárov - Kosmonosy 1:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Hvozdnice - Nové Strašecí 2:0 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Vlašim B - Lhota 1:2 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Boh. Poděbrady - Tuchlovice 1:0 np (0:0)
    So 14.09. 16:30 Kosoř - Klíčany 2:4 (2:3)
    Ne 15.09. 15:00 Poříčí n/S. - Lysá n.L. 1:2 (0:1)
    Ne 15.09. 16:30 Velim - Dobrovice 1:2 np (1:1)

    7.kolo

    So 21.09. 10:15 Klíčany - Hřebeč 2:3 np (2:2)
    So 21.09. 16:30 Nespeky - Hvozdnice 2:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Tuchlovice - Kosoř 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Dobrovice - Boh. Poděbrady 2:3 (0:2)
    So 21.09. 16:30 Kosmonosy - Vlašim B 4:1 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Nové Strašecí - Poříčí n/S. 1:4 (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 Lhota - Velim 0:3 (0:2)
    Ne 22.09. 16:30 Lysá n.L. - Komárov 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 28.09. 10:15 Hřebeč - Tuchlovice 2:0 (0:0)
    So 28.09. 10:30 Komárov - Nové Strašecí 4:2 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Hvozdnice - Poříčí n/S. 3:1 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Vlašim B - Lysá n.L. 3:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Velim - Kosmonosy 3:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Boh. Poděbrady - Lhota 4:3 np (3:3)
    So 28.09. 16:00 Kosoř - Dobrovice 3:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Nespeky - Klíčany 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 05.10. 10:15 Klíčany - Hvozdnice 2:1 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Tuchlovice - Nespeky 2:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Dobrovice - Hřebeč 1:0 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Kosmonosy - Boh. Poděbrady 4:3 (3:2)
    So 05.10. 16:00 Nové Strašecí - Vlašim B 2:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Poříčí n/S. - Komárov 1:2 np (1:1)
    Ne 06.10. 16:00 Lhota - Kosoř 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Lysá n.L. - Velim 1:5 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 10:15 Hřebeč - Lhota 4:3 (1:2)
    So 12.10. 10:15 Klíčany - Tuchlovice 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Hvozdnice - Komárov 2:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Vlašim B - Poříčí n/S. 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Boh. Poděbrady - Lysá n.L. 3:0 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Kosoř - Kosmonosy 2:4 (1:3)
    So 12.10. 15:30 Nespeky - Dobrovice 2:1 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Velim - Nové Strašecí 6:1 (3:0)

    11.kolo

    So 19.10. 10:30 Komárov - Vlašim B 5:0 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Tuchlovice - Hvozdnice 2:3 np (2:2)
    So 19.10. 15:30 Dobrovice - Klíčany 1:3 (1:2)
    So 19.10. 15:30 Kosmonosy - Hřebeč 3:4 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Nové Strašecí - Boh. Poděbrady 2:1 np (1:1)
    So 19.10. 15:30 Poříčí n/S. - Velim 3:4 np (3:3)
    Ne 20.10. 15:30 Lhota - Nespeky 1:0 np (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Lysá n.L. - Kosoř 4:5 np (4:4)

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Hřebeč - Lysá n.L. 5:3 (4:3)
    So 26.10. 10:15 Klíčany - Lhota 5:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Hvozdnice - Vlašim B 0:3 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Boh. Poděbrady - Poříčí n/S. 0:3 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Kosoř - Nové Strašecí 6:1 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Nespeky - Kosmonosy 1:3 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Tuchlovice - Dobrovice 5:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Velim - Komárov 2:1 (0:1)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Komárov - Boh. Poděbrady 3:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Dobrovice - Hvozdnice 4:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Kosmonosy - Klíčany 3:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Nové Strašecí - Hřebeč 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Poříčí n/S. - Kosoř 3:1 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Vlašim B - Velim 0:1 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Lhota - Tuchlovice 2:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Lysá n.L. - Nespeky 2:3 np (2:2)

    14.kolo

    So 09.11. 10:15 Hřebeč - Poříčí n/S. 6:3 (3:3)
    So 09.11. 10:15 Klíčany - Lysá n.L. 3:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 Hvozdnice - Velim 0:3 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Boh. Poděbrady - Vlašim B 3:2 np (2:2)
    So 09.11. 14:00 Kosoř - Komárov 4:3 np (3:3)
    So 09.11. 14:00 Nespeky - Nové Strašecí 3:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Tuchlovice - Kosmonosy 2:1 (2:0)
    So 09.11. 14:00 Dobrovice - Lhota 2:3 np (2:2)

    15.kolo

    So 16.11. 10:15 Lysá n.L. - Tuchlovice 4:1 (2:0)
    So 16.11. 10:15 Poříčí n/S. - Nespeky 1:0 (1:0)
    So 16.11. 10:30 Komárov - Hřebeč 2:0 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Lhota - Hvozdnice 3:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Kosmonosy - Dobrovice 2:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Nové Strašecí - Klíčany 0:6 (0:4)
    So 16.11. 13:30 Vlašim B - Kosoř 5:1 (3:1)
    So 16.11. 13:30 Velim - Boh. Poděbrady 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 07.03. 10:30 Vlašim B - Hřebeč 4:2 (3:0)
    So 07.03. 10:30 Komárov - Nespeky 2:0 (1:0)
    So 07.03. 10:30 Lysá n.L. - Dobrovice 0:4 (0:2)
    So 07.03. 11:00 Hvozdnice - Boh. Poděbrady 4:1 (2:1)
    So 07.03. 13:30 Velim - Kosoř 5:1 (3:0)
    So 07.03. 14:30 Poříčí n/S. - Klíčany 2:1 np (1:1)
    So 07.03. 14:30 Nové Strašecí - Tuchlovice 1:2 (1:1)
    So 07.03. 15:30 Kosmonosy - Lhota 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 04.04. 10:30 Komárov - Lhota
    So 04.04. 16:30 Hvozdnice - Hřebeč
    So 04.04. 16:30 Kosoř - Nespeky
    So 04.04. 16:30 Boh. Poděbrady - Klíčany
    So 04.04. 16:30 Vlašim B - Dobrovice
    So 04.04. 16:30 Poříčí n/S. - Kosmonosy
    So 04.04. 16:30 Nové Strašecí - Lysá n.L.
    Ne 05.04. 16:30 Velim - Tuchlovice

    21.kolo

    So 11.04. 10:15 Klíčany - Kosoř
    So 11.04. 16:30 Nové Strašecí - Hvozdnice
    So 11.04. 16:30 Kosmonosy - Komárov
    So 11.04. 16:30 Dobrovice - Velim
    So 11.04. 16:30 Tuchlovice - Boh. Poděbrady
    So 11.04. 16:30 Nespeky - Hřebeč
    Ne 12.04. 16:30 Lysá n.L. - Poříčí n/S.
    Ne 12.04. 16:30 Lhota - Vlašim B

    17.kolo

    St 15.04. 10:15 Klíčany - Komárov
    St 15.04. 15:00 Kosmonosy - Hvozdnice
    St 15.04. 15:00 Lhota - Lysá n.L.
    St 15.04. 15:00 Dobrovice - Nové Strašecí
    St 15.04. 15:00 Tuchlovice - Poříčí n/S.
    St 15.04. 15:00 Nespeky - Vlašim B
    St 15.04. 15:00 Kosoř - Boh. Poděbrady
    St 15.04. 19:15 Hřebeč - Velim

    22.kolo

    So 18.04. 10:15 Hřebeč - Klíčany
    So 18.04. 10:30 Komárov - Lysá n.L.
    So 18.04. 17:00 Hvozdnice - Nespeky
    So 18.04. 17:00 Kosoř - Tuchlovice
    So 18.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Dobrovice
    So 18.04. 17:00 Vlašim B - Kosmonosy
    So 18.04. 17:00 Poříčí n/S. - Nové Strašecí
    Ne 19.04. 17:00 Velim - Lhota

    18.kolo

    St 22.04. 17:00 Hvozdnice - Kosoř
    St 22.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Hřebeč
    St 22.04. 17:00 Velim - Nespeky
    St 22.04. 17:00 Vlašim B - Klíčany
    St 22.04. 17:00 Komárov - Tuchlovice
    St 22.04. 17:00 Poříčí n/S. - Dobrovice
    St 22.04. 17:00 Nové Strašecí - Lhota
    St 22.04. 17:00 Lysá n.L. - Kosmonosy

    23.kolo

    So 25.04. 10:15 Klíčany - Nespeky
    So 25.04. 17:00 Poříčí n/S. - Hvozdnice
    So 25.04. 17:00 Nové Strašecí - Komárov
    So 25.04. 17:00 Kosmonosy - Velim
    So 25.04. 17:00 Dobrovice - Kosoř
    So 25.04. 17:00 Tuchlovice - Hřebeč
    Ne 26.04. 17:00 Lysá n.L. - Vlašim B
    Ne 26.04. 17:00 Lhota - Boh. Poděbrady

    24.kolo

    So 02.05. 10:15 Hřebeč - Dobrovice
    So 02.05. 10:30 Komárov - Poříčí n/S.
    So 02.05. 17:00 Hvozdnice - Klíčany
    So 02.05. 17:00 Nespeky - Tuchlovice
    So 02.05. 17:00 Kosoř - Lhota
    So 02.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Kosmonosy
    So 02.05. 17:00 Vlašim B - Nové Strašecí
    Ne 03.05. 17:00 Velim - Lysá n.L.

    19.kolo

    St 06.05. 18:00 Lysá n.L. - Hvozdnice
    St 06.05. 18:00 Kosmonosy - Nové Strašecí
    St 06.05. 18:00 Lhota - Poříčí n/S.
    St 06.05. 18:00 Dobrovice - Komárov
    St 06.05. 18:00 Tuchlovice - Vlašim B
    St 06.05. 18:00 Klíčany - Velim
    St 06.05. 18:00 Nespeky - Boh. Poděbrady
    St 06.05. 18:00 Hřebeč - Kosoř

    25.kolo

    So 09.05. 10:30 Komárov - Hvozdnice
    So 09.05. 17:00 Poříčí n/S. - Vlašim B
    So 09.05. 17:00 Nové Strašecí - Velim
    So 09.05. 17:00 Kosmonosy - Kosoř
    So 09.05. 17:00 Dobrovice - Nespeky
    So 09.05. 17:00 Tuchlovice - Klíčany
    Ne 10.05. 17:00 Lysá n.L. - Boh. Poděbrady
    Ne 10.05. 17:00 Lhota - Hřebeč

    26.kolo

    15.05. 17:30 Vlašim B - Komárov
    So 16.05. 10:15 Klíčany - Dobrovice
    So 16.05. 10:15 Hřebeč - Kosmonosy
    So 16.05. 17:00 Hvozdnice - Tuchlovice
    So 16.05. 17:00 Nespeky - Lhota
    So 16.05. 17:00 Kosoř - Lysá n.L.
    So 16.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Nové Strašecí
    Ne 17.05. 17:00 Velim - Poříčí n/S.

    27.kolo

    So 23.05. 10:30 Komárov - Velim
    So 23.05. 17:00 Vlašim B - Hvozdnice
    So 23.05. 17:00 Poříčí n/S. - Boh. Poděbrady
    So 23.05. 17:00 Nové Strašecí - Kosoř
    So 23.05. 17:00 Kosmonosy - Nespeky
    So 23.05. 17:00 Dobrovice - Tuchlovice
    Ne 24.05. 17:00 Lysá n.L. - Hřebeč
    Ne 24.05. 17:00 Lhota - Klíčany

    28.kolo

    So 30.05. 10:15 Klíčany - Kosmonosy
    So 30.05. 10:15 Hřebeč - Nové Strašecí
    So 30.05. 17:00 Hvozdnice - Dobrovice
    So 30.05. 17:00 Tuchlovice - Lhota
    So 30.05. 17:00 Nespeky - Lysá n.L.
    So 30.05. 17:00 Kosoř - Poříčí n/S.
    So 30.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Komárov
    Ne 31.05. 17:00 Velim - Vlašim B

    29.kolo

    So 06.06. 10:30 Komárov - Kosoř
    So 06.06. 17:00 Vlašim B - Boh. Poděbrady
    So 06.06. 17:00 Poříčí n/S. - Hřebeč
    So 06.06. 17:00 Nové Strašecí - Nespeky
    So 06.06. 17:00 Kosmonosy - Tuchlovice
    Ne 07.06. 17:00 Velim - Hvozdnice
    Ne 07.06. 17:00 Lysá n.L. - Klíčany
    Ne 07.06. 17:00 Lhota - Dobrovice

    30.kolo

    So 13.06. 10:15 Klíčany - Nové Strašecí
    So 13.06. 10:15 Hřebeč - Komárov
    So 13.06. 17:00 Hvozdnice - Lhota
    So 13.06. 17:00 Dobrovice - Kosmonosy
    So 13.06. 17:00 Tuchlovice - Lysá n.L.
    So 13.06. 17:00 Nespeky - Poříčí n/S.
    So 13.06. 17:00 Kosoř - Vlašim B
    So 13.06. 17:00 Boh. Poděbrady - Velim
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 12 1 1 2 46:20 39
    2. 16 11 1 2 2 48:14 37
    3. 16 11 0 0 5 44:23 33
    4. 16 10 1 1 4 30:16 33
    5. 16 7 2 2 5 31:25 27
    6. 16 8 1 0 7 42:40 26
    7. 16 8 0 2 6 34:33 26
    8. 16 7 1 2 6 32:28 25
    9. 16 7 0 2 7 23:27 23
    10. 16 5 3 2 6 29:35 23
    11. 16 6 2 1 7 23:30 23
    12. 16 4 3 1 8 19:18 19
    13. 16 5 1 1 9 26:33 18
    14. 16 3 2 0 11 28:50 13
    15. 16 3 0 2 11 24:53 11
    16. 16 2 1 0 13 15:49 8