Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 14201
  • Návštěvy: 175/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10480
    Týden:
    175
    Dnes:
    32
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 10:15 Tlustice - Králův Dvůr B 0:3 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Černolice - Rožmitál 5:1 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Lety - Petrovice 4:1 (1:0)
    So 24.08. 17:00 Loděnice - Milín 2:3 np (0:2)
    So 24.08. 17:00 Jinočany - Cerhovice 2:3 np (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Sedlčany B - Daleké Dušníky 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Dobříš B - Nová Ves p.Pl. 2:3 (2:1)

    2.kolo

    So 31.08. 10:30 Rožmitál - Cerhovice 2:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Milín - Jinočany 4:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Králův Dvůr B - Lety 2:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Černolice - Sedlčany B 9:1 (4:1)
    Ne 01.09. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Tlustice 6:0 (4:0)
    Ne 01.09. 17:00 Petrovice - Loděnice 4:0 (2:0)
    Ne 01.09. 17:00 Daleké Dušníky - Dobříš B 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 07.09. 10:15 Tlustice - Daleké Dušníky 5:2 (0:2)
    So 07.09. 17:00 Lety - Nová Ves p.Pl. 4:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Loděnice - Králův Dvůr B 2:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Jinočany - Petrovice 9:1 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Sedlčany B - Rožmitál 3:2 (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Černolice - Dobříš B 2:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Cerhovice - Milín 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 10:30 Rožmitál - Milín 2:5 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Králův Dvůr B - Jinočany 0:1 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Černolice - Tlustice 4:3 (0:1)
    Ne 15.09. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Loděnice 2:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Petrovice - Cerhovice 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Daleké Dušníky - Lety 3:4 (1:3)
    Ne 15.09. 16:30 Sedlčany B - Dobříš B 1:0 (1:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:15 Tlustice - Sedlčany B 6:0 (3:0)
    So 21.09. 16:30 Lety - Černolice 2:1 np (1:0)
    So 21.09. 16:30 Loděnice - Daleké Dušníky 5:1 (4:0)
    So 21.09. 16:30 Jinočany - Nová Ves p.Pl. 2:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Milín - Petrovice 2:5 (1:3)
    Ne 22.09. 16:30 Dobříš B - Rožmitál 5:1 (3:0)
    Ne 22.09. 16:30 Cerhovice - Králův Dvůr B 2:3 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 10:30 Rožmitál - Petrovice 1:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Králův Dvůr B - Milín 1:2 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Černolice - Loděnice 5:1 (1:1)
    Ne 29.09. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Cerhovice 3:6 (2:5)
    Ne 29.09. 16:00 Daleké Dušníky - Jinočany 2:4 (1:2)
    Ne 29.09. 16:00 Sedlčany B - Lety 1:0 np (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Dobříš B - Tlustice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 05.10. 10:15 Tlustice - Rožmitál 4:3 np (2:1)
    So 05.10. 16:00 Lety - Dobříš B 4:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Loděnice - Sedlčany B 6:2 (2:2)
    So 05.10. 16:00 Jinočany - Černolice 1:2 np (1:0)
    So 05.10. 16:00 Milín - Nová Ves p.Pl. 5:1 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Cerhovice - Daleké Dušníky 6:1 (4:0)
    Ne 06.10. 16:00 Petrovice - Králův Dvůr B 3:0 (3:0)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Tlustice - Lety 0:2 (0:1)
    So 12.10. 10:30 Rožmitál - Králův Dvůr B 3:1 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Černolice - Cerhovice 3:2 np (2:0)
    Ne 13.10. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Petrovice 3:4 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Daleké Dušníky - Milín 0:7 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Sedlčany B - Jinočany 4:2 (3:1)
    Ne 13.10. 15:30 Dobříš B - Loděnice 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Lety - Rožmitál 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Loděnice - Tlustice 2:1 np (1:0)
    So 19.10. 15:30 Jinočany - Dobříš B 5:0 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Milín - Černolice 4:3 np (0:2)
    So 19.10. 15:30 Králův Dvůr B - Nová Ves p.Pl. 2:0 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Cerhovice - Sedlčany B 1:2 np (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Petrovice - Daleké Dušníky 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Tlustice - Jinočany 0:1 (0:1)
    So 26.10. 10:30 Rožmitál - Nová Ves p.Pl. 6:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Černolice - Petrovice 5:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Lety - Loděnice 6:1 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Daleké Dušníky - Králův Dvůr B 0:3 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 Sedlčany B - Milín 3:2 np (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Dobříš B - Cerhovice 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Loděnice - Rožmitál 1:2 np (0:1)
    So 02.11. 14:00 Jinočany - Lety 4:1 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Milín - Dobříš B 11:3 (4:1)
    So 02.11. 14:00 Králův Dvůr B - Černolice 2:3 np (2:1)
    Ne 03.11. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Daleké Dušníky 0:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Cerhovice - Tlustice 2:1 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Petrovice - Sedlčany B 4:0 (3:0)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Tlustice - Milín 3:0 (0:0)
    So 09.11. 10:30 Rožmitál - Daleké Dušníky 5:1 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Černolice - Nová Ves p.Pl. 8:3 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Lety - Cerhovice 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Loděnice - Jinočany 4:3 (3:1)
    Ne 10.11. 14:00 Sedlčany B - Králův Dvůr B 4:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Dobříš B - Petrovice 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 16.11. 10:00 Nová Ves p.Pl. - Sedlčany B 3:2 (2:2)
    So 16.11. 10:15 Petrovice - Tlustice 6:0 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Jinočany - Rožmitál 0:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Milín - Lety 0:1 (0:0)
    So 16.11. 13:30 Králův Dvůr B - Dobříš B 3:2 (2:0)
    Ne 17.11. 13:30 Cerhovice - Loděnice 3:4 (0:1)
    Ne 17.11. 13:30 Daleké Dušníky - Černolice 2:4 (2:0)

    14.kolo

    So 21.03. 10:30 Rožmitál - Černolice
    So 21.03. 15:00 Králův Dvůr B - Tlustice
    So 21.03. 15:00 Milín - Loděnice
    Ne 22.03. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Dobříš B
    Ne 22.03. 15:00 Daleké Dušníky - Sedlčany B
    Ne 22.03. 15:00 Petrovice - Lety
    Ne 22.03. 15:00 Cerhovice - Jinočany

    15.kolo

    So 28.03. 10:15 Tlustice - Nová Ves p.Pl.
    So 28.03. 15:00 Jinočany - Milín
    So 28.03. 15:00 Loděnice - Petrovice
    So 28.03. 15:00 Lety - Králův Dvůr B
    Ne 29.03. 16:30 Cerhovice - Rožmitál
    Ne 29.03. 16:30 Dobříš B - Daleké Dušníky
    Ne 29.03. 16:30 Sedlčany B - Černolice

    16.kolo

    So 04.04. 10:30 Rožmitál - Sedlčany B
    So 04.04. 16:30 Dobříš B - Černolice
    So 04.04. 16:30 Králův Dvůr B - Loděnice
    So 04.04. 16:30 Milín - Cerhovice
    Ne 05.04. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Lety
    Ne 05.04. 16:30 Daleké Dušníky - Tlustice
    Ne 05.04. 16:30 Petrovice - Jinočany

    17.kolo

    So 11.04. 10:15 Tlustice - Černolice
    So 11.04. 16:30 Milín - Rožmitál
    So 11.04. 16:30 Jinočany - Králův Dvůr B
    So 11.04. 16:30 Loděnice - Nová Ves p.Pl.
    So 11.04. 16:30 Lety - Daleké Dušníky
    Ne 12.04. 16:30 Cerhovice - Petrovice
    Ne 12.04. 16:30 Dobříš B - Sedlčany B

    18.kolo

    So 18.04. 10:30 Rožmitál - Dobříš B
    So 18.04. 17:00 Černolice - Lety
    So 18.04. 17:00 Králův Dvůr B - Cerhovice
    Ne 19.04. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Jinočany
    Ne 19.04. 17:00 Sedlčany B - Tlustice
    Ne 19.04. 17:00 Daleké Dušníky - Loděnice
    Ne 19.04. 17:00 Petrovice - Milín

    19.kolo

    So 25.04. 10:15 Tlustice - Dobříš B
    So 25.04. 17:00 Milín - Králův Dvůr B
    So 25.04. 17:00 Jinočany - Daleké Dušníky
    So 25.04. 17:00 Loděnice - Černolice
    So 25.04. 17:00 Lety - Sedlčany B
    Ne 26.04. 17:00 Petrovice - Rožmitál
    Ne 26.04. 17:00 Cerhovice - Nová Ves p.Pl.

    20.kolo

    So 02.05. 10:30 Rožmitál - Tlustice
    So 02.05. 17:00 Černolice - Jinočany
    So 02.05. 17:00 Králův Dvůr B - Petrovice
    Ne 03.05. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Milín
    Ne 03.05. 17:00 Dobříš B - Lety
    Ne 03.05. 17:00 Sedlčany B - Loděnice
    Ne 03.05. 17:00 Daleké Dušníky - Cerhovice

    21.kolo

    So 09.05. 17:00 Králův Dvůr B - Rožmitál
    So 09.05. 17:00 Milín - Daleké Dušníky
    So 09.05. 17:00 Jinočany - Sedlčany B
    So 09.05. 17:00 Loděnice - Dobříš B
    So 09.05. 17:00 Lety - Tlustice
    Ne 10.05. 17:00 Petrovice - Nová Ves p.Pl.
    Ne 10.05. 17:00 Cerhovice - Černolice

    22.kolo

    So 16.05. 10:15 Tlustice - Loděnice
    So 16.05. 10:30 Rožmitál - Lety
    So 16.05. 17:00 Černolice - Milín
    Ne 17.05. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Králův Dvůr B
    Ne 17.05. 17:00 Dobříš B - Jinočany
    Ne 17.05. 17:00 Sedlčany B - Cerhovice
    Ne 17.05. 17:00 Daleké Dušníky - Petrovice

    23.kolo

    So 23.05. 17:00 Králův Dvůr B - Daleké Dušníky
    So 23.05. 17:00 Milín - Sedlčany B
    So 23.05. 17:00 Jinočany - Tlustice
    So 23.05. 17:00 Loděnice - Lety
    Ne 24.05. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Rožmitál
    Ne 24.05. 17:00 Petrovice - Černolice
    Ne 24.05. 17:00 Cerhovice - Dobříš B

    24.kolo

    So 30.05. 10:15 Tlustice - Cerhovice
    So 30.05. 10:30 Rožmitál - Loděnice
    So 30.05. 17:00 Lety - Jinočany
    So 30.05. 17:00 Černolice - Králův Dvůr B
    Ne 31.05. 17:00 Dobříš B - Milín
    Ne 31.05. 17:00 Sedlčany B - Petrovice
    Ne 31.05. 17:00 Daleké Dušníky - Nová Ves p.Pl.

    25.kolo

    So 06.06. 17:00 Králův Dvůr B - Sedlčany B
    So 06.06. 17:00 Milín - Tlustice
    So 06.06. 17:00 Jinočany - Loděnice
    Ne 07.06. 10:15 Nová Ves p.Pl. - Černolice
    Ne 07.06. 17:00 Daleké Dušníky - Rožmitál
    Ne 07.06. 17:00 Petrovice - Dobříš B
    Ne 07.06. 17:00 Cerhovice - Lety

    26.kolo

    So 13.06. 10:15 Tlustice - Petrovice
    So 13.06. 10:30 Rožmitál - Jinočany
    So 13.06. 17:00 Loděnice - Cerhovice
    So 13.06. 17:00 Lety - Milín
    So 13.06. 17:00 Černolice - Daleké Dušníky
    Ne 14.06. 17:00 Dobříš B - Králův Dvůr B
    Ne 14.06. 17:00 Sedlčany B - Nová Ves p.Pl.
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 8 3 2 0 51:21 32
    2. 13 8 1 2 2 31:15 28
    3. 13 8 1 0 4 35:26 26
    4. 13 6 2 1 4 43:25 23
    5. 13 7 0 2 4 35:21 23
    6. 13 5 2 2 4 29:24 21
    7. 13 6 1 1 5 28:28 21
    8. 13 5 3 0 5 22:37 21
    9. 13 6 0 1 6 22:22 19
    10. 13 5 1 2 5 27:32 19
    11. 13 4 1 1 7 23:30 15
    12. 13 4 0 2 7 27:40 14
    13. 13 3 0 0 10 18:36 9
    14. 13 0 1 0 12 15:49 2