Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 6. června 2020
svátek má Norbert.
Hlavní menu
  • ID: 14202
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2226
    Týden:
    35
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 14:00 FC Praha - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 07.09. 14:30 Čáslav - Líšeň 2:3 (1:2)
    Ne 08.09. 14:00 Hradec Králové - ABC Braník 5:0 (2:0)
    Ne 08.09. 14:00 Teplice - 1.FC Olomouc 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 14.09. 11:30 Baník Ostrava - Čáslav 2:2 (2:1)
    So 14.09. 15:00 1.FC Olomouc - FC Praha 3:1 (1:1)
    Ne 15.09. 14:00 Hradec Králové - Teplice 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 14:30 ABC Braník - Líšeň 1:3 (0:3)

    3.kolo

    So 21.09. 14:30 Čáslav - 1.FC Olomouc 1:1 (0:0)
    Ne 22.09. 13:00 Teplice - ABC Braník 7:1 (4:1)
    Ne 22.09. 13:00 FC Praha - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 22.09. 13:00 Líšeň - Baník Ostrava 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 28.09. 14:00 Hradec Králové - Čáslav 1:3 (0:2)
    So 28.09. 15:00 1.FC Olomouc - Líšeň 7:0 (5:0)
    Ne 29.09. 13:00 Teplice - FC Praha 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 ABC Braník - Baník Ostrava 2:7 (1:3)

    5.kolo

    So 05.10. 10:30 FC Praha - ABC Braník 2:2 (2:2)
    So 05.10. 13:00 Baník Ostrava - 1.FC Olomouc 0:0 (0:0)
    So 05.10. 14:30 Čáslav - Teplice 6:0 (5:0)
    Ne 06.10. 13:00 Líšeň - Hradec Králové 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 12.10. 13:00 FC Praha - Čáslav 1:0 (0:0)
    So 12.10. 15:30 ABC Braník - 1.FC Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 13.10. 13:00 Teplice - Líšeň 2:4 (1:1)
    Ne 13.10. 14:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:3 (1:1)

    7.kolo

    So 19.10. 14:30 Čáslav - ABC Braník 1:3 (0:1)
    So 19.10. 16:00 Baník Ostrava - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 20.10. 11:00 1.FC Olomouc - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    Ne 20.10. 13:30 Líšeň - FC Praha 0:2 (0:0)

    8.kolo

    St 23.10. 16:00 Baník Ostrava - FC Praha 0:0 (0:0)
    So 26.10. 14:30 ABC Braník - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    So 26.10. 15:00 1.FC Olomouc - Teplice 1:1 (0:1)
    Ne 27.10. 11:00 Líšeň - Čáslav 1:4 (1:1)

    9.kolo

    So 02.11. 11:00 Čáslav - Baník Ostrava 1:2
    So 02.11. 13:00 Líšeň - ABC Braník 4:3
    So 02.11. 14:00 FC Praha - 1.FC Olomouc 2:1
    Ne 03.11. 11:00 Teplice - Hradec Králové 3:3

    10. kolo - soutěž ukončena

    Ne 10.11. 11:00 1.FC Olomouc - Čáslav 4:0 (1:0)
    Ne 10.11. 11:00 Baník Ostrava - Líšeň 8:1 (5:1)
    Ne 10.11. 14:00 ABC Braník - Teplice 2:2 (1:2)
    Ne 10.11. 14:00 Hradec Králové - FC Praha 1:1 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 6 4 0 27:8 22
    2. 10 4 4 2 17:12 16
    3. 10 3 5 2 10:10 14
    4. 10 3 3 4 19:10 12
    5. 10 3 3 4 19:20 12
    6. 10 4 0 6 16:34 12
    7. 10 3 2 5 20:18 11
    8. 10 2 3 5 16:32 9