Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 20. srpna 2019
svátek má Bernard.
Hlavní menu
  • ID: 14204
  • Návštěvy: 145/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    406
    Týden:
    145
    Dnes:
    31
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 12:30 Dobříš - ČLU Beroun 1:4 (1:0)
    Ne 18.08. 11:45 Králův Dvůr - Slaný 3:3 (3:1)
    Ne 18.08. 12:30 Tatran Rakovník - Lety 0k:3
    Ne 18.08. 12:45 Povltavská FA - Baník Švermov 1:5 (1:4)
    Čt 26.09. 17:00 Hostouň - Jesenice

    3.kolo

    So 24.08. 12:30 Jesenice - Dobříš
    Ne 25.08. 12:30 Baník Švermov - Hostouň
    Ne 25.08. 12:30 Slaný - Povltavská FA
    Ne 25.08. 12:30 Lety - Králův Dvůr
    Ne 25.08. 12:30 ČLU Beroun - Tatran Rakovník

    4.kolo

    So 31.08. 12:30 Hostouň - Dobříš
    Ne 01.09. 11:45 Králův Dvůr - ČLU Beroun
    Ne 01.09. 12:30 Tatran Rakovník - Jesenice
    Ne 01.09. 12:30 Baník Švermov - Slaný
    Ne 01.09. 12:45 Povltavská FA - Lety

    5.kolo

    So 07.09. 12:30 Jesenice - Králův Dvůr
    So 07.09. 12:30 Dobříš - Tatran Rakovník
    Ne 08.09. 12:30 Slaný - Hostouň
    Ne 08.09. 12:30 Lety - Baník Švermov
    Ne 08.09. 12:30 ČLU Beroun - Povltavská FA

    6.kolo

    So 14.09. 12:30 Hostouň - Tatran Rakovník
    Ne 15.09. 11:45 Králův Dvůr - Dobříš
    Ne 15.09. 12:30 Baník Švermov - ČLU Beroun
    Ne 15.09. 12:30 Slaný - Lety
    Ne 15.09. 12:45 Povltavská FA - Jesenice

    7.kolo

    So 21.09. 12:30 Jesenice - Baník Švermov
    So 21.09. 12:30 Dobříš - Povltavská FA
    Ne 22.09. 12:30 Lety - Hostouň
    Ne 22.09. 12:30 ČLU Beroun - Slaný
    Ne 22.09. 12:30 Tatran Rakovník - Králův Dvůr

    8.kolo

    So 28.09. 12:30 Hostouň - Králův Dvůr
    Ne 29.09. 12:30 Baník Švermov - Dobříš
    Ne 29.09. 12:30 Slaný - Jesenice
    Ne 29.09. 12:30 Lety - ČLU Beroun
    Ne 29.09. 12:45 Povltavská FA - Tatran Rakovník

    9.kolo

    So 05.10. 12:30 Jesenice - Lety
    So 05.10. 12:30 Dobříš - Slaný
    Ne 06.10. 11:45 Králův Dvůr - Povltavská FA
    Ne 06.10. 12:30 ČLU Beroun - Hostouň
    Ne 06.10. 15:30 Tatran Rakovník - Baník Švermov

    1.kolo

    Ne 13.10. 12:30 Baník Švermov - Králův Dvůr
    Ne 13.10. 12:30 Slaný - Tatran Rakovník
    Ne 13.10. 12:30 Lety - Dobříš
    Ne 13.10. 12:30 ČLU Beroun - Jesenice
    Ne 13.10. 12:45 Povltavská FA - Hostouň

    19.kolo

    Ne 20.10. 12:30 Baník Švermov - Králův Dvůr
    Ne 20.10. 12:30 Slaný - Tatran Rakovník
    Ne 20.10. 12:30 Lety - Dobříš
    Ne 20.10. 12:30 ČLU Beroun - Jesenice
    Ne 20.10. 12:45 Povltavská FA - Hostouň

    20.kolo

    So 26.10. 12:30 Hostouň - Jesenice
    So 26.10. 12:30 Dobříš - ČLU Beroun
    Ne 27.10. 11:45 Králův Dvůr - Slaný
    Ne 27.10. 12:30 Tatran Rakovník - Lety
    Ne 27.10. 12:45 Povltavská FA - Baník Švermov

    21.kolo

    So 02.11. 12:30 Jesenice - Dobříš
    Ne 03.11. 12:30 Baník Švermov - Hostouň
    Ne 03.11. 12:30 Slaný - Povltavská FA
    Ne 03.11. 12:30 Lety - Králův Dvůr
    Ne 03.11. 12:30 ČLU Beroun - Tatran Rakovník

    22.kolo

    So 09.11. 12:30 Hostouň - Dobříš
    Ne 10.11. 11:45 Králův Dvůr - ČLU Beroun
    Ne 10.11. 12:30 Tatran Rakovník - Jesenice
    Ne 10.11. 12:30 Baník Švermov - Slaný
    Ne 10.11. 12:45 Povltavská FA - Lety

    23.kolo

    So 16.11. 12:30 Jesenice - Králův Dvůr
    So 16.11. 12:30 Dobříš - Tatran Rakovník
    Ne 17.11. 12:30 Slaný - Hostouň
    Ne 17.11. 12:30 Lety - Baník Švermov
    Ne 17.11. 12:30 ČLU Beroun - Povltavská FA

    10.kolo

    So 00.00. 00:00 Hostouň - Povltavská FA
    So 00.00. 00:00 Králův Dvůr - Baník Švermov
    So 00.00. 00:00 Tatran Rakovník - Slaný
    So 00.00. 00:00 Dobříš - Lety
    So 00.00. 00:00 Jesenice - ČLU Beroun

    11.kolo

    So 00.00. 00:00 Jesenice - Hostouň
    So 00.00. 00:00 ČLU Beroun - Dobříš
    So 00.00. 00:00 Lety - Tatran Rakovník
    So 00.00. 00:00 Slaný - Králův Dvůr
    So 00.00. 00:00 Baník Švermov - Povltavská FA

    12.kolo

    So 00.00. 00:00 Hostouň - Baník Švermov
    So 00.00. 00:00 Povltavská FA - Slaný
    So 00.00. 00:00 Králův Dvůr - Lety
    So 00.00. 00:00 Tatran Rakovník - ČLU Beroun
    So 00.00. 00:00 Dobříš - Jesenice

    13.kolo

    So 00.00. 00:00 Dobříš - Hostouň
    So 00.00. 00:00 Jesenice - Tatran Rakovník
    So 00.00. 00:00 ČLU Beroun - Králův Dvůr
    So 00.00. 00:00 Lety - Povltavská FA
    So 00.00. 00:00 Slaný - Baník Švermov

    14.kolo

    So 00.00. 00:00 Hostouň - Slaný
    So 00.00. 00:00 Baník Švermov - Lety
    So 00.00. 00:00 Povltavská FA - ČLU Beroun
    So 00.00. 00:00 Králův Dvůr - Jesenice
    So 00.00. 00:00 Tatran Rakovník - Dobříš

    15.kolo

    So 00.00. 00:00 Tatran Rakovník - Hostouň
    So 00.00. 00:00 Dobříš - Králův Dvůr
    So 00.00. 00:00 Jesenice - Povltavská FA
    So 00.00. 00:00 ČLU Beroun - Baník Švermov
    So 00.00. 00:00 Lety - Slaný

    16.kolo

    So 00.00. 00:00 Hostouň - Lety
    So 00.00. 00:00 Slaný - ČLU Beroun
    So 00.00. 00:00 Baník Švermov - Jesenice
    So 00.00. 00:00 Povltavská FA - Dobříš
    So 00.00. 00:00 Králův Dvůr - Tatran Rakovník

    17.kolo

    So 00.00. 00:00 Králův Dvůr - Hostouň
    So 00.00. 00:00 Tatran Rakovník - Povltavská FA
    So 00.00. 00:00 Dobříš - Baník Švermov
    So 00.00. 00:00 Jesenice - Slaný
    So 00.00. 00:00 ČLU Beroun - Lety

    18.kolo

    So 00.00. 00:00 Hostouň - ČLU Beroun
    So 00.00. 00:00 Lety - Jesenice
    So 00.00. 00:00 Slaný - Dobříš
    So 00.00. 00:00 Baník Švermov - Tatran Rakovník
    So 00.00. 00:00 Povltavská FA - Králův Dvůr

    24.kolo

    So 00.00. 00:00 Hostouň - Tatran Rakovník
    So 00.00. 00:00 Králův Dvůr - Dobříš
    So 00.00. 00:00 Povltavská FA - Jesenice
    So 00.00. 00:00 Baník Švermov - ČLU Beroun
    So 00.00. 00:00 Slaný - Lety

    25.kolo

    So 00.00. 00:00 Lety - Hostouň
    So 00.00. 00:00 ČLU Beroun - Slaný
    So 00.00. 00:00 Jesenice - Baník Švermov
    So 00.00. 00:00 Dobříš - Povltavská FA
    So 00.00. 00:00 Tatran Rakovník - Králův Dvůr

    26.kolo

    So 00.00. 00:00 Hostouň - Králův Dvůr
    So 00.00. 00:00 Povltavská FA - Tatran Rakovník
    So 00.00. 00:00 Baník Švermov - Dobříš
    So 00.00. 00:00 Slaný - Jesenice
    So 00.00. 00:00 Lety - ČLU Beroun

    27.kolo

    So 00.00. 00:00 ČLU Beroun - Hostouň
    So 00.00. 00:00 Jesenice - Lety
    So 00.00. 00:00 Dobříš - Slaný
    So 00.00. 00:00 Tatran Rakovník - Baník Švermov
    So 00.00. 00:00 Králův Dvůr - Povltavská FA
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 1 1 0 0 5:1 3
    2. 1 1 0 0 3:0 3
    3. 1 1 0 0 4:1 3
    4. 1 0 1 0 3:3 1
    5. 1 0 1 0 3:3 1
    6. 0 0 0 0 0:0 0
    7. 0 0 0 0 0:0 0
    8. 1 0 0 1 1:4 0
    9. 1 0 0 1 0:3 0
    10. 1 0 0 1 1:5 0