Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 14207
  • Návštěvy: 123/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1367
    Týden:
    123
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 11:55 Baník Švermov - Lhota 10:6 (4:3)
    So 24.08. 11:55 Hostouň - Dobříš 3:3 (2:2)
    So 24.08. 11:55 Vestec - Sedlčany 6:4 (2:4)
    Ne 25.08. 11:10 Povltavská FA - Psáry 1:7 (0:2)
    Ne 25.08. 11:10 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 0:7 (0:3)
    Ne 25.08. 11:55 Unhošť - SK Rakovník 4:2 (2:1)
    Ne 25.08. 11:55 Spartak Příbram - Roztoky 11:3 (6:2)
    Ne 25.08. 11:55 Hořovicko - Slaný 4:5 (3:4)

    1.kolo

    St 28.08. 17:40 Vestec - Hořovicko 0:2 (0:1)
    St 28.08. 18:40 SK Rakovník - Lhota 5:1 (2:1)
    St 28.08. 18:40 Baník Švermov - Psáry 5:4 (4:2)
    St 28.08. 18:40 Povltavská FA - ČLU Beroun 8:2 (6:0)
    St 28.08. 18:40 Spartak Příbram - Dobříš 4:7 (2:4)
    St 28.08. 18:40 Tatran Rakovník - Sedlčany 4:9 (2:2)
    St 28.08. 18:40 Hostouň - Slaný 9:5 (5:0)
    St 18.09. 18:40 Unhošť - Roztoky 7:3 (4:1)

    4.kolo

    So 31.08. 11:10 Lhota - Slaný 5:6 (2:4)
    So 31.08. 11:40 SK Rakovník - Povltavská FA 4:3 (2:2)
    So 31.08. 11:55 Psáry - Spartak Příbram 15:3 (11:1)
    So 31.08. 11:55 Baník Švermov - Unhošť 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 11:55 Sedlčany - Hořovicko 5:4 (3:2)
    Ne 01.09. 11:55 Dobříš - Vestec 4:6 (3:2)
    Ne 01.09. 11:55 ČLU Beroun - Hostouň 2:2 (1:0)
    Čt 26.09. 17:20 Roztoky - Tatran Rakovník 3:6 (1:1)

    5.kolo

    So 07.09. 11:10 Slaný - Sedlčany 8:2 (2:1)
    So 07.09. 11:55 Hostouň - Roztoky 11:0 (2:0)
    So 07.09. 11:55 Vestec - ČLU Beroun 4:3 (1:2)
    Ne 08.09. 11:10 Povltavská FA - Baník Švermov 5:0 (3:0)
    Ne 08.09. 11:10 Tatran Rakovník - Psáry 1:10 (0:6)
    Ne 08.09. 11:55 Unhošť - Lhota 2:3 (1:1)
    Ne 08.09. 11:55 Spartak Příbram - SK Rakovník 3:1 (0:0)
    Ne 08.09. 11:55 Hořovicko - Dobříš 6:3 (4:2)

    2.kolo

    St 11.09. 18:10 ČLU Beroun - Spartak Příbram 9:4 (5:2)
    St 11.09. 18:40 Lhota - Hořovicko 1:1 (0:1)
    St 11.09. 18:40 Sedlčany - Hostouň 1:12 (1:7)
    St 11.09. 18:40 Dobříš - Tatran Rakovník 4:1 (2:0)
    St 11.09. 18:40 Roztoky - Povltavská FA 1:7 (0:4)
    St 11.09. 18:40 Psáry - Unhošť 12:2 (5:0)
    St 11.09. 18:40 SK Rakovník - Baník Švermov 1:2 (0:1)
    St 18.09. 18:10 Slaný - Vestec 9:4 (4:0)

    6.kolo

    So 14.09. 11:10 Lhota - Sedlčany 1:7 (0:2)
    So 14.09. 11:55 Roztoky - Vestec 2:13 (1:6)
    So 14.09. 11:55 Psáry - Hostouň 2:4 (1:1)
    So 14.09. 11:55 Baník Švermov - Spartak Příbram 3:3 (1:2)
    Ne 15.09. 11:55 Dobříš - Slaný 2:2 (1:1)
    Ne 15.09. 11:55 ČLU Beroun - Hořovicko 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 11:55 Unhošť - Povltavská FA 2:6 (0:2)
    Čt 19.09. 17:00 SK Rakovník - Tatran Rakovník 2:1 (2:0)

    7.kolo

    So 21.09. 11:55 Hostouň - SK Rakovník 6:2 (3:1)
    So 21.09. 11:55 Vestec - Psáry 5:2 (1:1)
    So 21.09. 13:40 Tatran Rakovník - Baník Švermov 0:14 (0:7)
    Ne 22.09. 11:10 Povltavská FA - Lhota 6:2 (3:1)
    Ne 22.09. 11:55 Spartak Příbram - Unhošť 7:4 (3:2)
    Ne 22.09. 11:55 Hořovicko - Roztoky 7:2 (4:0)
    Ne 22.09. 11:55 Slaný - ČLU Beroun 0:4 (0:2)
    Ne 22.09. 11:55 Sedlčany - Dobříš 2:1 (1:1)

    8.kolo

    Út 24.09. 18:40 Baník Švermov - Hostouň 1:9 (0:5)
    So 28.09. 11:10 Lhota - Dobříš 1:3 (1:1)
    So 28.09. 11:40 SK Rakovník - Vestec 0:7 (0:3)
    So 28.09. 11:55 Roztoky - Slaný 4:8 (2:3)
    So 28.09. 11:55 Psáry - Hořovicko 4:0 (2:0)
    Ne 29.09. 11:10 Povltavská FA - Spartak Příbram 5:2 (3:1)
    Ne 29.09. 11:55 ČLU Beroun - Sedlčany 6:4 (3:3)
    Ne 29.09. 11:55 Unhošť - Tatran Rakovník 7:4 (3:1)

    9.kolo

    So 05.10. 11:55 Hostouň - Unhošť 9:4 (7:3)
    So 05.10. 11:55 Vestec - Baník Švermov 8:4 (4:1)
    Ne 06.10. 11:10 Tatran Rakovník - Povltavská FA 0:18 (0:11)
    Ne 06.10. 11:55 Spartak Příbram - Lhota 6:5 (2:2)
    Ne 06.10. 11:55 Hořovicko - SK Rakovník 6:3 (4:1)
    Ne 06.10. 11:55 Slaný - Psáry 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 11:55 Sedlčany - Roztoky 12:0 (5:0)
    Ne 06.10. 11:55 Dobříš - ČLU Beroun 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 12.10. 11:10 Lhota - ČLU Beroun 2:10 (1:4)
    So 12.10. 11:40 SK Rakovník - Slaný 0:7 (0:2)
    So 12.10. 11:55 Roztoky - Dobříš 3:5 (2:1)
    So 12.10. 11:55 Psáry - Sedlčany 4:1 (3:0)
    So 12.10. 11:55 Baník Švermov - Hořovicko 0:7 (0:1)
    Ne 13.10. 11:10 Povltavská FA - Hostouň 3:1 (2:0)
    Ne 13.10. 11:10 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 3:9 (1:6)
    Ne 13.10. 11:55 Unhošť - Vestec 2:7 (0:4)

    11.kolo

    So 19.10. 11:55 Hostouň - Spartak Příbram 1:3 (1:1)
    So 19.10. 11:55 Vestec - Povltavská FA 0:3 (0:2)
    So 19.10. 11:55 Slaný - Baník Švermov 4:1 (3:1)
    Ne 20.10. 11:55 Hořovicko - Unhošť 7:1 (2:0)
    Ne 20.10. 11:55 Sedlčany - SK Rakovník 7:3 (3:1)
    Ne 20.10. 11:55 Dobříš - Psáry 2:5 (0:2)
    Ne 20.10. 11:55 ČLU Beroun - Roztoky 3:1 (1:1)
    Út 12.11. 17:30 Tatran Rakovník - Lhota 3:6 (1:3)

    12.kolo

    Čt 24.10. 17:30 SK Rakovník - Dobříš 6:3 (3:1)
    So 26.10. 11:55 Psáry - ČLU Beroun 3:1 (1:0)
    So 26.10. 11:55 Baník Švermov - Sedlčany 7:6 (5:3)
    Ne 27.10. 11:10 Povltavská FA - Hořovicko 2:6 (1:4)
    Ne 27.10. 11:55 Unhošť - Slaný 5:4 (2:2)
    Ne 27.10. 11:55 Spartak Příbram - Vestec 7:1 (4:0)
    Ne 03.11. 10:15 Lhota - Roztoky 7:0 (5:0)
    Út 05.11. 17:00 Tatran Rakovník - Hostouň 1:7 (0:1)

    13.kolo

    So 02.11. 11:55 Hostouň - Lhota 2:3 (1:3)
    So 02.11. 11:55 Slaný - Povltavská FA 1:8 (0:2)
    So 02.11. 11:55 ČLU Beroun - SK Rakovník 5:2 (2:1)
    So 02.11. 11:55 Roztoky - Psáry 0:13 (0:6)
    Ne 03.11. 11:55 Hořovicko - Spartak Příbram 6:0 (3:0)
    Ne 03.11. 11:55 Sedlčany - Unhošť 6:1 (4:0)
    Ne 03.11. 11:55 Dobříš - Baník Švermov 2:10 (1:4)
    So 23.11. 10:15 Vestec - Tatran Rakovník

    14.kolo

    So 09.11. 10:55 Dobříš - Unhošť 9:0 (4:0)
    So 09.11. 11:10 Lhota - Psáry 1:6 (0:2)
    So 09.11. 11:40 SK Rakovník - Roztoky 8:2 (2:1)
    So 09.11. 11:55 Baník Švermov - ČLU Beroun 2:8 (1:1)
    So 09.11. 14:50 Tatran Rakovník - Hořovicko 0:10 (0:5)
    So 09.11. 15:00 Hostouň - Vestec 1:5 (0:1)
    Ne 10.11. 11:10 Povltavská FA - Sedlčany 5:3 (3:3)
    Ne 10.11. 11:55 Spartak Příbram - Slaný 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 16.11. 11:10 Roztoky - Baník Švermov 2:8 (0:5)
    So 16.11. 11:55 Vestec - Lhota 2:2 (2:1)
    So 16.11. 11:55 Psáry - SK Rakovník 2:0 (2:0)
    Ne 17.11. 11:55 Hořovicko - Hostouň 2:1 (2:0)
    Ne 17.11. 11:55 Sedlčany - Spartak Příbram 7:0 (2:0)
    Ne 17.11. 11:55 Dobříš - Povltavská FA 1:5 (0:3)
    Ne 17.11. 11:55 ČLU Beroun - Unhošť 6:1 (2:0)
    Ne 24.11. 11:00 Slaný - Tatran Rakovník
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 12 0 3 85:32 36
    2. 15 11 1 3 70:28 34
    3. 15 11 0 4 89:27 33
    4. 15 10 1 4 70:35 31
    5. 14 9 1 4 68:45 28
    6. 15 8 2 5 78:37 26
    7. 14 8 2 4 61:49 26
    8. 15 8 1 6 70:66 25
    9. 15 8 0 7 76:62 24
    10. 15 7 2 6 63:71 23
    11. 15 5 2 8 49:57 17
    12. 15 5 0 10 39:59 15
    13. 15 4 2 9 46:69 14
    14. 15 4 0 11 43:88 12
    15. 13 1 0 12 24:106 3
    16. 15 0 0 15 26:126 0