Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 14210
  • Návštěvy: 82/3
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1257
    Týden:
    82
    Dnes:
    18
    On-line:
    3

    1.kolo

    So 07.09. 14:00 1.FK Příbram - Zlíchov 2:1 (1:0)
    So 07.09. 14:30 Sparta Praha B - Hrádek 10:0 (6:0)
    So 07.09. 17:00 Sporting MB - Chyše 1:1 (1:1)
    Ne 08.09. 10:00 Ústí n/L - FC Mělník 3:2 (2:1)
    Ne 08.09. 14:00 FK Rakovník - Mokré 5:2 (3:1)

    2.kolo

    So 14.09. 11:00 Zlíchov - Sporting MB 0:4 (0:2)
    So 14.09. 14:00 Chyše - Sparta Praha B 0:2 (0:0)
    Ne 15.09. 10:30 FC Mělník - Mokré 1:4 (1:2)
    Ne 15.09. 15:30 Hrádek - FK Rakovník 1:3 (1:2)
    So 28.09. 17:00 Ústí n/L - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 21.09. 11:00 Mokré - Hrádek 0:8 (0:6)
    So 21.09. 13:30 FK Rakovník - Chyše 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Sporting MB - Ústí n/L 6:0 (3:0)
    Ne 22.09. 14:00 1.FK Příbram - FC Mělník 8:2 (4:2)
    Ne 22.09. 15:00 Sparta Praha B - Zlíchov 11:1 (6:1)

    4.kolo

    So 05.10. 11:00 Zlíchov - FK Rakovník 4:2 (2:1)
    So 05.10. 14:00 Chyše - Mokré 3:2 (0:2)
    So 05.10. 14:00 Ústí n/L - Sparta Praha B 0:12 (0:5)
    Ne 06.10. 14:00 1.FK Příbram - Sporting MB 7:2 (3:0)
    Ne 06.10. 14:30 FC Mělník - Hrádek 2:7 (0:4)

    5.kolo

    So 12.10. 11:00 FK Rakovník - Ústí n/L 6:1 (5:1)
    So 12.10. 11:00 Mokré - Zlíchov 4:1 (3:1)
    So 12.10. 17:00 Sparta Praha B - 1.FK Příbram 5:0 (2:0)
    Ne 13.10. 14:30 Hrádek - Chyše 2:6 (0:4)
    Ne 13.10. 15:30 Sporting MB - FC Mělník 7:1 (2:1)

    6.kolo

    So 19.10. 11:00 Zlíchov - Hrádek 0:1 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Sporting MB - Sparta Praha B 2:6 (1:5)
    Ne 20.10. 14:00 1.FK Příbram - FK Rakovník 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 FC Mělník - Chyše 3:1 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Ústí n/L - Mokré 4:3 (2:1)

    7.kolo

    So 26.10. 11:00 Mokré - 1.FK Příbram 0:5 (0:3)
    So 26.10. 14:00 Chyše - Zlíchov 4:1 (2:0)
    So 26.10. 16:30 Sparta Praha B - FC Mělník 4:2 (1:0)
    Ne 27.10. 11:30 FK Rakovník - Sporting MB 5:3 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Hrádek - Ústí n/L 9:0 (4:0)

    8.kolo

    So 02.11. 14:00 1.FK Příbram - Hrádek 5:3 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Sporting MB - Mokré 4:5 (2:2)
    So 02.11. 16:00 Sparta Praha B - FK Rakovník 3:0k
    Ne 03.11. 14:30 FC Mělník - Zlíchov 1:1 (1:1)
    Ne 03.11. 15:00 Ústí n/L - Chyše 2:3 (1:3)

    9.kolo

    So 09.11. 11:00 Mokré - Sparta Praha B 0:11 (0:6)
    So 09.11. 14:00 Chyše - 1.FK Příbram 2:3 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Zlíchov - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 11:00 FK Rakovník - FC Mělník 5:1 (3:1)
    Ne 10.11. 14:30 Hrádek - Sporting MB 5:2 (5:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 64:5 27
    2. 9 7 1 1 33:17 22
    3. 9 6 0 3 28:17 18
    4. 9 5 0 4 36:28 15
    5. 9 4 1 4 20:17 13
    6. 9 3 1 5 31:30 10
    7. 9 3 1 5 12:42 10
    8. 9 3 0 6 20:42 9
    9. 9 1 1 7 9:30 4
    10. 9 1 1 7 15:40 4