Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 14211
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    987
    Týden:
    69
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 10:00 Pavlíkov - Sokolov 6:0 (2:0)
    So 07.09. 10:00 Postoloprty - Brňany 2:0 (2:0)
    So 07.09. 15:00 Raptors - Baník Švermov 9:0 (3:0)
    Ne 08.09. 14:00 Bohemians 1905 - Vědomice 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 14.09. 13:30 Pavlíkov - Souš 1:0 (0:0)
    Ne 15.09. 10:15 Brňany - Bohemians 1905 0:5 (0:3)
    Ne 15.09. 11:00 Sokolov - Vědomice 0:3 (0:1)
    Ne 15.09. 15:00 Baník Švermov - Postoloprty 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 21.09. 15:00 Raptors - Pavlíkov 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 13:30 Bohemians 1905 - Baník Švermov 6:0 (2:0)
    Ne 22.09. 13:30 Vědomice - Brňany 6:0 (4:0)
    Ne 22.09. 14:30 Souš - Sokolov 6:0 (2:0)

    4.kolo

    So 05.10. 13:00 Sokolov - Brňany 2:0 (1:0)
    Ne 06.10. 10:00 Pavlíkov - Postoloprty 4:0 (2:0)
    Ne 06.10. 11:00 Souš - Raptors 4:2 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Baník Švermov - Vědomice 1:6 (1:1)

    5.kolo

    So 12.10. 10:00 Postoloprty - Souš 1:7 (1:3)
    So 12.10. 15:00 Raptors - Sokolov 9:1 (4:0)
    So 12.10. 15:30 Bohemians 1905 - Pavlíkov 3:0 (1:0)
    Ne 13.10. 10:15 Brňany - Baník Švermov 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 19.10. 10:00 Pavlíkov - Vědomice 1:4 (0:2)
    So 19.10. 13:00 Sokolov - Baník Švermov 1:1 (1:0)
    So 19.10. 14:30 Souš - Bohemians 1905 3:4 (2:1)
    So 19.10. 15:00 Raptors - Postoloprty 4:0 (0:0)

    7.kolo

    So 26.10. 10:30 Postoloprty - Sokolov 4:1 (1:1)
    Ne 27.10. 10:15 Brňany - Pavlíkov 0:2 (0:1)
    Ne 27.10. 13:30 Vědomice - Souš 3:3 (1:1)
    Ne 17.11. 19:00 Bohemians 1905 - Raptors výsledek

    8.kolo

    So 02.11. 10:30 Postoloprty - Bohemians 1905 1:5 (0:4)
    So 02.11. 13:30 Pavlíkov - Baník Švermov 4:0 (2:0)
    So 02.11. 13:30 Souš - Brňany výsledek
    So 02.11. 15:00 Raptors - Vědomice 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 09.11. 13:00 Bohemians 1905 - Sokolov 7:3 (4:3)
    Ne 10.11. 10:15 Brňany - Raptors 2:2 (1:1)
    Ne 10.11. 13:30 Vědomice - Postoloprty 6:1 (4:1)
    Ne 10.11. 15:00 Baník Švermov - Souš 0:4 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 2 0 31:8 20
    2. 7 6 1 0 31:8 19
    3. 8 5 0 3 18:8 15
    4. 7 4 1 2 28:9 13
    5. 7 4 1 2 27:11 13
    6. 8 2 0 6 10:29 6
    7. 8 1 2 5 6:33 5
    8. 8 1 1 6 8:36 4
    9. 7 0 2 5 4:21 2