Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 14213
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    869
    Týden:
    13
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.09. 13:00 Sázava u L. - Choceň 4:8 (2:3)
    Ne 08.09. 10:15 Mateřov - Mor. Třebová 9:0 (4:0)
    Ne 08.09. 14:00 Kutná Hora - Třebeš 3:3 (1:0)

    2.kolo

    So 14.09. 10:15 Choceň - Kutná Hora 5:0 (1:0)
    Ne 15.09. 10:15 Mateřov - Sázava u L. 6:1 (1:1)
    Ne 15.09. 14:00 Mor. Třebová - Třebeš 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 21.09. 13:00 Sázava u L. - Mor. Třebová 3:0 (3:0)
    So 21.09. 14:30 Třebeš - Choceň 3:2 (2:1)
    Ne 22.09. 15:00 Kutná Hora - Mateřov 2:4 (0:1)

    4.kolo

    So 05.10. 13:00 Sázava u L. - Kutná Hora 3:2 (2:1)
    So 05.10. 15:30 Mor. Třebová - Choceň 0:2 (0:2)
    Ne 06.10. 10:15 Mateřov - Třebeš 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 12.10. 10:15 Choceň - Mateřov 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Třebeš - Sázava u L. 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 14:00 Kutná Hora - Mor. Třebová 8:1 (3:1)

    6.kolo

    So 19.10. 13:30 Choceň - Sázava u L. 1:2 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Mor. Třebová - Mateřov 1:2 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Třebeš - Kutná Hora 3:5 (2:2)

    7.kolo

    So 26.10. 13:00 Sázava u L. - Mateřov 2:1 (0:1)
    Ne 27.10. 14:00 Kutná Hora - Choceň 3:3 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Třebeš - Mor. Třebová 3:1 (2:1)

    8.kolo

    So 02.11. 13:30 Mor. Třebová - Sázava u L. 1:2 (0:2)
    Ne 03.11. 10:15 Mateřov - Kutná Hora 2:4 (1:2)
    Ne 03.11. 13:30 Choceň - Třebeš 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 09.11. 13:30 Choceň - Mor. Třebová 3:1 (2:1)
    Ne 10.11. 12:00 Třebeš - Mateřov 3:3 (1:2)
    Ne 10.11. 14:00 Kutná Hora - Sázava u L. 9:0 (4:0)

    10.kolo

    So 28.09. 13:00 Mor. Třebová - Kutná Hora 2:1 (1:0)
    Ne 29.09. 10:15 Mateřov - Choceň 1:0 (0:0)
    So 16.11. 13:00 Sázava u L. - Třebeš výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 6 1 3 32:15 19
    2. 10 6 1 3 27:14 19
    3. 9 6 0 3 19:29 18
    4. 10 4 2 4 37:26 14
    5. 9 3 2 4 18:21 11
    6. 10 1 0 9 7:35 3