Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 14216
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1753
    Týden:
    46
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.09. 12:30 Jakartovice - Vítkovice B 2:0 (2:0)
    Ne 15.09. 15:00 Český Těšín - Slovan Ostrava 2:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Štramberk - Veřovice 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:00 Lubina - Orlová 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 21.09. 10:00 Veřovice - Lubina 4:1 (3:0)
    Ne 22.09. 11:00 Slovan Ostrava - Vítkovice B 4:1 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Český Těšín - Štramberk 3:0k
    Ne 22.09. 15:30 Orlová - Jakartovice 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 28.09. 12:00 Jakartovice - Veřovice 2:4 (1:3)
    Ne 29.09. 15:30 Lubina - Český Těšín 2:1 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Vítkovice B - Orlová 0:2 (0:1)
    So 02.11. 10:00 Štramberk - Slovan Ostrava 0:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 13.10. 15:00 Lubina - Slovan Ostrava 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Jakartovice - Štramberk 0:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Orlová - Veřovice 0:3 (0:2)
    Ne 13.10. 16:00 Vítkovice B - Český Těšín 3:7 (2:5)

    6.kolo

    Ne 20.10. 11:00 Slovan Ostrava - Veřovice 1:1 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Český Těšín - Orlová 3:2 (2:1)
    Ne 20.10. 14:30 Štramberk - Vítkovice B 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 14:30 Lubina - Jakartovice 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 26.10. 10:00 Veřovice - Český Těšín 4:0 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Jakartovice - Slovan Ostrava 3:1 (1:1)
    Ne 27.10. 15:30 Orlová - Štramberk 0:3 (0:2)
    Ne 27.10. 16:00 Vítkovice B - Lubina 1:1 (1:1)

    4. kolo - soutěž ukončena

    Ne 06.10. 11:00 Slovan Ostrava - Orlová 6:0 (4:0)
    Ne 06.10. 15:00 Český Těšín - Jakartovice 5:1 (4:1)
    Ne 06.10. 15:00 Štramberk - Lubina 1:0 (0:0)
    So 02.11. 09:00 Veřovice - Vítkovice B 9:2 (7:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 5 1 1 25:7 16
    2. 7 5 1 1 9:3 16
    3. 7 4 1 2 21:14 13
    4. 7 3 3 1 15:7 12
    5. 7 3 0 4 6:15 9
    6. 7 2 1 4 5:9 7
    7. 7 2 0 5 8:13 6
    8. 7 0 1 6 7:28 1