Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 14219
  • Návštěvy: 66/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2957
    Týden:
    66
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 10.08. 17:00 Hvozdná - Slopné 3:1 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Mladcová B - Velký Ořechov 4:1 (2:0)
    So 10.08. 17:00 Slušovice B - Příluky 4:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Návojná - Sehradice 4:0 (1:0)
    Ne 11.08. 17:00 Pozlovice - Mysločovice 2:3 (0:2)
    Ne 11.08. 17:00 Poteč - Jasenná 0:3 (0:0)
    Ne 11.08. 17:00 Újezd - Štípa 4:1 (2:1)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Sehradice - Pozlovice 4:3 (1:2)
    Ne 18.08. 13:30 Příluky - Poteč 5:0 (3:0)
    Ne 18.08. 16:30 Štípa - Hvozdná 1:5 (1:2)
    Ne 18.08. 16:30 Jasenná - Újezd 3:4 np (2:1)
    Ne 18.08. 16:30 Mysločovice - Slušovice B 1:3 (1:3)
    Ne 18.08. 16:30 Velký Ořechov - Návojná 4:2 (0:2)
    Ne 18.08. 16:30 Slopné - Mladcová B 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 24.08. 14:30 Slušovice B - Sehradice 1:3 (0:1)
    So 24.08. 16:30 Hvozdná - Mladcová B 4:0 (1:0)
    Ne 25.08. 16:30 Velký Ořechov - Pozlovice 5:0 (2:0)
    Ne 25.08. 16:30 Poteč - Mysločovice 2:3 np (0:0)
    Ne 25.08. 16:30 Újezd - Příluky 8:3 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Štípa - Jasenná 10:1 (2:0)
    13.09. 17:00 Návojná - Slopné 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Sehradice - Poteč 0k:3
    Ne 01.09. 13:00 Příluky - Štípa 1:2 np (1:1)
    Ne 01.09. 16:00 Jasenná - Hvozdná 0:3 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Mysločovice - Újezd 2:3 np (0:1)
    Ne 01.09. 16:00 Velký Ořechov - Slušovice B 2:1 (1:0)
    Ne 01.09. 16:00 Slopné - Pozlovice 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 16:00 Mladcová B - Návojná 3:2 np (1:2)

    6.kolo

    So 07.09. 10:00 Slušovice B - Slopné 0:1 np (0:0)
    So 07.09. 15:00 Štípa - Mysločovice 7:3 (3:0)
    So 07.09. 16:00 Hvozdná - Návojná 0:2 (0:1)
    Ne 08.09. 16:00 Pozlovice - Mladcová B 4:3 (1:2)
    Ne 08.09. 16:00 Poteč - Velký Ořechov 2:4 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Újezd - Sehradice 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Jasenná - Příluky 4:3 np (1:1)

    7.kolo

    Ne 15.09. 10:15 Příluky - Hvozdná 1:0 (1:0)
    Ne 15.09. 13:00 Sehradice - Štípa 0k:3
    Ne 15.09. 16:00 Mysločovice - Jasenná 0:3 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Velký Ořechov - Újezd 1:5 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Slopné - Poteč 7:1 (3:1)
    Ne 15.09. 16:00 Mladcová B - Slušovice B 1:0 np (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Návojná - Pozlovice 1:5 (1:2)

    8.kolo

    So 21.09. 10:15 Příluky - Mysločovice 3:0 (3:0)
    So 21.09. 15:30 Slušovice B - Návojná 0:1 np (0:0)
    Ne 22.09. 12:30 Hvozdná - Pozlovice 4:1 (2:0)
    Ne 22.09. 15:30 Poteč - Mladcová B 1:6 (1:3)
    Ne 22.09. 15:30 Újezd - Slopné 4:2 (1:1)
    Ne 22.09. 15:30 Štípa - Velký Ořechov 3:4 np (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Jasenná - Sehradice 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Sehradice - Příluky 0k:3
    So 28.09. 15:30 Mladcová B - Újezd 5:0 (0:0)
    Ne 29.09. 10:00 Velký Ořechov - Jasenná 1:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Mysločovice - Hvozdná 1:5 (1:3)
    Ne 29.09. 15:30 Slopné - Štípa 4:1 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Návojná - Poteč 1:2 (1:1)
    Ne 29.09. 15:30 Pozlovice - Slušovice B 3:2 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Hvozdná - Slušovice B 0:1 (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Poteč - Pozlovice 1:5 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Újezd - Návojná 4:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Štípa - Mladcová B 2:4 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Jasenná - Slopné 1:4 (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Příluky - Velký Ořechov 1:6 (0:2)
    Ne 06.10. 15:00 Mysločovice - Sehradice 0:6 (0:2)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Sehradice - Hvozdná 1:2 (1:1)
    So 12.10. 15:00 Mladcová B - Jasenná 2:3 np (1:0)
    So 12.10. 15:00 Slušovice B - Poteč 4:0 (1:0)
    Ne 13.10. 15:00 Velký Ořechov - Mysločovice 5:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Slopné - Příluky 2:1 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Návojná - Štípa 4:6 (2:4)
    Ne 13.10. 15:00 Pozlovice - Újezd 0:5 (0:2)

    12.kolo

    So 19.10. 10:00 Sehradice - Velký Ořechov 3:2 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Hvozdná - Poteč 6:0 (2:0)
    So 19.10. 14:30 Příluky - Mladcová B 1:2 (1:2)
    Ne 20.10. 14:30 Újezd - Slušovice B 0:2 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Štípa - Pozlovice 3:4 (3:3)
    Ne 20.10. 14:30 Jasenná - Návojná 1:0 (0:0)
    Ne 20.10. 14:30 Mysločovice - Slopné 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Mladcová B - Mysločovice 3:1 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Slušovice B - Štípa 4:2 (2:0)
    Ne 27.10. 14:00 Velký Ořechov - Hvozdná 4:3 (3:2)
    Ne 27.10. 14:00 Slopné - Sehradice 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Návojná - Příluky 2:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Pozlovice - Jasenná 1:5 (0:3)
    Ne 27.10. 14:00 Újezd - Poteč 9:2 (5:1)

    1.kolo

    So 02.11. 10:30 Příluky - Pozlovice 5:0 (1:0)
    So 02.11. 13:30 Újezd - Hvozdná 2:1 (2:0)
    So 02.11. 13:30 Štípa - Poteč 7:1 (5:0)
    So 02.11. 13:30 Jasenná - Slušovice B 4:2 (1:0)
    So 02.11. 13:30 Sehradice - Mladcová B 0:1 (0:1)
    Ne 03.11. 13:30 Mysločovice - Návojná 1:3 (0:2)
    Ne 03.11. 13:30 Velký Ořechov - Slopné 0:2 (0:0)

    15.kolo

    So 21.03. 15:00 Sehradice - Návojná výsledek
    Ne 22.03. 15:00 Slopné - Hvozdná výsledek
    Ne 22.03. 15:00 Velký Ořechov - Mladcová B výsledek
    Ne 22.03. 15:00 Mysločovice - Pozlovice výsledek
    Ne 22.03. 15:00 Příluky - Slušovice B výsledek
    Ne 22.03. 15:00 Jasenná - Poteč výsledek
    Ne 22.03. 15:00 Štípa - Újezd výsledek

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Hvozdná - Štípa výsledek
    So 28.03. 15:00 Slušovice B - Mysločovice výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Újezd - Jasenná výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Poteč - Příluky výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Pozlovice - Sehradice výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Návojná - Velký Ořechov výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Mladcová B - Slopné výsledek

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Sehradice - Slušovice B výsledek
    Ne 05.04. 15:30 Mladcová B - Hvozdná
    Ne 05.04. 15:30 Slopné - Návojná
    Ne 05.04. 15:30 Pozlovice - Velký Ořechov
    Ne 05.04. 15:30 Mysločovice - Poteč
    Ne 05.04. 15:30 Příluky - Újezd
    Ne 05.04. 15:30 Jasenná - Štípa

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Hvozdná - Jasenná
    So 11.04. 15:30 Slušovice B - Velký Ořechov
    Ne 12.04. 15:30 Štípa - Příluky
    Ne 12.04. 15:30 Újezd - Mysločovice
    Ne 12.04. 15:30 Poteč - Sehradice
    Ne 12.04. 15:30 Pozlovice - Slopné
    Ne 12.04. 15:30 Návojná - Mladcová B

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Sehradice - Újezd
    Ne 19.04. 16:00 Návojná - Hvozdná
    Ne 19.04. 16:00 Mladcová B - Pozlovice
    Ne 19.04. 16:00 Slopné - Slušovice B
    Ne 19.04. 16:00 Velký Ořechov - Poteč
    Ne 19.04. 16:00 Mysločovice - Štípa
    Ne 19.04. 16:00 Příluky - Jasenná

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Hvozdná - Příluky
    So 25.04. 16:00 Slušovice B - Mladcová B
    Ne 26.04. 16:00 Jasenná - Mysločovice
    Ne 26.04. 16:00 Štípa - Sehradice
    Ne 26.04. 16:00 Újezd - Velký Ořechov
    Ne 26.04. 16:00 Poteč - Slopné
    Ne 26.04. 16:00 Pozlovice - Návojná

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Sehradice - Jasenná
    Ne 03.05. 16:30 Pozlovice - Hvozdná
    Ne 03.05. 16:30 Návojná - Slušovice B
    Ne 03.05. 16:30 Mladcová B - Poteč
    Ne 03.05. 16:30 Slopné - Újezd
    Ne 03.05. 16:30 Velký Ořechov - Štípa
    Ne 03.05. 16:30 Mysločovice - Příluky

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Hvozdná - Mysločovice
    So 09.05. 16:30 Slušovice B - Pozlovice
    Ne 10.05. 16:30 Příluky - Sehradice
    Ne 10.05. 16:30 Jasenná - Velký Ořechov
    Ne 10.05. 16:30 Štípa - Slopné
    Ne 10.05. 16:30 Újezd - Mladcová B
    Ne 10.05. 16:30 Poteč - Návojná

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Slušovice B - Hvozdná
    So 16.05. 17:00 Sehradice - Mysločovice
    Ne 17.05. 17:00 Pozlovice - Poteč
    Ne 17.05. 17:00 Návojná - Újezd
    Ne 17.05. 17:00 Mladcová B - Štípa
    Ne 17.05. 17:00 Slopné - Jasenná
    Ne 17.05. 17:00 Velký Ořechov - Příluky

    24.kolo

    So 23.05. 17:00 Hvozdná - Sehradice
    Ne 24.05. 17:00 Mysločovice - Velký Ořechov
    Ne 24.05. 17:00 Příluky - Slopné
    Ne 24.05. 17:00 Jasenná - Mladcová B
    Ne 24.05. 17:00 Štípa - Návojná
    Ne 24.05. 17:00 Újezd - Pozlovice
    Ne 24.05. 17:00 Poteč - Slušovice B

    25.kolo

    So 30.05. 17:00 Slušovice B - Újezd
    Ne 31.05. 17:00 Poteč - Hvozdná
    Ne 31.05. 17:00 Pozlovice - Štípa
    Ne 31.05. 17:00 Návojná - Jasenná
    Ne 31.05. 17:00 Mladcová B - Příluky
    Ne 31.05. 17:00 Slopné - Mysločovice
    Ne 31.05. 17:00 Velký Ořechov - Sehradice

    26.kolo

    So 06.06. 17:00 Hvozdná - Velký Ořechov
    So 06.06. 17:00 Sehradice - Slopné
    Ne 07.06. 17:00 Mysločovice - Mladcová B
    Ne 07.06. 17:00 Příluky - Návojná
    Ne 07.06. 17:00 Jasenná - Pozlovice
    Ne 07.06. 17:00 Štípa - Slušovice B
    Ne 07.06. 17:00 Poteč - Újezd

    14.kolo

    So 13.06. 17:00 Hvozdná - Újezd
    So 13.06. 17:00 Slušovice B - Jasenná
    Ne 14.06. 17:00 Poteč - Štípa
    Ne 14.06. 17:00 Pozlovice - Příluky
    Ne 14.06. 17:00 Návojná - Mysločovice
    Ne 14.06. 17:00 Mladcová B - Sehradice
    Ne 14.06. 17:00 Slopné - Velký Ořechov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 9 2 0 2 48:24 31
    2. 13 9 1 0 3 33:15 29
    3. 13 7 2 1 3 33:21 26
    4. 13 8 1 0 4 38:27 26
    5. 13 8 0 0 5 36:15 24
    6. 13 6 2 1 4 28:29 23
    7. 13 6 0 3 4 24:15 21
    8. 13 5 1 1 6 47:38 18
    9. 13 5 1 1 6 24:26 18
    10. 13 5 0 2 6 28:28 17
    11. 13 5 0 0 8 28:46 15
    12. 13 4 0 0 9 18:27 12
    13. 13 2 0 1 10 15:59 7
    14. 13 1 1 1 10 16:46 6