Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 14226
  • Návštěvy: 223/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2283
    Týden:
    223
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 17.08. 17:00 Jiskra Hrušov - Koblov 3:4 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Michálkovice - Vratimov B 1:3 (1:3)
    So 17.08. 17:00 Václavovice - Velká Polom 4:0 (0:0)
    So 17.08. 17:00 Polanka B - Markvartovice 2:1 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Dolní Lhota - Třebovice 1:4 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Slovan Ostrava B - Ostrava Lhotka 1:3 (1:2)
    Ne 18.08. 17:00 Hlubina B - Vřesina B 6:2 (2:0)

    4.kolo

    So 24.08. 17:00 Velká Polom - Polanka B 4:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Vřesina B - Václavovice 3:5 (2:3)
    So 24.08. 17:00 Koblov - Michálkovice 2:3 np (0:2)
    Ne 25.08. 10:30 Vratimov B - Hlubina B 4:2 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Ostrava Lhotka - Třebovice 2:4 (0:2)
    Ne 25.08. 17:00 Markvartovice - Dolní Lhota 3:2 (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Slovan Ostrava B - Jiskra Hrušov 2:8 (1:4)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Třebovice - Markvartovice 1:0 (1:0 )
    So 31.08. 16:30 Jiskra Hrušov - Ostrava Lhotka 2:1 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Michálkovice - Slovan Ostrava B 2:1 (1:1)
    So 31.08. 16:30 Václavovice - Vratimov B 6:0 (2:0)
    So 31.08. 16:30 Polanka B - Vřesina B 5:0 (3:0)
    So 31.08. 16:30 Dolní Lhota - Velká Polom 2:3 (1:2)
    Ne 01.09. 16:30 Hlubina B - Koblov 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 07.09. 16:00 Velká Polom - Třebovice 2:6 (1:5)
    So 07.09. 16:00 Vřesina B - Dolní Lhota 2:4 (2:1)
    So 07.09. 16:00 Koblov - Václavovice 1:6 (0:3)
    So 07.09. 16:00 Jiskra Hrušov - Michálkovice 2:0 (0:0)
    Ne 08.09. 10:30 Vratimov B - Polanka B 2:4 (2:3)
    Ne 08.09. 16:00 Ostrava Lhotka - Markvartovice 2:1 (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Slovan Ostrava B - Hlubina B 0:3 (0:2)

    7.kolo

    Čt 12.09. 17:00 Václavovice - Slovan Ostrava B 2:3 np (1:1)
    So 14.09. 16:00 Michálkovice - Ostrava Lhotka 3:2 np (1:1)
    So 14.09. 16:00 Polanka B - Koblov 1:2 np (0:0)
    So 14.09. 16:00 Dolní Lhota - Vratimov B 6:5 (5:2)
    So 14.09. 16:00 Třebovice - Vřesina B 8:2 (2:2)
    Ne 15.09. 16:00 Hlubina B - Jiskra Hrušov 10:3 (5:2)
    Ne 15.09. 16:00 Markvartovice - Velká Polom 4:2 (3:1)

    8.kolo

    So 21.09. 16:00 Vřesina B - Markvartovice 0:8 (0:4)
    So 21.09. 16:00 Koblov - Dolní Lhota 1:5 (0:1)
    So 21.09. 16:00 Jiskra Hrušov - Václavovice 2:3 np (2:1)
    So 21.09. 16:00 Michálkovice - Hlubina B 5:2 (1:1)
    Ne 22.09. 10:30 Vratimov B - Třebovice 0:4 (0:3)
    Ne 22.09. 16:00 Ostrava Lhotka - Velká Polom 1:3 (0:1)
    Ne 22.09. 16:00 Slovan Ostrava B - Polanka B 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Václavovice - Michálkovice 4:0 (0:0)
    So 28.09. 15:30 Polanka B - Jiskra Hrušov 3:0 (1:0)
    So 28.09. 15:30 Dolní Lhota - Slovan Ostrava B 6:1 (3:0)
    So 28.09. 15:30 Třebovice - Koblov 3:2 np (1:1)
    So 28.09. 15:30 Velká Polom - Vřesina B 2:0 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Hlubina B - Ostrava Lhotka 10:2 (3:2)
    Ne 29.09. 15:30 Markvartovice - Vratimov B 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Koblov - Markvartovice 1:2 (0:1)
    So 05.10. 15:00 Michálkovice - Polanka B 1:3 (0:1)
    Ne 06.10. 10:30 Vratimov B - Velká Polom 0:3 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Ostrava Lhotka - Vřesina B 3:4 np (1:2)
    Ne 06.10. 15:00 Slovan Ostrava B - Třebovice 0:8 (0:6)
    Ne 06.10. 15:00 Hlubina B - Václavovice 4:1 (1:0)
    Po 28.10. 14:00 Jiskra Hrušov - Dolní Lhota 2:3 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Václavovice - Ostrava Lhotka 3:0 (2:0)
    So 12.10. 15:00 Polanka B - Hlubina B 7:1 (3:1)
    So 12.10. 15:00 Dolní Lhota - Michálkovice 9:1 (5:0)
    So 12.10. 15:00 Třebovice - Jiskra Hrušov 5:2 (3:0)
    So 12.10. 15:00 Velká Polom - Koblov 1:4 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Vřesina B - Vratimov B 5:4 (2:3)
    Ne 13.10. 15:00 Markvartovice - Slovan Ostrava B 7:1 (3:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:00 Koblov - Vřesina B 4:2 (3:1)
    So 19.10. 14:00 Jiskra Hrušov - Markvartovice 2:1 (1:0)
    So 19.10. 14:00 Michálkovice - Třebovice 1:3 (0:0)
    So 19.10. 14:00 Václavovice - Polanka B 1:2 (0:2)
    Ne 20.10. 14:00 Ostrava Lhotka - Vratimov B 1:2 (0:0)
    Ne 20.10. 14:00 Slovan Ostrava B - Velká Polom 3:5 (1:2)
    Ne 20.10. 14:00 Hlubina B - Dolní Lhota 0:5 (0:2)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Polanka B - Ostrava Lhotka 3:2 (1:2)
    So 26.10. 14:00 Dolní Lhota - Václavovice 3:2 (2:2)
    So 26.10. 14:00 Třebovice - Hlubina B 7:1 (2:1)
    So 26.10. 14:00 Velká Polom - Jiskra Hrušov 2:0 (2:0)
    So 26.10. 14:00 Vřesina B - Slovan Ostrava B 1:2 (1:0)
    Ne 27.10. 10:30 Vratimov B - Koblov 7:3 (3:0)
    Ne 27.10. 14:00 Markvartovice - Michálkovice 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 02.11. 14:00 Třebovice - Polanka B 3:2 np (1:1)
    So 02.11. 14:00 Velká Polom - Hlubina B 0:2 (0:2)
    So 02.11. 14:00 Vřesina B - Michálkovice 2:3 (2:2)
    So 02.11. 14:00 Koblov - Slovan Ostrava B 5:4 (2:1)
    Ne 03.11. 10:30 Vratimov B - Jiskra Hrušov 1:2 (1:1)
    Ne 03.11. 14:00 Ostrava Lhotka - Dolní Lhota 0:9 (0:4)
    Ne 03.11. 14:00 Markvartovice - Václavovice 3:1 (3:1)

    1.kolo

    So 09.11. 13:30 Koblov - Ostrava Lhotka 1:0 np (0:0)
    So 09.11. 13:30 Slovan Ostrava B - Vratimov B 2:3 (1:1)
    So 09.11. 13:30 Jiskra Hrušov - Vřesina B 2:0 (2:0)
    So 09.11. 13:30 Michálkovice - Velká Polom 0:3 (0:1)
    So 09.11. 13:30 Václavovice - Třebovice 3:0 (1:0)
    So 09.11. 13:30 Polanka B - Dolní Lhota 3:0 (1:0)
    Ne 10.11. 13:30 Hlubina B - Markvartovice 3:5 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 10 2 0 1 54:18 34
    2. 13 10 0 2 1 38:16 32
    3. 13 9 0 0 4 55:27 27
    4. 13 9 0 0 4 42:18 27
    5. 13 7 1 1 4 40:20 24
    6. 13 8 0 0 5 30:27 24
    7. 13 5 2 2 4 30:36 21
    8. 13 6 0 1 6 30:34 19
    9. 13 6 0 0 7 45:43 18
    10. 13 5 0 0 8 31:43 15
    11. 13 3 2 0 8 19:39 13
    12. 13 2 0 3 8 19:43 9
    13. 13 1 1 0 11 22:56 5
    14. 13 1 1 0 11 20:55 5