Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 14229
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3559
    Týden:
    61
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.08. 17:00 Machnín - Dolní Řasnice 4:2 (3:0)
    So 10.08. 17:00 Dětřichov - Stráž n.N. B 3:2 (2:1)
    So 10.08. 17:00 Osečná - Nové Město 5:5 (3:2)
    Ne 11.08. 15:00 Hrádek B - Chotyně 4:0 (2:0)
    Ne 11.08. 17:00 Bílý Kostel B - Frýdlant B 5:2 (2:2)
    Ne 11.08. 17:00 Višňová B - Rynoltice B 8:2 (4:1)

    2.kolo

    So 17.08. 15:00 Dolní Řasnice - Rynoltice B 5:2 (3:2)
    So 17.08. 15:00 Chotyně - Bílý Kostel B 0:3 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Nové Město - Hrádek B 0:3 (0:2)
    So 17.08. 17:00 Stráž n.N. B - Osečná 1:4 (0:1)
    So 17.08. 17:00 Raspenava - Dětřichov 4:1 (2:0)
    Ne 18.08. 14:00 Frýdlant B - Višňová B 4:2 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 16:00 Hrádek B - Stráž n.N. B 3:1 (3:1)
    So 24.08. 17:00 Dětřichov - Machnín 3:2 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Osečná - Raspenava 2:2 (0:0)
    Ne 25.08. 14:00 Rynoltice B - Frýdlant B 6:5 (4:0)
    Ne 25.08. 17:00 Bílý Kostel B - Nové Město 3:5 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Višňová B - Chotyně 9:1 (7:1)

    4.kolo

    So 31.08. 15:00 Chotyně - Rynoltice B 1:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Dolní Řasnice - Frýdlant B 5:1 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Nové Město - Višňová B 2:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Stráž n.N. B - Bílý Kostel B 10:2 (5:1)
    So 31.08. 17:00 Raspenava - Hrádek B 0:2 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Machnín - Osečná 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 07.09. 16:00 Bílý Kostel B - Raspenava 1:1 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Dětřichov - Dolní Řasnice 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 14:00 Rynoltice B - Nové Město 3:0 (2:0)
    Ne 08.09. 14:00 Frýdlant B - Chotyně 8:0 (5:0)
    Ne 08.09. 15:00 Hrádek B - Machnín 8:1 (3:1)
    Ne 08.09. 17:00 Višňová B - Stráž n.N. B 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 16:30 Dolní Řasnice - Chotyně 3:2 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Nové Město - Frýdlant B 1:4 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Stráž n.N. B - Rynoltice B 3:3 (3:2)
    So 14.09. 16:30 Raspenava - Višňová B 5:2 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Machnín - Bílý Kostel B 3:3 (3:1)
    So 14.09. 16:30 Dětřichov - Osečná 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 15:00 Chotyně - Nové Město 6:5 (4:3)
    So 21.09. 16:30 Osečná - Dolní Řasnice 4:3 (3:1)
    Ne 22.09. 14:00 Rynoltice B - Raspenava 3:3 (3:1)
    Ne 22.09. 14:00 Frýdlant B - Stráž n.N. B 6:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:00 Hrádek B - Dětřichov 4:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Višňová B - Machnín 3:5 (0:5)

    8.kolo

    So 28.09. 16:00 Dolní Řasnice - Nové Město 4:1 (3:1)
    So 28.09. 16:00 Raspenava - Frýdlant B 1:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Machnín - Rynoltice B 4:2 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Dětřichov - Bílý Kostel B 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Osečná - Hrádek B 1:3 (1:1)
    Ne 29.09. 16:00 Stráž n.N. B - Chotyně 6:1 (4:1)

    9.kolo

    So 05.10. 15:00 Chotyně - Raspenava 1:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Dětřichov - Višňová B 1:2 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Nové Město - Stráž n.N. B 6:1 (1:0)
    Ne 06.10. 14:00 Frýdlant B - Machnín 8:3 (3:2)
    Ne 06.10. 15:00 Hrádek B - Dolní Řasnice 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Bílý Kostel B - Osečná 5:2 (4:1)

    10.kolo

    So 12.10. 15:30 Dolní Řasnice - Stráž n.N. B 5:0 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Raspenava - Nové Město 4:2 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Machnín - Chotyně 5:2 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Dětřichov - Rynoltice B 3:3 (2:2)
    So 12.10. 15:30 Osečná - Višňová B 0:3 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Hrádek B - Bílý Kostel B 3:3 (2:1)

    11.kolo

    So 19.10. 15:30 Nové Město - Machnín 5:4 (0:1)
    Ne 20.10. 14:00 Rynoltice B - Osečná 3:4 (3:2)
    Ne 20.10. 14:00 Frýdlant B - Dětřichov 2:5 (0:2)
    Ne 20.10. 15:30 Bílý Kostel B - Dolní Řasnice 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Višňová B - Hrádek B 1:1 (0:1)
    Ne 20.10. 15:30 Stráž n.N. B - Raspenava 6:1 (3:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:30 Dolní Řasnice - Raspenava 4:1 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Machnín - Stráž n.N. B 3:3 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Dětřichov - Chotyně 4:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Osečná - Frýdlant B 9:7 (2:4)
    Ne 27.10. 14:30 Hrádek B - Rynoltice B 3:2 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bílý Kostel B - Višňová B 6:3 (3:2)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 14:00 Frýdlant B - Hrádek B 4:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Chotyně - Osečná 0:6 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Nové Město - Dětřichov 0:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Raspenava - Machnín 1:4 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Višňová B - Dolní Řasnice 6:0 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Rynoltice B - Bílý Kostel B 6:6 (2:2)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 9 2 1 35:14 29
    2. 12 8 1 3 29:20 25
    3. 12 6 2 4 43:27 20
    4. 12 6 1 5 52:37 19
    5. 12 6 1 5 32:26 19
    6. 12 5 3 4 40:36 18
    7. 12 5 3 4 40:42 18
    8. 12 4 5 3 38:38 17
    9. 12 3 5 4 24:29 14
    10. 12 3 4 5 37:45 13
    11. 12 3 2 7 33:39 11
    12. 12 3 2 7 32:40 11
    13. 12 1 1 10 14:56 4