Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 2. června 2020
svátek má Jarmil.
Hlavní menu
  • ID: 14243
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-jih  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1056
    Týden:
    32
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 14:00 Předenice - Lužany 4:2 (3:0)
    So 24.08. 17:00 Klášter - Seč 1:0 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Hradec - Stod 0:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Radkovice - Losiná 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 14:00 Merklín - Nepomuk B 3:2 np (2:1)
    Ne 25.08. 17:00 Žinkovy - Zdemyslice 1:4 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Chlumčany B - Spálené Poříčí 4:3 (3:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Zdemyslice - Losiná 3:2 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Stod - Předenice 2:4 (2:2)
    So 31.08. 17:00 Spálené Poříčí - Hradec 2:3 np (1:2)
    So 31.08. 17:00 Žinkovy - Klášter 5:1 (3:1)
    So 31.08. 18:00 Lužany - Radkovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Nepomuk B - Chlumčany B 2:4 (1:3)
    Ne 01.09. 17:00 Seč - Merklín 2:6 (2:2)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Předenice - Spálené Poříčí 1:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Klášter - Zdemyslice 4:1 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Merklín - Žinkovy 4:3 np (3:2)
    So 07.09. 17:00 Hradec - Nepomuk B 1:2 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Radkovice - Stod 1:2 np (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Chlumčany B - Seč 6:5 (2:3)
    Ne 08.09. 17:00 Losiná - Lužany 2:5 (0:2)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Stod - Losiná 3:4 np (2:2)
    So 14.09. 16:30 Spálené Poříčí - Radkovice 4:5 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Žinkovy - Chlumčany B 2:3 (1:2)
    So 14.09. 16:30 Klášter - Merklín 9:0 (3:0)
    Ne 15.09. 16:30 Zdemyslice - Lužany 2:1 (1:1)
    Ne 15.09. 16:30 Nepomuk B - Předenice 5:1 (4:1)
    Ne 15.09. 16:30 Seč - Hradec 0:1 np (0:0)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Předenice - Seč 5:1 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Merklín - Zdemyslice 2:3 np (2:1)
    So 21.09. 16:30 Hradec - Žinkovy 3:2 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Radkovice - Nepomuk B 2:3 np (0:0)
    So 21.09. 16:30 Lužany - Stod 5:4 np (2:1)
    Ne 22.09. 16:30 Chlumčany B - Klášter 1:3 (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 Losiná - Spálené Poříčí 2:3 (0:3)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Zdemyslice - Stod 3:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Spálené Poříčí - Lužany 1:3 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Žinkovy - Předenice 0:7 (0:3)
    So 28.09. 16:00 Klášter - Hradec 3:2 (2:2)
    So 28.09. 16:00 Merklín - Chlumčany B 4:3 np (2:2)
    Ne 29.09. 16:00 Nepomuk B - Losiná 0:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Seč - Radkovice 1:2 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 13:00 Předenice - Klášter 0:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Chlumčany B - Zdemyslice 5:1 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Hradec - Merklín 4:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Lužany - Nepomuk B 1:2 np (1:1)
    So 05.10. 16:00 Stod - Spálené Poříčí 6:1 (4:0)
    Ne 06.10. 16:00 Losiná - Seč 2:1 (1:1)
    Po 28.10. 15:00 Radkovice - Žinkovy 3:0k

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Zdemyslice - Spálené Poříčí 2:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Klášter - Radkovice 7:2 (6:1)
    So 12.10. 15:30 Merklín - Předenice 3:2 np (1:0)
    So 12.10. 15:30 Chlumčany B - Hradec 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Nepomuk B - Stod 5:3 (4:0)
    Ne 13.10. 15:30 Seč - Lužany 5:3 (4:3)
    Ne 13.10. 15:30 Žinkovy - Losiná 4:2 (1:0)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Předenice - Chlumčany B 1:3 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Hradec - Zdemyslice 1:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Radkovice - Merklín 2:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Lužany - Žinkovy 3:0 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Stod - Seč 6:1 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Spálené Poříčí - Nepomuk B 5:1 (4:1)
    Ne 20.10. 15:30 Losiná - Klášter 2:6 (0:2)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Zdemyslice - Nepomuk B 4:1 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Žinkovy - Stod 2:1 np (0:1)
    So 26.10. 14:30 Klášter - Lužany 0:2 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Merklín - Losiná 1:0 np (0:0)
    So 26.10. 14:30 Hradec - Předenice 1:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Seč - Spálené Poříčí 3:2 np (0:2)
    Ne 27.10. 14:30 Chlumčany B - Radkovice 11:1 (6:1)

    11.kolo

    So 02.11. 11:00 Předenice - Zdemyslice 0:2 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Radkovice - Hradec 1:2 np (0:1)
    So 02.11. 14:00 Lužany - Merklín 3:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Stod - Klášter 2:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Spálené Poříčí - Žinkovy 3:1 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Losiná - Chlumčany B 1:3 (0:3)
    Ne 03.11. 14:00 Nepomuk B - Seč 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 09.11. 11:00 Předenice - Radkovice 1:0 np (0:0)
    So 09.11. 14:00 Žinkovy - Nepomuk B 0:10 (0:6)
    So 09.11. 14:00 Klášter - Spálené Poříčí 3:2 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Merklín - Stod 1:5 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Hradec - Losiná 5:0 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Chlumčany B - Lužany 11:0 (7:0)
    So 30.11. 11:00 Zdemyslice - Seč 4:2 (3:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 13:30 Radkovice - Zdemyslice 1:2 np (0:1)
    So 16.11. 13:30 Losiná - Předenice 2:3 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Lužany - Hradec 3:0 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Stod - Chlumčany B 1:2 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Spálené Poříčí - Merklín 5:2 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Nepomuk B - Klášter 2:3 np (1:0)
    So 16.11. 13:30 Seč - Žinkovy 7:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 10 0 1 2 57:25 31
    2. 13 9 1 0 3 41:21 29
    3. 13 8 2 0 3 29:22 28
    4. 13 6 3 0 4 22:18 24
    5. 13 7 1 1 4 33:30 24
    6. 13 5 1 3 4 38:27 20
    7. 13 5 0 5 3 22:32 20
    8. 13 4 2 2 5 34:29 18
    9. 13 5 1 1 6 28:23 18
    10. 13 5 0 2 6 34:34 17
    11. 13 1 5 1 6 22:42 14
    12. 13 3 1 1 8 29:38 12
    13. 13 2 1 1 9 21:38 9
    14. 13 2 1 1 9 19:50 9