Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 14250
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1262
    Týden:
    32
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    23.08. 18:00 Hradiště - Černice B 3:4 (2:2)
    So 24.08. 17:00 Chrást - Zruč B 2:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Plzeň-Litice - Letná 3:2 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Union - Prazdroj Plzeň 6:0 (4:0)
    Ne 25.08. 14:00 Lhota B - Druztová 6:3 (5:1)
    Ne 25.08. 17:00 Rapid Plzeň B - Košutka B 5:1 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Chotíkov B - VS Plzeň 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Prazdroj Plzeň - Chotíkov B 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 14:00 Černice B - Lhota B 5:3 (2:2)
    Ne 01.09. 17:00 Košutka B - Druztová 5:0 (3:0)
    Ne 01.09. 17:00 VS Plzeň - Hradiště 1:4 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Letná - Union 2:5 (2:3)
    Ne 01.09. 17:00 Zruč B - Plzeň-Litice 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Rapid Plzeň B - Chrást 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Chrást - Košutka B 2:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Plzeň-Litice - Rapid Plzeň B 0:2 (0:1)
    So 07.09. 17:00 Union - Zruč B 3:0 (2:0)
    So 07.09. 17:00 Hradiště - Prazdroj Plzeň 3:2 np (1:0)
    So 07.09. 17:00 Druztová - Černice B 0:3 (0:0)
    Ne 08.09. 10:30 Lhota B - VS Plzeň 5:2 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Chotíkov B - Letná 1:2 np (0:0)

    4.kolo

    Čt 12.09. 18:00 VS Plzeň - Druztová 2:3 np (2:0)
    So 14.09. 16:30 Prazdroj Plzeň - Lhota B 0:10 (0:4)
    So 14.09. 16:30 Chrást - Plzeň-Litice 1:2 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Košutka B - Černice B 3:2 np (2:0)
    Ne 15.09. 16:30 Letná - Hradiště 2:4 (1:2)
    Ne 15.09. 16:30 Zruč B - Chotíkov B 8:0 (4:0)
    Ne 15.09. 16:30 Rapid Plzeň B - Union 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Plzeň-Litice - Košutka B 2:5 (1:3)
    So 21.09. 16:30 Union - Chrást 3:1 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Hradiště - Zruč B 2:3 np (1:1)
    So 21.09. 16:30 Druztová - Prazdroj Plzeň 7:1 (2:0)
    Ne 22.09. 14:00 Lhota B - Letná 4:1 (0:1)
    Ne 22.09. 14:00 Černice B - VS Plzeň 5:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Chotíkov B - Rapid Plzeň B 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Prazdroj Plzeň - Černice B 1:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Chrást - Chotíkov B 2:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Plzeň-Litice - Union 2:1 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Košutka B - VS Plzeň 6:0 (2:0)
    Ne 29.09. 16:00 Letná - Druztová 1:4 (1:0)
    Ne 29.09. 16:00 Zruč B - Lhota B 2:7 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Rapid Plzeň B - Hradiště 3:2 (2:1)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Hradiště - Chrást 1:2 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Druztová - Zruč B 1:4 (0:2)
    Ne 06.10. 14:00 Lhota B - Rapid Plzeň B 5:2 (2:1)
    Ne 06.10. 14:00 Černice B - Letná 4:1 (4:1)
    Ne 06.10. 16:00 Union - Košutka B 3:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Chotíkov B - Plzeň-Litice 6:0 (4:0)
    Ne 06.10. 16:00 VS Plzeň - Prazdroj Plzeň 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Letná - VS Plzeň 0:2 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Chrást - Lhota B 1:3 (1:2)
    So 12.10. 15:30 Plzeň-Litice - Hradiště 2:3 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Union - Chotíkov B 4:0 (2:0)
    Ne 13.10. 15:30 Košutka B - Prazdroj Plzeň 3:2 np (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Zruč B - Černice B 1:0 np (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 Rapid Plzeň B - Druztová 2:3 np (1:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Hradiště - Union 1:2 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Druztová - Chrást 2:4 (2:1)
    So 19.10. 15:30 VS Plzeň - Zruč B 1:7 (1:3)
    So 19.10. 15:30 Prazdroj Plzeň - Letná 3:0 (1:0)
    Ne 20.10. 13:00 Černice B - Rapid Plzeň B 2:1 np (1:0)
    Ne 20.10. 14:00 Lhota B - Plzeň-Litice 7:2 (3:1)
    Ne 20.10. 15:30 Chotíkov B - Košutka B 2:7 (0:6)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Chrást - Černice B 1:2 (0:0)
    So 26.10. 14:30 Plzeň-Litice - Druztová 6:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Union - Lhota B 2:3 (1:2)
    Ne 27.10. 13:00 Zruč B - Prazdroj Plzeň 9:1 (3:1)
    Ne 27.10. 13:30 Chotíkov B - Hradiště 2:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:00 Rapid Plzeň B - VS Plzeň 6:2 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Košutka B - Letná 1:2 np (0:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Hradiště - Košutka B 2:4 (2:2)
    So 02.11. 14:00 Druztová - Union 5:2 (2:0)
    So 02.11. 14:00 VS Plzeň - Chrást 0:3 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Prazdroj Plzeň - Rapid Plzeň B 2:1 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Letná - Zruč B 5:3 (3:2)
    Ne 03.11. 14:00 Lhota B - Chotíkov B 4:0 (2:0)
    Ne 03.11. 14:00 Černice B - Plzeň-Litice 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Chrást - Prazdroj Plzeň 2:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Plzeň-Litice - VS Plzeň 5:4 (4:2)
    So 09.11. 14:00 Union - Černice B 0:1 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Hradiště - Lhota B 3:2 np (2:2)
    Ne 10.11. 11:00 Rapid Plzeň B - Letná 4:2 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Košutka B - Zruč B 1:3 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Chotíkov B - Druztová 3:2 (1:1)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:00 Lhota B - Košutka B 5:0 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Druztová - Hradiště 3:2 np (1:1)
    So 16.11. 13:30 Černice B - Chotíkov B 2:3 np (0:0)
    So 16.11. 13:30 VS Plzeň - Union 2:8 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Prazdroj Plzeň - Plzeň-Litice 0:1 np (0:0)
    Ne 17.11. 13:30 Letná - Chrást 4:3 (2:1)
    Ne 17.11. 13:30 Zruč B - Rapid Plzeň B 4:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 0 1 1 64:22 34
    2. 13 9 1 3 0 34:16 32
    3. 13 8 2 0 3 47:24 28
    4. 13 9 0 0 4 40:18 27
    5. 13 7 0 3 3 31:23 24
    6. 13 5 2 1 5 36:29 20
    7. 13 4 2 2 5 31:30 18
    8. 13 6 0 0 7 25:24 18
    9. 13 5 1 0 7 25:37 17
    10. 13 3 3 0 7 32:41 15
    11. 13 3 1 3 6 19:42 14
    12. 13 3 1 1 8 19:40 12
    13. 13 2 2 0 9 22:41 10
    14. 13 1 0 1 11 17:55 4