Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 14253
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Česká Lípa  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3008
    Týden:
    44
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 10:30 Sosnová - Horní Police 3:2 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Dubice - Jestřebí 3:0 (2:0)
    So 17.08. 17:00 Holany - Svor 3:4 np (2:1)
    So 17.08. 17:00 Kravaře - Polevsko 3:4 (3:1)
    Ne 18.08. 10:30 Skalice B - Bukovany 2:0 (2:0)
    Ne 18.08. 15:00 Stružnice - Lindava 0:4 (0:1)
    Po 28.10. 14:00 Zákupy - Dubnice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 24.08. 17:00 Dubnice - Dubice 4:2 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Horní Police - Zákupy 6:4 (2:2)
    So 24.08. 17:00 Svor - Skalice B 5:3 (3:2)
    Ne 25.08. 14:00 Lindava - Kravaře 6:4 (4:1)
    Ne 25.08. 15:00 Jestřebí - Holany 7:0 (3:0)
    Ne 25.08. 16:00 Bukovany - Stružnice 4:3 (2:2)
    Ne 25.08. 17:00 Polevsko - Sosnová 2:3 np (2:1)

    4.kolo

    So 31.08. 14:00 Sosnová - Lindava 1:2 (0:1)
    So 31.08. 14:00 Zákupy - Polevsko 1:3 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Dubice - Holany 15:0 (6:0)
    So 31.08. 17:00 Kravaře - Bukovany 0:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Dubnice - Horní Police 0:1 (0:1)
    Ne 01.09. 10:30 Skalice B - Jestřebí 3:4 (0:3)
    Ne 01.09. 15:00 Stružnice - Svor 3:2 (0:1)

    5.kolo

    So 07.09. 13:00 Svor - Kravaře 6:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Horní Police - Dubice 0:2 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Lindava - Zákupy 1:3 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Holany - Skalice B 3:4 (1:1)
    Ne 08.09. 15:00 Jestřebí - Stružnice 4:1 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Bukovany - Sosnová 3:1 (0:0)
    Ne 08.09. 17:00 Polevsko - Dubnice 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 14.09. 10:30 Sosnová - Svor 3:2 np (0:1)
    So 14.09. 17:00 Dubice - Skalice B 3:2 (1:0)
    So 14.09. 17:00 Kravaře - Jestřebí 3:2 np (1:0)
    So 14.09. 17:00 Dubnice - Lindava 4:2 (2:0)
    So 14.09. 17:00 Horní Police - Polevsko 3:4 np (1:1)
    Ne 15.09. 15:00 Stružnice - Holany 6:0 (2:0)
    Ne 15.09. 16:00 Bukovany - Zákupy 6:3 (1:1)

    7.kolo

    So 21.09. 16:30 Lindava - Horní Police 2:3 np (1:0)
    So 21.09. 16:30 Svor - Zákupy 3:4 np (0:1)
    So 21.09. 16:30 Holany - Kravaře 1:4 (1:3)
    Ne 22.09. 14:00 Skalice B - Stružnice 4:1
    Ne 22.09. 15:00 Jestřebí - Sosnová 6:1
    Ne 22.09. 16:00 Bukovany - Dubnice 2:1
    Ne 22.09. 16:30 Polevsko - Dubice 3:4 np

    8.kolo

    So 28.09. 14:00 Sosnová - Holany 6:3 (3:1)
    So 28.09. 14:00 Zákupy - Jestřebí 2:3 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Dubice - Stružnice 4:3 np (2:1)
    So 28.09. 16:00 Kravaře - Skalice B 2:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Dubnice - Svor 2:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Horní Police - Bukovany 1:0 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Polevsko - Lindava 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 05.10. 15:30 Lindava - Dubice 0:2 (0:2)
    So 05.10. 15:30 Svor - Horní Police 5:1 (4:0)
    So 05.10. 15:30 Holany - Zákupy 2:4 (2:2)
    Ne 06.10. 14:00 Skalice B - Sosnová 3:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Jestřebí - Dubnice 2:0 (2:0)
    Ne 06.10. 15:00 Stružnice - Kravaře 2:6 (1:2)
    Ne 06.10. 15:30 Bukovany - Polevsko 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:30 Sosnová - Stružnice 4:6 (3:6)
    So 12.10. 14:00 Zákupy - Skalice B 4:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Dubice - Kravaře 5:3 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Dubnice - Holany 3:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Horní Police - Jestřebí 2:1 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Lindava - Bukovany 3:2 (1:2)
    Ne 13.10. 15:30 Polevsko - Svor 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 15:00 Svor - Lindava 2:0 (1:0)
    So 19.10. 15:00 Holany - Horní Police 0:1 np (0:0)
    So 19.10. 15:00 Kravaře - Sosnová 5:4 (2:3)
    Ne 20.10. 10:30 Skalice B - Dubnice 4:3 np (1:1)
    Ne 20.10. 15:00 Bukovany - Dubice 2:1 np (1:0)
    Ne 20.10. 15:00 Jestřebí - Polevsko 1:6 (0:1)
    Ne 20.10. 15:00 Stružnice - Zákupy 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 26.10. 14:00 Zákupy - Kravaře 9:2 (2:2)
    So 26.10. 14:30 Dubice - Sosnová 2:4 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Dubnice - Stružnice 6:1 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Horní Police - Skalice B 3:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Lindava - Jestřebí 4:1 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Polevsko - Holany 3:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Bukovany - Svor 3:2 (1:0)

    13.kolo

    So 02.11. 10:30 Sosnová - Zákupy 1:2 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Svor - Dubice 3:5 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Holany - Lindava 0:12 (0:5)
    So 02.11. 14:00 Stružnice - Horní Police 1:2 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Kravaře - Dubnice 1:0 (1:0)
    Ne 03.11. 10:30 Skalice B - Polevsko 6:3 (3:2)
    Ne 03.11. 14:00 Jestřebí - Bukovany 0:3 (0:2)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 11:00 Lindava - Skalice B 4:1 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Zákupy - Dubice 0:4 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Dubnice - Sosnová 2:0 (0:0)
    So 09.11. 14:00 Horní Police - Kravaře 3:6 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Svor - Jestřebí 5:2 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Polevsko - Stružnice 0:2 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Bukovany - Holany 11:1 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 8 2 1 2 50:23 29
    2. 13 9 1 0 3 38:18 29
    3. 13 8 0 1 4 43:24 25
    4. 13 7 1 0 5 40:32 23
    5. 13 6 1 2 4 41:31 22
    6. 13 6 1 2 4 34:27 22
    7. 13 5 3 1 4 25:27 22
    8. 13 6 1 0 6 34:36 20
    9. 13 6 0 1 6 33:32 19
    10. 13 5 1 0 7 39:46 17
    11. 13 5 0 1 7 25:22 16
    12. 13 4 0 2 7 30:40 14
    13. 13 3 2 0 8 30:40 13
    14. 13 0 0 2 11 14:78 2