Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 14270
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    518
    Týden:
    36
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    30.08. 17:30 Chrustenice - Loděnice 1:6 (1:2)
    30.08. 17:30 Všeradice - Všeradice B 24:2 (12:0)
    Ne 01.09. 17:00 Nižbor - Cembrit Beroun 1:11 (0:7)
    Po 02.09. 17:30 Liteň - Tetín 13:0 (8:0)
    Po 02.09. 17:30 Králův Dvůr - Sokol Králův Dvůr 5:0 (4:0)

    3.kolo

    St 04.09. 17:30 Cembrit Beroun - Chrustenice 6:0 (2:0)
    06.09. 17:30 Tetín - Králův Dvůr 0:12 (0:6)
    06.09. 17:30 Všeradice B - Liteň 3:9 (1:4)
    06.09. 17:30 Loděnice - Všeradice 1:5 (0:3)
    So 07.09. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Nižbor 3:1 (2:0)

    4.kolo

    13.09. 17:30 Chrustenice - Všeradice 1:13 (0:8)
    13.09. 17:30 Liteň - Loděnice 0:1 (0:0)
    13.09. 17:30 Nižbor - Tetín 12:0 (10:0)
    Po 16.09. 17:30 Králův Dvůr - Všeradice B 15:1 (11:1)
    Po 16.09. 17:30 Cembrit Beroun - Sokol Králův Dvůr 5:1 (2:1)

    5.kolo

    20.09. 17:30 Sokol Králův Dvůr - Chrustenice 4:1 (1:1)
    20.09. 17:30 Tetín - Cembrit Beroun 0:7 (0:2)
    20.09. 17:30 Všeradice B - Nižbor 2:16 (2:4)
    20.09. 17:30 Loděnice - Králův Dvůr 0:4 (0:1)
    Po 23.09. 17:30 Všeradice - Liteň 8:0 (4:0)

    6.kolo

    St 25.09. 17:00 Cembrit Beroun - Všeradice B 17:0 (9:0)
    27.09. 17:00 Chrustenice - Liteň 4:4 (2:4)
    27.09. 17:00 Nižbor - Loděnice 1:2 (0:1)
    Po 30.09. 17:00 Králův Dvůr - Všeradice 3:5 (2:4)
    Út 01.10. 17:00 Tetín - Sokol Králův Dvůr 0:13 (0:8)

    7.kolo

    04.10. 17:00 Tetín - Chrustenice 0:7 (0:5)
    04.10. 17:00 Všeradice B - Sokol Králův Dvůr 2:6 (2:2)
    04.10. 17:00 Loděnice - Cembrit Beroun 1:2 (0:0)
    04.10. 17:00 Liteň - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    Po 07.10. 17:00 Všeradice - Nižbor 9:0 (6:0)

    8.kolo

    St 09.10. 16:30 Cembrit Beroun - Všeradice 1:3 (1:2)
    11.10. 16:30 Chrustenice - Králův Dvůr 2:6 (1:1)
    11.10. 16:30 Nižbor - Liteň 3:3 (1:1)
    11.10. 16:30 Tetín - Všeradice B 1:4 (0:1)
    So 12.10. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Loděnice 2:2 (1:1)

    9.kolo

    18.10. 16:30 Všeradice B - Chrustenice 2:7 (2:3)
    18.10. 16:30 Loděnice - Tetín 11:0 (5:0)
    18.10. 16:30 Liteň - Cembrit Beroun 2:1 (2:0)
    Po 21.10. 16:30 Všeradice - Sokol Králův Dvůr 6:0 (3:0)
    Po 21.10. 16:30 Králův Dvůr - Nižbor 3:1 (2:0)

    1.kolo

    St 23.10. 16:30 Cembrit Beroun - Králův Dvůr 1:4 (0:2)
    25.10. 16:30 Nižbor - Chrustenice 2:2 (0:2)
    25.10. 16:30 Tetín - Všeradice 1:15 (0:5)
    25.10. 16:30 Všeradice B - Loděnice 0:8 (0:5)
    So 26.10. 10:00 Sokol Králův Dvůr - Liteň 4:2 (1:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 9 0 0 88:9 27
    2. 9 7 1 1 52:10 22
    3. 9 6 0 3 51:12 18
    4. 9 5 1 3 32:15 16
    5. 9 5 1 3 33:24 16
    6. 9 3 3 3 33:24 12
    7. 9 2 2 5 37:35 8
    8. 9 2 2 5 25:43 8
    9. 9 1 0 8 16:103 3
    10. 9 0 0 9 2:94 0