Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 2. června 2020
svátek má Jarmil.
Hlavní menu
  • ID: 14294
  • Návštěvy: 93/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vsetín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5864
    Týden:
    93
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    09.08. 17:30 Zubří - Zašová 2:1 (1:1)
    So 10.08. 16:30 Střítež - Jablůnka 4:1 (2:0)
    So 10.08. 16:30 Ústí - Val. Bystřice 4:6 (1:3)
    Ne 11.08. 00:00 Huslenky - Liptál 3:1 (0:1)
    Ne 11.08. 16:30 Lhota u Vsetína - Hošťálková 2:5 (1:3)
    Ne 11.08. 16:30 Horní Bečva - Hutisko 7:0 (3:0)
    Ne 11.08. 16:30 Nový Hrozenkov - Branky n.M. 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 17.08. 16:30 Val. Bystřice - Lhota u Vsetína 3:2 (1:1)
    So 17.08. 16:30 Jablůnka - Ústí 7:0 (1:0)
    So 17.08. 16:30 Hošťálková - Huslenky 3:1 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Branky n.M. - Střítež 1:4 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Zašová - Nový Hrozenkov 2:0 (1:0)
    Ne 18.08. 16:30 Hutisko - Zubří 0:2 (0:0)
    Ne 18.08. 16:30 Liptál - Horní Bečva 1:7 (0:2)

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Ústí - Branky n.M. 6:2 (5:1)
    Ne 25.08. 16:30 Lhota u Vsetína - Huslenky 3:2 (0:2)
    Ne 25.08. 16:30 Horní Bečva - Hošťálková 4:1 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Zubří - Liptál 6:0 (3:0)
    Ne 25.08. 16:30 Nový Hrozenkov - Hutisko 3:1 (1:1)
    Ne 25.08. 16:30 Střítež - Zašová 6:1 (2:1)
    Ne 25.08. 16:30 Val. Bystřice - Jablůnka 2:3 (1:3)

    5.kolo

    So 31.08. 16:00 Jablůnka - Lhota u Vsetína 2:4 (1:2)
    So 31.08. 16:00 Hošťálková - Zubří 0:3 (0:1)
    Ne 01.09. 00:00 Huslenky - Horní Bečva 2:1 np (1:1)
    Ne 01.09. 16:00 Branky n.M. - Val. Bystřice 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 16:00 Hutisko - Střítež 1:4 (0:0)
    Ne 01.09. 16:00 Liptál - Nový Hrozenkov 2:4 (1:3)
    Po 28.10. 14:00 Zašová - Ústí 1:0 (0:0)

    6.kolo

    06.09. 17:30 Střítež - Liptál 11:0 (6:0)
    So 07.09. 16:00 Ústí - Hutisko 1:5 (0:1)
    So 07.09. 16:00 Jablůnka - Branky n.M. 2:3 np (1:1)
    Ne 08.09. 16:00 Lhota u Vsetína - Horní Bečva 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Zubří - Huslenky 2:0 (2:0)
    Ne 08.09. 16:00 Nový Hrozenkov - Hošťálková 0:2 (0:0)
    Ne 08.09. 16:00 Val. Bystřice - Zašová 1:3 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 16:00 Hutisko - Val. Bystřice 2:5 (1:2)
    So 14.09. 16:00 Hošťálková - Střítež 2:0 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Branky n.M. - Lhota u Vsetína 1:6 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Zašová - Jablůnka 0:3 (0:2)
    Ne 15.09. 16:00 Liptál - Ústí 0:3 (0:0)
    Ne 15.09. 16:00 Huslenky - Nový Hrozenkov 0:3 (0:1)
    Ne 15.09. 16:00 Horní Bečva - Zubří 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 21.09. 15:30 Střítež - Huslenky 2:0 (1:0)
    So 21.09. 15:30 Ústí - Hošťálková 2:1 (0:0)
    So 21.09. 15:30 Jablůnka - Hutisko 5:1 (2:1)
    Ne 22.09. 15:30 Lhota u Vsetína - Zubří 2:4 (2:2)
    Ne 22.09. 15:30 Nový Hrozenkov - Horní Bečva 1:4 (0:2)
    Ne 22.09. 15:30 Val. Bystřice - Liptál 6:0 (1:0)
    Ne 22.09. 15:30 Branky n.M. - Zašová 1:2 np (0:1)

    9.kolo

    So 28.09. 15:30 Hutisko - Branky n.M. 8:3 (8:1)
    So 28.09. 15:30 Hošťálková - Val. Bystřice 6:1 (5:1)
    Ne 29.09. 15:30 Zašová - Lhota u Vsetína 2:1 (0:1)
    Ne 29.09. 15:30 Liptál - Jablůnka 1:2 (1:0)
    Ne 29.09. 15:30 Huslenky - Ústí 2:3 (2:1)
    Ne 29.09. 15:30 Horní Bečva - Střítež 4:2 (2:0)
    Ne 29.09. 15:30 Zubří - Nový Hrozenkov 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 15:00 Střítež - Zubří 1:0 np (0:0)
    So 05.10. 15:00 Ústí - Horní Bečva 2:3 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Jablůnka - Hošťálková 2:1 (1:1)
    Ne 06.10. 15:00 Lhota u Vsetína - Nový Hrozenkov 5:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Val. Bystřice - Huslenky 0:1 np (0:0)
    Ne 06.10. 15:00 Branky n.M. - Liptál 6:1 (2:1)
    Ne 06.10. 15:00 Zašová - Hutisko 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 12.10. 15:00 Hutisko - Lhota u Vsetína 4:7 (1:3)
    So 12.10. 15:00 Hošťálková - Branky n.M. 5:1 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Huslenky - Jablůnka 2:7 (0:2)
    Ne 13.10. 15:00 Liptál - Zašová 2:5 (1:4)
    Ne 13.10. 15:00 Horní Bečva - Val. Bystřice 5:2 (2:0)
    Ne 13.10. 15:00 Zubří - Ústí 1:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Nový Hrozenkov - Střítež 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 19.10. 14:30 Ústí - Nový Hrozenkov 2:3 np (1:0)
    So 19.10. 14:30 Jablůnka - Horní Bečva 1:0 (0:0)
    So 19.10. 14:30 Hutisko - Liptál 3:2 (3:2)
    Ne 20.10. 14:30 Lhota u Vsetína - Střítež 2:4 (0:2)
    Ne 20.10. 14:30 Val. Bystřice - Zubří 2:1 (0:1)
    Ne 20.10. 14:30 Branky n.M. - Huslenky 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 14:30 Zašová - Hošťálková 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 26.10. 14:00 Hošťálková - Hutisko 2:3 (1:1)
    So 26.10. 14:00 Huslenky - Zašová 2:3 np (2:2)
    So 26.10. 14:00 Střítež - Ústí 2:0 (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Liptál - Lhota u Vsetína 2:1 (2:0)
    Ne 27.10. 14:00 Horní Bečva - Branky n.M. 11:0 (5:0)
    Ne 27.10. 14:00 Zubří - Jablůnka 3:2 (0:1)
    Ne 27.10. 14:00 Nový Hrozenkov - Val. Bystřice 4:0 (3:0)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 13:30 Ústí - Lhota u Vsetína 2:1 (1:0)
    So 02.11. 13:30 Val. Bystřice - Střítež 1:2 (1:1)
    So 02.11. 13:30 Jablůnka - Nový Hrozenkov 4:1 (2:1)
    So 02.11. 13:30 Branky n.M. - Zubří 1:3 (1:1)
    So 02.11. 13:30 Zašová - Horní Bečva 1:4 (0:3)
    So 02.11. 13:30 Hutisko - Huslenky 4:0 (3:0)
    So 02.11. 13:30 Liptál - Hošťálková 1:2 np (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 10 0 1 2 34:11 31
    2. 13 9 1 0 3 41:14 29
    3. 13 9 0 1 3 51:16 28
    4. 13 9 0 1 3 41:21 28
    5. 13 6 2 0 5 22:24 22
    6. 13 6 1 0 6 29:22 20
    7. 13 6 0 1 6 27:33 19
    8. 13 6 0 0 7 37:32 18
    9. 13 6 0 0 7 34:42 18
    10. 13 5 1 0 7 21:28 17
    11. 13 5 0 1 7 31:35 16
    12. 13 4 1 1 7 25:50 15
    13. 13 1 2 1 9 13:33 8
    14. 13 1 0 1 11 13:58 4