Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 14301
  • Návštěvy: 130/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5345
    Týden:
    130
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1. kolo ... a už v tom zase lítáme !

    So 24.08. 14:00 Zvoleněves - Koleč 2:1 np (1:0)
    So 24.08. 17:00 Zichovec - Knovíz 5:1 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Neuměřice - Stehelčeves 6:0 (4:0)
    So 24.08. 17:00 Otvovice - Pozdeň B 5:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Tuřany - Uhy 6:1 (4:0)
    So 24.08. 17:00 Blevice - Žižice 0:1 np (0:0)
    So 24.08. 17:00 Hrdlív - Dřetovice 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 14:00 Knovíz - Neuměřice 5:2 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Koleč - Dřetovice 2:1 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Žižice - Hrdlív 3:2 (3:1)
    So 31.08. 17:00 Uhy - Blevice 5:2 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Stehelčeves - Otvovice 6:1 (5:0)
    So 31.08. 17:00 Zvoleněves - Zichovec 0:6 (0:4)
    Ne 01.09. 17:00 Pozdeň B - Tuřany 1:13 (1:8)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Otvovice - Knovíz 4:1 (3:0)
    So 07.09. 16:30 Zvoleněves - Neuměřice 5:0 (3:0)
    So 07.09. 17:00 Zichovec - Koleč 2:1 np (1:0)
    So 07.09. 17:00 Tuřany - Stehelčeves 6:0 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Blevice - Pozdeň B 3:2 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Hrdlív - Uhy 1:3 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Dřetovice - Žižice 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 13:30 Stehelčeves - Blevice 0:2 (0:2)
    So 14.09. 16:30 Koleč - Žižice 3:2 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Uhy - Dřetovice 2:3 np (0:0)
    So 14.09. 16:30 Knovíz - Tuřany 2:3 (1:2)
    So 14.09. 16:30 Zvoleněves - Otvovice 2:5 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Zichovec - Neuměřice 7:0 (3:0)
    Ne 15.09. 16:30 Pozdeň B - Hrdlív 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Hrdlív - Stehelčeves 1:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Neuměřice - Koleč 5:3 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Otvovice - Zichovec 2:1 np (1:0)
    So 21.09. 16:30 Tuřany - Zvoleněves 2:0 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Blevice - Knovíz 1:4 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Dřetovice - Pozdeň B 4:3 (2:0)
    So 21.09. 16:30 Žižice - Uhy 8:1 (5:0)

    6.kolo

    So 28.09. 13:00 Zichovec - Tuřany 0:2 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Koleč - Uhy 0:4 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Stehelčeves - Dřetovice 1:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Knovíz - Hrdlív 3:1 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Zvoleněves - Blevice 3:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Neuměřice - Otvovice 4:1 (3:1)
    Ne 29.09. 13:00 Pozdeň B - Žižice 2:3 (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 13:00 Tuřany - Neuměřice 11:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Otvovice - Koleč 1:4 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Blevice - Zichovec 1:4 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Hrdlív - Zvoleněves 1:3 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Dřetovice - Knovíz 4:3 np (3:0)
    So 05.10. 16:00 Žižice - Stehelčeves 5:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Uhy - Pozdeň B 6:3 (3:2)

    8.kolo

    So 12.10. 12:30 Koleč - Pozdeň B 9:2 (7:2)
    So 12.10. 15:30 Stehelčeves - Uhy 1:2 (0:1)
    So 12.10. 15:30 Knovíz - Žižice 1:2 np (0:1)
    So 12.10. 15:30 Zvoleněves - Dřetovice 0:2 (0:0)
    So 12.10. 15:30 Zichovec - Hrdlív 5:4 (1:3)
    So 12.10. 15:30 Neuměřice - Blevice 1:6 (0:4)
    So 12.10. 15:30 Otvovice - Tuřany 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Dřetovice - Zichovec 4:2 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Tuřany - Koleč 1:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Blevice - Otvovice 2:3 np (1:1)
    So 19.10. 15:30 Hrdlív - Neuměřice 3:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Žižice - Zvoleněves 4:1 (3:0)
    So 19.10. 15:30 Uhy - Knovíz 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Pozdeň B - Stehelčeves 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 26.10. 11:30 Neuměřice - Dřetovice 0:6 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Koleč - Stehelčeves 7:3 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Knovíz - Pozdeň B 1:2 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Zvoleněves - Uhy 5:1 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Zichovec - Žižice 1:3 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Otvovice - Hrdlív 3:4 (2:1)
    So 26.10. 14:30 Tuřany - Blevice 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 02.11. 11:00 Uhy - Zichovec 3:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Blevice - Koleč 3:5 (1:2)
    So 02.11. 14:00 Hrdlív - Tuřany 2:0 (2:0)
    So 02.11. 14:00 Dřetovice - Otvovice 3:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Žižice - Neuměřice 12:1 (7:0)
    So 02.11. 14:00 Stehelčeves - Knovíz 5:4 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Pozdeň B - Zvoleněves 3:2 (2:1)

    12.kolo

    So 09.11. 11:00 Blevice - Hrdlív 4:2 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Koleč - Knovíz 0:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Zvoleněves - Stehelčeves 3:5 (1:4)
    So 09.11. 14:00 Zichovec - Pozdeň B 2:3 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Neuměřice - Uhy 0:10 (0:6)
    So 09.11. 14:00 Otvovice - Žižice 1:0 np (0:0)
    So 09.11. 14:00 Tuřany - Dřetovice 3:2 np (0:1)

    13.kolo

    So 16.11. 10:30 Žižice - Tuřany 6:2 (3:2)
    So 16.11. 10:30 Pozdeň B - Neuměřice 4:0 (1:0)
    So 16.11. 13:30 Hrdlív - Koleč 2:1 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Dřetovice - Blevice 4:0 (3:0)
    So 16.11. 13:30 Uhy - Otvovice 4:0 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Stehelčeves - Zichovec 0k:3
    So 16.11. 13:30 Knovíz - Zvoleněves 3:5 (1:3)
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 10 1 0 2 52:15 32
    2. 13 9 2 1 1 37:16 32
    3. 13 8 2 1 2 47:17 29
    4.
     Uhy
    13 9 0 1 3 45:29 28
    5. 13 6 1 2 4 38:22 22
    6. 13 6 0 2 5 36:29 20
    7. 13 5 1 0 7 30:35 17
    8. 13 5 1 0 7 31:51 17
    9. 13 5 0 0 8 24:30 15
    10. 13 3 3 0 7 25:34 15
    11. 13 4 0 2 7 31:35 14
    12. 13 4 0 2 7 26:34 14
    13. 13 3 0 0 10 24:46 9
    14. 13 3 0 0 10 20:73 9