Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 14309
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1032
    Týden:
    8
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 09:30 Turnov - SK Studenec 2:0 (1:0)
    So 24.08. 10:00 Mšeno - Višňová 1:7 (1:3)
    Ne 25.08. 10:00 Lučany - Cvikov 1:3 (0:2)
    Út 29.10. 10:00 Bozkov - Doubí 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 31.08. 10:00 Cvikov - Turnov 0:13 (0:5)
    So 31.08. 10:00 Bozkov - Lučany 9:2 (7:0)
    So 31.08. 10:00 Višňová - Doubí 0:6 (0:2)
    Ne 01.09. 10:00 Hrádek - Rapid Liberec 1:3 (1:3)

    5.kolo

    So 07.09. 09:30 Turnov - Bozkov 8:0 (4:0)
    So 07.09. 13:00 Lučany - Višňová 3:6 (1:4)
    Ne 08.09. 10:00 Rapid Liberec - SK Studenec 0:0
    Ne 08.09. 13:00 Mšeno - Hrádek 2:4 (0:2)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Hrádek - SK Studenec 2:3 (0:0)
    So 14.09. 10:00 Cvikov - Rapid Liberec 2:5 (2:2)
    So 14.09. 10:00 Mšeno - Doubí 2:5 (0:3)
    Ne 15.09. 10:00 Višňová - Turnov 0:7 (0:3)

    7.kolo

    So 21.09. 10:00 Doubí - Hrádek 0:3 (0:2)
    Ne 22.09. 10:00 Lučany - Mšeno 1:6 (1:4)
    Ne 22.09. 10:00 Rapid Liberec - Bozkov 3:0 (0:0)
    Ne 22.09. 13:30 SK Studenec - Cvikov 4:1 (3:1)

    8.kolo

    So 28.09. 10:00 Bozkov - SK Studenec 0:4 (0:1)
    So 28.09. 10:00 Mšeno - Turnov 1:3 (1:1)
    So 28.09. 10:00 Doubí - Lučany 3:0 (2:0)
    So 28.09. 13:00 Hrádek - Cvikov 7:1 (4:0)
    Ne 29.09. 10:00 Višňová - Rapid Liberec 1:7 (0:3)

    9.kolo

    So 05.10. 09:30 Turnov - Doubí 6:0 (3:0)
    So 05.10. 10:00 Cvikov - Bozkov 3:8 (1:3)
    Ne 06.10. 10:00 Lučany - Hrádek 1:6 (0:4)
    Ne 06.10. 13:00 SK Studenec - Višňová 8:1 (4:0)

    10.kolo

    So 12.10. 10:00 Hrádek - Bozkov 7:2 (4:1)
    So 12.10. 10:00 Višňová - Cvikov 1:1 (0:1)
    So 12.10. 10:00 Mšeno - Rapid Liberec 1:2 (1:1)
    Ne 13.10. 10:00 Lučany - Turnov 2:3 (1:1)

    11.kolo

    So 19.10. 09:30 Turnov - Hrádek 4:1 (2:1)
    So 19.10. 10:00 Bozkov - Višňová 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 10:00 Rapid Liberec - Doubí 2:1 (1:0)
    Ne 20.10. 12:30 SK Studenec - Mšeno 4:1 (0:1)

    2. kolo - soutěž ukončena

    So 26.10. 10:00 Cvikov - Doubí 1:4 (1:3)
    So 26.10. 10:00 Bozkov - Mšeno 3:1 (1:1)
    Ne 27.10. 10:00 Rapid Liberec - Turnov 1:1 (0:0)
    Ne 27.10. 11:30 SK Studenec - Lučany 4:1 (3:0)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 02.11. 10:00 Doubí - SK Studenec 2:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Mšeno - Cvikov 6:0 (4:0)
    Ne 03.11. 10:00 Višňová - Hrádek 3:7 (2:3)
    Ne 03.11. 10:00 Lučany - Rapid Liberec 0:11 (0:7)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 1 0 47:5 25
    2. 9 7 2 0 34:7 23
    3. 9 6 1 2 28:10 19
    4. 9 6 0 3 38:19 18
    5. 9 5 1 3 21:15 16
    6. 9 4 1 4 24:28 13
    7. 9 2 1 6 19:42 7
    8. 9 2 0 7 21:29 6
    9. 9 1 1 7 12:49 4
    10. 9 0 0 9 11:51 0