Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 14310
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    424
    Týden:
    62
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 24.08. 09:00 Hrádek - Jilemnice 1:0 (0:0)
    So 24.08. 09:30 Mimoň - Jablonec 4:2 (1:1)
    Ne 25.08. 09:30 Česká Lípa - Železný Brod 2:6 (0:3)
    Ne 25.08. 09:30 Semily - Ruprechtice 3:3 (2:1)
    Čt 05.09. 17:00 Rapid Liberec - Nový Bor 8:4 (3:1)
    Čt 12.09. 16:30 Sedmihorky - Velké Hamry 3:6 (1:3)

    4.kolo

    So 31.08. 09:30 Jilemnice - Semily 1:6 (1:3)
    So 31.08. 09:30 Jablonec - Česká Lípa 1:5 (0:3)
    So 31.08. 09:30 Rapid Liberec - Mimoň 4:3 (3:2)
    Ne 01.09. 09:30 Ruprechtice - Velké Hamry 1:6 (0:2)
    Ne 01.09. 11:30 Nový Bor - Sedmihorky 6:3 (3:1)
    St 25.09. 17:00 Železný Brod - Hrádek 6:1 (3:0)

    5.kolo

    So 07.09. 09:30 Mimoň - Nový Bor 1:0 (1:0)
    So 07.09. 09:30 Česká Lípa - Rapid Liberec 1:8 (1:4)
    So 07.09. 09:30 Semily - Železný Brod 5:1 (0:1)
    So 07.09. 09:30 Velké Hamry - Jilemnice 1:0 (0:0)
    Ne 08.09. 09:30 Hrádek - Jablonec 1:7 (1:4)
    Ne 08.09. 09:30 Sedmihorky - Ruprechtice 3:3 (1:2)

    6.kolo

    So 14.09. 09:30 Jilemnice - Sedmihorky 0:1 (0:0)
    So 14.09. 09:30 Rapid Liberec - Hrádek 9:0 (7:0)
    So 14.09. 09:30 Mimoň - Česká Lípa 3:0 (0:0)
    Ne 15.09. 09:30 Nový Bor - Ruprechtice 2:4 (1:3)
    Ne 15.09. 09:30 Železný Brod - Velké Hamry 1:2 (1:1)
    Ne 15.09. 09:30 Jablonec - Semily 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 21.09. 09:30 Česká Lípa - Nový Bor 1:5 (1:3)
    So 21.09. 09:30 Semily - Rapid Liberec 10:1 (4:1)
    So 21.09. 09:30 Velké Hamry - Jablonec 4:0 (1:0)
    So 21.09. 09:30 Sedmihorky - Železný Brod 0:4 (0:1)
    Ne 22.09. 09:30 Hrádek - Mimoň 2:3 (1:2)
    Ne 22.09. 09:30 Ruprechtice - Jilemnice 7:3 (4:1)

    8.kolo

    So 28.09. 09:30 Železný Brod - Ruprechtice 4:2 (1:0)
    So 28.09. 09:30 Rapid Liberec - Velké Hamry 4:1 (0:1)
    So 28.09. 09:30 Mimoň - Semily 0:5 (0:2)
    Ne 29.09. 09:30 Nový Bor - Jilemnice 4:0 (1:0)
    Ne 29.09. 09:30 Jablonec - Sedmihorky 11:0 (6:0)
    Ne 29.09. 09:30 Česká Lípa - Hrádek 7:1 (3:0)

    9.kolo

    So 05.10. 09:30 Semily - Česká Lípa 5:2 (2:1)
    So 05.10. 09:30 Velké Hamry - Mimoň 5:1 (2:1)
    So 05.10. 09:30 Sedmihorky - Rapid Liberec 1:2 (0:1)
    Ne 06.10. 09:30 Hrádek - Nový Bor 0:7 (0:4)
    So 09.11. 09:30 Ruprechtice - Jablonec
    So 09.11. 09:30 Jilemnice - Železný Brod

    10.kolo

    So 12.10. 09:30 Rapid Liberec - Ruprechtice 4:0 (2:0)
    So 12.10. 09:30 Mimoň - Sedmihorky 6:2 (3:2)
    Ne 13.10. 09:30 Nový Bor - Železný Brod 4:4 (2:2)
    Ne 13.10. 09:30 Jablonec - Jilemnice 7:4 (3:0)
    Ne 13.10. 09:30 Česká Lípa - Velké Hamry 1:7 (0:4)
    Ne 13.10. 09:30 Hrádek - Semily 0:7 (0:3)

    11.kolo

    So 19.10. 09:30 Semily - Nový Bor 1:2 (0:2)
    So 19.10. 09:30 Velké Hamry - Hrádek 6:0 (2:0)
    So 19.10. 09:30 Sedmihorky - Česká Lípa 3:3 (3:0)
    So 19.10. 09:30 Jilemnice - Rapid Liberec 2:11 (1:3)
    Ne 20.10. 09:30 Ruprechtice - Mimoň
    Ne 20.10. 09:30 Železný Brod - Jablonec

    2.kolo

    So 26.10. 09:30 Sedmihorky - Semily
    So 26.10. 09:30 Jilemnice - Česká Lípa
    Ne 27.10. 09:30 Nový Bor - Velké Hamry
    Ne 27.10. 09:30 Ruprechtice - Hrádek
    Ne 27.10. 09:30 Železný Brod - Mimoň
    Ne 27.10. 09:30 Jablonec - Rapid Liberec

    1.kolo

    Čt 03.10. 16:00 Hrádek - Sedmihorky 4:6 (2:3)
    So 02.11. 09:30 Rapid Liberec - Železný Brod
    So 02.11. 09:30 Mimoň - Jilemnice
    So 02.11. 09:30 Česká Lípa - Ruprechtice
    So 02.11. 09:30 Semily - Velké Hamry
    Ne 03.11. 09:30 Jablonec - Nový Bor
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 0 1 51:22 24
    2. 9 8 0 1 38:11 24
    3. 9 6 2 1 43:11 20
    4. 9 5 1 3 34:22 16
    5. 8 5 0 3 21:20 15
    6. 7 4 1 2 26:16 13
    7. 7 3 1 3 29:19 10
    8. 7 2 2 3 20:25 8
    9. 10 2 2 6 22:45 8
    10. 9 2 1 6 22:39 7
    11. 10 1 0 9 10:58 3
    12. 8 0 0 8 10:38 0