Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 14316
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    432
    Týden:
    11
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 24.08. 16:30 Troubky - Radslavice 4:4 (1:3)
    Ne 25.08. 10:30 Lipník n. B. - Bělotín 1:0 (1:0)
    St 18.09. 17:00 Brodek u Př. - Opatovice 1:3 (1:2)
    Čt 26.09. 16:30 Beňov - Všechovice 5:0 (3:0)

    5.kolo

    So 31.08. 09:00 Všechovice - Troubky 2:2 (1:1)
    So 31.08. 09:30 Radslavice - Brodek u Př. 5:1 (4:0)
    So 31.08. 13:45 Bělotín - Beňov 5:0 (1:0)
    Ne 01.09. 13:30 Opatovice - Lipník n. B. 8:1 (2:1)

    6.kolo

    So 07.09. 13:30 Beňov - Troubky 3:1 (1:0)
    So 07.09. 13:45 Bělotín - Opatovice 1:3 (0:1)
    So 07.09. 14:30 Lipník n. B. - Radslavice 6:0 (3:0)
    Ne 08.09. 16:00 Brodek u Př. - Všechovice 5:0 (4:0)

    1.kolo

    St 11.09. 16:00 Brodek u Př. - Beňov 8:2 (4:0)
    St 11.09. 16:00 Bělotín - Všechovice 4:0 (2:0)
    St 11.09. 16:00 Opatovice - Radslavice 2:2 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Lipník n. B. - Troubky 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 14.09. 09:00 Všechovice - Lipník n. B. 0:2 (0:1)
    So 14.09. 10:00 Opatovice - Beňov 3:3 (1:2)
    So 14.09. 16:00 Troubky - Brodek u Př. 1:3 (1:1)
    Čt 19.09. 17:00 Radslavice - Bělotín 2:4 (2:2)

    8.kolo

    So 21.09. 09:00 Všechovice - Bělotín 0:5 (0:4)
    So 21.09. 09:30 Radslavice - Opatovice 1:2 (0:2)
    So 21.09. 12:30 Beňov - Brodek u Př. 3:0 (2:0)
    Čt 26.09. 17:00 Troubky - Lipník n. B. 6:3 (2:2)

    9.kolo

    So 28.09. 09:30 Radslavice - Beňov 3:1 (1:1)
    So 28.09. 10:00 Opatovice - Všechovice 8:0 (4:0)
    So 28.09. 13:15 Bělotín - Troubky 5:2 (2:0)
    Ne 29.09. 09:00 Lipník n. B. - Brodek u Př. 5:0 (2:0)

    3.kolo

    Čt 05.09. 17:00 Bělotín - Brodek u Př. 2:3 (1:2)
    St 02.10. 16:00 Lipník n. B. - Beňov 2:0 (1:0)
    St 02.10. 16:00 Opatovice - Troubky 3:0 (2:0)
    St 02.10. 16:00 Radslavice - Všechovice 4:1 (3:0)

    10.kolo

    So 05.10. 09:00 Všechovice - Radslavice 1:4 (0:1)
    So 05.10. 11:00 Beňov - Lipník n. B. 3:3 (2:2)
    Ne 06.10. 11:00 Troubky - Opatovice 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 15:00 Brodek u Př. - Bělotín 6:3 (3:2)

    11.kolo

    So 12.10. 09:00 Všechovice - Beňov 0:4 (0:2)
    So 12.10. 09:30 Radslavice - Troubky 3:0 (1:0)
    So 12.10. 12:45 Bělotín - Lipník n. B. 2:2 (0:0)
    St 16.10. 16:30 Opatovice - Brodek u Př. 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 19.10. 09:00 Všechovice - Opatovice 0:2 (0:2)
    So 19.10. 13:30 Beňov - Radslavice 8:2 (4:1)
    Ne 20.10. 11:00 Troubky - Bělotín 1:5 (1:3)
    Ne 20.10. 14:30 Brodek u Př. - Lipník n. B. 4:1 (3:1)

    12.kolo

    So 11.04. 13:00 Brodek u Př. - Radslavice
    So 11.04. 13:30 Beňov - Bělotín
    So 11.04. 14:30 Lipník n. B. - Opatovice
    Ne 12.04. 15:30 Troubky - Všechovice

    13.kolo

    So 18.04. 09:30 Radslavice - Lipník n. B.
    Ne 19.04. 16:00 Troubky - Beňov
    Ne 19.04. 16:00 Všechovice - Brodek u Př.
    Ne 19.04. 16:00 Opatovice - Bělotín

    14.kolo

    So 25.04. 13:30 Beňov - Opatovice
    So 25.04. 13:30 Brodek u Př. - Troubky
    So 25.04. 13:45 Bělotín - Radslavice
    So 25.04. 14:30 Lipník n. B. - Všechovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 8 2 1 36:11 26
    2. 11 6 2 3 29:23 20
    3. 11 6 1 4 36:20 19
    4. 11 6 0 5 31:26 18
    5. 11 5 2 4 32:27 17
    6. 11 5 2 4 30:30 17
    7. 11 2 2 7 19:35 8
    8. 11 0 1 10 4:45 1