Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 14355
  • Návštěvy: 96/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4414
    Týden:
    96
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Zdětín - Doubrava 2:1 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Kněžmost - Řepov 2:5 (0:3)
    So 24.08. 17:00 K. Vrutice - Březno 2:6 (1:4)
    So 24.08. 17:00 Kostelní Hlavno - Benátky B 1:2 (0:0)
    So 24.08. 17:00 Akuma MB - Bělá 2:2 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Kosořice - Krnsko 3:4 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Dolní Bousov B - Mukařov 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Doubrava - Krnsko 2:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Bělá - Kosořice 2:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Řepov - Dolní Bousov B 2:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Zdětín - Kněžmost 2:0 (1:0)
    Ne 01.09. 15:00 Březno - Kostelní Hlavno 4:2 (2:1)
    Ne 01.09. 15:00 Mukařov - K. Vrutice 6:10 (4:2)
    Ne 01.09. 17:00 Benátky B - Akuma MB 1:2 (1:2)

    3.kolo

    So 07.09. 10:30 Krnsko - Bělá 1:5 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Kněžmost - Doubrava 3:1 (2:1)
    So 07.09. 17:00 K. Vrutice - Řepov 3:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Akuma MB - Březno 1:0 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Kosořice - Benátky B 2:3 (1:3)
    Ne 08.09. 16:00 Kostelní Hlavno - Mukařov 3:2 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Dolní Bousov B - Zdětín 3:3 (2:2)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Doubrava - Bělá 2:3 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Řepov - Kostelní Hlavno 6:3 (3:1)
    So 14.09. 16:30 Zdětín - K. Vrutice 3:2 (2:0)
    So 14.09. 16:30 Kněžmost - Dolní Bousov B 4:0 (1:0)
    Ne 15.09. 15:00 Březno - Kosořice 3:1 (1:0)
    Ne 15.09. 15:00 Mukařov - Akuma MB 4:1 (0:1)
    Ne 15.09. 16:30 Benátky B - Krnsko 1:3 (1:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:30 Krnsko - Březno 0:5 (0:2)
    So 21.09. 16:30 K. Vrutice - Kněžmost 1:1 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Kostelní Hlavno - Zdětín 1:1 (1:1)
    So 21.09. 16:30 Akuma MB - Řepov 1:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Kosořice - Mukařov 3:1 (2:1)
    So 21.09. 16:30 Bělá - Benátky B 2:2 (1:2)
    Ne 22.09. 16:30 Dolní Bousov B - Doubrava 1:3 (0:1)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Doubrava - Benátky B 1:3 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Řepov - Kosořice 3:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Zdětín - Akuma MB 0:1 (0:0)
    So 28.09. 16:00 Kněžmost - Kostelní Hlavno 3:1 (1:0)
    Ne 29.09. 15:00 Březno - Bělá 5:0 (3:0)
    Ne 29.09. 15:00 Mukařov - Krnsko 1:4 (0:3)
    Ne 29.09. 16:00 Dolní Bousov B - K. Vrutice 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 05.10. 10:30 Krnsko - Řepov 3:6 (2:0)
    So 05.10. 16:00 K. Vrutice - Doubrava 6:2 (3:1)
    So 05.10. 16:00 Kostelní Hlavno - Dolní Bousov B 3:1 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Akuma MB - Kněžmost 1:2 (0:2)
    So 05.10. 16:00 Kosořice - Zdětín 1:1 (0:1)
    So 05.10. 16:00 Bělá - Mukařov 1:0 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Benátky B - Březno 1:2 (1:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Doubrava - Březno 3:2 (2:1)
    So 12.10. 15:30 Řepov - Bělá 6:2 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Zdětín - Krnsko 1:3 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Kněžmost - Kosořice 2:2 (1:2)
    So 12.10. 15:30 K. Vrutice - Kostelní Hlavno 3:3 (2:1)
    Ne 13.10. 15:00 Mukařov - Benátky B 2:8 (0:5)
    Ne 13.10. 15:30 Dolní Bousov B - Akuma MB 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 10:30 Krnsko - Kněžmost 2:3 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Kostelní Hlavno - Doubrava 2:3 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Akuma MB - K. Vrutice 5:1 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Kosořice - Dolní Bousov B 3:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 Bělá - Zdětín 0:0 (0:0)
    Ne 20.10. 15:00 Březno - Mukařov 1:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Benátky B - Řepov 0:4 (0:2)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Doubrava - Mukařov 5:2 (3:1)
    So 26.10. 14:30 Řepov - Březno 2:1 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Zdětín - Benátky B 3:2 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Kněžmost - Bělá 4:1 (0:0)
    So 26.10. 14:30 K. Vrutice - Kosořice 4:4 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Kostelní Hlavno - Akuma MB 1:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Dolní Bousov B - Krnsko 2:1 (0:0)

    11.kolo

    So 02.11. 10:30 Krnsko - K. Vrutice 5:1 (3:1)
    So 02.11. 14:00 Akuma MB - Doubrava 1:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Kosořice - Kostelní Hlavno 2:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Bělá - Dolní Bousov B 4:1 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Benátky B - Kněžmost 3:0 (1:0)
    Ne 03.11. 14:00 Březno - Zdětín 3:1 (3:1)
    Ne 03.11. 14:00 Mukařov - Řepov 1:9 (1:2)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Doubrava - Řepov 4:2 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Zdětín - Mukařov 3:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 K. Vrutice - Bělá 5:7 (2:3)
    So 09.11. 14:00 Kostelní Hlavno - Krnsko 5:2 (2:2)
    Ne 10.11. 14:00 Dolní Bousov B - Benátky B 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Akuma MB - Kosořice 1:7 (0:2)
    So 23.11. 13:30 Kněžmost - Březno 2:1 (1:0)

    13. kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 10:15 Benátky B - K. Vrutice 1:4 (0:2)
    So 16.11. 10:30 Krnsko - Akuma MB 2:1 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Kosořice - Doubrava 2:3 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Bělá - Kostelní Hlavno 6:3 (2:1)
    So 16.11. 13:30 Mukařov - Kněžmost 1:3 (1:1)
    So 16.11. 13:30 Řepov - Zdětín 2:3 (0:1)
    Ne 17.11. 13:30 Březno - Dolní Bousov B 5:4 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 8 2 3 29:21 26
    2. 13 8 1 4 48:27 25
    3. 13 8 1 4 38:20 25
    4. 13 7 3 3 35:31 24
    5. 13 5 5 3 23:22 20
    6. 13 6 2 5 31:31 20
    7. 13 6 2 5 20:23 20
    8. 13 6 1 6 28:26 19
    9. 13 6 1 6 32:36 19
    10. 13 4 4 5 44:46 16
    11. 13 4 3 6 32:28 15
    12. 13 3 3 7 21:32 12
    13. 13 3 2 8 29:37 11
    14. 13 1 2 10 24:54 5