Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 14374
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    510
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 31.08. 13:30 Hrabová - Slovan Ostrava 4:2 (2:0)
    So 31.08. 14:00 Řepiště - Slavoj Rychvald 0:1 (0:0)
    Po 28.10. 13:00 Hať - Loko Ostrava 13:1 (10:0)

    6.kolo

    So 07.09. 13:30 Slovan Ostrava - Václavovice 0:10 (0:4)
    So 07.09. 13:30 Řepiště - Hrabová 3:2 (2:0)
    So 07.09. 13:30 Slavoj Rychvald - Loko Ostrava 10:0 (5:0)

    7.kolo

    So 14.09. 13:00 Hrabová - Slavoj Rychvald 0:2 (0:0)
    So 14.09. 13:30 Václavovice - Řepiště 8:0 (5:0)
    Ne 15.09. 13:30 Hať - Slovan Ostrava 8:2 (5:1)

    8.kolo

    So 21.09. 13:30 Hať - Řepiště 5:4 (3:3)
    So 21.09. 13:30 Václavovice - Hrabová 5:1 (3:1)
    So 21.09. 13:30 Loko Ostrava - Slovan Ostrava 2:30 (0:14)

    9.kolo

    So 28.09. 12:30 Hrabová - Hať 5:3 (2:0)
    So 28.09. 13:00 Václavovice - Slavoj Rychvald 6:0 (6:0)
    So 28.09. 13:00 Řepiště - Loko Ostrava 20:1 (10:1)

    10.kolo

    So 05.10. 12:30 Slavoj Rychvald - Slovan Ostrava 3:4 (3:3)
    So 05.10. 12:30 Hať - Václavovice 0k:3
    So 05.10. 12:30 Loko Ostrava - Hrabová 2:6 (1:3)

    11.kolo

    So 12.10. 12:30 Hať - Slavoj Rychvald 5:1 (3:0)
    So 12.10. 12:30 Řepiště - Slovan Ostrava 4:0 (2:0)
    So 12.10. 12:30 Václavovice - Loko Ostrava 27:0 (9:0)

    3.kolo

    So 26.10. 11:30 Slovan Ostrava - Slavoj Rychvald 3:5 (1:4)
    So 26.10. 11:30 Václavovice - Hať 4:1 (1:0)
    Ne 27.10. 14:00 Hrabová - Loko Ostrava 7:0 (2:0)

    4.kolo

    So 02.11. 11:30 Slavoj Rychvald - Hať 3:0 (1:0)
    So 02.11. 11:30 Slovan Ostrava - Řepiště 4:3 (0:3)
    So 02.11. 11:30 Loko Ostrava - Václavovice 0:40 (0:19)

    2.kolo

    So 19.10. 11:30 Slavoj Rychvald - Václavovice 1:4 (0:1)
    So 19.10. 11:30 Loko Ostrava - Řepiště 3:9 (1:6)
    So 16.11. 11:30 Hať - Hrabová 0:2 (0:0)

    1.kolo

    So 09.11. 11:00 Hrabová - Václavovice 1:4 (1:0)
    So 09.11. 11:00 Slovan Ostrava - Loko Ostrava 18:1 (4:0)
    So 28.03. 12:00 Řepiště - Hať výsledek

    17.kolo

    So 04.04. 12:30 Hrabová - Loko Ostrava výsledek
    So 04.04. 13:00 Slovan Ostrava - Slavoj Rychvald výsledek
    So 04.04. 13:00 Václavovice - Hať výsledek

    18.kolo

    So 11.04. 13:30 Slavoj Rychvald - Hať
    So 11.04. 13:30 Slovan Ostrava - Řepiště
    So 11.04. 13:30 Loko Ostrava - Václavovice

    19.kolo

    So 18.04. 13:00 Hrabová - Slovan Ostrava
    So 18.04. 13:30 Řepiště - Slavoj Rychvald
    So 18.04. 13:30 Hať - Loko Ostrava

    20.kolo

    So 25.04. 14:00 Slovan Ostrava - Václavovice
    So 25.04. 14:00 Řepiště - Hrabová
    So 25.04. 14:00 Slavoj Rychvald - Loko Ostrava

    21.kolo

    So 02.05. 13:30 Hrabová - Slavoj Rychvald
    So 02.05. 14:00 Václavovice - Řepiště
    So 02.05. 14:00 Hať - Slovan Ostrava

    12.kolo

    So 09.05. 14:00 Slavoj Rychvald - Řepiště
    So 09.05. 14:00 Slovan Ostrava - Hrabová
    So 09.05. 14:00 Loko Ostrava - Hať

    13.kolo

    So 16.05. 14:00 Hrabová - Řepiště
    So 16.05. 14:30 Václavovice - Slovan Ostrava
    So 16.05. 14:30 Loko Ostrava - Slavoj Rychvald

    14.kolo

    So 23.05. 14:30 Slavoj Rychvald - Hrabová
    So 23.05. 14:30 Řepiště - Václavovice
    So 23.05. 14:30 Slovan Ostrava - Hať

    15.kolo

    So 30.05. 14:00 Hrabová - Václavovice
    So 30.05. 14:30 Řepiště - Hať
    So 30.05. 14:30 Slovan Ostrava - Loko Ostrava

    16.kolo

    So 06.06. 14:30 Slavoj Rychvald - Václavovice
    So 06.06. 14:30 Hať - Hrabová
    So 06.06. 14:30 Loko Ostrava - Řepiště
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 10 0 0 0 111:4 30
    2. 9 5 0 0 4 28:21 15
    3. 9 5 0 0 4 26:22 15
    4. 9 4 0 0 5 63:40 12
    5. 8 4 0 0 4 43:24 12
    6. 9 4 0 0 5 35:25 12
    7. 10 0 0 0 10 10:180 0