Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 14385
  • Návštěvy: 292/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12847
    Týden:
    292
    Dnes:
    33
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 14:00 Dolní Beřkovice - Tišice 4:6 (0:3)
    So 24.08. 17:00 Libiš B - Mšeno 4:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Vojkovice - Pšovka Mělník B 2:1 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Čečelice - Velký Borek 2:1 (0:0)
    Ne 25.08. 14:00 Horní Počaply - H.Beřkovice 2:1 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Všestudy - L. Kostelec 3:1 (1:0)
    Ne 25.08. 17:00 Záryby B - Obříství 4:3 (1:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 L. Kostelec - Velký Borek 0:1 np (0:0)
    So 31.08. 17:00 Obříství - Vojkovice 1:0 (0:0)
    So 31.08. 17:00 H.Beřkovice - Záryby B 6:2 (5:1)
    So 31.08. 17:00 Mšeno - Horní Počaply 3:1 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Tišice - Čečelice 5:1 (4:0)
    Ne 01.09. 17:00 Pšovka Mělník B - Dolní Beřkovice 8:5 (5:1)
    Ne 01.09. 17:00 Všestudy - Libiš B 5:1 (2:1)

    3.kolo

    So 07.09. 14:00 Dolní Beřkovice - Obříství 5:4 np (0:1)
    So 07.09. 17:00 Libiš B - L. Kostelec 4:2 (2:2)
    So 07.09. 17:00 Vojkovice - H.Beřkovice 2:3 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Čečelice - Pšovka Mělník B 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 14:00 Horní Počaply - Všestudy 4:3 (3:3)
    Ne 08.09. 17:00 Záryby B - Mšeno 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 Velký Borek - Tišice 2:3 np (1:1)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 L. Kostelec - Tišice 7:3 (5:2)
    So 14.09. 16:30 Obříství - Čečelice 2:0 (1:0)
    So 14.09. 16:30 H.Beřkovice - Dolní Beřkovice 3:1 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Mšeno - Vojkovice 1:0 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Libiš B - Horní Počaply 6:1 (3:0)
    Ne 15.09. 16:30 Pšovka Mělník B - Velký Borek 3:0 (1:0)
    Ne 15.09. 16:30 Všestudy - Záryby B 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 21.09. 13:30 Dolní Beřkovice - Mšeno 1:2 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Vojkovice - Všestudy 1:2 np (0:0)
    So 21.09. 16:30 Čečelice - H.Beřkovice 6:1 (3:0)
    Ne 22.09. 14:00 Horní Počaply - L. Kostelec 4:3 (3:1)
    Ne 22.09. 16:30 Záryby B - Libiš B 2:1 np (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Velký Borek - Obříství 5:1 (2:0)
    Ne 22.09. 16:30 Tišice - Pšovka Mělník B 1:2 np (1:0)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 L. Kostelec - Pšovka Mělník B 4:3 np (0:2)
    So 28.09. 16:00 Obříství - Tišice 6:1 (3:0)
    So 28.09. 16:00 H.Beřkovice - Velký Borek 0:4 (0:3)
    So 28.09. 16:00 Mšeno - Čečelice 3:4 np (1:1)
    So 28.09. 16:00 Libiš B - Vojkovice 2:1 np (1:0)
    Ne 29.09. 14:00 Horní Počaply - Záryby B 3:2 (2:2)
    Ne 29.09. 16:00 Všestudy - Dolní Beřkovice 1:2 np (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 13:00 Dolní Beřkovice - Libiš B 4:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Vojkovice - Horní Počaply 2:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Čečelice - Všestudy 3:2 np (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Záryby B - L. Kostelec 2:1 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Velký Borek - Mšeno 2:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Tišice - H.Beřkovice 2:5 (2:1)
    Ne 06.10. 16:00 Pšovka Mělník B - Obříství 2:1 np (0:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 L. Kostelec - Obříství 9:0 (3:0)
    So 12.10. 15:30 H.Beřkovice - Pšovka Mělník B 5:0 (3:0)
    So 12.10. 15:30 Mšeno - Tišice 1:2 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Libiš B - Čečelice 3:2 (3:0)
    Ne 13.10. 14:00 Horní Počaply - Dolní Beřkovice 3:2 np (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Všestudy - Velký Borek 1:4 (0:1)
    Ne 13.10. 15:30 Záryby B - Vojkovice 1:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Dolní Beřkovice - Záryby B 3:1 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Vojkovice - L. Kostelec 3:0 (0:0)
    So 19.10. 15:30 Čečelice - Horní Počaply 3:1 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Obříství - H.Beřkovice 2:0 (1:0)
    Ne 20.10. 15:30 Velký Borek - Libiš B 0:4 (0:3)
    Ne 20.10. 15:30 Tišice - Všestudy 1:2 np (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Pšovka Mělník B - Mšeno 1:3 (1:2)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 L. Kostelec - H.Beřkovice 7:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Mšeno - Obříství 5:0 (2:0)
    So 26.10. 14:30 Libiš B - Tišice 1:4 (0:3)
    So 26.10. 14:30 Vojkovice - Dolní Beřkovice 1:0 np (0:0)
    Ne 27.10. 14:00 Horní Počaply - Velký Borek 2:3 (1:1)
    Ne 27.10. 14:30 Všestudy - Pšovka Mělník B 3:2 np (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Záryby B - Čečelice 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 02.11. 11:00 Dolní Beřkovice - L. Kostelec 0:3 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Čečelice - Vojkovice 2:3 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Obříství - Všestudy 2:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 H.Beřkovice - Mšeno 1:4 (0:3)
    Ne 03.11. 14:00 Velký Borek - Záryby B 4:1 (3:0)
    Ne 03.11. 14:00 Tišice - Horní Počaply 5:3 (2:2)
    Ne 03.11. 14:00 Pšovka Mělník B - Libiš B 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 09.11. 11:00 Dolní Beřkovice - Čečelice 1:0 (1:0)
    So 09.11. 14:00 L. Kostelec - Mšeno 0:1 np (0:0)
    So 09.11. 14:00 Libiš B - Obříství 2:1 np (1:1)
    So 09.11. 14:00 Vojkovice - Velký Borek 0:2 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Všestudy - H.Beřkovice 1:0 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Horní Počaply - Pšovka Mělník B 3:1 (1:0)
    Ne 10.11. 14:00 Záryby B - Tišice 0:3 (0:2)

    13.kolo

    So 16.11. 13:30 Čečelice - L. Kostelec 5:4 np (3:2)
    So 16.11. 13:30 Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)
    So 16.11. 13:30 H.Beřkovice - Libiš B 2:3 (0:2)
    So 16.11. 13:30 Mšeno - Všestudy 0:1 (0:1)
    Ne 17.11. 13:30 Velký Borek - Dolní Beřkovice 2:1 (0:0)
    Ne 17.11. 13:30 Tišice - Vojkovice 4:0 (1:0)
    Ne 17.11. 13:30 Pšovka Mělník B - Záryby B 6:3 (2:0)

    14.kolo

    So 21.03. 15:00 L. Kostelec - Všestudy odloženo
    So 21.03. 15:00 Mšeno - Libiš B odloženo
    So 21.03. 15:00 H.Beřkovice - Horní Počaply odloženo
    So 21.03. 15:00 Obříství - Záryby B odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Pšovka Mělník B - Vojkovice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Tišice - Dolní Beřkovice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Velký Borek - Čečelice odloženo

    15.kolo

    So 28.03. 12:00 Dolní Beřkovice - Pšovka Mělník B odloženo
    So 28.03. 15:00 Čečelice - Tišice odloženo
    So 28.03. 15:00 Vojkovice - Obříství odloženo
    So 28.03. 15:00 Libiš B - Všestudy odloženo
    Ne 29.03. 14:00 Horní Počaply - Mšeno odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Velký Borek - L. Kostelec odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Záryby B - H.Beřkovice odloženo

    16.kolo

    So 04.04. 16:30 L. Kostelec - Libiš B výsledek
    So 04.04. 16:30 Mšeno - Záryby B výsledek
    So 04.04. 16:30 H.Beřkovice - Vojkovice výsledek
    So 04.04. 16:30 Obříství - Dolní Beřkovice výsledek
    Ne 05.04. 16:30 Všestudy - Horní Počaply
    Ne 05.04. 16:30 Pšovka Mělník B - Čečelice
    Ne 05.04. 16:30 Tišice - Velký Borek

    17.kolo

    So 11.04. 13:30 Dolní Beřkovice - H.Beřkovice
    So 11.04. 16:30 Čečelice - Obříství
    So 11.04. 16:30 Vojkovice - Mšeno
    Ne 12.04. 14:00 Horní Počaply - Libiš B
    Ne 12.04. 16:30 Tišice - L. Kostelec
    Ne 12.04. 16:30 Velký Borek - Pšovka Mělník B
    Ne 12.04. 16:30 Záryby B - Všestudy

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 L. Kostelec - Horní Počaply
    So 18.04. 17:00 Libiš B - Záryby B
    So 18.04. 17:00 Mšeno - Dolní Beřkovice
    So 18.04. 17:00 H.Beřkovice - Čečelice
    So 18.04. 17:00 Obříství - Velký Borek
    Ne 19.04. 17:00 Všestudy - Vojkovice
    Ne 19.04. 17:00 Pšovka Mělník B - Tišice

    19.kolo

    So 25.04. 14:00 Dolní Beřkovice - Všestudy
    So 25.04. 17:00 Čečelice - Mšeno
    So 25.04. 17:00 Vojkovice - Libiš B
    Ne 26.04. 17:00 Pšovka Mělník B - L. Kostelec
    Ne 26.04. 17:00 Tišice - Obříství
    Ne 26.04. 17:00 Velký Borek - H.Beřkovice
    Ne 26.04. 17:00 Záryby B - Horní Počaply

    20.kolo

    So 02.05. 17:00 L. Kostelec - Záryby B
    So 02.05. 17:00 Libiš B - Dolní Beřkovice
    So 02.05. 17:00 Mšeno - Velký Borek
    So 02.05. 17:00 H.Beřkovice - Tišice
    So 02.05. 17:00 Obříství - Pšovka Mělník B
    Ne 03.05. 14:00 Horní Počaply - Vojkovice
    Ne 03.05. 17:00 Všestudy - Čečelice

    21.kolo

    So 09.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Horní Počaply
    So 09.05. 17:00 Obříství - L. Kostelec
    So 09.05. 17:00 Čečelice - Libiš B
    So 09.05. 17:00 Vojkovice - Záryby B
    Ne 10.05. 17:00 Pšovka Mělník B - H.Beřkovice
    Ne 10.05. 17:00 Tišice - Mšeno
    Ne 10.05. 17:00 Velký Borek - Všestudy

    22.kolo

    So 16.05. 17:00 L. Kostelec - Vojkovice
    So 16.05. 17:00 Libiš B - Velký Borek
    So 16.05. 17:00 Mšeno - Pšovka Mělník B
    So 16.05. 17:00 H.Beřkovice - Obříství
    Ne 17.05. 14:00 Horní Počaply - Čečelice
    Ne 17.05. 17:00 Záryby B - Dolní Beřkovice
    Ne 17.05. 17:00 Všestudy - Tišice

    23.kolo

    So 23.05. 14:00 Dolní Beřkovice - Vojkovice
    So 23.05. 17:00 H.Beřkovice - L. Kostelec
    So 23.05. 17:00 Obříství - Mšeno
    So 23.05. 17:00 Čečelice - Záryby B
    Ne 24.05. 17:00 Pšovka Mělník B - Všestudy
    Ne 24.05. 17:00 Tišice - Libiš B
    Ne 24.05. 17:00 Velký Borek - Horní Počaply

    24.kolo

    So 30.05. 17:00 L. Kostelec - Dolní Beřkovice
    So 30.05. 17:00 Vojkovice - Čečelice
    So 30.05. 17:00 Libiš B - Pšovka Mělník B
    So 30.05. 17:00 Mšeno - H.Beřkovice
    Ne 31.05. 14:00 Horní Počaply - Tišice
    Ne 31.05. 17:00 Záryby B - Velký Borek
    Ne 31.05. 17:00 Všestudy - Obříství

    25.kolo

    So 06.06. 17:00 Mšeno - L. Kostelec
    So 06.06. 17:00 H.Beřkovice - Všestudy
    So 06.06. 17:00 Obříství - Libiš B
    So 06.06. 17:00 Čečelice - Dolní Beřkovice
    Ne 07.06. 17:00 Pšovka Mělník B - Horní Počaply
    Ne 07.06. 17:00 Tišice - Záryby B
    Ne 07.06. 17:00 Velký Borek - Vojkovice

    26.kolo

    So 13.06. 14:00 Dolní Beřkovice - Velký Borek
    So 13.06. 17:00 L. Kostelec - Čečelice
    So 13.06. 17:00 Vojkovice - Tišice
    So 13.06. 17:00 Libiš B - H.Beřkovice
    Ne 14.06. 14:00 Horní Počaply - Obříství
    Ne 14.06. 17:00 Záryby B - Pšovka Mělník B
    Ne 14.06. 17:00 Všestudy - Mšeno
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 15 8 1 1 3 29:17 29
    2. 15 7 1 2 3 39:32 27
    3. 15 6 2 1 4 30:26 25
    4. 15 5 3 2 3 22:19 25
    5. 15 5 3 0 5 30:26 23
    6. 15 6 1 1 5 23:19 23
    7. 15 6 0 3 4 25:31 23
    8. 15 4 2 2 5 15:17 20
    9. 15 4 2 2 5 29:32 20
    10. 15 4 1 3 5 40:26 19
    11. 15 5 1 0 7 27:36 19
    12. 15 3 2 2 6 27:32 17
    13. 15 5 0 0 8 27:36 17
    14. 15 3 1 1 8 20:34 14