Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 2. června 2020
svátek má Jarmil.
Hlavní menu
  • ID: 14398
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jindřichův Hradec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1754
    Týden:
    33
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 17.08. 14:00 Horní Žďár - Peč 1:1 (1:1)
    So 17.08. 14:00 Chlum - Novosedly 4:2 (3:0)
    So 17.08. 15:00 Jarošov - N. Včelnice B 4:0 (1:0)
    So 17.08. 17:00 N. Bystřice B - Popelín 3:3 (1:2)
    So 17.08. 17:00 Strmilov - Kunžak 3:1 (2:1)
    Ne 18.08. 10:15 Stará Hlína - Stráž 1:2 (0:1)
    Ne 18.08. 15:00 Staré Hobzí - Suchdol B 1:2 (0:2)

    3.kolo

    So 24.08. 14:00 Popelín - Strmilov 1:3 (1:0)
    So 24.08. 15:00 Peč - Chlum 2:5 (2:1)
    So 24.08. 17:00 Stráž - Jarošov 2:2 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Kunžak - Stará Hlína 3:6 (2:5)
    So 24.08. 17:00 Novosedly - N. Bystřice B 3:4 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 Suchdol B - Horní Žďár 1:2 (0:1)
    Ne 25.08. 17:00 N. Včelnice B - Staré Hobzí 3:3 (1:3)

    4.kolo

    So 31.08. 14:00 Horní Žďár - Chlum 3:1 (0:0)
    So 31.08. 17:00 Strmilov - Novosedly 2:2 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Stará Hlína - Popelín 2:0 (1:0)
    So 31.08. 17:00 Jarošov - Kunžak 1:2 (0:2)
    Ne 01.09. 15:00 N. Bystřice B - Peč 6:2 (2:2)
    Ne 01.09. 15:00 Staré Hobzí - Stráž 3:3 (2:1)
    Ne 01.09. 17:00 Suchdol B - N. Včelnice B 7:1 (4:0)

    5.kolo

    So 07.09. 14:00 Popelín - Jarošov 2:0 (1:0)
    So 07.09. 14:00 Chlum - N. Bystřice B 4:3 (1:1)
    So 07.09. 15:00 Peč - Strmilov 0:2 (0:0)
    So 07.09. 17:00 Kunžak - Staré Hobzí 1:1 (1:1)
    So 07.09. 17:00 Novosedly - Stará Hlína 3:0 (1:0)
    Ne 08.09. 17:00 N. Včelnice B - Horní Žďár 1:4 (0:3)
    Ne 08.09. 17:00 Stráž - Suchdol B 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 14.09. 10:00 Jarošov - Novosedly 1:4 (1:2)
    So 14.09. 13:30 Horní Žďár - N. Bystřice B 2:1 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Strmilov - Chlum 6:2 (4:0)
    So 14.09. 16:30 Stará Hlína - Peč 1:1 (1:0)
    So 14.09. 16:30 Suchdol B - Kunžak 0:4 (0:2)
    Ne 15.09. 15:00 Staré Hobzí - Popelín 0:1 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Stráž - N. Včelnice B 0:3 (0:0)

    7.kolo

    So 21.09. 13:30 Popelín - Suchdol B 1:4 (1:3)
    So 21.09. 13:30 Chlum - Stará Hlína 2:5 (0:1)
    So 21.09. 15:00 Peč - Jarošov 1:6 (1:2)
    So 21.09. 16:30 Stráž - Horní Žďár 1:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Kunžak - N. Včelnice B 0:2 (0:0)
    So 21.09. 16:30 Novosedly - Staré Hobzí 4:2 (1:1)
    Ne 22.09. 15:00 N. Bystřice B - Strmilov 3:1

    8.kolo

    So 28.09. 13:00 Horní Žďár - Strmilov 1:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Stará Hlína - N. Bystřice B 6:0 (2:0)
    So 28.09. 16:00 Jarošov - Chlum 1:0 (1:0)
    So 28.09. 16:00 Suchdol B - Novosedly 2:1 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Stráž - Kunžak 3:2 (1:2)
    Ne 29.09. 15:00 Staré Hobzí - Peč 1:1 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 N. Včelnice B - Popelín 3:2 (2:2)

    9.kolo

    So 05.10. 13:00 Popelín - Stráž 3:1 (0:1)
    So 05.10. 13:00 Chlum - Staré Hobzí 3:4 (1:2)
    So 05.10. 15:00 Peč - Suchdol B 3:2 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Kunžak - Horní Žďár 3:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Novosedly - N. Včelnice B 4:4 (2:3)
    So 05.10. 16:00 N. Bystřice B - Jarošov 4:1 (0:0)
    So 05.10. 16:00 Strmilov - Stará Hlína 1:2 (1:1)

    10.kolo

    So 12.10. 12:30 Horní Žďár - Stará Hlína 2:0 (1:0)
    So 12.10. 15:30 Jarošov - Strmilov 3:3 (3:1)
    So 12.10. 15:30 Stráž - Novosedly 4:0 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Kunžak - Popelín 0:2 (0:1)
    Ne 13.10. 15:00 Staré Hobzí - N. Bystřice B 5:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Suchdol B - Chlum 3:0 (0:0)
    Ne 13.10. 15:30 N. Včelnice B - Peč 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 19.10. 12:30 Popelín - Horní Žďár 3:3 (2:2)
    So 19.10. 12:30 Chlum - N. Včelnice B 5:5 (2:3)
    So 19.10. 15:00 Peč - Stráž 1:5 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Novosedly - Kunžak 4:0 (2:0)
    So 19.10. 15:30 N. Bystřice B - Suchdol B 2:4 (2:2)
    So 19.10. 15:30 Strmilov - Staré Hobzí 2:2 (1:1)
    So 19.10. 15:30 Stará Hlína - Jarošov 2:2 (2:0)

    12.kolo

    So 26.10. 11:30 Horní Žďár - Jarošov 6:1 (4:1)
    So 26.10. 11:30 Popelín - Novosedly 1:2 (0:2)
    So 26.10. 14:30 Stráž - Chlum 1:6 (1:2)
    So 26.10. 14:30 Kunžak - Peč 4:0 (1:0)
    Ne 27.10. 14:30 Staré Hobzí - Stará Hlína 2:2 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 Suchdol B - Strmilov 2:1 (0:0)
    Ne 27.10. 14:30 N. Včelnice B - N. Bystřice B 3:1 (1:1)

    13.kolo

    So 02.11. 11:00 Chlum - Kunžak 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Novosedly - Horní Žďár 4:4 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Peč - Popelín 1:1 (0:0)
    So 02.11. 14:00 N. Bystřice B - Stráž 3:3 (2:1)
    So 02.11. 14:00 Strmilov - N. Včelnice B 3:0 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Stará Hlína - Suchdol B 0:0 (0:0)
    So 02.11. 14:00 Jarošov - Staré Hobzí 4:2 (2:0)

    1. kolo - soutěž ukončena

    So 09.11. 10:00 Suchdol B - Jarošov 4:0 (1:0)
    So 09.11. 11:00 Popelín - Chlum 2:4 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Stráž - Strmilov 2:5 (1:1)
    So 09.11. 14:00 Kunžak - N. Bystřice B 0:4 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Novosedly - Peč 3:0 (0:0)
    Ne 10.11. 14:00 Staré Hobzí - Horní Žďár 2:1 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 N. Včelnice B - Stará Hlína 1:4 (1:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 8 1 4 32:19 25
    2. 13 7 4 2 31:19 25
    3. 13 6 4 3 31:19 22
    4. 13 6 3 4 32:21 21
    5. 13 6 3 4 36:28 21
    6. 13 5 4 4 30:31 19
    7. 13 5 2 6 36:37 17
    8. 13 5 2 6 36:37 17
    9. 13 3 6 4 28:29 15
    10. 13 4 3 6 22:26 15
    11. 13 4 3 6 26:32 15
    12. 13 4 3 6 26:38 15
    13. 13 4 2 7 20:27 14
    14. 13 2 4 7 14:37 10