Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 14479
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Uherské Hradiště  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
179
Týden:
14
Dnes:
2
On-line:
1

3.kolo

So 17.08. 10:00 Uherský Ostroh - Dolní Němčí B 12:0 (5:0)
Ne 18.08. 12:30 Suchá Loz - Bojkovice B 0k:3
Ne 18.08. 14:00 Hradčovice - Záhorovice 8:0 (6:0)
Ne 18.08. 15:00 Ostrožská NV - Vlčnov 2:7 (1:2)
St 04.09. 17:30 Havřice - Rudice 6:0 (2:0)
Út 10.09. 17:00 Popovice - TJ Březová 2:1 (1:1)

5.kolo

Ne 01.09. 10:00 Uherský Ostroh - Bojkovice B 5:1 (2:0)
Ne 01.09. 13:30 Hradčovice - Dolní Němčí B 7:1 (4:1)
Ne 01.09. 13:30 Vlčnov - Rudice 7:0 (5:0)
Ne 01.09. 14:00 Popovice - Suchá Loz 9:1 (3:0)
Ne 01.09. 15:00 Ostrožská NV - Záhorovice 1:7 (1:2)
St 25.09. 17:00 Havřice - TJ Březová 0:3 (0:1)

6.kolo

Ne 08.09. 10:00 Uherský Ostroh - Popovice 5:0 (2:0)
Ne 08.09. 12:30 TJ Březová - Ostrožská NV 11:0 (4:0)
Ne 08.09. 12:30 Suchá Loz - Hradčovice 0:14 (0:7)
Ne 08.09. 13:30 Bojkovice B - Rudice 14:1 (7:1)
Ne 08.09. 13:30 Dolní Němčí B - Havřice 0:5 (0:2)
Čt 12.09. 16:30 Záhorovice - Vlčnov 3:2 (2:1)

7.kolo

Ne 15.09. 13:30 Hradčovice - Uherský Ostroh 2:7 (0:6)
Ne 15.09. 13:30 Havřice - Suchá Loz 3:0 (3:0)
Ne 15.09. 13:30 Vlčnov - TJ Březová 2:7 (2:3)
Ne 15.09. 13:30 Rudice - Záhorovice 2:5 (1:4)
Ne 15.09. 14:00 Popovice - Bojkovice B 2:2 (0:1)
Po 16.09. 17:00 Ostrožská NV - Dolní Němčí B 5:5 (2:3)

8.kolo

So 21.09. 10:00 Dolní Němčí B - Vlčnov 5:5 (3:2)
So 21.09. 13:30 Bojkovice B - Záhorovice 12:0 (3:0)
Ne 22.09. 10:00 Uherský Ostroh - Havřice 3:0 (2:0)
Ne 22.09. 12:30 TJ Březová - Rudice 9:0 (2:0)
Ne 22.09. 12:30 Suchá Loz - Ostrožská NV 9:0 (2:0)
Ne 22.09. 13:30 Popovice - Hradčovice 1:6 (1:4)

9.kolo

So 28.09. 10:00 Rudice - Dolní Němčí B 0:4 (0:1)
Ne 29.09. 10:30 Záhorovice - TJ Březová 1:6 (0:3)
Ne 29.09. 13:00 Hradčovice - Bojkovice B 4:6 (1:3)
Ne 29.09. 13:00 Havřice - Popovice 3:1 (2:0)
Ne 29.09. 13:00 Vlčnov - Suchá Loz 2:1 (2:0)
Ne 29.09. 15:00 Ostrožská NV - Uherský Ostroh 0:10 (0:4)

10.kolo

So 05.10. 10:00 Dolní Němčí B - Záhorovice 6:1 (4:1)
Ne 06.10. 10:00 Uherský Ostroh - Vlčnov 4:0 (3:0)
Ne 06.10. 12:30 Suchá Loz - Rudice 15:0 (7:0)
Ne 06.10. 13:30 Bojkovice B - TJ Březová 7:5 (5:2)
Út 08.10. 16:30 Popovice - Ostrožská NV 3:0 (2:0)
St 09.10. 16:30 Hradčovice - Havřice 0:3 (0:2)

11.kolo

Ne 13.10. 10:30 Záhorovice - Suchá Loz 2:3 (2:2)
Ne 13.10. 12:30 Havřice - Bojkovice B 7:1 (3:1)
Ne 13.10. 12:30 Vlčnov - Popovice 4:1 (2:0)
Ne 13.10. 12:30 Rudice - Uherský Ostroh 0:12 (0:8)
Ne 13.10. 12:30 TJ Březová - Dolní Němčí B 5:3 (3:1)
Ne 13.10. 15:00 Ostrožská NV - Hradčovice 2:5 (0:2)

1.kolo

So 19.10. 15:00 Uherský Ostroh - Záhorovice 5:1 (3:0)
Ne 20.10. 12:00 Dolní Němčí B - Bojkovice B 3:7 (0:4)
Ne 20.10. 12:00 Havřice - Ostrožská NV 12:0 (5:0)
Ne 20.10. 12:30 Suchá Loz - TJ Březová 2:3 (1:2)
Ne 20.10. 12:30 Popovice - Rudice 11:0 (6:0)
Ne 20.10. 14:00 Hradčovice - Vlčnov 4:1 (4:1)

2.kolo

13.09. 17:00 Rudice - Hradčovice 2:8 (1:7)
Ne 27.10. 10:30 Záhorovice - Popovice 1:6 (1:2)
Ne 27.10. 11:30 Vlčnov - Havřice 1:0 (1:0)
Ne 27.10. 11:30 TJ Březová - Uherský Ostroh 0:4 (0:2)
Po 28.10. 13:30 Bojkovice B - Ostrožská NV 9:1 (3:0)
Po 28.10. 14:00 Dolní Němčí B - Suchá Loz 5:4 (3:0)

4.kolo

Ne 25.08. 12:30 TJ Březová - Hradčovice 5:3 (3:2)
Ne 25.08. 13:30 Bojkovice B - Vlčnov 5:0 (1:0)
Ne 25.08. 14:00 Rudice - Ostrožská NV 3:1 (1:1)
Ne 25.08. 14:00 Dolní Němčí B - Popovice 3:0k
St 18.09. 17:00 Záhorovice - Havřice 3:2 (1:1)
Ne 03.11. 12:30 Suchá Loz - Uherský Ostroh 0:2 (0:1)

17.kolo

So 04.04. 10:00 Rudice - Bojkovice B
So 04.04. 10:00 Vlčnov - Záhorovice
So 04.04. 10:00 Ostrožská NV - TJ Březová
So 04.04. 10:00 Havřice - Dolní Němčí B
So 04.04. 10:00 Hradčovice - Suchá Loz
So 04.04. 10:00 Popovice - Uherský Ostroh

18.kolo

So 11.04. 00:00 Bojkovice B - Popovice
So 11.04. 00:00 Uherský Ostroh - Hradčovice
So 11.04. 00:00 Suchá Loz - Havřice
So 11.04. 00:00 Dolní Němčí B - Ostrožská NV
So 11.04. 00:00 TJ Březová - Vlčnov
So 11.04. 00:00 Záhorovice - Rudice

19.kolo

So 18.04. 00:00 Záhorovice - Bojkovice B
So 18.04. 00:00 Rudice - TJ Březová
So 18.04. 00:00 Vlčnov - Dolní Němčí B
So 18.04. 00:00 Ostrožská NV - Suchá Loz
So 18.04. 00:00 Havřice - Uherský Ostroh
So 18.04. 00:00 Hradčovice - Popovice

20.kolo

So 25.04. 00:00 Bojkovice B - Hradčovice
So 25.04. 00:00 Popovice - Havřice
So 25.04. 00:00 Uherský Ostroh - Ostrožská NV
So 25.04. 00:00 Suchá Loz - Vlčnov
So 25.04. 00:00 Dolní Němčí B - Rudice
So 25.04. 00:00 TJ Březová - Záhorovice

21.kolo

So 02.05. 00:00 TJ Březová - Bojkovice B
So 02.05. 00:00 Záhorovice - Dolní Němčí B
So 02.05. 00:00 Rudice - Suchá Loz
So 02.05. 00:00 Vlčnov - Uherský Ostroh
So 02.05. 00:00 Ostrožská NV - Popovice
So 02.05. 00:00 Havřice - Hradčovice

22.kolo

So 09.05. 00:00 Bojkovice B - Havřice
So 09.05. 00:00 Hradčovice - Ostrožská NV
So 09.05. 00:00 Popovice - Vlčnov
So 09.05. 00:00 Uherský Ostroh - Rudice
So 09.05. 00:00 Suchá Loz - Záhorovice
So 09.05. 00:00 Dolní Němčí B - TJ Březová

12.kolo

So 16.05. 00:00 Bojkovice B - Dolní Němčí B
So 16.05. 00:00 TJ Březová - Suchá Loz
So 16.05. 00:00 Záhorovice - Uherský Ostroh
So 16.05. 00:00 Rudice - Popovice
So 16.05. 00:00 Vlčnov - Hradčovice
So 16.05. 00:00 Ostrožská NV - Havřice

13.kolo

So 23.05. 00:00 Ostrožská NV - Bojkovice B
So 23.05. 00:00 Havřice - Vlčnov
So 23.05. 00:00 Hradčovice - Rudice
So 23.05. 00:00 Popovice - Záhorovice
So 23.05. 00:00 Uherský Ostroh - TJ Březová
So 23.05. 00:00 Suchá Loz - Dolní Němčí B

14.kolo

So 30.05. 00:00 Bojkovice B - Suchá Loz
So 30.05. 00:00 Dolní Němčí B - Uherský Ostroh
So 30.05. 00:00 TJ Březová - Popovice
So 30.05. 00:00 Záhorovice - Hradčovice
So 30.05. 00:00 Rudice - Havřice
So 30.05. 00:00 Vlčnov - Ostrožská NV

15.kolo

So 06.06. 00:00 Vlčnov - Bojkovice B
So 06.06. 00:00 Ostrožská NV - Rudice
So 06.06. 00:00 Havřice - Záhorovice
So 06.06. 00:00 Hradčovice - TJ Březová
So 06.06. 00:00 Popovice - Dolní Němčí B
So 06.06. 00:00 Uherský Ostroh - Suchá Loz

16.kolo

So 13.06. 00:00 Bojkovice B - Uherský Ostroh
So 13.06. 00:00 Suchá Loz - Popovice
So 13.06. 00:00 Dolní Němčí B - Hradčovice
So 13.06. 00:00 TJ Březová - Havřice
So 13.06. 00:00 Záhorovice - Ostrožská NV
So 13.06. 00:00 Rudice - Vlčnov
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 11 0 0 69:4 33
2. 11 8 1 2 67:28 25
3. 11 8 0 3 55:24 24
4. 11 7 0 4 61:28 21
5. 11 7 0 4 41:12 21
6. 11 5 1 5 36:26 16
7. 11 5 1 5 31:32 16
8. 11 4 2 5 35:51 14
9. 11 4 0 7 24:53 12
10. 11 3 0 8 35:43 9
11. 11 1 0 10 8:92 3
12. 11 0 1 10 12:81 1