Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 1450
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4107
    Týden:
    41
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 10:15 Pelhřimov - Velké Meziříčí 4:0 (2:0)
    So 14.08. 10:15 Žďár n.Sázavou - Otrokovice 3:1 (2:0)
    So 14.08. 10:15 Prostějov - Havlíčkův Brod 1:1 (0:1)
    So 14.08. 14:15 Vrchovina - Kroměříž B 3:1 (2:0)
    So 14.08. 14:15 Veselí - Líšeň 1:3 (0:1)
    Ne 15.08. 10:15 Sparta Brno B - Břeclav 0:1 (0:0)
    Ne 15.08. 10:15 Vyškov - Bohunice 2:3 (0:0)

    3.kolo

    So 21.08. 10:15 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 0:6
    So 21.08. 10:15 Břeclav - Veselí 1:1 (1:1)
    So 21.08. 10:15 Otrokovice - Sparta Brno B 0:0
    So 21.08. 14:15 Líšeň - Vyškov 2:2 (1:1)
    Ne 22.08. 10:15 Kroměříž B - Žďár n.Sázavou 3:1
    Ne 22.08. 14:15 Bohunice - Prostějov 4:4 (2:2)
    St 08.09. 16:00 Velké Meziříčí - Vrchovina 5:0 (1:0)

    4.kolo

    St 25.08. 14:45 Vyškov - Břeclav 2:2 (0:2)
    So 28.08. 10:15 Pelhřimov - Vrchovina 2:0 (1:0)
    So 28.08. 10:15 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 2:1 (0:1)
    So 28.08. 14:15 Veselí - Otrokovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 10:15 Sparta Brno B - Kroměříž B 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 10:15 Prostějov - Líšeň 2:1 (0:1)
    Ne 29.08. 10:15 Havlíčkův Brod - Bohunice 5:2 (2:1)

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Břeclav - Prostějov 6:0 (2:0)
    So 04.09. 00:00 Otrokovice - Vyškov 1:1 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Velké Meziříčí - Sparta Brno B 3:2 (1:2)
    So 04.09. 00:00 Vrchovina - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:3)
    So 04.09. 14:15 Líšeň - Havlíčkův Brod 7:1 (5:1)
    Ne 05.09. 10:15 Kroměříž B - Veselí 2:2 (0:2)
    Ne 05.09. 14:15 Bohunice - Pelhřimov 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 11.09. 10:15 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:1)
    So 11.09. 10:15 Vyškov - Kroměříž B 7:2 (4:1)
    So 11.09. 13:45 Veselí - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
    Ne 12.09. 10:15 Sparta Brno B - Vrchovina 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Prostějov - Otrokovice 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 10:15 Havlíčkův Brod - Břeclav 0:4 (0:3)
    Ne 12.09. 13:45 Bohunice - Líšeň 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 18.09. 10:15 Břeclav - Bohunice 4:0 (2:0)
    So 18.09. 10:15 Otrokovice - Havlíčkův Brod 2:1 (0:1)
    So 18.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:4 (0:4)
    So 18.09. 10:15 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno B 2:2 (0:2)
    So 18.09. 13:15 Vrchovina - Veselí 0:4 (0:2)
    So 18.09. 13:45 Líšeň - Pelhřimov 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 10:15 Kroměříž B - Prostějov 2:4 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 10:15 Pelhřimov - Sparta Brno B 4:2 (3:0)
    So 25.09. 10:15 Vyškov - Vrchovina 3:0 (1:0)
    So 25.09. 10:15 Havlíčkův Brod - Kroměříž B 2:1 (1:0)
    So 25.09. 13:45 Veselí - Žďár n.Sázavou 5:3 (2:2)
    So 25.09. 13:45 Líšeň - Břeclav 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 10:15 Prostějov - Velké Meziříčí 3:4 (2:2)
    Ne 26.09. 13:45 Bohunice - Otrokovice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 02.10. 10:15 Břeclav - Pelhřimov 0:1 (0:1)
    So 02.10. 10:15 Otrokovice - Líšeň 0:2 (0:0)
    So 02.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Vyškov 0:3 (0:3)
    So 02.10. 12:45 Vrchovina - Prostějov 0:2 (0:0)
    Ne 03.10. 10:15 Kroměříž B - Bohunice 2:1 (1:1)
    Ne 03.10. 10:15 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 1:5 (0:4)
    Ne 03.10. 13:00 Sparta Brno B - Veselí 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 09.10. 10:15 Pelhřimov - Veselí 3:1 (1:0)
    So 09.10. 10:15 Vyškov - Sparta Brno B 2:1 (0:0)
    So 09.10. 10:15 Havlíčkův Brod - Vrchovina 4:1 (3:0)
    So 09.10. 10:15 Břeclav - Otrokovice 6:0 (2:0)
    So 09.10. 12:45 Líšeň - Kroměříž B 5:0 (2:0)
    Ne 10.10. 10:15 Prostějov - Žďár n.Sázavou 2:3 (0:1)
    Ne 10.10. 12:45 Bohunice - Velké Meziříčí 7:5 (3:3)

    11.kolo

    So 16.10. 10:15 Otrokovice - Pelhřimov 2:2 (1:0)
    So 16.10. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 2:3 (1:1)
    So 16.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 6:2 (1:0)
    So 16.10. 12:15 Vrchovina - Bohunice 0:4 (0:2)
    So 16.10. 12:45 Veselí - Vyškov 1:3 (1:2)
    Ne 17.10. 10:15 Kroměříž B - Břeclav 2:2 (0:0)
    Ne 17.10. 10:15 Sparta Brno B - Prostějov 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 23.10. 10:15 Pelhřimov - Vyškov 4:2 (1:2)
    So 23.10. 10:15 Havlíčkův Brod - Sparta Brno B 2:1 (0:1)
    So 23.10. 10:15 Břeclav - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 23.10. 12:15 Líšeň - Vrchovina 3:1 (1:1)
    Ne 24.10. 10:15 Prostějov - Veselí 0:2 (0:0)
    Ne 24.10. 10:15 Otrokovice - Kroměříž B 0:8 (0:8)
    Ne 24.10. 12:15 Bohunice - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:1)

    13.kolo

    Čt 28.10. 14:00 Sparta Brno B - Bohunice 6:1 (1:1)
    So 30.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Líšeň 4:1 (2:1)
    So 30.10. 11:45 Vrchovina - Břeclav 0:7 (0:1)
    So 30.10. 11:45 Veselí - Havlíčkův Brod 5:2 (1:1)
    Ne 31.10. 10:15 Kroměříž B - Pelhřimov 1:2 (1:0)
    Ne 31.10. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 2:0 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 Vyškov - Prostějov 6:0 (4:0)

    1.kolo

    So 06.11. 10:15 Havlíčkův Brod - Vyškov 4:2 (3:0)
    So 06.11. 10:15 Břeclav - Žďár n.Sázavou 4:0 (1:0)
    So 06.11. 10:15 Otrokovice - Vrchovina 3:1 (1:1)
    So 06.11. 11:45 Líšeň - Sparta Brno B 2:2 (2:0)
    Ne 07.11. 10:15 Prostějov - Pelhřimov 0:3 (0:1)
    Ne 07.11. 10:15 Kroměříž B - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
    Ne 07.11. 11:45 Bohunice - Veselí 2:1 (2:0)

    16.kolo

    So 26.03. 00:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 1:2 (0:1)
    So 26.03. 00:00 Prostějov - Bohunice 3:3 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Vyškov - Líšeň 5:2 (3:1)
    So 26.03. 00:00 Veselí - Břeclav 2:1 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Sparta Brno B - Otrokovice 4:1 (3:1)
    So 26.03. 00:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž B 3:0 (1:0)
    St 13.04. 14:30 Vrchovina - Velké Meziříčí 3:2 (3:2)

    17.kolo

    So 02.04. 00:00 Vrchovina - Pelhřimov 3:3 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Kroměříž B - Sparta Brno B 1:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Otrokovice - Veselí 2:2 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Břeclav - Vyškov 0:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Líšeň - Prostějov 4:0 (4:0)
    So 02.04. 00:00 Bohunice - Havlíčkův Brod 6:1 (1:0)
    So 02.04. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 09.04. 00:00 Pelhřimov - Bohunice 3:2 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Havlíčkův Brod - Líšeň 2:2 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Prostějov - Břeclav 1:2 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Vyškov - Otrokovice 8:1 (2:1)
    So 09.04. 00:00 Veselí - Kroměříž B 0:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 3:2 (1:1)
    Ne 10.04. 10:15 Sparta Brno B - Velké Meziříčí 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 16.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Vrchovina - Sparta Brno B 0:4 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Kroměříž B - Vyškov 0:1 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Otrokovice - Prostějov 4:1 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Břeclav - Havlíčkův Brod 4:0 (3:0)
    So 16.04. 00:00 Líšeň - Bohunice 1:2 (0:1)
    So 16.04. 10:15 Velké Meziříčí - Veselí 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 23.04. 00:00 Pelhřimov - Líšeň 5:1 (2:1)
    So 23.04. 00:00 Bohunice - Břeclav 2:8 (1:4)
    So 23.04. 00:00 Havlíčkův Brod - Otrokovice 3:0 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Prostějov - Kroměříž B 1:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Veselí - Vrchovina 1:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Sparta Brno B - Žďár n.Sázavou 0:4
    Ne 24.04. 10:15 Vyškov - Velké Meziříčí 2:2 (1:1)

    21.kolo

    So 30.04. 00:00 Sparta Brno B - Pelhřimov 3:2
    So 30.04. 00:00 Žďár n.Sázavou - Veselí 0:1
    So 30.04. 00:00 Vrchovina - Vyškov 1:4 (0:2)
    So 30.04. 00:00 Kroměříž B - Havlíčkův Brod 2:2 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Otrokovice - Bohunice 7:1 (3:0)
    So 30.04. 00:00 Břeclav - Líšeň 7:0 (3:0)
    So 30.04. 10:15 Velké Meziříčí - Prostějov 3:1 (3:0)

    22.kolo

    So 07.05. 00:00 Pelhřimov - Břeclav 0:1
    So 07.05. 00:00 Líšeň - Otrokovice 1:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Bohunice - Kroměříž B 2:2 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Prostějov - Vrchovina 5:1 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Vyškov - Žďár n.Sázavou 4:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Veselí - Sparta Brno B 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 10:15 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 14.05. 00:00 Veselí - Pelhřimov 1:3 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Sparta Brno B - Vyškov 1:5 (0:2)
    So 14.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov 2:4 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Vrchovina - Havlíčkův Brod 2:3 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Kroměříž B - Líšeň 1:1
    So 14.05. 00:00 Otrokovice - Břeclav 1:5 (0:0)
    So 14.05. 10:15 Velké Meziříčí - Bohunice 1:2 (1:1)

    24.kolo

    So 21.05. 00:00 Pelhřimov - Otrokovice 2:1 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Břeclav - Kroměříž B 6:0
    So 21.05. 00:00 Bohunice - Vrchovina 8:0
    So 21.05. 00:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 0:2 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Prostějov - Sparta Brno B 5:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Vyškov - Veselí 2:0 (2:0)
    So 21.05. 12:30 Líšeň - Velké Meziříčí 5:1 (2:0)

    25.kolo

    So 28.05. 00:00 Vyškov - Pelhřimov 3:0 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Veselí - Prostějov 0:4 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Sparta Brno B - Havlíčkův Brod 0:2 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Žďár n.Sázavou - Bohunice 1:5 (0:4)
    So 28.05. 00:00 Vrchovina - Líšeň 2:1 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Kroměříž B - Otrokovice 3:2 (2:2)
    So 28.05. 10:15 Velké Meziříčí - Břeclav 0:4 (0:2)

    26.kolo

    So 04.06. 00:00 Pelhřimov - Kroměříž B 2:3 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Břeclav - Vrchovina 6:1 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 0:2 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Bohunice - Sparta Brno B 3:0
    So 04.06. 00:00 Havlíčkův Brod - Veselí 3:4 (3:0)
    So 04.06. 00:00 Prostějov - Vyškov 3:4 (3:2)
    Ne 05.06. 10:15 Otrokovice - Velké Meziříčí 4:0 (3:0)

    14.kolo

    So 11.06. 00:00 Pelhřimov - Prostějov 2:2 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 2:2 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Veselí - Bohunice 2:3 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Sparta Brno B - Líšeň 0:5 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Žďár n.Sázavou - Břeclav 0:1 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Vrchovina - Otrokovice 1:4 (1:0)
    So 11.06. 10:15 Velké Meziříčí - Kroměříž B 0:4 (0:2)

    15.kolo

    So 18.06. 00:00 Kroměříž B - Vrchovina 3:1 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Otrokovice - Žďár n.Sázavou 1:4 (1:2)
    So 18.06. 00:00 Břeclav - Sparta Brno B 5:0 (3:0)
    So 18.06. 00:00 Líšeň - Veselí 3:1 (2:0)
    So 18.06. 00:00 Bohunice - Vyškov 3:2 (1:1)
    So 18.06. 00:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 4:9 (2:4)
    So 18.06. 10:15 Velké Meziříčí - Pelhřimov 0:4
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 90:15 61
    2. 26 16 6 4 81:36 54
    3. 26 14 5 7 60:35 47
    4. 26 14 4 8 59:44 46
    5. 26 14 4 8 72:63 46
    6. 26 13 3 10 53:47 42
    7. 26 11 4 11 55:73 37
    8. 26 10 5 11 42:42 35
    9. 26 8 9 9 47:53 33
    10. 26 9 5 12 59:67 32
    11. 26 6 6 14 36:55 24
    12. 26 7 3 16 38:68 24
    13. 26 6 5 15 38:66 23
    14. 26 3 1 22 24:90 10