Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 26. května 2020
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 14512
  • Návštěvy: 64/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kolín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2961
    Týden:
    64
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Červené Pečky - Ratboř 2:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Dobré Pole - Jestřabí Lhota 3:6 (1:2)
    So 24.08. 17:00 Libodřice - Tuchoraz 4:3 (3:1)
    Ne 25.08. 17:00 Plaňany - Bečváry 2:1 (2:0)
    Ne 25.08. 17:00 Nučice - Čechie Tuklaty 1:0 (0:0)
    Ne 25.08. 17:00 Velim B - Žíželice 2:3 (1:2)
    Ne 25.08. 17:00 Kouřim - Krakovany 3:2 (1:2)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Bečváry - Krakovany 2:3 (2:1)
    So 31.08. 17:00 Žíželice - Kouřim 4:1 (3:0)
    So 31.08. 17:00 Čechie Tuklaty - Libodřice 3:2 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Jestřabí Lhota - Nučice 0:2 (0:1)
    So 31.08. 17:00 Ratboř - Dobré Pole 1:2 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Tuchoraz - Velim B 1:3 (1:1)
    Ne 01.09. 17:00 Plaňany - Červené Pečky 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Červené Pečky - Bečváry 3:1 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Dobré Pole - Plaňany 2:4 (1:2)
    So 07.09. 17:00 Libodřice - Jestřabí Lhota 1:4 (1:1)
    Ne 08.09. 17:00 Nučice - Ratboř 5:1 (3:0)
    Ne 08.09. 17:00 Velim B - Čechie Tuklaty 3:4 np (2:2)
    Ne 08.09. 17:00 Kouřim - Tuchoraz 7:1 (4:0)
    St 18.09. 17:00 Krakovany - Žíželice 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Bečváry - Žíželice 0:2 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Čechie Tuklaty - Kouřim 1:4 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Jestřabí Lhota - Velim B 1:3 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Ratboř - Libodřice 2:1 (1:1)
    So 14.09. 16:30 Dobré Pole - Červené Pečky 0:3 (0:0)
    Ne 15.09. 16:30 Tuchoraz - Krakovany 3:2 (2:1)
    Ne 15.09. 16:30 Plaňany - Nučice 0:4 (0:2)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Dobré Pole - Bečváry 4:2 (2:2)
    So 21.09. 16:30 Libodřice - Plaňany 6:1 (3:1)
    So 21.09. 16:30 Krakovany - Čechie Tuklaty 2:1 np (1:1)
    So 21.09. 16:30 Žíželice - Tuchoraz 3:0k
    Ne 22.09. 16:30 Nučice - Červené Pečky 2:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Velim B - Ratboř 1:2 np (1:1)
    Ne 22.09. 16:30 Kouřim - Jestřabí Lhota 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Bečváry - Tuchoraz 4:2 (2:1)
    So 28.09. 16:00 Čechie Tuklaty - Žíželice 3:5 (1:3)
    So 28.09. 16:00 Jestřabí Lhota - Krakovany 0:1 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Ratboř - Kouřim 2:3 np (0:2)
    So 28.09. 16:00 Červené Pečky - Libodřice 1:2 np (1:0)
    So 28.09. 16:00 Dobré Pole - Nučice 1:2 (0:0)
    Ne 29.09. 16:00 Plaňany - Velim B 3:2 np (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Libodřice - Dobré Pole 8:0 (3:0)
    So 05.10. 16:00 Krakovany - Ratboř 3:1 (2:0)
    So 05.10. 16:00 Žíželice - Jestřabí Lhota 1:0 (0:0)
    Ne 06.10. 16:00 Nučice - Bečváry 3:2 (2:0)
    Ne 06.10. 16:00 Velim B - Červené Pečky 4:3 (0:1)
    Ne 06.10. 16:00 Kouřim - Plaňany 4:2 (3:1)
    Ne 06.10. 16:00 Tuchoraz - Čechie Tuklaty 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Bečváry - Čechie Tuklaty 1:4 (1:3)
    So 12.10. 15:30 Jestřabí Lhota - Tuchoraz 5:1 (2:0)
    So 12.10. 15:30 Ratboř - Žíželice 2:1 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Červené Pečky - Kouřim 2:3 np (2:0)
    So 12.10. 15:30 Dobré Pole - Velim B 2:3 (1:2)
    Ne 13.10. 15:30 Plaňany - Krakovany 3:2 np (2:2)
    Ne 13.10. 15:30 Nučice - Libodřice 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 19.10. 15:30 Libodřice - Bečváry 2:3 (0:2)
    So 19.10. 15:30 Krakovany - Červené Pečky 10:0 (8:0)
    So 19.10. 15:30 Žíželice - Plaňany 3:2 np (2:2)
    So 19.10. 15:30 Čechie Tuklaty - Jestřabí Lhota 0:3 (0:0)
    Ne 20.10. 15:30 Velim B - Nučice 3:0 (2:0)
    Ne 20.10. 15:30 Kouřim - Dobré Pole 2:1 (1:1)
    Ne 20.10. 15:30 Tuchoraz - Ratboř 2:4 (0:2)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Bečváry - Jestřabí Lhota 0:5 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Ratboř - Čechie Tuklaty 3:0 (1:0)
    So 26.10. 14:30 Červené Pečky - Žíželice 1:2 (1:1)
    So 26.10. 14:30 Dobré Pole - Krakovany 0:4 (0:1)
    So 26.10. 14:30 Libodřice - Velim B 3:2 (2:2)
    Ne 27.10. 14:30 Plaňany - Tuchoraz 6:3 (2:0)
    Ne 27.10. 14:30 Nučice - Kouřim 2:1 (2:1)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Krakovany - Nučice 0:1 np (0:0)
    So 02.11. 14:00 Žíželice - Dobré Pole 6:2 (3:2)
    So 02.11. 14:00 Čechie Tuklaty - Plaňany 6:0 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Jestřabí Lhota - Ratboř 3:2 (1:2)
    Ne 03.11. 14:00 Velim B - Bečváry 1:0 (0:0)
    Ne 03.11. 14:00 Kouřim - Libodřice 0:3 (0:1)
    Ne 03.11. 14:00 Tuchoraz - Červené Pečky 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Bečváry - Ratboř 1:2 (0:2)
    So 09.11. 14:00 Červené Pečky - Čechie Tuklaty 3:2 (1:2)
    So 09.11. 14:00 Dobré Pole - Tuchoraz 4:1 (2:1)
    So 09.11. 14:00 Libodřice - Krakovany 5:1 (3:0)
    Ne 10.11. 14:00 Plaňany - Jestřabí Lhota 0:4 (0:3)
    Ne 10.11. 14:00 Nučice - Žíželice 1:4 (0:3)
    Ne 10.11. 14:00 Velim B - Kouřim 1:0 (1:0)

    13.kolo - soutěž ukončena

    So 16.11. 13:30 Krakovany - Velim B 2:3 (0:1)
    So 16.11. 13:30 Žíželice - Libodřice 4:2 (0:2)
    So 16.11. 13:30 Čechie Tuklaty - Dobré Pole 3:2 np (2:0)
    So 16.11. 13:30 Jestřabí Lhota - Červené Pečky 3:2 np (0:1)
    So 16.11. 13:30 Ratboř - Plaňany 3:2 (2:1)
    Ne 17.11. 13:30 Kouřim - Bečváry 4:2 (2:1)
    Ne 17.11. 13:30 Tuchoraz - Nučice 3:2 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 13 11 1 0 1 39:16 35
    2. 13 9 1 0 3 27:16 29
    3. 13 8 0 3 2 31:21 27
    4. 13 7 2 0 4 31:23 25
    5. 13 7 1 0 5 33:17 23
    6. 13 6 1 1 5 25:25 21
    7. 13 6 1 0 6 39:27 20
    8. 13 5 1 2 5 31:22 19
    9. 13 4 2 1 6 28:30 17
    10. 13 4 2 1 6 26:39 17
    11. 13 4 0 3 6 21:33 15
    12. 13 3 0 1 9 23:44 10
    13. 13 3 0 0 10 25:48 9
    14. 13 2 0 0 11 19:37 6