Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 14525
  • Návštěvy: 88/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    757
    Týden:
    88
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 31.08. 10:15 Tuchlovice - Brandýsek 12:0 (8:0)
    So 31.08. 14:00 Hředle - Zichovec 3:2 (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Lhota - Mšec 3:2 np (1:1)
    Ne 01.09. 10:15 Sn Kladno - Kročehlavy 6:7 (3:5)
    Ne 01.09. 10:15 Stehelčeves - Zvoleněves 1:0 np (0:0)
    St 04.09. 17:00 Kněževes - Stochov 12:1 (8:0)

    3.kolo

    So 07.09. 09:45 Zvoleněves - Hředle 0:11 (0:6)
    So 07.09. 10:15 Kročehlavy - Kněževes 5:2 (2:0)
    So 07.09. 10:15 Hrdlív - Tuchlovice 2:3 (1:3)
    So 07.09. 10:30 Stochov - Stehelčeves 1:5 (1:5)
    Ne 08.09. 09:00 Zichovec - Lhota 7:0 (5:0)
    Ne 08.09. 10:15 Brandýsek - Sn Kladno 6:4 (2:2)

    1.kolo

    St 04.09. 17:30 Hředle - Lhota 3:0 (1:0)
    St 11.09. 17:00 Zvoleněves - Kněževes 2:3 (1:1)
    St 11.09. 17:00 Stochov - Sn Kladno 0:14 (0:6)
    St 11.09. 17:00 Hrdlív - Mšec 9:1 (6:1)
    St 11.09. 18:15 Kročehlavy - Tuchlovice 0:5 (0:2)
    St 02.10. 17:00 Zichovec - Stehelčeves 1:2 np (0:0)

    4.kolo

    So 14.09. 10:15 Tuchlovice - Mšec 14:0 (5:0)
    Ne 15.09. 09:00 Zichovec - Zvoleněves 5:1 (4:0)
    Ne 15.09. 10:15 Sn Kladno - Hrdlív 2:8 (0:4)
    Ne 15.09. 10:15 Stehelčeves - Kročehlavy 1:0 np (0:0)
    Ne 15.09. 13:30 Kněževes - Brandýsek 12:0 (5:0)
    20.09. 17:00 Hředle - Stochov 18:0 (8:0)

    5.kolo

    So 21.09. 10:00 Mšec - Sn Kladno 4:6 (2:3)
    So 21.09. 10:15 Kročehlavy - Hředle 1:4 (1:3)
    So 21.09. 10:30 Stochov - Zichovec 0:20 (0:10)
    Ne 22.09. 10:15 Brandýsek - Stehelčeves 1:10 (1:6)
    Ne 22.09. 13:00 Hrdlív - Kněževes 5:0 (3:0)
    Út 24.09. 17:00 Zvoleněves - Lhota 3:5 (1:3)

    6.kolo

    St 18.09. 17:30 Zichovec - Kročehlavy 4:3 (2:1)
    So 28.09. 10:15 Zvoleněves - Stochov 12:0 (5:0)
    So 28.09. 13:00 Hředle - Brandýsek 11:0 (7:0)
    Ne 29.09. 10:15 Lhota - Tuchlovice 2:10 (0:4)
    Ne 29.09. 10:15 Stehelčeves - Hrdlív 0:2 (0:0)
    Ne 29.09. 13:30 Kněževes - Mšec 6:2 (3:2)

    7.kolo

    So 05.10. 10:00 Mšec - Stehelčeves 1:5 (0:2)
    So 05.10. 10:15 Hrdlív - Hředle 5:1 (2:1)
    So 05.10. 10:15 Tuchlovice - Sn Kladno 13:1 (10:0)
    So 05.10. 10:30 Stochov - Lhota 0:8 (0:6)
    Ne 06.10. 10:15 Brandýsek - Zichovec 4:3 np (2:1)
    St 09.10. 16:30 Kročehlavy - Zvoleněves 8:1 (2:0)

    8.kolo

    So 12.10. 10:15 Zvoleněves - Brandýsek 4:0 (1:0)
    So 12.10. 10:30 Stochov - Kročehlavy 0:9 (0:6)
    So 12.10. 13:00 Hředle - Mšec 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 09:00 Zichovec - Hrdlív 0:5 (0:2)
    Ne 13.10. 10:15 Lhota - Sn Kladno 1:8 (1:5)
    Ne 13.10. 13:30 Kněževes - Tuchlovice 2:12 (0:5)

    9.kolo

    So 19.10. 10:15 Hrdlív - Zvoleněves 6:0 (1:0)
    So 19.10. 10:15 Tuchlovice - Stehelčeves 7:0 (4:0)
    Ne 20.10. 10:00 Mšec - Zichovec 2:5 (0:2)
    Ne 20.10. 10:15 Brandýsek - Stochov 7:0 (2:0)
    Ne 20.10. 10:15 Sn Kladno - Kněževes 6:1 (1:1)
    Ne 20.10. 14:00 Kročehlavy - Lhota 2:4 (0:3)

    10.kolo

    So 26.10. 10:15 Zvoleněves - Mšec 2:1 (0:1)
    So 26.10. 10:15 Kročehlavy - Brandýsek 3:0 (2:0)
    So 26.10. 10:30 Stochov - Hrdlív 0:19 (0:7)
    So 26.10. 11:30 Hředle - Tuchlovice 2:1 np (0:0)
    Ne 27.10. 10:15 Lhota - Kněževes 1:4 (0:1)
    Ne 27.10. 10:15 Stehelčeves - Sn Kladno 5:4 (3:1)

    11.kolo

    So 02.11. 10:00 Mšec - Stochov 6:0 (2:0)
    So 02.11. 10:15 Hrdlív - Kročehlavy 4:0 (2:0)
    So 02.11. 10:15 Tuchlovice - Zichovec 10:1 (7:1)
    Ne 03.11. 10:15 Brandýsek - Lhota 3:6 (1:3)
    Ne 03.11. 10:15 Sn Kladno - Hředle 9:5 (4:2)
    Ne 03.11. 13:30 Kněževes - Stehelčeves 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 09.11. 10:15 Zvoleněves - Tuchlovice 0:16 (0:7)
    So 09.11. 10:15 Kročehlavy - Mšec 2:0 (0:0)
    So 09.11. 11:00 Hředle - Kněževes 6:4 (3:1)
    Ne 10.11. 09:00 Zichovec - Sn Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 10.11. 10:15 Lhota - Stehelčeves 4:1 (3:0)
    Ne 10.11. 10:15 Brandýsek - Hrdlív 1:7 (0:3)

    13.kolo

    So 16.11. 10:00 Mšec - Brandýsek 3:1 (2:0)
    So 16.11. 10:15 Hrdlív - Lhota 9:0 (5:0)
    So 16.11. 10:15 Tuchlovice - Stochov 25:0 (6:0)
    Ne 17.11. 10:15 Sn Kladno - Zvoleněves 3:2 (1:1)
    Ne 17.11. 10:15 Stehelčeves - Hředle 2:1 np (0:1)
    Ne 17.11. 13:30 Kněževes - Zichovec 2:6 (1:1)

    14.kolo

    So 21.03. 10:00 Mšec - Hrdlív
    So 21.03. 10:15 Tuchlovice - Kročehlavy
    Ne 22.03. 10:15 Lhota - Hředle
    Ne 22.03. 10:15 Stehelčeves - Zichovec
    Ne 22.03. 10:15 Sn Kladno - Stochov
    Ne 22.03. 13:30 Kněževes - Zvoleněves

    15.kolo

    So 28.03. 00:00 Mšec - Lhota
    So 28.03. 00:00 Brandýsek - Tuchlovice
    So 28.03. 00:00 Kročehlavy - Sn Kladno
    So 28.03. 00:00 Stochov - Kněževes
    So 28.03. 00:00 Zvoleněves - Stehelčeves
    So 28.03. 00:00 Zichovec - Hředle

    16.kolo

    So 04.04. 00:00 Lhota - Zichovec
    So 04.04. 00:00 Hředle - Zvoleněves
    So 04.04. 00:00 Stehelčeves - Stochov
    So 04.04. 00:00 Kněževes - Kročehlavy
    So 04.04. 00:00 Sn Kladno - Brandýsek
    So 04.04. 00:00 Tuchlovice - Hrdlív

    17.kolo

    So 11.04. 00:00 Mšec - Tuchlovice
    So 11.04. 00:00 Hrdlív - Sn Kladno
    So 11.04. 00:00 Brandýsek - Kněževes
    So 11.04. 00:00 Kročehlavy - Stehelčeves
    So 11.04. 00:00 Stochov - Hředle
    So 11.04. 00:00 Zvoleněves - Zichovec

    18.kolo

    So 18.04. 00:00 Lhota - Zvoleněves
    So 18.04. 00:00 Zichovec - Stochov
    So 18.04. 00:00 Hředle - Kročehlavy
    So 18.04. 00:00 Stehelčeves - Brandýsek
    So 18.04. 00:00 Kněževes - Hrdlív
    So 18.04. 00:00 Sn Kladno - Mšec

    19.kolo

    So 25.04. 00:00 Tuchlovice - Lhota
    So 25.04. 00:00 Mšec - Kněževes
    So 25.04. 00:00 Hrdlív - Stehelčeves
    So 25.04. 00:00 Brandýsek - Hředle
    So 25.04. 00:00 Kročehlavy - Zichovec
    So 25.04. 00:00 Stochov - Zvoleněves

    20.kolo

    So 02.05. 00:00 Lhota - Stochov
    So 02.05. 00:00 Zvoleněves - Kročehlavy
    So 02.05. 00:00 Zichovec - Brandýsek
    So 02.05. 00:00 Hředle - Hrdlív
    So 02.05. 00:00 Stehelčeves - Mšec
    So 02.05. 00:00 Sn Kladno - Tuchlovice

    21.kolo

    So 09.05. 00:00 Sn Kladno - Lhota
    So 09.05. 00:00 Tuchlovice - Kněževes
    So 09.05. 00:00 Mšec - Hředle
    So 09.05. 00:00 Hrdlív - Zichovec
    So 09.05. 00:00 Brandýsek - Zvoleněves
    So 09.05. 00:00 Kročehlavy - Stochov

    22.kolo

    So 16.05. 00:00 Lhota - Kročehlavy
    So 16.05. 00:00 Stochov - Brandýsek
    So 16.05. 00:00 Zvoleněves - Hrdlív
    So 16.05. 00:00 Zichovec - Mšec
    So 16.05. 00:00 Stehelčeves - Tuchlovice
    So 16.05. 00:00 Kněževes - Sn Kladno

    23.kolo

    So 23.05. 00:00 Kněževes - Lhota
    So 23.05. 00:00 Sn Kladno - Stehelčeves
    So 23.05. 00:00 Tuchlovice - Hředle
    So 23.05. 00:00 Mšec - Zvoleněves
    So 23.05. 00:00 Hrdlív - Stochov
    So 23.05. 00:00 Brandýsek - Kročehlavy

    24.kolo

    So 30.05. 00:00 Lhota - Brandýsek
    So 30.05. 00:00 Kročehlavy - Hrdlív
    So 30.05. 00:00 Stochov - Mšec
    So 30.05. 00:00 Zichovec - Tuchlovice
    So 30.05. 00:00 Hředle - Sn Kladno
    So 30.05. 00:00 Stehelčeves - Kněževes

    25.kolo

    So 06.06. 00:00 Stehelčeves - Lhota
    So 06.06. 00:00 Kněževes - Hředle
    So 06.06. 00:00 Sn Kladno - Zichovec
    So 06.06. 00:00 Tuchlovice - Zvoleněves
    So 06.06. 00:00 Mšec - Kročehlavy
    So 06.06. 00:00 Hrdlív - Brandýsek

    26.kolo

    So 13.06. 00:00 Lhota - Hrdlív
    So 13.06. 00:00 Brandýsek - Mšec
    So 13.06. 00:00 Stochov - Tuchlovice
    So 13.06. 00:00 Zvoleněves - Sn Kladno
    So 13.06. 00:00 Zichovec - Kněževes
    So 13.06. 00:00 Hředle - Stehelčeves
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 11 0 1 0 128:9 34
    2. 12 11 0 0 1 81:8 33
    3. 12 8 1 1 2 66:24 27
    4. 12 7 0 2 3 57:30 23
    5. 12 5 4 0 3 30:23 23
    6. 12 6 0 1 5 40:30 19
    7. 12 6 0 0 6 63:55 18
    8. 12 5 1 0 6 33:52 17
    9. 12 5 0 0 7 49:48 15
    10. 12 3 0 1 8 27:58 10
    11. 12 2 1 0 9 22:75 8
    12. 12 2 0 1 9 23:54 7
    13. 12 0 0 0 12 2:155 0