Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 14527
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    370
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    30.08. 17:00 Slaný B - Brandýsek 0:9 (0:4)
    30.08. 17:00 Zlonice - Vraný 2:7 (1:2)
    30.08. 17:00 Zvoleněves - Panenský Týnec 8:0 (3:0)
    So 31.08. 14:00 Stehelčeves - Velvary 3:2 np (1:1)
    Ne 01.09. 11:00 Zákolany - Žižice 8:0 (5:0)
    St 11.09. 17:00 SK Buštěhrad - Libušín 0:8 (0:4)

    1.kolo

    St 04.09. 17:00 Panenský Týnec - Zlonice 1:10 (0:4)
    St 04.09. 17:00 Vraný - Zákolany 5:6 np (2:2)
    St 04.09. 17:00 Žižice - Stehelčeves 3:6 (2:1)
    St 04.09. 17:00 Velvary - Slaný B 5:6 (3:2)
    St 04.09. 17:00 Brandýsek - SK Buštěhrad 2:1 (1:1)
    St 04.09. 17:00 Libušín - Pozdeň 10:2 (4:0)

    3.kolo

    Út 03.09. 17:00 Pozdeň - SK Buštěhrad 3:0 (0:0)
    Čt 05.09. 17:00 Žižice - Zlonice 4:1 (1:1)
    So 07.09. 10:15 Brandýsek - Stehelčeves 3:2 np (0:2)
    So 07.09. 10:15 Libušín - Slaný B 11:0 (2:0)
    Ne 08.09. 09:00 Velvary - Zákolany 2:5 (0:3)
    St 18.09. 17:00 Vraný - Zvoleněves 5:4 (1:1)

    4.kolo

    13.09. 17:00 Slaný B - Pozdeň 4:3 np (1:1)
    13.09. 17:00 Zlonice - Velvary 8:3 (2:3)
    13.09. 17:00 Zvoleněves - Žižice 3:0 (1:0)
    So 14.09. 14:00 Stehelčeves - Libušín 3:4 (2:3)
    Ne 15.09. 10:00 Panenský Týnec - Vraný 1:10 (0:3)
    Ne 15.09. 11:00 Zákolany - Brandýsek 4:2 (1:1)

    5.kolo

    Út 17.09. 17:00 Pozdeň - Stehelčeves 4:7 (3:2)
    Čt 19.09. 17:00 Žižice - Panenský Týnec 15:1 (7:0)
    20.09. 17:00 SK Buštěhrad - Slaný B 2:6 (2:3)
    So 21.09. 10:15 Brandýsek - Zlonice 0:8 (0:4)
    So 21.09. 10:15 Libušín - Zákolany 0:3 (0:1)
    Ne 22.09. 09:00 Velvary - Zvoleněves 2:3 np (1:2)

    6.kolo

    St 25.09. 17:00 Vraný - Žižice 2:1 (2:0)
    27.09. 17:00 Zlonice - Libušín 4:0 (0:0)
    27.09. 17:00 Zvoleněves - Brandýsek 5:1 (3:0)
    So 28.09. 14:00 Stehelčeves - SK Buštěhrad 4:1 (0:1)
    Ne 29.09. 10:00 Panenský Týnec - Velvary 0:15 (0:5)
    Po 07.10. 17:00 Zákolany - Pozdeň 4:3 (3:3)

    7.kolo

    Út 01.10. 17:00 Pozdeň - Zlonice 1:4 (1:1)
    04.10. 17:00 SK Buštěhrad - Zákolany 1:7 (0:3)
    04.10. 17:00 Slaný B - Stehelčeves 3:8 (1:4)
    So 05.10. 10:15 Brandýsek - Panenský Týnec 25:0 (8:0)
    Ne 06.10. 09:00 Velvary - Vraný 2:4 (0:2)
    Út 08.10. 16:30 Libušín - Zvoleněves 2:0 (1:0)

    8.kolo

    St 09.10. 16:30 Vraný - Brandýsek 7:2 (3:0)
    Čt 10.10. 16:30 Žižice - Velvary 0:2 (0:1)
    11.10. 16:30 Zlonice - SK Buštěhrad 10:0 (3:0)
    11.10. 16:30 Zvoleněves - Pozdeň 6:2 (2:1)
    Ne 13.10. 10:00 Panenský Týnec - Libušín 1:7 (1:1)
    Ne 13.10. 11:00 Zákolany - Slaný B 5:2 (3:0)

    9.kolo

    Út 15.10. 16:30 Pozdeň - Panenský Týnec 7:0 (5:0)
    18.10. 16:30 SK Buštěhrad - Zvoleněves 0:6 (0:2)
    18.10. 16:30 Slaný B - Zlonice 6:5 (3:3)
    So 19.10. 10:15 Brandýsek - Žižice 3:0 (1:0)
    So 19.10. 10:15 Libušín - Vraný 4:2 (3:0)
    Ne 20.10. 13:30 Stehelčeves - Zákolany 3:1 (1:1)

    10.kolo

    Po 21.10. 16:00 Vraný - Pozdeň 6:1 (3:0)
    Čt 24.10. 16:00 Žižice - Libušín 0:2 (0:1)
    25.10. 16:00 Zlonice - Stehelčeves 9:2 (4:1)
    25.10. 16:00 Zvoleněves - Slaný B 10:2 (4:1)
    Ne 27.10. 09:00 Velvary - Brandýsek 4:3 np (1:1)
    Ne 27.10. 10:00 Panenský Týnec - SK Buštěhrad 1:7 (1:4)

    11.kolo

    Út 29.10. 15:30 Pozdeň - Žižice 4:0 (4:0)
    01.11. 15:30 SK Buštěhrad - Vraný 2:6 (1:4)
    01.11. 15:30 Slaný B - Panenský Týnec 8:1 (4:1)
    So 02.11. 10:15 Libušín - Velvary 5:3 (0:3)
    So 02.11. 12:30 Stehelčeves - Zvoleněves 2:1 np (0:0)
    Ne 03.11. 11:00 Zákolany - Zlonice 1:2 np (1:0)

    12.kolo

    St 06.11. 15:30 Vraný - Slaný B 5:0 (3:0)
    Čt 07.11. 15:30 Žižice - SK Buštěhrad 3:1 (3:1)
    08.11. 15:30 Zvoleněves - Zákolany 2:0 (1:0)
    So 09.11. 10:15 Brandýsek - Libušín 2:6 (1:4)
    Ne 10.11. 09:00 Velvary - Pozdeň 2:4 (1:2)
    Ne 10.11. 10:00 Panenský Týnec - Stehelčeves 0:8 (0:4)

    13.kolo

    Ne 03.11. 10:15 Pozdeň - Brandýsek 0:6 (0:3)
    15.11. 15:30 SK Buštěhrad - Velvary 1:4 (1:1)
    15.11. 15:30 Slaný B - Žižice 4:2 (2:1)
    15.11. 15:30 Zlonice - Zvoleněves 1:3 (0:2)
    So 16.11. 10:00 Stehelčeves - Vraný 7:2 (4:0)
    Ne 17.11. 11:00 Zákolany - Panenský Týnec 18:2 (9:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 12 10 0 0 2 59:20 30
    2. 12 9 0 1 2 61:31 28
    3. 12 8 1 1 2 61:23 27
    4. 12 8 1 1 2 50:16 27
    5. 12 7 2 1 2 53:32 26
    6. 12 7 1 0 4 63:28 23
    7. 12 5 1 1 5 57:36 18
    8. 12 5 1 0 6 40:66 17
    9. 12 3 1 2 6 45:40 13
    10. 12 4 0 1 7 34:48 13
    11. 12 3 0 0 9 28:37 9
    12. 12 1 0 0 11 16:60 3
    13. 12 0 0 0 12 8:138 0