Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 14542
  • Návštěvy: 229/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Karlovarský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Karlovarský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2243
    Týden:
    229
    Dnes:
    41
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.09. 17:00 Stadion Cheb - Tachov 5:4
    So 21.09. 17:00 Sokolov B - Meteor Třemošná 6:3
    So 21.09. 17:00 HK Rokycany - Čerti Ostrov 12:6
    So 21.09. 17:00 Nejdek - Kaznějov 4:2

    2.kolo

    So 28.09. 15:30 Čerti Ostrov - Nejdek 1:16
    So 28.09. 16:45 Tachov - Domažlice 3:4
    So 28.09. 18:45 Meteor Třemošná - HK Rokycany 3:6
    So 28.09. 19:15 Sokolov B - M. Lázně 14:1
    Ne 06.10. 19:30 Klatovy B - Stadion Cheb 6:5

    3.kolo

    So 05.10. 17:00 HK Rokycany - M. Lázně 22:2
    So 05.10. 17:00 Nejdek - Meteor Třemošná 3:1
    So 05.10. 18:00 Domažlice - Klatovy B 4:5 np
    So 05.10. 18:45 Kaznějov - Čerti Ostrov 7:1
    Ne 06.10. 19:00 Sokolov B - Tachov 7:2

    4.kolo

    So 12.10. 17:00 Nejdek - M. Lázně 24:0
    So 12.10. 17:00 Stadion Cheb - Domažlice 3:6
    So 12.10. 17:30 Tachov - HK Rokycany 1:6
    So 12.10. 18:15 Meteor Třemošná - Kaznějov 2:3 np
    Ne 13.10. 18:00 Klatovy B - Sokolov B 9:3

    5.kolo

    So 19.10. 13:15 Sokolov B - Stadion Cheb 1:0
    So 19.10. 17:00 HK Rokycany - Klatovy B 3:4
    So 19.10. 17:00 Nejdek - Tachov 14:2
    So 19.10. 18:45 Kaznějov - M. Lázně 12:2
    So 19.10. 18:45 Čerti Ostrov - Meteor Třemošná 1:10

    6.kolo

    So 26.10. 16:00 M. Lázně - Čerti Ostrov 7:6
    So 26.10. 16:15 Klatovy B - Nejdek 6:5 np
    So 26.10. 17:00 Stadion Cheb - HK Rokycany 5:3
    So 26.10. 17:45 Tachov - Kaznějov 7:2

    7.kolo

    So 02.11. 17:00 HK Rokycany - Domažlice 5:3
    So 02.11. 17:30 Čerti Ostrov - Tachov 3:8
    So 02.11. 18:15 Meteor Třemošná - M. Lázně 8:1
    So 02.11. 18:45 Kaznějov - Klatovy B 6:5 np

    8.kolo

    So 09.11. 18:00 Domažlice - Nejdek 4:2
    So 09.11. 18:15 Klatovy B - Čerti Ostrov 19:3
    So 09.11. 18:30 Tachov - Meteor Třemošná 7:10
    So 09.11. 18:30 Stadion Cheb - Kaznějov 4:5 np
    So 09.11. 18:30 Sokolov B - HK Rokycany 1:5

    9.kolo

    So 16.11. 15:30 Čerti Ostrov - Stadion Cheb 4:15
    So 16.11. 16:00 M. Lázně - Tachov 1:3
    So 16.11. 17:00 Nejdek - Sokolov B 7:2
    So 16.11. 18:45 Kaznějov - Domažlice 4:6
    So 16.11. 19:30 Meteor Třemošná - Klatovy B 0:1

    10.kolo

    So 23.11. 17:00 Stadion Cheb - Meteor Třemošná 13:2
    So 23.11. 17:00 HK Rokycany - Nejdek 4:6
    So 23.11. 18:00 Domažlice - Čerti Ostrov 22:4
    Ne 24.11. 16:15 Sokolov B - Kaznějov 6:4
    Ne 24.11. 18:00 Klatovy B - M. Lázně 12:1

    11.kolo

    So 30.11. 14:30 Čerti Ostrov - Sokolov B 6:10
    So 30.11. 18:45 Kaznějov - HK Rokycany 4:5 np
    So 30.11. 18:45 Tachov - Klatovy B 2:6
    So 30.11. 19:30 Meteor Třemošná - Domažlice 4:9
    So 30.11. 20:00 M. Lázně - Stadion Cheb 0:11

    12.kolo

    So 07.12. 16:00 M. Lázně - Domažlice 5:13
    So 07.12. 16:00 Čerti Ostrov - HK Rokycany 3:15
    So 07.12. 17:15 Tachov - Stadion Cheb 0:13
    So 07.12. 18:00 Meteor Třemošná - Sokolov B 5:2
    So 07.12. 18:45 Kaznějov - Nejdek 8:4

    dohrávka 6.kola

    13.12. 20:00 Domažlice - Sokolov B 6:3

    13.kolo

    So 14.12. 17:00 Nejdek - Čerti Ostrov 21:0
    So 14.12. 17:00 HK Rokycany - Meteor Třemošná 12:4
    So 14.12. 17:00 Stadion Cheb - Klatovy B 10:1
    So 14.12. 18:00 Domažlice - Tachov 11:3
    So 14.12. 19:00 M. Lázně - Sokolov B 4:6

    14.kolo

    So 21.12. 16:45 Čerti Ostrov - Kaznějov 4:6
    So 21.12. 18:30 Meteor Třemošná - Nejdek 2:6
    So 21.12. 19:00 M. Lázně - HK Rokycany 3:15
    Ne 22.12. 17:45 Klatovy B - Domažlice 6:3

    15.kolo

    So 04.01. 17:00 M. Lázně - Nejdek 1:17
    So 04.01. 17:00 HK Rokycany - Tachov 11:3
    So 04.01. 18:00 Domažlice - Stadion Cheb 4:6
    So 04.01. 18:45 Kaznějov - Meteor Třemošná 4:2
    Ne 05.01. 17:15 Sokolov B - Klatovy B 5:9

    dohrávka 7.kola

    Čt 09.01. 18:45 Nejdek - Stadion Cheb 1:3

    16.kolo

    So 11.01. 16:00 M. Lázně - Kaznějov 5:6 np
    So 11.01. 17:15 Tachov - Nejdek 3:8
    So 11.01. 17:55 Klatovy B - HK Rokycany 6:8
    So 11.01. 18:15 Meteor Třemošná - Čerti Ostrov 14:2
    Ne 12.01. 17:00 Stadion Cheb - Sokolov B 5:0

    17.kolo

    Čt 16.01. 18:45 Nejdek - Klatovy B 5:2
    So 18.01. 15:30 Čerti Ostrov - M. Lázně 1:7
    So 18.01. 17:00 HK Rokycany - Stadion Cheb 5:2
    So 18.01. 18:45 Kaznějov - Tachov 11:1
    So 18.01. 20:00 Sokolov B - Domažlice 5:7

    18.kolo

    So 25.01. 16:15 M. Lázně - Meteor Třemošná
    So 25.01. 17:30 Tachov - Čerti Ostrov
    So 25.01. 18:00 Domažlice - HK Rokycany
    Ne 26.01. 16:15 Klatovy B - Kaznějov
    Ne 26.01. 17:00 Stadion Cheb - Nejdek

    dohrávka 14.kola

    Ne 26.01. 16:30 Tachov - Sokolov B

    19.kolo

    So 01.02. 00:00 Meteor Třemošná - Tachov
    So 01.02. 00:00 Čerti Ostrov - Klatovy B
    So 01.02. 00:00 Nejdek - Domažlice
    So 01.02. 17:00 HK Rokycany - Sokolov B
    So 01.02. 18:45 Kaznějov - Stadion Cheb

    dohrávka 1.kola

    Ne 02.02. 00:00 Domažlice - M. Lázně

    20.kolo

    So 08.02. 00:00 Sokolov B - Nejdek
    So 08.02. 00:00 Stadion Cheb - Čerti Ostrov
    So 08.02. 00:00 Klatovy B - Meteor Třemošná
    So 08.02. 00:00 Tachov - M. Lázně
    So 08.02. 18:00 Domažlice - Kaznějov

    21.kolo

    So 15.02. 00:00 M. Lázně - Klatovy B
    So 15.02. 00:00 Meteor Třemošná - Stadion Cheb
    So 15.02. 00:00 Čerti Ostrov - Domažlice
    So 15.02. 00:00 Kaznějov - Sokolov B
    So 15.02. 00:00 Nejdek - HK Rokycany

    22.kolo

    So 22.02. 00:00 HK Rokycany - Kaznějov
    So 22.02. 00:00 Sokolov B - Čerti Ostrov
    So 22.02. 00:00 Domažlice - Meteor Třemošná
    So 22.02. 00:00 Stadion Cheb - M. Lázně
    So 22.02. 00:00 Klatovy B - Tachov
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 12 1 0 3 137:56 38
    2. 16 12 0 1 3 143:41 37
    3. 15 9 2 1 3 97:63 32
    4. 15 10 0 1 4 100:42 31
    5. 14 10 0 1 3 102:58 31
    6. 15 6 4 1 4 84:58 27
    7. 15 7 0 0 8 71:73 21
    8. 15 5 0 1 9 70:76 16
    9. 15 3 0 0 12 49:112 9
    10. 15 2 0 1 12 40:170 7
    11. 15 0 0 0 15 45:189 0