Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 14545
  • Návštěvy: 169/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7679
    Týden:
    169
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.08. 17:00 Třebestovice - Boh. Poděbrady B 1:3 (0:1)
    So 24.08. 17:00 Loučeň - Tatce 4:0 (2:0)
    So 24.08. 17:00 Rožďalovice - Kovanice 2:1 (1:1)
    So 24.08. 17:00 Hrubý Jeseník - Jíkev 3:6 (0:4)
    Ne 25.08. 17:00 Nymburk B - Vykáň 6:0 (5:0)
    Ne 25.08. 17:00 Kostomlaty - Kostelní Lhota 4:5 (1:1)
    Ne 25.08. 17:00 Přerov n. L. - Všejany 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 31.08. 17:00 Kovanice - Hrubý Jeseník 3:0 (2:0)
    So 31.08. 17:00 Všejany - Rožďalovice 3:1 (1:1)
    So 31.08. 17:00 Kostelní Lhota - Přerov n. L. 2:2 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Tatce - Kostomlaty 1:3 (1:2)
    So 31.08. 17:00 Třebestovice - Nymburk B 1:0 (1:0)
    Ne 01.09. 17:00 Boh. Poděbrady B - Jíkev 1:5 (1:3)
    Ne 01.09. 17:00 Vykáň - Loučeň 0:7 (0:3)

    3.kolo

    So 07.09. 17:00 Loučeň - Třebestovice 4:1 (4:0)
    So 07.09. 17:00 Rožďalovice - Kostelní Lhota 3:4 (1:0)
    So 07.09. 17:00 Hrubý Jeseník - Všejany 2:2 (2:1)
    So 07.09. 17:00 Jíkev - Kovanice 6:1 (2:1)
    Ne 08.09. 17:00 Nymburk B - Boh. Poděbrady B 1:4 (0:1)
    Ne 08.09. 17:00 Kostomlaty - Vykáň 5:0 (2:0)
    Ne 08.09. 17:00 Přerov n. L. - Tatce 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 14.09. 16:30 Všejany - Jíkev 0:2 (0:1)
    So 14.09. 16:30 Kostelní Lhota - Hrubý Jeseník 0:1 (0:0)
    So 14.09. 16:30 Tatce - Rožďalovice 3:3 (2:1)
    So 14.09. 16:30 Třebestovice - Kostomlaty 1:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Boh. Poděbrady B - Kovanice 3:2 (3:1)
    Ne 15.09. 16:30 Vykáň - Přerov n. L. 0:2 (0:2)
    Ne 15.09. 16:30 Nymburk B - Loučeň 4:4 (3:2)

    5.kolo

    So 21.09. 16:30 Loučeň - Boh. Poděbrady B 5:1 (4:0)
    So 21.09. 16:30 Rožďalovice - Vykáň 6:0 (1:0)
    So 21.09. 16:30 Hrubý Jeseník - Tatce 3:1 (0:1)
    So 21.09. 16:30 Jíkev - Kostelní Lhota 5:4 (3:3)
    So 21.09. 16:30 Kovanice - Všejany 0:1 (0:0)
    Ne 22.09. 16:30 Kostomlaty - Nymburk B 1:0 (1:0)
    Ne 22.09. 16:30 Přerov n. L. - Třebestovice 2:4 (1:2)

    6.kolo

    So 28.09. 16:00 Kostelní Lhota - Kovanice 0:2 (0:1)
    So 28.09. 16:00 Tatce - Jíkev 0:6 (0:2)
    So 28.09. 16:00 Třebestovice - Rožďalovice 1:6 (1:1)
    So 28.09. 16:00 Loučeň - Kostomlaty 1:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Boh. Poděbrady B - Všejany 1:2 (0:1)
    Ne 29.09. 16:00 Vykáň - Hrubý Jeseník 0:4 (0:2)
    Ne 29.09. 16:00 Nymburk B - Přerov n. L. 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 05.10. 16:00 Rožďalovice - Nymburk B 4:0 (1:0)
    So 05.10. 16:00 Hrubý Jeseník - Třebestovice 1:4 (0:3)
    So 05.10. 16:00 Jíkev - Vykáň 3:2 (2:1)
    So 05.10. 16:00 Kovanice - Tatce 4:1 (1:1)
    So 05.10. 16:00 Všejany - Kostelní Lhota 4:2 (2:2)
    Ne 06.10. 16:00 Kostomlaty - Boh. Poděbrady B 1:1 (1:0)
    Ne 06.10. 16:00 Přerov n. L. - Loučeň 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 12.10. 15:30 Tatce - Všejany 1:6 (0:3)
    So 12.10. 15:30 Třebestovice - Jíkev 3:4 (1:1)
    So 12.10. 15:30 Loučeň - Rožďalovice 4:1 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Boh. Poděbrady B - Kostelní Lhota 4:2 (2:1)
    Ne 13.10. 15:30 Vykáň - Kovanice 1:3 (0:2)
    Ne 13.10. 15:30 Nymburk B - Hrubý Jeseník 2:1 (1:1)
    Ne 13.10. 15:30 Kostomlaty - Přerov n. L. 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 19.10. 12:30 Rožďalovice - Kostomlaty 4:2 (1:0)
    So 19.10. 15:30 Hrubý Jeseník - Loučeň 0:3 (0:1)
    So 19.10. 15:30 Jíkev - Nymburk B 9:1 (4:0)
    So 19.10. 15:30 Kovanice - Třebestovice 3:1 (2:1)
    So 19.10. 15:30 Všejany - Vykáň 3:2 (2:2)
    Ne 20.10. 12:30 Kostelní Lhota - Tatce 9:3 (1:3)
    Ne 20.10. 15:30 Přerov n. L. - Boh. Poděbrady B 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 26.10. 14:30 Třebestovice - Všejany 2:8 (1:3)
    So 26.10. 14:30 Loučeň - Jíkev 0:6 (0:3)
    Ne 27.10. 14:30 Boh. Poděbrady B - Tatce 9:1 (4:0)
    Ne 27.10. 14:30 Vykáň - Kostelní Lhota 3:6 (2:4)
    Ne 27.10. 14:30 Nymburk B - Kovanice 2:3 (1:2)
    Ne 27.10. 14:30 Kostomlaty - Hrubý Jeseník 7:1 (2:1)
    Ne 27.10. 14:30 Přerov n. L. - Rožďalovice 5:1 (3:0)

    11.kolo

    So 02.11. 14:00 Rožďalovice - Boh. Poděbrady B 0:1 (0:1)
    So 02.11. 14:00 Jíkev - Kostomlaty 4:1 (3:0)
    So 02.11. 14:00 Kovanice - Loučeň 1:1 (1:0)
    So 02.11. 14:00 Všejany - Nymburk B 5:1 (4:0)
    So 02.11. 14:00 Kostelní Lhota - Třebestovice 2:4 (1:1)
    So 02.11. 14:00 Tatce - Vykáň 2:3 (2:1)
    Ne 03.11. 14:00 Hrubý Jeseník - Přerov n. L. 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 09.11. 14:00 Třebestovice - Tatce 4:0 (3:0)
    So 09.11. 14:00 Loučeň - Všejany 0:3 (0:1)
    So 09.11. 14:00 Rožďalovice - Hrubý Jeseník 2:2 (2:0)
    Ne 10.11. 14:00 Boh. Poděbrady B - Vykáň 1:4 (0:2)
    Ne 10.11. 14:00 Nymburk B - Kostelní Lhota 0:1 (0:1)
    Ne 10.11. 14:00 Kostomlaty - Kovanice 1:3 (1:1)
    Ne 10.11. 14:00 Přerov n. L. - Jíkev 1:5 (1:2)

    13.kolo

    So 16.11. 10:30 Kostelní Lhota - Loučeň 1:3 (1:3)
    So 16.11. 13:30 Hrubý Jeseník - Boh. Poděbrady B 1:4 (1:2)
    So 16.11. 13:30 Jíkev - Rožďalovice 5:2 (5:1)
    So 16.11. 13:30 Kovanice - Přerov n. L. 0:5 (0:4)
    So 16.11. 13:30 Všejany - Kostomlaty 2:2 (2:0)
    So 16.11. 13:30 Tatce - Nymburk B 3:7 (1:5)
    Ne 17.11. 13:30 Vykáň - Třebestovice 1:5 (0:3)

    14.kolo

    So 21.03. 15:00 Tatce - Loučeň odloženo
    So 21.03. 15:00 Kostelní Lhota - Kostomlaty odloženo
    So 21.03. 15:00 Všejany - Přerov n. L. odloženo
    So 21.03. 15:00 Kovanice - Rožďalovice odloženo
    So 21.03. 15:00 Jíkev - Hrubý Jeseník odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Boh. Poděbrady B - Třebestovice odloženo
    Ne 22.03. 15:00 Vykáň - Nymburk B odloženo

    15.kolo

    So 28.03. 15:00 Jíkev - Boh. Poděbrady B odloženo
    So 28.03. 15:00 Hrubý Jeseník - Kovanice odloženo
    So 28.03. 15:00 Rožďalovice - Všejany odloženo
    So 28.03. 15:00 Loučeň - Vykáň odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Přerov n. L. - Kostelní Lhota odloženo
    Ne 29.03. 15:00 Kostomlaty - Tatce výsledek
    Ne 29.03. 15:00 Nymburk B - Třebestovice odloženo

    16.kolo

    So 04.04. 16:30 Třebestovice - Loučeň výsledek
    So 04.04. 16:30 Tatce - Přerov n. L. výsledek
    So 04.04. 16:30 Kostelní Lhota - Rožďalovice výsledek
    So 04.04. 16:30 Všejany - Hrubý Jeseník výsledek
    So 04.04. 16:30 Kovanice - Jíkev výsledek
    Ne 05.04. 16:30 Boh. Poděbrady B - Nymburk B
    Ne 05.04. 16:30 Vykáň - Kostomlaty

    17.kolo

    So 11.04. 16:30 Kovanice - Boh. Poděbrady B
    So 11.04. 16:30 Jíkev - Všejany
    So 11.04. 16:30 Hrubý Jeseník - Kostelní Lhota
    So 11.04. 16:30 Rožďalovice - Tatce
    So 11.04. 16:30 Loučeň - Nymburk B
    Ne 12.04. 16:30 Přerov n. L. - Vykáň
    Ne 12.04. 16:30 Kostomlaty - Třebestovice

    18.kolo

    So 18.04. 17:00 Třebestovice - Přerov n. L.
    So 18.04. 17:00 Tatce - Hrubý Jeseník
    So 18.04. 17:00 Kostelní Lhota - Jíkev
    So 18.04. 17:00 Všejany - Kovanice
    Ne 19.04. 17:00 Boh. Poděbrady B - Loučeň
    Ne 19.04. 17:00 Nymburk B - Kostomlaty
    Ne 19.04. 17:00 Vykáň - Rožďalovice

    19.kolo

    So 25.04. 17:00 Všejany - Boh. Poděbrady B
    So 25.04. 17:00 Kovanice - Kostelní Lhota
    So 25.04. 17:00 Jíkev - Tatce
    So 25.04. 17:00 Hrubý Jeseník - Vykáň
    So 25.04. 17:00 Rožďalovice - Třebestovice
    Ne 26.04. 17:00 Přerov n. L. - Nymburk B
    Ne 26.04. 17:00 Kostomlaty - Loučeň

    20.kolo

    So 02.05. 17:00 Loučeň - Přerov n. L.
    So 02.05. 17:00 Třebestovice - Hrubý Jeseník
    So 02.05. 17:00 Tatce - Kovanice
    So 02.05. 17:00 Kostelní Lhota - Všejany
    Ne 03.05. 17:00 Boh. Poděbrady B - Kostomlaty
    Ne 03.05. 17:00 Nymburk B - Rožďalovice
    Ne 03.05. 17:00 Vykáň - Jíkev

    21.kolo

    So 09.05. 17:00 Kostelní Lhota - Boh. Poděbrady B
    So 09.05. 17:00 Všejany - Tatce
    So 09.05. 17:00 Kovanice - Vykáň
    So 09.05. 17:00 Jíkev - Třebestovice
    So 09.05. 17:00 Hrubý Jeseník - Nymburk B
    So 09.05. 17:00 Rožďalovice - Loučeň
    Ne 10.05. 17:00 Přerov n. L. - Kostomlaty

    22.kolo

    So 16.05. 17:00 Loučeň - Hrubý Jeseník
    So 16.05. 17:00 Třebestovice - Kovanice
    So 16.05. 17:00 Tatce - Kostelní Lhota
    Ne 17.05. 17:00 Boh. Poděbrady B - Přerov n. L.
    Ne 17.05. 17:00 Kostomlaty - Rožďalovice
    Ne 17.05. 17:00 Nymburk B - Jíkev
    Ne 17.05. 17:00 Vykáň - Všejany

    23.kolo

    So 23.05. 17:00 Tatce - Boh. Poděbrady B
    So 23.05. 17:00 Kostelní Lhota - Vykáň
    So 23.05. 17:00 Všejany - Třebestovice
    So 23.05. 17:00 Kovanice - Nymburk B
    So 23.05. 17:00 Jíkev - Loučeň
    So 23.05. 17:00 Hrubý Jeseník - Kostomlaty
    So 23.05. 17:00 Rožďalovice - Přerov n. L.

    24.kolo

    So 30.05. 17:00 Loučeň - Kovanice
    So 30.05. 17:00 Třebestovice - Kostelní Lhota
    Ne 31.05. 17:00 Boh. Poděbrady B - Rožďalovice
    Ne 31.05. 17:00 Přerov n. L. - Hrubý Jeseník
    Ne 31.05. 17:00 Kostomlaty - Jíkev
    Ne 31.05. 17:00 Nymburk B - Všejany
    Ne 31.05. 17:00 Vykáň - Tatce

    25.kolo

    So 06.06. 17:00 Tatce - Třebestovice
    So 06.06. 17:00 Kostelní Lhota - Nymburk B
    So 06.06. 17:00 Všejany - Loučeň
    So 06.06. 17:00 Kovanice - Kostomlaty
    So 06.06. 17:00 Jíkev - Přerov n. L.
    So 06.06. 17:00 Hrubý Jeseník - Rožďalovice
    Ne 07.06. 17:00 Vykáň - Boh. Poděbrady B

    26.kolo

    So 13.06. 17:00 Rožďalovice - Jíkev
    So 13.06. 17:00 Loučeň - Kostelní Lhota
    So 13.06. 17:00 Třebestovice - Vykáň
    Ne 14.06. 17:00 Boh. Poděbrady B - Hrubý Jeseník
    Ne 14.06. 17:00 Přerov n. L. - Kovanice
    Ne 14.06. 17:00 Kostomlaty - Všejany
    Ne 14.06. 17:00 Nymburk B - Tatce
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 13 0 0 66:19 39
    2. 13 10 2 1 42:16 32
    3. 13 7 2 4 36:23 23
    4. 13 7 2 4 35:24 23
    5. 13 7 1 5 35:28 22
    6. 13 7 1 5 26:24 22
    7. 13 6 1 6 25:24 19
    8. 13 6 0 7 32:36 18
    9. 13 5 2 6 35:31 17
    10. 13 5 1 7 38:38 16
    11. 13 4 2 7 21:35 14
    12. 13 4 1 8 27:36 13
    13. 13 2 0 11 16:53 6
    14. 13 0 1 12 16:63 1