Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 14570
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Domažlice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
191
Týden:
5
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Čt 05.09. 17:00 Bělá - Pocinovice 7:2 (2:0)
06.09. 17:00 Horšovský Týn B - Domažlice B 2:11 (2:3)
Ne 08.09. 10:30 Kout - Hostouň 6:1 (2:0)

10.kolo

St 11.09. 17:00 Hostouň - Bělá 9:3 (6:1)
St 11.09. 17:00 Kout - Domažlice B 3:4 (1:1)
Čt 12.09. 17:30 Horšovský Týn B - Pocinovice 7:0 (2:0)

2.kolo

So 14.09. 12:30 Hostouň - Pocinovice 20:0 (9:0)
Po 16.09. 17:00 Domažlice B - Bělá 13:3 (6:0)
Út 17.09. 17:00 Kout - Horšovský Týn B 0:1 (0:1)

3.kolo

Čt 19.09. 16:30 Bělá - Kout 1:5 (0:3)
20.09. 16:30 Horšovský Týn B - Hostouň 4:5 (0:3)
Ne 22.09. 10:00 Pocinovice - Domažlice B 11:4 (5:0)

4.kolo

27.09. 16:00 Horšovský Týn B - Bělá 8:0 (2:0)
So 28.09. 14:00 Hostouň - Domažlice B 7:3 (2:1)
Ne 29.09. 10:30 Kout - Pocinovice 8:0 (3:0)

5.kolo

Čt 03.10. 16:00 Bělá - Hostouň 2:7 (2:3)
So 05.10. 11:00 Pocinovice - Horšovský Týn B 1:6 (0:2)
Po 07.10. 16:30 Domažlice B - Kout 10:0 (4:0)

6.kolo

So 12.10. 13:30 Hostouň - Kout 6:2 (2:0)
Ne 13.10. 10:00 Pocinovice - Bělá 2:8 (0:3)
Po 28.10. 16:00 Domažlice B - Horšovský Týn B 14:1 (7:0)

7.kolo

Čt 17.10. 16:00 Bělá - Domažlice B 5:4 (3:3)
Ne 20.10. 10:00 Pocinovice - Hostouň 0:10 (0:4)
St 23.10. 16:30 Horšovský Týn B - Kout 2:1 np (0:0)

8.kolo

Čt 24.10. 16:00 Domažlice B - Pocinovice 13:0 (8:0)
So 26.10. 12:30 Hostouň - Horšovský Týn B 4:3 (3:2)
Ne 27.10. 10:30 Kout - Bělá 7:2 (3:1)

9.kolo

St 30.10. 15:00 Domažlice B - Hostouň 10:3 (6:2)
Čt 31.10. 15:30 Bělá - Horšovský Týn B 2:1 np (0:1)
Ne 03.11. 10:00 Pocinovice - Kout 1:7 (1:2)

12.kolo

So 18.04. 15:00 Hostouň - Pocinovice
Ne 19.04. 10:30 Kout - Horšovský Týn B
Ne 19.04. 17:00 Domažlice B - Bělá

11.kolo

St 22.04. 17:00 Kout - Hostouň
St 22.04. 17:00 Horšovský Týn B - Domažlice B
St 22.04. 17:00 Bělá - Pocinovice

13.kolo

Čt 23.04. 17:00 Bělá - Kout
24.04. 17:00 Horšovský Týn B - Hostouň
Ne 26.04. 10:00 Pocinovice - Domažlice B

14.kolo

01.05. 17:00 Horšovský Týn B - Bělá
So 02.05. 15:00 Hostouň - Domažlice B
Ne 03.05. 10:30 Kout - Pocinovice

15.kolo

Čt 07.05. 17:00 Bělá - Hostouň
Ne 10.05. 10:00 Pocinovice - Horšovský Týn B
Ne 10.05. 17:00 Domažlice B - Kout

16.kolo

So 16.05. 15:00 Hostouň - Kout
Ne 17.05. 10:00 Pocinovice - Bělá
Ne 17.05. 17:00 Domažlice B - Horšovský Týn B

17.kolo

Čt 21.05. 17:00 Bělá - Domažlice B
22.05. 17:00 Horšovský Týn B - Kout
Ne 24.05. 10:00 Pocinovice - Hostouň

18.kolo

So 30.05. 15:00 Hostouň - Horšovský Týn B
Ne 31.05. 10:30 Kout - Bělá
Ne 31.05. 17:00 Domažlice B - Pocinovice

19.kolo

Čt 04.06. 17:00 Bělá - Horšovský Týn B
Ne 07.06. 10:00 Pocinovice - Kout
Ne 07.06. 17:00 Domažlice B - Hostouň

20.kolo

12.06. 17:00 Horšovský Týn B - Pocinovice
So 13.06. 15:00 Hostouň - Bělá
Ne 14.06. 10:30 Kout - Domažlice B
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 10 8 0 0 2 72:33 24
2. 10 7 0 0 3 86:35 21
3. 10 5 0 1 4 39:27 16
4. 10 4 1 1 4 34:37 15
5. 10 3 1 0 6 32:58 11
6. 10 1 0 0 9 17:90 3