Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 14596
  • Návštěvy: 142/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    995
    Týden:
    142
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.09. 14:00 Pardubice - Vítkovice 3:13
    Ne 15.09. 15:00 Bohemians - Black Angels 8:4
    Ne 15.09. 18:00 Liberec - Ostrava 4:3
    Ne 15.09. 18:00 Otrokovice - Sparta 1:3
    Ne 15.09. 18:15 Chodov - Hattrick Brno 13:5
    Po 16.09. 17:30 Česká Lípa - Střešovice 4:5
    Čt 19.09. 10:00 Mladá Boleslav - SKV 9:2

    2.kolo

    So 21.09. 18:00 Pardubice - Česká Lípa 11:5
    So 21.09. 19:30 SKV - Otrokovice 5:7
    Ne 22.09. 17:00 Bohemians - Chodov 8:9
    Ne 22.09. 17:00 Hattrick Brno - Mladá Boleslav 2:4
    Ne 22.09. 17:00 Sparta - Ostrava 6:4
    Ne 22.09. 17:00 Střešovice - Black Angels 6:3
    Ne 22.09. 18:00 Liberec - Vítkovice 6:9

    3.kolo

    Po 23.09. 17:45 Otrokovice - Hattrick Brno 6:5 np
    Čt 26.09. 10:00 Mladá Boleslav - Bohemians 7:3
    27.09. 18:30 Sparta - SKV 6:4
    27.09. 19:00 Chodov - Střešovice 13:10
    27.09. 19:00 Česká Lípa - Liberec 3:2
    27.09. 19:00 Vítkovice - Ostrava 3:2
    27.09. 20:00 Black Angels - Pardubice 11:10

    4.kolo

    Ne 29.09. 17:00 Bohemians - Otrokovice 8:6
    Ne 29.09. 17:00 Česká Lípa - Vítkovice 7:8 pp
    Ne 29.09. 17:00 Hattrick Brno - Sparta 3:5
    Ne 29.09. 17:00 Ostrava - SKV 4:5 pp
    Ne 29.09. 17:00 Pardubice - Chodov 2:8
    Ne 29.09. 19:00 Liberec - Black Angels 8:7 pp
    Ne 29.09. 20:00 Střešovice - Mladá Boleslav 2:10

    5.kolo

    So 05.10. 16:30 SKV - Hattrick Brno 7:4
    So 05.10. 18:00 Black Angels - Vítkovice 6:5
    So 05.10. 19:00 Česká Lípa - Ostrava 12:7
    So 05.10. 19:00 Mladá Boleslav - Pardubice 8:3
    Ne 06.10. 18:00 Chodov - Liberec 4:3
    Ne 06.10. 18:00 Otrokovice - Střešovice 4:3
    Po 07.10. 17:00 Sparta - Bohemians 7:6 pp

    6.kolo

    So 12.10. 17:00 Ostrava - Hattrick Brno 10:3
    So 12.10. 17:30 Vítkovice - Chodov 3:2
    So 12.10. 19:00 Česká Lípa - Black Angels 9:5
    Ne 13.10. 17:00 Bohemians - SKV 9:3
    Ne 13.10. 17:00 Pardubice - Otrokovice 7:10
    Ne 13.10. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav 1:10
    Ne 13.10. 19:00 Střešovice - Sparta 4:5 pp

    7.kolo

    St 16.10. 20:00 SKV - Střešovice 3:1
    So 19.10. 18:00 Black Angels - Ostrava 4:7
    Ne 20.10. 17:00 Hattrick Brno - Bohemians 5:4 pp
    Ne 20.10. 18:00 Sparta - Pardubice 6:3
    Ne 20.10. 18:00 Otrokovice - Liberec 5:9
    Ne 20.10. 18:30 Chodov - Česká Lípa 5:3
    Po 21.10. 17:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 6:3

    8.kolo

    Čt 24.10. 20:15 Black Angels - Chodov 8:6
    So 26.10. 17:00 Ostrava - Bohemians 5:4
    So 26.10. 18:00 Otrokovice - Vítkovice 5:4 np
    So 26.10. 18:00 Pardubice - SKV 5:4
    So 26.10. 19:00 Česká Lípa - Mladá Boleslav 7:12
    So 26.10. 19:00 Střešovice - Hattrick Brno 3:2
    So 26.10. 20:00 Liberec - Sparta 6:11

    9.kolo

    Po 28.10. 17:00 Bohemians - Střešovice 10:2
    Po 28.10. 17:00 Hattrick Brno - Pardubice 4:1
    Po 28.10. 17:00 SKV - Liberec 5:3
    Po 28.10. 17:00 Mladá Boleslav - Black Angels 13:5
    Po 28.10. 18:00 Česká Lípa - Otrokovice 3:4 pp
    Po 28.10. 18:00 Chodov - Ostrava 7:6 np
    Po 28.10. 18:00 Sparta - Vítkovice 2:1 pp

    10.kolo

    So 02.11. 18:00 Vítkovice - SKV 4:3
    So 02.11. 19:00 Česká Lípa - Sparta 8:5
    Ne 03.11. 13:10 Chodov - Mladá Boleslav 4:3
    Ne 03.11. 17:00 Black Angels - Otrokovice 5:6
    Ne 03.11. 17:00 Pardubice - Bohemians 8:14
    Ne 03.11. 18:00 Ostrava - Střešovice 4:7
    Po 04.11. 19:30 Liberec - Hattrick Brno 2:5

    11.kolo

    So 16.11. 18:00 Otrokovice - Chodov 2:6
    So 16.11. 19:00 Mladá Boleslav - Ostrava 6:3
    So 16.11. 20:00 SKV - Česká Lípa 8:5
    Ne 17.11. 17:00 Hattrick Brno - Vítkovice 4:7
    Ne 17.11. 17:00 Sparta - Black Angels 5:4 pp
    Ne 17.11. 17:00 Střešovice - Pardubice 11:7
    Po 18.11. 19:30 Bohemians - Liberec 7:6

    12.kolo

    Po 18.11. 19:30 Chodov - Sparta 7:1
    22.11. 18:00 Ostrava - Pardubice 7:6
    22.11. 19:00 Česká Lípa - Hattrick Brno 7:8 pp
    22.11. 19:00 Mladá Boleslav - Otrokovice 7:2
    22.11. 19:00 Vítkovice - Bohemians 10:7
    22.11. 20:00 SKV - Black Angels 7:5
    22.11. 20:00 Liberec - Střešovice 9:8 pp

    13.kolo

    So 23.11. 17:00 Vítkovice - Pardubice 11:4
    Ne 24.11. 17:00 Hattrick Brno - Chodov 7:8 pp
    Ne 24.11. 17:00 Ostrava - Liberec 3:7
    Ne 24.11. 17:00 Sparta - Otrokovice 6:4
    Ne 24.11. 17:00 Střešovice - Česká Lípa 11:6
    Ne 24.11. 18:00 SKV - Mladá Boleslav 1:7
    Po 25.11. 17:00 Black Angels - Bohemians 9:11

    14.kolo

    29.11. 19:30 SKV - Chodov 2:10
    So 30.11. 19:15 Sparta - Mladá Boleslav 4:5
    Ne 01.12. 16:00 Střešovice - Vítkovice 6:9
    Ne 01.12. 17:00 Bohemians - Česká Lípa 7:3
    Ne 01.12. 18:00 Otrokovice - Ostrava 8:3
    Po 02.12. 19:30 Hattrick Brno - Black Angels 7:3
    Út 10.12. 10:00 Pardubice - Liberec 5:3

    15.kolo

    06.12. 18:00 Ostrava - Sparta 5:6
    06.12. 19:00 Česká Lípa - Pardubice 9:3
    06.12. 19:00 Otrokovice - SKV 10:6
    06.12. 19:00 Chodov - Bohemians 8:3
    06.12. 19:00 Mladá Boleslav - Hattrick Brno 10:1
    06.12. 19:00 Vítkovice - Liberec 13:7
    Ne 15.12. 16:30 Black Angels - Střešovice 8:6

    16.kolo

    Ne 08.12. 17:00 Pardubice - Black Angels 9:10
    Ne 08.12. 17:00 Střešovice - Chodov 6:4
    Ne 08.12. 17:00 Hattrick Brno - Otrokovice 2:4
    Ne 08.12. 17:00 Ostrava - Vítkovice 6:11
    Ne 08.12. 18:00 SKV - Sparta 5:4 pp
    Ne 08.12. 18:00 Liberec - Česká Lípa 7:5
    Čt 12.12. 10:00 Bohemians - Mladá Boleslav 5:7

    17.kolo

    So 14.12. 16:00 Black Angels - Liberec 2:11
    So 14.12. 17:00 Vítkovice - Česká Lípa 12:4
    So 14.12. 19:00 Mladá Boleslav - Střešovice 15:1
    So 14.12. 19:30 SKV - Ostrava 2:7
    So 14.12. 19:30 Chodov - Pardubice 17:4
    Ne 15.12. 17:00 Sparta - Hattrick Brno 7:2
    Ne 15.12. 18:00 Otrokovice - Bohemians 2:7

    18.kolo

    20.12. 17:00 Vítkovice - Black Angels
    20.12. 17:00 Ostrava - Česká Lípa
    20.12. 17:00 Hattrick Brno - SKV
    20.12. 17:00 Pardubice - Mladá Boleslav
    20.12. 17:00 Liberec - Chodov
    20.12. 17:00 Střešovice - Otrokovice
    20.12. 17:00 Bohemians - Sparta

    19.kolo

    Ne 22.12. 17:00 Black Angels - Česká Lípa
    Ne 22.12. 17:00 Hattrick Brno - Ostrava
    Ne 22.12. 17:00 Chodov - Vítkovice
    Ne 22.12. 17:00 SKV - Bohemians
    Ne 22.12. 17:00 Mladá Boleslav - Liberec
    Ne 22.12. 17:00 Otrokovice - Pardubice
    Ne 22.12. 17:00 Sparta - Střešovice

    20.kolo

    So 04.01. 17:00 Střešovice - SKV
    So 04.01. 17:00 Ostrava - Black Angels
    So 04.01. 17:00 Vítkovice - Mladá Boleslav
    So 04.01. 17:00 Pardubice - Sparta
    So 04.01. 17:00 Bohemians - Hattrick Brno
    So 04.01. 17:00 Česká Lípa - Chodov
    So 04.01. 17:00 Liberec - Otrokovice

    21.kolo

    So 18.01. 17:00 Mladá Boleslav - Česká Lípa
    So 18.01. 17:00 Vítkovice - Otrokovice
    So 18.01. 17:00 SKV - Pardubice
    Ne 19.01. 17:00 Chodov - Black Angels
    Ne 19.01. 17:00 Sparta - Liberec
    Ne 19.01. 17:00 Bohemians - Ostrava
    Ne 19.01. 17:00 Hattrick Brno - Střešovice

    22.kolo

    So 08.02. 17:00 Ostrava - Chodov
    So 08.02. 17:00 Black Angels - Mladá Boleslav
    So 08.02. 17:00 Vítkovice - Sparta
    Ne 09.02. 17:00 Střešovice - Bohemians
    Ne 09.02. 17:00 Otrokovice - Česká Lípa
    Ne 09.02. 17:00 Pardubice - Hattrick Brno
    Ne 09.02. 17:00 Liberec - SKV

    23.kolo

    14.02. 17:00 Hattrick Brno - Česká Lípa
    14.02. 17:00 Sparta - Chodov
    14.02. 17:00 Black Angels - SKV
    14.02. 17:00 Střešovice - Liberec
    14.02. 17:00 Otrokovice - Mladá Boleslav
    14.02. 17:00 Pardubice - Ostrava
    14.02. 17:00 Bohemians - Vítkovice

    24.kolo

    Ne 16.02. 17:00 Black Angels - Hattrick Brno
    Ne 16.02. 17:00 Česká Lípa - Bohemians
    Ne 16.02. 17:00 Chodov - SKV
    Ne 16.02. 17:00 Mladá Boleslav - Sparta
    Ne 16.02. 17:00 Liberec - Pardubice
    Ne 16.02. 17:00 Ostrava - Otrokovice
    Ne 16.02. 17:00 Vítkovice - Střešovice

    25.kolo

    Ne 23.02. 17:00 Sparta - Česká Lípa
    Ne 23.02. 17:00 SKV - Vítkovice
    Ne 23.02. 17:00 Otrokovice - Black Angels
    Ne 23.02. 17:00 Mladá Boleslav - Chodov
    Ne 23.02. 17:00 Hattrick Brno - Liberec
    Ne 23.02. 17:00 Střešovice - Ostrava
    Ne 23.02. 17:00 Bohemians - Pardubice

    26.kolo

    Ne 01.03. 17:00 Česká Lípa - SKV
    Ne 01.03. 17:00 Ostrava - Mladá Boleslav
    Ne 01.03. 17:00 Vítkovice - Hattrick Brno
    Ne 01.03. 17:00 Chodov - Otrokovice
    Ne 01.03. 17:00 Black Angels - Sparta
    Ne 01.03. 17:00 Pardubice - Střešovice
    Ne 01.03. 17:00 Liberec - Bohemians
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 17 16 0 0 1 139:49 48
    2. 17 12 2 0 3 131:76 40
    3. 17 12 1 2 2 126:80 40
    4. 17 9 4 1 3 89:72 36
    5. 17 9 0 2 6 121:101 29
    6. 17 7 3 0 7 86:89 27
    7. 17 7 0 2 8 92:116 23
    8. 17 5 2 0 10 94:105 19
    9.
     SKV
    17 5 2 0 10 72:100 19
    10. 17 5 0 3 9 100:120 18
    11. 17 5 0 2 10 86:101 17
    12. 17 5 0 2 10 99:134 17
    13. 17 3 2 2 10 69:101 15
    14. 17 3 0 0 14 91:151 9