Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 1460
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4392
    Týden:
    41
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 10:15 Litvínov - Jirny 0:0 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Libiš - Chomutov 2:1 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Mostecký FK B - Vltavín 1:1 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Vlašim - Motorlet Praha 0:1 (0:1)
    Ne 06.08. 10:15 Bohemians 1905 B - SK Kladno B 2:2 (0:1)
    Ne 06.08. 10:15 Admira Praha - Nový Bor 2:3 (2:2)
    Ne 06.08. 17:00 Řezuz Děčín - Sokolov B 4:1 (3:0)
    Ne 06.08. 17:00 Benešov - Stř. Skalice 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 12.08. 10:15 SK Kladno B - Jirny 4:2 (2:0)
    So 12.08. 10:15 Vltavín - Benešov 1:0 (1:0)
    So 12.08. 10:15 Chomutov - Mostecký FK B 3:2 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Motorlet Praha - Litvínov 2:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Nový Bor - Vlašim 0:2 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Stř. Skalice - Admira Praha 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Sokolov B - Libiš 1:2 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Bohemians 1905 B - Řezuz Děčín 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 19.08. 10:15 Litvínov - Nový Bor 1:4 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Libiš - Bohemians 1905 B 6:2 (2:1)
    So 19.08. 17:00 Mostecký FK B - Sokolov B 1:0 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Vlašim - Stř. Skalice 5:1 (1:1)
    Ne 20.08. 10:15 Admira Praha - Vltavín 4:0 (2:0)
    Ne 20.08. 17:00 Řezuz Děčín - SK Kladno B 0:2 (0:1)
    Ne 20.08. 17:00 Benešov - Chomutov 1:2 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Jirny - Motorlet Praha 2:2 (0:0)

    4.kolo

    So 26.08. 10:15 Vltavín - Vlašim 1:1 (1:1)
    So 26.08. 10:15 Chomutov - Admira Praha 1:1 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Nový Bor - Jirny 2:4 (0:2)
    So 26.08. 17:00 Stř. Skalice - Litvínov 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 SK Kladno B - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Sokolov B - Benešov 6:2 (2:1)
    Ne 27.08. 17:00 Bohemians 1905 B - Mostecký FK B 6:1 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Řezuz Děčín - Libiš 3:4 (2:0)

    5.kolo

    So 02.09. 10:15 Litvínov - Vltavín 1:1 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Motorlet Praha - Nový Bor 0:2 (0:2)
    So 02.09. 17:00 Libiš - SK Kladno B 3:5 (1:2)
    So 02.09. 17:00 Mostecký FK B - Řezuz Děčín 2:1 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Vlašim - Chomutov 4:2 (1:1)
    Ne 03.09. 10:15 Admira Praha - Sokolov B 2:3 (1:2)
    Ne 03.09. 17:00 Benešov - Bohemians 1905 B 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Jirny - Stř. Skalice 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 09.09. 10:15 SK Kladno B - Nový Bor 3:1 (0:0)
    So 09.09. 10:15 Vltavín - Jirny 2:0 (0:0)
    So 09.09. 10:15 Chomutov - Litvínov 1:4 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Stř. Skalice - Motorlet Praha 0:1 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Libiš - Mostecký FK B 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Sokolov B - Vlašim 3:2 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Bohemians 1905 B - Admira Praha 3:3 (2:0)
    Ne 10.09. 17:00 Řezuz Děčín - Benešov 2:1 (0:1)

    7.kolo

    So 16.09. 10:15 Litvínov - Sokolov B 0:2 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Mostecký FK B - SK Kladno B 0:2 (0:1)
    So 16.09. 16:30 Vlašim - Bohemians 1905 B 2:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Motorlet Praha - Vltavín 2:1 (0:1)
    So 16.09. 16:30 Nový Bor - Stř. Skalice 1:1 (0:0)
    Ne 17.09. 10:15 Admira Praha - Řezuz Děčín 3:2 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 Benešov - Libiš 2:1 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 Jirny - Chomutov 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 23.09. 10:15 SK Kladno B - Stř. Skalice 2:3 (1:2)
    So 23.09. 10:15 Vltavín - Nový Bor 1:3 (0:2)
    So 23.09. 10:15 Chomutov - Motorlet Praha 1:2 (1:1)
    So 23.09. 10:15 Bohemians 1905 B - Litvínov 1:1 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Libiš - Admira Praha 1:2 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Mostecký FK B - Benešov 0:5 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 Sokolov B - Jirny 1:2 (1:1)
    Ne 24.09. 16:30 Řezuz Děčín - Vlašim 1:2 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 10:15 Litvínov - Řezuz Děčín 1:2 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Vlašim - Libiš 2:1 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Motorlet Praha - Sokolov B 0:0 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Nový Bor - Chomutov 2:3 (2:2)
    So 30.09. 16:00 Stř. Skalice - Vltavín 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 10:15 Admira Praha - Mostecký FK B 3:1 (0:1)
    Ne 01.10. 16:00 Benešov - SK Kladno B 2:1 (1:0)
    Ne 01.10. 16:00 Jirny - Bohemians 1905 B 6:3 (2:1)

    10.kolo

    So 07.10. 10:15 SK Kladno B - Vltavín 0:1 (0:1)
    So 07.10. 10:15 Chomutov - Stř. Skalice 2:3 (0:1)
    So 07.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Motorlet Praha 1:3 (0:2)
    So 07.10. 16:00 Libiš - Litvínov 0:3 (0:1)
    So 07.10. 16:00 Mostecký FK B - Vlašim 1:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Benešov - Admira Praha 1:3 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Sokolov B - Nový Bor 3:2 (3:1)
    Ne 08.10. 16:00 Řezuz Děčín - Jirny 2:4 (1:1)

    11.kolo

    So 14.10. 10:15 Litvínov - Mostecký FK B 6:0 (3:0)
    So 14.10. 10:15 Vltavín - Chomutov 5:1 (4:0)
    So 14.10. 16:00 Vlašim - Benešov 2:0 (1:0)
    So 14.10. 16:00 Motorlet Praha - Řezuz Děčín 4:4 (2:1)
    So 14.10. 16:00 Nový Bor - Bohemians 1905 B 5:1 (1:1)
    So 14.10. 16:00 Stř. Skalice - Sokolov B 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 10:15 Admira Praha - SK Kladno B 4:1 (1:1)
    Ne 15.10. 16:00 Jirny - Libiš 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 21.10. 10:15 SK Kladno B - Chomutov 3:0 (1:0)
    So 21.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Stř. Skalice 1:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Libiš - Motorlet Praha 1:2 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Mostecký FK B - Jirny 1:2 (0:1)
    Ne 22.10. 10:15 Admira Praha - Vlašim 0:2 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Sokolov B - Vltavín 4:2 (0:2)
    Ne 22.10. 15:30 Řezuz Děčín - Nový Bor 2:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Benešov - Litvínov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 28.10. 10:15 Litvínov - Admira Praha 1:1 (1:0)
    So 28.10. 10:15 Vltavín - Bohemians 1905 B 4:2 (1:1)
    So 28.10. 10:15 Chomutov - Sokolov B 3:2 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Vlašim - SK Kladno B 0:0 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Motorlet Praha - Mostecký FK B 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Nový Bor - Libiš 3:1 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Stř. Skalice - Řezuz Děčín 1:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Jirny - Benešov 3:2 (2:0)

    14.kolo

    So 04.11. 10:15 SK Kladno B - Sokolov B 2:0 (0:0)
    So 04.11. 10:15 Bohemians 1905 B - Chomutov 4:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Libiš - Stř. Skalice 4:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Mostecký FK B - Nový Bor 4:2 (3:2)
    So 04.11. 14:00 Vlašim - Litvínov 2:1 (2:0)
    Ne 05.11. 10:15 Admira Praha - Jirny 1:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Řezuz Děčín - Vltavín 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Benešov - Motorlet Praha 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 11.11. 10:15 Litvínov - SK Kladno B 2:0 (2:0)
    So 11.11. 10:15 Vltavín - Libiš 1:0 (0:0)
    So 11.11. 10:15 Chomutov - Řezuz Děčín 4:5 (2:1)
    So 11.11. 14:00 Motorlet Praha - Admira Praha 1:2 (1:2)
    So 11.11. 14:00 Nový Bor - Benešov 1:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Stř. Skalice - Mostecký FK B 1:1 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Sokolov B - Bohemians 1905 B 3:4 (2:2)
    Ne 12.11. 14:00 Jirny - Vlašim 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 SK Kladno B - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)
    So 10.03. 10:15 Chomutov - Libiš 1:3 (0:2)
    So 10.03. 10:15 Vltavín - Mostecký FK B 1:0 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Stř. Skalice - Benešov 3:1 (1:1)
    So 10.03. 14:30 Nový Bor - Admira Praha 1:0 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Motorlet Praha - Vlašim 1:1 (0:1)
    Ne 11.03. 14:30 Sokolov B - Řezuz Děčín 2:0 (0:0)
    Ne 11.03. 14:30 Jirny - Litvínov 2:3 (0:1)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Litvínov - Motorlet Praha 1:1 (1:0)
    So 17.03. 10:15 Mostecký FK B - Chomutov 0:0 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Vlašim - Nový Bor 2:2 (0:2)
    So 17.03. 15:00 Libiš - Sokolov B 1:1 (1:0)
    Ne 18.03. 10:15 Admira Praha - Stř. Skalice 0:2 (0:1)
    Ne 18.03. 15:00 Jirny - SK Kladno B 0:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Benešov - Vltavín 3:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Řezuz Děčín - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 SK Kladno B - Řezuz Děčín 6:0 (5:0)
    So 24.03. 10:15 Chomutov - Benešov 3:2 (2:0)
    So 24.03. 10:15 Vltavín - Admira Praha 1:0 (0:0)
    So 24.03. 14:30 Bohemians 1905 B - Libiš 5:4 (1:3)
    So 24.03. 15:00 Stř. Skalice - Vlašim 1:1 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Nový Bor - Litvínov 3:1 (3:1)
    So 24.03. 15:00 Motorlet Praha - Jirny 3:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Sokolov B - Mostecký FK B 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 31.03. 10:15 Litvínov - Stř. Skalice 3:2 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Mostecký FK B - Bohemians 1905 B 0:1 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Motorlet Praha - SK Kladno B 1:1 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Vlašim - Vltavín 3:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Libiš - Řezuz Děčín 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 Admira Praha - Chomutov 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 Jirny - Nový Bor 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 16:00 Benešov - Sokolov B 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Chomutov - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Vltavín - Litvínov 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Stř. Skalice - Jirny 0:3 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Nový Bor - Motorlet Praha 2:2 (2:0)
    Ne 08.04. 10:15 SK Kladno B - Libiš 2:1 (2:1)
    Ne 08.04. 16:30 Řezuz Děčín - Mostecký FK B 2:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Sokolov B - Admira Praha 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 17:00 Bohemians 1905 B - Benešov 2:1 (0:1)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Litvínov - Chomutov 3:1 (1:0)
    So 14.04. 10:15 Mostecký FK B - Libiš 3:2 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Motorlet Praha - Stř. Skalice 3:3 (2:2)
    So 14.04. 16:30 Vlašim - Sokolov B 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Admira Praha - Bohemians 1905 B 2:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:30 Nový Bor - SK Kladno B 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Jirny - Vltavín 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Benešov - Řezuz Děčín 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 SK Kladno B - Mostecký FK B 2:1 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Bohemians 1905 B - Vlašim 0:2 (0:1)
    So 21.04. 10:15 Chomutov - Jirny 1:1 (1:0)
    So 21.04. 10:15 Vltavín - Motorlet Praha 2:3 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Libiš - Benešov 4:1 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Stř. Skalice - Nový Bor 0:3 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Řezuz Děčín - Admira Praha 2:4 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Sokolov B - Litvínov 1:1 (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Litvínov - Bohemians 1905 B 1:6 (0:2)
    So 28.04. 17:00 Stř. Skalice - SK Kladno B 0:2 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Nový Bor - Vltavín 1:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Motorlet Praha - Chomutov 1:2 (1:2)
    So 28.04. 17:00 Vlašim - Řezuz Děčín 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 10:15 Admira Praha - Libiš 1:1 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Jirny - Sokolov B 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Benešov - Mostecký FK B 1:1 (0:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 SK Kladno B - Benešov 0:0 (0:0)
    So 05.05. 10:15 Mostecký FK B - Admira Praha 4:2 (2:1)
    So 05.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Jirny 0:3 (0:2)
    So 05.05. 10:15 Chomutov - Nový Bor 4:0 (2:0)
    So 05.05. 10:15 Vltavín - Stř. Skalice 1:2 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Libiš - Vlašim 2:2 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Řezuz Děčín - Litvínov 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Sokolov B - Motorlet Praha 2:1 (0:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Vltavín - SK Kladno B 2:0 (1:0)
    So 12.05. 10:15 Litvínov - Libiš 1:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Stř. Skalice - Chomutov 0:1 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Nový Bor - Sokolov B 2:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Motorlet Praha - Bohemians 1905 B 1:2 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Vlašim - Mostecký FK B 1:2 (1:1)
    Ne 13.05. 10:15 Admira Praha - Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Jirny - Řezuz Děčín 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 SK Kladno B - Admira Praha 4:0 (2:0)
    So 19.05. 10:15 Mostecký FK B - Litvínov 3:0 (2:0)
    So 19.05. 10:15 Bohemians 1905 B - Nový Bor 2:0 (1:0)
    So 19.05. 10:15 Chomutov - Vltavín 1:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Libiš - Jirny 2:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Benešov - Vlašim 0:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Řezuz Děčín - Motorlet Praha 3:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Sokolov B - Stř. Skalice 1:0 (1:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Chomutov - SK Kladno B 1:0 (1:0)
    So 26.05. 10:15 Vltavín - Sokolov B 3:0 (2:0)
    So 26.05. 10:15 Litvínov - Benešov 2:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Stř. Skalice - Bohemians 1905 B 1:2 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Nový Bor - Řezuz Děčín 3:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Motorlet Praha - Libiš 2:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Vlašim - Admira Praha 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Jirny - Mostecký FK B 2:1 (1:0)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 SK Kladno B - Vlašim 0:0 (0:0)
    So 02.06. 10:15 Mostecký FK B - Motorlet Praha 2:1 (1:1)
    So 02.06. 10:15 Bohemians 1905 B - Vltavín 3:0 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Libiš - Nový Bor 2:0 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 Admira Praha - Litvínov 2:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Benešov - Jirny 2:4 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Řezuz Děčín - Stř. Skalice 3:1 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Sokolov B - Chomutov 0:2 (0:1)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Chomutov - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    So 09.06. 10:15 Vltavín - Řezuz Děčín 4:5 (2:2)
    So 09.06. 10:15 Litvínov - Vlašim 1:2 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Stř. Skalice - Libiš 4:1 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Nový Bor - Mostecký FK B 0:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Motorlet Praha - Benešov 6:3 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Sokolov B - SK Kladno B 6:1 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Jirny - Admira Praha 4:3 (1:1)

    30.kolo

    Út 12.06. 17:30 Libiš - Vltavín 0:3 (0:2)
    St 13.06. 17:30 Admira Praha - Motorlet Praha 2:2 (0:2)
    So 16.06. 10:15 SK Kladno B - Litvínov 0:1 (0:1)
    So 16.06. 10:15 Mostecký FK B - Stř. Skalice 3:1 (1:1)
    So 16.06. 10:15 Řezuz Děčín - Chomutov 3:1 (2:0)
    So 16.06. 10:15 Bohemians 1905 B - Sokolov B 4:3 (4:1)
    So 16.06. 15:30 Benešov - Nový Bor 0:6 (0:3)
    So 16.06. 17:00 Vlašim - Jirny 3:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 17 9 4 53:22 60
    2. 30 17 5 8 61:43 56
    3. 30 15 4 11 57:46 49
    4. 30 15 4 11 63:58 49
    5. 30 13 7 10 48:36 46
    6. 30 12 10 8 52:45 46
    7. 30 13 7 10 49:44 46
    8. 30 12 5 13 52:49 41
    9. 30 12 4 14 44:58 40
    10. 30 11 6 13 39:42 39
    11. 30 10 8 12 41:42 38
    12. 30 11 3 16 53:58 36
    13. 30 11 3 16 50:61 36
    14. 30 10 6 14 38:53 36
    15. 30 8 7 15 35:54 31
    16. 30 7 4 19 36:60 25