Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 14623
  • Návštěvy: 102/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1654
    Týden:
    102
    Dnes:
    24
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.10. 18:00 Kladno - Lvi Praha 2:3
    So 05.10. 18:00 Liberec - Ústí n.L 3:1
    So 05.10. 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0
    So 05.10. 19:30 Beskydy - Volejbal Brno 3:1
    Ne 06.10. 17:00 Příbram - Ostrava 2:3
    Po 07.10. 19:20 Odolena Voda - Č. Budějovice 0:3

    2.kolo

    So 12.10. 17:00 Zlín - Odolena Voda 0:3
    So 12.10. 17:00 Ústí n.L - Karlovarsko 0:3
    So 12.10. 17:00 Beskydy - Kladno 2:3
    So 12.10. 18:00 Volejbal Brno - Ostrava 3:1
    So 12.10. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:0
    So 12.10. 18:00 Lvi Praha - Liberec 3:1

    3.kolo

    Čt 17.10. 16:30 Volejbal Brno - Kladno 3:0
    So 19.10. 18:00 Liberec - Beskydy 3:0
    So 19.10. 18:00 Karlovarsko - Lvi Praha 3:0
    So 19.10. 18:00 Odolena Voda - Ústí n.L 1:3
    Ne 20.10. 17:00 Příbram - Zlín 3:0
    Po 21.10. 19:20 Ostrava - Č. Budějovice 3:0

    4.kolo

    So 26.10. 17:00 Zlín - Ostrava 0:3
    So 26.10. 17:00 Ústí n.L - Příbram 3:2
    So 26.10. 18:00 Lvi Praha - Odolena Voda 3:0
    So 26.10. 18:00 Kladno - Liberec 3:1
    So 26.10. 19:30 Beskydy - Karlovarsko 0:3
    Po 28.10. 18:00 Volejbal Brno - Č. Budějovice 2:3

    5.kolo

    So 02.11. 17:00 Příbram - Lvi Praha 1:3
    So 02.11. 17:00 Ostrava - Ústí n.L 0:3
    So 02.11. 18:00 Liberec - Volejbal Brno 3:2
    So 02.11. 18:00 Odolena Voda - Beskydy 3:2
    So 02.11. 18:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0
    Po 04.11. 16:50 Karlovarsko - Kladno 3:0

    6.kolo

    So 09.11. 17:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 0:3
    So 09.11. 17:00 Beskydy - Příbram 3:1
    So 09.11. 18:00 Lvi Praha - Ostrava 3:0
    So 09.11. 18:00 Odolena Voda - Kladno 3:2
    So 09.11. 18:00 Liberec - Karlovarsko 3:2
    Po 11.11. 19:30 Volejbal Brno - Zlín 3:2

    7.kolo

    Čt 07.11. 17:30 Zlín - Ústí n.L 3:1
    So 16.11. 17:00 Příbram - Kladno 0:3
    So 16.11. 17:00 Ostrava - Beskydy 3:0
    So 16.11. 18:00 Karlovarsko - Volejbal Brno 3:0
    So 16.11. 18:00 Odolena Voda - Liberec 3:1
    Po 18.11. 16:50 Č. Budějovice - Lvi Praha 3:1

    8.kolo

    Ne 27.10. 19:00 Beskydy - Č. Budějovice 1:3
    So 23.11. 16:00 Volejbal Brno - Ústí n.L 3:0
    So 23.11. 18:00 Lvi Praha - Zlín 1:3
    So 23.11. 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda 2:3
    Ne 24.11. 13:00 Kladno - Ostrava 2:3
    Po 25.11. 19:20 Liberec - Příbram 3:2

    9.kolo

    Čt 28.11. 17:00 Zlín - Beskydy 3:1
    So 30.11. 16:00 Ostrava - Liberec 0:3
    So 30.11. 17:00 Příbram - Karlovarsko 0:3
    So 30.11. 18:00 Odolena Voda - Volejbal Brno 1:3
    So 30.11. 18:00 Č. Budějovice - Kladno 3:2
    Po 02.12. 17:00 Ústí n.L - Lvi Praha 1:3

    10.kolo

    06.12. 16:00 Karlovarsko - Ostrava 3:2
    So 07.12. 16:00 Volejbal Brno - Lvi Praha 3:2
    So 07.12. 18:00 Kladno - Zlín 3:1
    So 07.12. 18:00 Liberec - Č. Budějovice 3:0
    So 07.12. 18:00 Odolena Voda - Příbram 3:2
    So 07.12. 19:30 Beskydy - Ústí n.L 3:1

    11.kolo

    So 14.12. 16:30 Ostrava - Odolena Voda 3:0
    So 14.12. 17:00 Zlín - Liberec 0:3
    So 14.12. 17:00 Ústí n.L - Kladno 1:3
    So 14.12. 18:00 Č. Budějovice - Karlovarsko 2:3
    So 14.12. 18:00 Lvi Praha - Beskydy 3:0
    Po 16.12. 19:20 Příbram - Volejbal Brno 1:3

    12.kolo

    So 21.12. 16:00 Volejbal Brno - Beskydy 3:1
    So 21.12. 17:00 Ústí n.L - Liberec 0:3
    So 21.12. 17:00 Ostrava - Příbram 2:3
    So 21.12. 18:00 Lvi Praha - Kladno 3:0
    Ne 22.12. 17:00 Č. Budějovice - Odolena Voda 3:1
    Po 23.12. 17:50 Zlín - Karlovarsko 1:3

    13.kolo

    St 30.10. 18:00 Karlovarsko - Ústí n.L 3:0
    Čt 21.11. 18:00 Příbram - Č. Budějovice 3:2
    Ne 15.12. 15:00 Kladno - Beskydy 3:1
    So 28.12. 18:00 Odolena Voda - Zlín 3:0
    Čt 06.02. 18:00 Liberec - Lvi Praha 3:0
    So 22.02. 17:00 Ostrava - Volejbal Brno 3:2

    14.kolo

    Po 25.11. 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:2
    Čt 19.12. 18:00 Ústí n.L - Odolena Voda 0:3
    So 11.01. 17:00 Zlín - Příbram 3:1
    So 11.01. 18:00 Lvi Praha - Karlovarsko 0:3
    So 11.01. 19:30 Beskydy - Liberec 1:3
    Po 13.01. 19:30 Kladno - Volejbal Brno 1:3

    15.kolo

    17.01. 17:00 Karlovarsko - Beskydy 3:0
    So 18.01. 17:00 Ostrava - Zlín 1:3
    So 18.01. 18:00 Č. Budějovice - Volejbal Brno 2:3
    So 18.01. 18:00 Odolena Voda - Lvi Praha 0:3
    So 18.01. 18:00 Liberec - Kladno 3:0
    21.02. 17:30 Příbram - Ústí n.L 3:0

    16.kolo

    So 25.01. 15:00 Ústí n.L - Ostrava 0:3
    So 25.01. 17:00 Kladno - Karlovarsko 0:3
    So 25.01. 17:00 Zlín - Č. Budějovice 1:3
    So 25.01. 18:00 Volejbal Brno - Liberec 3:0
    So 25.01. 18:00 Lvi Praha - Příbram 0:3
    So 25.01. 19:30 Beskydy - Odolena Voda 0:3

    17.kolo

    Čt 30.01. 17:00 Zlín - Volejbal Brno 0:3
    So 01.02. 17:00 Příbram - Beskydy 3:1
    So 01.02. 18:00 Kladno - Odolena Voda 3:1
    So 01.02. 19:00 Č. Budějovice - Ústí n.L 3:0
    Ne 02.02. 17:00 Ostrava - Lvi Praha 3:0
    Út 04.02. 17:00 Karlovarsko - Liberec 3:1

    18.kolo

    So 08.02. 17:00 Beskydy - Ostrava 3:2
    So 08.02. 17:00 Ústí n.L - Zlín 1:3
    So 08.02. 18:00 Volejbal Brno - Karlovarsko 2:3
    So 08.02. 18:00 Liberec - Odolena Voda 1:3
    So 08.02. 18:00 Kladno - Příbram 3:1
    So 08.02. 18:00 Lvi Praha - Č. Budějovice 0:3

    19.kolo

    So 15.02. 17:00 Ústí n.L - Volejbal Brno 3:0
    So 15.02. 17:00 Zlín - Lvi Praha 2:3
    So 15.02. 17:00 Příbram - Liberec 3:2
    So 15.02. 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko 0:3
    So 15.02. 19:00 Č. Budějovice - Beskydy 3:0
    Po 17.02. 17:00 Ostrava - Kladno 2:3

    20.kolo

    So 29.02. 17:00 Beskydy - Zlín 2:3
    So 29.02. 18:00 Karlovarsko - Příbram 0:3
    So 29.02. 18:00 Liberec - Ostrava 3:1
    So 29.02. 18:00 Kladno - Č. Budějovice 0:3
    So 29.02. 18:00 Lvi Praha - Ústí n.L 3:0
    Po 02.03. 17:00 Volejbal Brno - Odolena Voda 3:0

    21.kolo

    So 07.03. 16:00 Č. Budějovice - Liberec 3:1
    So 07.03. 17:00 Zlín - Kladno 1:3
    So 07.03. 17:00 Ostrava - Karlovarsko 1:3
    So 07.03. 17:00 Příbram - Odolena Voda 3:2
    So 07.03. 18:00 Lvi Praha - Volejbal Brno 3:1
    Po 09.03. 20:15 Ústí n.L - Beskydy 2:3
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 18 0 3 58:18 53
    2. 21 16 0 5 54:26 48
    3. 21 13 0 8 49:35 40
    4. 21 13 0 8 47:33 37
    5. 21 12 0 9 40:35 35
    6. 21 10 0 11 39:44 32
    7. 21 9 0 12 41:42 29
    8. 21 9 0 12 40:45 27
    9. 21 10 0 11 36:43 27
    10. 21 7 0 14 29:50 22
    11. 21 5 0 16 27:55 16
    12. 21 4 0 17 20:54 12