Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 14683
  • Návštěvy: 4/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Plzeň-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
37
Týden:
4
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

2.kolo

Po 16.03. 16:00 Starý Plzenec - Baník Líně výsledek
Po 16.03. 16:00 Slovan Plzeň - Lhota výsledek
St 18.03. 16:00 Chrást - Prazdroj Plzeň výsledek
Čt 19.03. 16:00 Letná - Spálené Poříčí výsledek

3.kolo

4.kolo

Po 30.03. 16:30 Starý Plzenec - Letná
Po 30.03. 17:00 Slovan Plzeň - Baník Líně
Po 30.03. 17:00 Prazdroj Plzeň - Lhota
St 01.04. 16:30 Chrást - Spálené Poříčí

5.kolo

St 08.04. 17:00 Lhota - Starý Plzenec
St 08.04. 17:00 Spálené Poříčí - Prazdroj Plzeň
Čt 09.04. 16:30 Letná - Slovan Plzeň
Ne 12.04. 10:00 Baník Líně - Chrást

6.kolo

Po 13.04. 16:30 Starý Plzenec - Slovan Plzeň
Po 13.04. 17:00 Prazdroj Plzeň - Baník Líně
St 15.04. 16:30 Chrást - Letná
St 15.04. 17:00 Lhota - Spálené Poříčí

7.kolo

Po 20.04. 17:00 Slovan Plzeň - Chrást
St 22.04. 17:00 Spálené Poříčí - Starý Plzenec
Čt 23.04. 16:30 Letná - Prazdroj Plzeň
Ne 26.04. 10:00 Baník Líně - Lhota

8.kolo

Po 27.04. 16:30 Starý Plzenec - Chrást
Po 27.04. 17:00 Slovan Plzeň - Prazdroj Plzeň
Čt 30.04. 16:30 Letná - Lhota
Ne 03.05. 10:00 Baník Líně - Spálené Poříčí

9.kolo

Po 04.05. 17:00 Prazdroj Plzeň - Chrást
St 06.05. 17:00 Spálené Poříčí - Letná
St 06.05. 17:00 Lhota - Slovan Plzeň
Ne 10.05. 10:00 Baník Líně - Starý Plzenec

10.kolo

Po 11.05. 16:30 Starý Plzenec - Prazdroj Plzeň
Po 11.05. 17:00 Slovan Plzeň - Spálené Poříčí
St 13.05. 16:30 Chrást - Lhota
Čt 14.05. 16:30 Letná - Baník Líně

11.kolo

St 20.05. 17:00 Spálené Poříčí - Chrást
St 20.05. 17:00 Lhota - Prazdroj Plzeň
Čt 21.05. 16:30 Letná - Starý Plzenec
Ne 24.05. 10:00 Baník Líně - Slovan Plzeň

12.kolo

Po 25.05. 16:30 Starý Plzenec - Lhota
Po 25.05. 17:00 Prazdroj Plzeň - Spálené Poříčí
Po 25.05. 17:00 Slovan Plzeň - Letná
St 27.05. 16:30 Chrást - Baník Líně

13.kolo

Po 01.06. 17:00 Slovan Plzeň - Starý Plzenec
St 03.06. 17:00 Spálené Poříčí - Lhota
Čt 04.06. 16:30 Letná - Chrást
Ne 07.06. 10:00 Baník Líně - Prazdroj Plzeň

14.kolo

Po 08.06. 16:30 Starý Plzenec - Spálené Poříčí
Po 08.06. 17:00 Prazdroj Plzeň - Letná
St 10.06. 16:30 Chrást - Slovan Plzeň
St 10.06. 17:00 Lhota - Baník Líně
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0