Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 2. června 2020
svátek má Jarmil.
Hlavní menu
  • ID: 14700
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
918
Týden:
80
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

14.02. 20:45 St.Patrick´s - Waterford 0:1 (0:0)
14.02. 20:45 Dundalk - Derry City FC 1:0 (0:0)
14.02. 20:45 Cork City - Shelbourne FC 0:1 (0:0)
14.02. 21:00 Finn Harps - Sligo Rovers 1:0 (0:0)
So 15.02. 15:00 Bohemians Dublin - Shamrock Rovers 0:1 (0:0)

2.kolo

21.02. 20:45 Shelbourne FC - Dundalk 1:2 (0:2)
21.02. 20:45 Derry City FC - Finn Harps 1:1 (0:1)
21.02. 20:45 Sligo Rovers - St.Patrick´s 0:2 (0:2)
21.02. 20:45 Waterford - Bohemians Dublin 0:2 (0:2)
21.02. 21:00 Shamrock Rovers - Cork City 6:0 (2:0)

3.kolo

Po 24.02. 20:00 Waterford - Shamrock Rovers 0:2 (0:2)
Po 24.02. 20:45 Bohemians Dublin - Sligo Rovers 2:0 (1:0)
Po 24.02. 20:45 Dundalk - Cork City 3:0 (1:0)
So 30.05. 00:00 St.Patrick´s - Derry City FC odloženo
So 30.05. 00:00 Finn Harps - Shelbourne FC odloženo

4.kolo

28.02. 20:45 Shamrock Rovers - Dundalk 3:2 (1:1)
28.02. 20:45 Cork City - Finn Harps 1:0 (0:0)
28.02. 20:45 Shelbourne FC - St.Patrick´s 1:0 (1:0)
28.02. 20:45 Derry City FC - Bohemians Dublin 2:0 (0:0)
So 30.05. 00:00 Sligo Rovers - Waterford odloženo

5.kolo

06.03. 20:45 Waterford - Derry City FC 2:1 (1:1)
06.03. 20:45 St.Patrick´s - Cork City 1:0 (0:0)
06.03. 21:00 Bohemians Dublin - Shelbourne FC 2:0 (0:0)
06.03. 21:00 Finn Harps - Dundalk 0:4 (0:2)
So 07.03. 21:00 Sligo Rovers - Shamrock Rovers 2:3 (1:1)

7.kolo

20.03. 20:45 Derry City FC - Shamrock Rovers odloženo
20.03. 20:45 Waterford - Cork City odloženo
20.03. 20:45 Bohemians Dublin - Dundalk odloženo
20.03. 20:45 St.Patrick´s - Finn Harps odloženo
So 21.03. 20:45 Sligo Rovers - Shelbourne FC odloženo

8.kolo

27.03. 20:45 St.Patrick´s - Shamrock Rovers odloženo
27.03. 20:45 Dundalk - Waterford odloženo
27.03. 20:45 Cork City - Sligo Rovers odloženo
27.03. 20:45 Shelbourne FC - Derry City FC odloženo
27.03. 21:00 Finn Harps - Bohemians Dublin odloženo

9.kolo

03.04. 20:45 Derry City FC - Cork City odloženo
03.04. 20:45 Waterford - Finn Harps odloženo
03.04. 20:45 Bohemians Dublin - St.Patrick´s odloženo
03.04. 21:00 Shamrock Rovers - Shelbourne FC odloženo
So 04.04. 20:45 Sligo Rovers - Dundalk odloženo

10.kolo

10.04. 20:45 Waterford - St.Patrick´s odloženo
10.04. 20:45 Derry City FC - Dundalk odloženo
10.04. 20:45 Shelbourne FC - Cork City odloženo
10.04. 21:00 Shamrock Rovers - Bohemians Dublin odloženo
So 11.04. 20:45 Sligo Rovers - Finn Harps odloženo

11.kolo

17.04. 20:45 Cork City - Shamrock Rovers odloženo
17.04. 20:45 Dundalk - Shelbourne FC odloženo
17.04. 20:45 St.Patrick´s - Sligo Rovers odloženo
17.04. 20:45 Bohemians Dublin - Waterford odloženo
17.04. 21:00 Finn Harps - Derry City FC odloženo

12.kolo

Po 20.04. 20:45 Sligo Rovers - Bohemians Dublin odloženo
Po 20.04. 20:45 Derry City FC - St.Patrick´s odloženo
Po 20.04. 20:45 Shelbourne FC - Finn Harps odloženo
Po 20.04. 20:45 Cork City - Dundalk odloženo
Po 20.04. 21:00 Shamrock Rovers - Waterford odloženo

13.kolo

24.04. 20:45 Dundalk - Shamrock Rovers odloženo
24.04. 20:45 St.Patrick´s - Shelbourne FC odloženo
24.04. 20:45 Bohemians Dublin - Derry City FC odloženo
24.04. 20:45 Waterford - Sligo Rovers odloženo
24.04. 21:00 Finn Harps - Cork City odloženo

14.kolo

Po 27.04. 20:45 Derry City FC - Waterford odloženo
Po 27.04. 20:45 Shelbourne FC - Bohemians Dublin odloženo
Po 27.04. 20:45 Cork City - St.Patrick´s odloženo
Po 27.04. 20:45 Dundalk - Finn Harps odloženo
Po 27.04. 21:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers odloženo

15.kolo

01.05. 20:45 St.Patrick´s - Dundalk odloženo
01.05. 20:45 Bohemians Dublin - Cork City odloženo
01.05. 20:45 Waterford - Shelbourne FC odloženo
01.05. 21:00 Finn Harps - Shamrock Rovers odloženo
So 02.05. 20:45 Sligo Rovers - Derry City FC odloženo

16.kolo

08.05. 20:45 Shelbourne FC - Sligo Rovers odloženo
08.05. 20:45 Cork City - Waterford odloženo
08.05. 20:45 Dundalk - Bohemians Dublin odloženo
08.05. 21:00 Shamrock Rovers - Derry City FC odloženo
08.05. 21:00 Finn Harps - St.Patrick´s odloženo

17.kolo

15.05. 20:45 Bohemians Dublin - Finn Harps odloženo
15.05. 20:45 Waterford - Dundalk odloženo
15.05. 20:45 Derry City FC - Shelbourne FC odloženo
15.05. 21:00 Shamrock Rovers - St.Patrick´s odloženo
So 16.05. 20:45 Sligo Rovers - Cork City odloženo

18.kolo

22.05. 20:45 Shelbourne FC - Shamrock Rovers odloženo
22.05. 20:45 Cork City - Derry City FC odloženo
22.05. 20:45 Dundalk - Sligo Rovers odloženo
22.05. 20:45 St.Patrick´s - Bohemians Dublin odloženo
22.05. 21:00 Finn Harps - Waterford odloženo

6.kolo

Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 5 5 0 0 15:4 15
2. 5 4 0 1 12:4 12
3. 5 3 0 2 6:3 9
4. 4 2 0 2 3:2 6
5. 4 2 0 2 3:4 6
6. 4 2 0 2 3:5 6
7. 4 1 1 2 4:4 4
8. 4 1 1 2 2:6 4
9. 5 1 0 4 1:11 3
10. 4 0 0 4 2:8 0