Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 1665
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3162
    Týden:
    16
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.09. 00:00 Libuš - Bohemians 1905 B 1:2 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Hostert - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Bohemians - Dukla Praha 3:2 (2:1)
    So 02.09. 00:00 Slavia Praha C - ABC Braník 3:3
    So 02.09. 00:00 FC Háje - Motorlet Praha B 2:1 (0:1)
    So 02.09. 00:00 Sparta Praha C - Xaverov 6:1 (4:0)

    2.kolo

    So 09.09. 00:00 Bohemians 1905 B - Xaverov 0:1 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Motorlet Praha B - Sparta Praha C 3:2 (2:2)
    So 09.09. 00:00 ABC Braník - FC Háje 2:6 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha C 2:1 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Hor. Měcholupy - Bohemians 0:2 (0:2)
    So 09.09. 00:00 Libuš - Hostert 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 16.09. 00:00 Hostert - Bohemians 1905 B 1:3 (1:3)
    So 16.09. 00:00 Bohemians - Libuš 2:1 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Slavia Praha C - Hor. Měcholupy 1:1 (0:1)
    So 16.09. 00:00 FC Háje - Dukla Praha 2:2 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Sparta Praha C - ABC Braník 1:4
    So 16.09. 00:00 Xaverov - Motorlet Praha B 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 23.09. 00:00 Bohemians 1905 B - Motorlet Praha B 1:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 ABC Braník - Xaverov 2:0 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Dukla Praha - Sparta Praha C 0:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Hor. Měcholupy - FC Háje 2:1
    So 23.09. 00:00 Libuš - Slavia Praha C 1:2 (1:1)
    So 23.09. 00:00 Hostert - Bohemians 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 30.09. 00:00 Bohemians - Bohemians 1905 B 0:0 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Slavia Praha C - Hostert 2:2 (1:1)
    So 30.09. 00:00 FC Háje - Libuš 2:0 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Sparta Praha C - Hor. Měcholupy 5:1 (2:1)
    So 30.09. 00:00 Xaverov - Dukla Praha 2:3 (0:3)
    So 30.09. 00:00 Motorlet Praha B - ABC Braník 0:3

    6.kolo

    So 07.10. 00:00 Bohemians 1905 B - ABC Braník 2:2
    So 07.10. 00:00 Dukla Praha - Motorlet Praha B 0:1 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Hor. Měcholupy - Xaverov 2:1
    So 07.10. 00:00 Libuš - Sparta Praha C 0:2
    So 07.10. 00:00 Hostert - FC Háje 1:4
    So 07.10. 00:00 Bohemians - Slavia Praha C 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 14.10. 00:00 Slavia Praha C - Bohemians 1905 B 2:1 (2:0)
    So 14.10. 00:00 FC Háje - Bohemians 0:2 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Sparta Praha C - Hostert 0:0 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Xaverov - Libuš 5:0 (2:0)
    So 14.10. 00:00 Motorlet Praha B - Hor. Měcholupy 1:3
    So 14.10. 00:00 ABC Braník - Dukla Praha 2:0 (2:0)

    8.kolo

    So 21.10. 00:00 Bohemians 1905 B - Dukla Praha 2:1 (1:1)
    So 21.10. 00:00 Hor. Měcholupy - ABC Braník 4:4 (3:3)
    So 21.10. 00:00 Libuš - Motorlet Praha B 1:2 (1:1)
    So 21.10. 00:00 Hostert - Xaverov 2:2 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Bohemians - Sparta Praha C 1:2 (1:2)
    So 21.10. 00:00 Slavia Praha C - FC Háje 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 28.10. 00:00 FC Háje - Bohemians 1905 B 0:1
    So 28.10. 00:00 Sparta Praha C - Slavia Praha C 3:0
    So 28.10. 00:00 Xaverov - Bohemians 3:0
    So 28.10. 00:00 Motorlet Praha B - Hostert 1:1
    So 28.10. 00:00 ABC Braník - Libuš 3:1 (1:1)
    So 28.10. 00:00 Dukla Praha - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 04.11. 00:00 Bohemians 1905 B - Hor. Měcholupy 0:7
    So 04.11. 00:00 Libuš - Dukla Praha 0:2
    So 04.11. 00:00 Hostert - ABC Braník 0:3
    So 04.11. 00:00 Bohemians - Motorlet Praha B 0:2
    So 04.11. 00:00 Slavia Praha C - Xaverov 1:0 (1:0)
    So 04.11. 00:00 FC Háje - Sparta Praha C 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 11.11. 00:00 Sparta Praha C - Bohemians 1905 B 2:2 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Xaverov - FC Háje 4:5 (1:1)
    So 11.11. 00:00 Motorlet Praha B - Slavia Praha C 3:1 (1:1)
    So 11.11. 00:00 ABC Braník - Bohemians 3:2 (2:2)
    So 11.11. 00:00 Dukla Praha - Hostert 0:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Hor. Měcholupy - Libuš 5:0 (2:0)

    12.kolo

    So 07.04. 00:00 Bohemians 1905 B - Libuš 0:3 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Hor. Měcholupy - Hostert 1:0
    So 07.04. 00:00 Dukla Praha - Bohemians 0:2 (0:1)
    So 07.04. 00:00 ABC Braník - Slavia Praha C 0:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Motorlet Praha B - FC Háje 8:1
    So 07.04. 00:00 Xaverov - Sparta Praha C 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 14.04. 00:00 Xaverov - Bohemians 1905 B 1:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Sparta Praha C - Motorlet Praha B 2:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 FC Háje - ABC Braník 0:7
    So 14.04. 00:00 Slavia Praha C - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Bohemians - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Hostert - Libuš 2:3 (2:1)

    14.kolo

    So 21.04. 00:00 Bohemians 1905 B - Hostert 2:2 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Libuš - Bohemians 1:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Hor. Měcholupy - Slavia Praha C 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Dukla Praha - FC Háje 8:1 (4:0)
    So 21.04. 00:00 ABC Braník - Sparta Praha C 3:3 (1:3)
    So 21.04. 00:00 Motorlet Praha B - Xaverov 9:2 (2:0)

    15.kolo

    So 28.04. 00:00 Motorlet Praha B - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Xaverov - ABC Braník 2:5
    So 28.04. 00:00 Sparta Praha C - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 FC Háje - Hor. Měcholupy 0:6 (0:4)
    So 28.04. 00:00 Slavia Praha C - Libuš 5:0 (3:0)
    So 28.04. 00:00 Bohemians - Hostert 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 05.05. 00:00 Bohemians 1905 B - Bohemians 3:0
    So 05.05. 00:00 Hostert - Slavia Praha C 2:3
    So 05.05. 00:00 Libuš - FC Háje 10:1
    So 05.05. 00:00 Hor. Měcholupy - Sparta Praha C 1:2
    So 05.05. 00:00 Dukla Praha - Xaverov 1:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 ABC Braník - Motorlet Praha B 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 12.05. 00:00 ABC Braník - Bohemians 1905 B 2:2 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Motorlet Praha B - Dukla Praha 1:2
    So 12.05. 00:00 Xaverov - Hor. Měcholupy 3:0 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Sparta Praha C - Libuš 2:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 FC Háje - Hostert 2:3 (1:2)
    So 12.05. 00:00 Slavia Praha C - Bohemians 2:1 (0:1)

    18.kolo

    So 19.05. 00:00 Bohemians 1905 B - Slavia Praha C 0:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Bohemians - FC Háje 2:1 (2:1)
    So 19.05. 00:00 Hostert - Sparta Praha C 0:5 (0:3)
    So 19.05. 00:00 Libuš - Xaverov 1:3
    So 19.05. 00:00 Hor. Měcholupy - Motorlet Praha B 2:1 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Dukla Praha - ABC Braník 0:3

    19.kolo

    So 26.05. 00:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 B 1:1
    So 26.05. 00:00 ABC Braník - Hor. Měcholupy 1:0 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Motorlet Praha B - Libuš 1:2
    So 26.05. 00:00 Xaverov - Hostert 1:4 (0:3)
    So 26.05. 00:00 Sparta Praha C - Bohemians 2:2
    So 26.05. 00:00 FC Háje - Slavia Praha C 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 02.06. 00:00 Bohemians 1905 B - FC Háje 3:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Slavia Praha C - Sparta Praha C 1:2 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Bohemians - Xaverov 3:0 (3:0)
    So 02.06. 00:00 Hostert - Motorlet Praha B 1:2 (1:2)
    So 02.06. 00:00 Libuš - ABC Braník 1:0
    So 02.06. 00:00 Hor. Měcholupy - Dukla Praha 1:1

    21.kolo

    So 09.06. 00:00 Hor. Měcholupy - Bohemians 1905 B 2:0 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Dukla Praha - Libuš 3:0 (1:0)
    So 09.06. 00:00 ABC Braník - Hostert 4:0
    So 09.06. 00:00 Motorlet Praha B - Bohemians 2:2 (1:2)
    So 09.06. 00:00 Xaverov - Slavia Praha C 1:2 (1:0)
    So 09.06. 00:00 Sparta Praha C - FC Háje 14:0 (7:0)

    22.kolo

    So 16.06. 00:00 Bohemians 1905 B - Sparta Praha C 0:660 (0:550)
    So 16.06. 00:00 FC Háje - Xaverov 3:4
    So 16.06. 00:00 Slavia Praha C - Motorlet Praha B 1:2 (0:1)
    So 16.06. 00:00 Bohemians - ABC Braník 0:2 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Hostert - Dukla Praha 2:8 (2:3)
    So 16.06. 00:00 Libuš - Hor. Měcholupy 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 13 7 2 58:27 46
    2. 22 13 6 3 716:20 45
    3. 22 9 6 7 37:25 33
    4. 22 9 6 7 30:26 33
    5. 22 9 6 7 32:31 33
    6. 22 9 5 8 38:26 32
    7. 22 8 8 6 28:688 32
    8. 22 9 3 10 40:33 30
    9. 22 7 3 12 38:50 24
    10. 22 7 1 14 28:45 22
    11. 22 6 1 15 34:85 19
    12. 22 3 8 11 24:47 17