Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 6. dubna 2020
svátek má Vendula.
Hlavní menu
  • ID: 2073
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3797
    Týden:
    33
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 10:00 Mladá Boleslav - Náchod 3:0 (2:0)
    So 12.08. 13:00 Sokolov - Bohemians 1905 2:2
    Ne 13.08. 10:00 Motorlet Praha - Teplice 1:4
    Ne 13.08. 10:00 1.FK Příbram - Písek 5:1 (2:1)
    Ne 13.08. 10:00 SK Kladno - Mostecký FK 3:2 (2:1)
    Ne 13.08. 10:15 Čáslav - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    Ne 13.08. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:2 (0:2)
    Ne 13.08. 15:15 Slavia Praha - Hradec Králové 1:0 (0:0)

    3.kolo

    St 16.08. 10:15 Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:4 (0:1)
    Čt 17.08. 16:00 Viktoria Plzeň - Sokolov 0:4
    So 19.08. 10:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 19.08. 10:15 Teplice - Mladá Boleslav 4:3
    So 19.08. 10:15 Hradec Králové - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    So 19.08. 11:00 Mostecký FK - České Budějovice 5:2 (2:1)
    Ne 20.08. 10:00 Písek - SK Kladno 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 10:15 Náchod - Čáslav 0:4 (0:2)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 26.08. 13:00 Sokolov - Mostecký FK 2:2 (1:0)
    Ne 27.08. 10:00 1.FK Příbram - Náchod 8:1
    Ne 27.08. 10:00 SK Kladno - Sparta Praha 3:3 (1:3)
    Ne 27.08. 10:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:3
    Ne 27.08. 11:00 Čáslav - Teplice 2:2 (0:0)
    Ne 27.08. 11:00 České Budějovice - Písek 4:0 (2:0)
    Ne 27.08. 15:15 Slavia Praha - Motorlet Praha 1:1 (0:1)

    1.kolo

    St 23.08. 10:15 Náchod - Motorlet Praha 1:1
    St 30.08. 10:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    St 30.08. 10:15 Sokolov - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    St 30.08. 10:15 Mostecký FK - 1.FK Příbram 3:3 (2:3)
    St 30.08. 11:00 Teplice - Hradec Králové 4:0 (3:0)
    St 30.08. 13:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 1:2 (1:0)
    St 30.08. 14:00 Písek - Čáslav 3:0
    St 30.08. 15:30 Viktoria Plzeň - SK Kladno 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 02.09. 10:00 Sparta Praha - České Budějovice 1:1 (1:0)
    So 02.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 02.09. 10:15 Mostecký FK - Bohemians 1905 2:4 (1:1)
    So 02.09. 10:15 Hradec Králové - Čáslav 2:1 (0:1)
    Ne 03.09. 10:00 Písek - Sokolov 0:1 (0:0)
    Ne 03.09. 10:00 Motorlet Praha - Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
    Ne 03.09. 15:15 Teplice - 1.FK Příbram 4:2
    St 06.09. 15:00 Náchod - SK Kladno 2:5

    6.kolo

    So 09.09. 13:00 Sokolov - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    Ne 10.09. 10:00 SK Kladno - Teplice 1:2
    Ne 10.09. 10:15 Čáslav - Motorlet Praha 5:0 (3:0)
    Ne 10.09. 10:15 Bohemians 1905 - Písek 4:0
    Ne 10.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 6:0
    Ne 10.09. 10:30 1.FK Příbram - Hradec Králové 5:1
    Ne 10.09. 11:00 České Budějovice - Náchod 5:2
    Ne 10.09. 15:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:0

    7.kolo

    So 16.09. 10:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 6:1 (3:1)
    So 16.09. 10:00 Mladá Boleslav - Čáslav 1:0 (0:0)
    So 16.09. 10:15 Mostecký FK - Slavia Praha 5:1 (1:1)
    So 16.09. 11:00 Hradec Králové - SK Kladno 1:1 (0:0)
    So 16.09. 14:15 Teplice - České Budějovice 5:5 (4:2)
    Ne 17.09. 10:00 Písek - Viktoria Plzeň 0:4 (0:3)
    Ne 17.09. 10:00 Motorlet Praha - 1.FK Příbram 0:3 (0:0)
    Ne 17.09. 10:15 Náchod - Sokolov 0:2

    8.kolo

    St 20.09. 14:45 SK Kladno - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    So 23.09. 11:00 Mostecký FK - Písek 3:1 (3:0)
    So 23.09. 13:00 Sokolov - Teplice 2:0 (1:0)
    Ne 24.09. 10:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 5:0 (2:0)
    Ne 24.09. 10:15 Bohemians 1905 - Náchod 4:2 (2:1)
    Ne 24.09. 10:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    Ne 24.09. 11:00 České Budějovice - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    Ne 24.09. 14:45 Slavia Praha - Čáslav 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 30.09. 10:00 Sparta Praha - Mostecký FK 4:0 (2:0)
    So 30.09. 10:00 Mladá Boleslav - SK Kladno 1:1 (1:1)
    So 30.09. 11:00 Hradec Králové - Sokolov 3:0 (3:0)
    So 30.09. 14:15 Teplice - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    Ne 01.10. 10:00 Písek - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 01.10. 10:00 Motorlet Praha - České Budějovice 0:1 (0:1)
    Ne 01.10. 10:15 Náchod - Viktoria Plzeň 0:6 (0:4)
    Ne 01.10. 11:00 Čáslav - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)

    10.kolo

    So 07.10. 11:00 Mostecký FK - Náchod 5:3 (0:2)
    So 07.10. 13:00 Sokolov - Motorlet Praha 2:1
    Ne 08.10. 10:00 SK Kladno - Čáslav 3:2 (1:1)
    Ne 08.10. 10:00 Písek - Sparta Praha 1:5 (1:2)
    Ne 08.10. 10:15 Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    Ne 08.10. 11:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:3 (1:0)
    Ne 08.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 3:1 (1:1)
    Ne 08.10. 14:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:5 (3:2)

    11.kolo

    So 14.10. 10:00 Sparta Praha - Slavia Praha 3:1 (2:0)
    So 14.10. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 3:0 (3:0)
    So 14.10. 11:00 Mladá Boleslav - Sokolov 3:1 (2:0)
    Ne 15.10. 10:00 Motorlet Praha - Bohemians 1905 3:1 (1:1)
    Ne 15.10. 10:00 1.FK Příbram - SK Kladno 4:0
    Ne 15.10. 10:15 Teplice - Mostecký FK 6:2 (3:0)
    Ne 15.10. 11:00 Čáslav - České Budějovice 2:2 (1:2)
    Ne 15.10. 12:00 Náchod - Písek 2:1 (0:1)

    12.kolo

    So 21.10. 10:00 Sparta Praha - Náchod 6:1 (3:1)
    So 21.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    So 21.10. 11:00 Mostecký FK - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 21.10. 13:00 Sokolov - Čáslav 1:1 (1:0)
    Ne 22.10. 10:15 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    Ne 22.10. 12:00 Písek - Teplice 0:3 (0:1)
    Ne 22.10. 13:45 Slavia Praha - SK Kladno 3:1 (1:1)

    13.kolo

    So 28.10. 11:00 Hradec Králové - Písek 5:0 (2:0)
    So 28.10. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:3 (1:1)
    So 28.10. 11:00 SK Kladno - České Budějovice 1:2
    So 28.10. 12:45 Teplice - Sparta Praha 1:2 (1:2)
    Ne 29.10. 10:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 29.10. 10:00 1.FK Příbram - Sokolov 6:2
    Ne 29.10. 10:15 Náchod - Slavia Praha 1:3 (1:0)
    Ne 29.10. 10:15 Čáslav - Bohemians 1905 3:0 (2:0)

    14.kolo

    So 04.11. 10:00 Sparta Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 04.11. 10:15 Mostecký FK - Mladá Boleslav 2:1 (2:1)
    So 04.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Čáslav 3:2 (0:2)
    So 04.11. 12:00 Náchod - Teplice 0:4
    So 04.11. 13:00 Sokolov - SK Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 05.11. 10:00 Písek - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    Ne 05.11. 10:15 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 12:15 Slavia Praha - České Budějovice 2:0

    15.kolo

    So 11.11. 10:00 SK Kladno - Bohemians 1905 2:0
    So 11.11. 10:15 Hradec Králové - Náchod 2:1 (0:1)
    So 11.11. 11:00 Mladá Boleslav - Písek 6:1
    So 11.11. 12:15 Teplice - Slavia Praha 3:2
    Ne 12.11. 10:00 Motorlet Praha - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    Ne 12.11. 10:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:3 (1:3)
    Ne 12.11. 11:00 Čáslav - Mostecký FK 2:1 (1:0)
    Ne 12.11. 11:00 České Budějovice - Sokolov 0:2 (0:1)

    16.kolo

    09.03. 12:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 4:1 (3:1)
    So 10.03. 12:00 Hradec Králové - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 11.03. 10:00 Motorlet Praha - Náchod 3:3 (0:1)
    Ne 11.03. 10:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:3 (0:2)
    Ne 11.03. 10:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
    Ne 11.03. 10:15 Čáslav - Písek 2:0 (0:0)
    Ne 11.03. 11:00 České Budějovice - Bohemians 1905 0:3 (0:1)
    Ne 11.03. 12:45 Slavia Praha - Sokolov 3:2 (1:1)

    17.kolo

    So 17.03. 10:00 Sparta Praha - Čáslav 3:0 (2:0)
    So 17.03. 10:00 Teplice - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    So 17.03. 10:15 Mostecký FK - SK Kladno 2:1 (1:0)
    So 17.03. 10:15 Hradec Králové - Slavia Praha 2:2 (0:1)
    So 17.03. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 18.03. 10:00 Písek - 1.FK Příbram 3:2 (1:1)
    Ne 18.03. 10:15 Náchod - Mladá Boleslav 0:4 (0:2)
    Ne 18.03. 10:15 Bohemians 1905 - Sokolov 2:1 (0:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 1:4 (1:3)
    So 24.03. 10:00 Mladá Boleslav - Teplice 3:1 (1:1)
    So 24.03. 13:00 Sokolov - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:00 SK Kladno - Písek 2:2 (1:2)
    Ne 25.03. 10:00 Motorlet Praha - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Čáslav - Náchod 2:1 (2:1)
    Ne 25.03. 11:00 České Budějovice - Mostecký FK 0:1
    Ne 25.03. 13:30 Slavia Praha - Bohemians 1905 2:0

    19.kolo

    30.03. 10:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 4:0 (2:0)
    So 31.03. 10:00 Sparta Praha - SK Kladno 5:2 (2:0)
    So 31.03. 10:15 Hradec Králové - Mladá Boleslav 4:0 (2:0)
    So 31.03. 10:15 Mostecký FK - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:00 Motorlet Praha - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:00 Písek - České Budějovice 1:1 (0:0)
    Ne 01.04. 11:00 Náchod - 1.FK Příbram 1:3 (1:0)
    Ne 01.04. 14:45 Teplice - Čáslav 1:1 (0:0)

    20.kolo

    St 28.03. 12:00 1.FK Příbram - Teplice 9:3 (5:2)
    St 04.04. 15:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    06.04. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    So 07.04. 10:00 Mladá Boleslav - Motorlet Praha 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 10:15 Bohemians 1905 - Mostecký FK 3:1 (0:1)
    Ne 08.04. 10:15 Čáslav - Hradec Králové 0:5 (0:2)
    Ne 08.04. 11:00 SK Kladno - Náchod 4:2 (0:0)
    Ne 08.04. 14:00 Sokolov - Písek 1:0 (0:0)

    21.kolo

    St 11.04. 14:45 Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 14.04. 10:00 Sparta Praha - Sokolov 1:0 (1:0)
    So 14.04. 10:15 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 2:3 (0:1)
    So 14.04. 10:15 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 10:00 Motorlet Praha - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 10:00 Písek - Bohemians 1905 1:3 (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Náchod - České Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 Teplice - SK Kladno 3:1

    22.kolo

    So 21.04. 10:00 1.FK Příbram - Motorlet Praha 1:0
    So 21.04. 10:00 Sokolov - Náchod 4:0 (2:0)
    Ne 22.04. 10:00 SK Kladno - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:15 Čáslav - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 10:15 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 13:30 České Budějovice - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 15:15 Slavia Praha - Mostecký FK 4:1 (1:1)

    23.kolo

    So 28.04. 10:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    So 28.04. 10:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:1
    So 28.04. 11:00 Hradec Králové - České Budějovice 4:2 (3:0)
    Ne 29.04. 10:00 Motorlet Praha - SK Kladno 2:1 (0:0)
    Ne 29.04. 10:15 Náchod - Bohemians 1905 0:6 (0:2)
    Ne 29.04. 10:15 Čáslav - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    Ne 29.04. 11:00 Teplice - Sokolov 2:0
    Ne 29.04. 11:00 Písek - Mostecký FK 2:1 (0:1)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Mostecký FK - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 05.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Náchod 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 10:00 SK Kladno - Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
    Ne 06.05. 10:15 Bohemians 1905 - Teplice 2:4 (0:1)
    Ne 06.05. 10:30 1.FK Příbram - Čáslav 1:2 (0:0)
    Ne 06.05. 11:00 České Budějovice - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 14:00 Sokolov - Hradec Králové 2:1 (0:0)
    Út 08.05. 10:15 Slavia Praha - Písek 6:1 (5:1)

    25.kolo

    So 12.05. 10:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 3:0 (2:0)
    So 12.05. 10:00 Sparta Praha - Písek 5:0 (4:0)
    So 12.05. 10:15 Hradec Králové - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 12.05. 11:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 4:0 (4:0)
    Ne 13.05. 10:00 Motorlet Praha - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Čáslav - SK Kladno 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    Ne 13.05. 12:00 Náchod - Mostecký FK 1:3 (0:0)

    26.kolo

    St 02.05. 10:15 Slavia Praha - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Út 08.05. 12:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:1 (0:0)
    So 19.05. 10:15 Mostecký FK - Teplice 1:5 (0:2)
    Ne 20.05. 10:00 Písek - Náchod 3:0 (0:0)
    Ne 20.05. 10:00 SK Kladno - 1.FK Příbram 6:0
    Ne 20.05. 11:00 České Budějovice - Čáslav 1:1 (1:0)
    Ne 20.05. 14:00 Sokolov - Mladá Boleslav 1:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Bohemians 1905 - Motorlet Praha 1:2 (1:1)

    27.kolo

    Čt 24.05. 11:00 1.FK Příbram - České Budějovice 0:2 (0:1)
    Čt 24.05. 11:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň 1:2
    So 26.05. 10:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1:3 (1:2)
    So 26.05. 11:00 Hradec Králové - Mostecký FK 1:1
    So 26.05. 14:45 Teplice - Písek 6:2 (4:0)
    Ne 27.05. 10:00 SK Kladno - Slavia Praha 3:1 (2:0)
    Ne 27.05. 10:15 Náchod - Sparta Praha 2:6 (1:3)
    Ne 27.05. 11:00 Čáslav - Sokolov 5:1 (1:1)

    28.kolo

    So 02.06. 10:00 Sparta Praha - Teplice 9:1 (2:1)
    So 02.06. 10:15 Mostecký FK - Motorlet Praha 1:2 (1:0)
    So 02.06. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 4:2 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 Bohemians 1905 - Čáslav 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 11:00 Písek - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    Ne 03.06. 11:00 České Budějovice - SK Kladno 2:0 (2:0)
    Ne 03.06. 14:00 Sokolov - 1.FK Příbram 2:6 (0:3)
    Ne 03.06. 15:15 Slavia Praha - Náchod 5:0

    29.kolo

    So 09.06. 10:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 2:1
    So 09.06. 10:15 Hradec Králové - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 09.06. 11:00 Mladá Boleslav - Mostecký FK 2:3 (2:1)
    Ne 10.06. 10:00 Motorlet Praha - Písek 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 10:15 Čáslav - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 10.06. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    Ne 10.06. 11:00 SK Kladno - Sokolov 3:1
    Ne 10.06. 13:00 Teplice - Náchod 9:0 (6:0)

    30.kolo

    St 30.05. 12:00 Náchod - Hradec Králové 1:5 (0:2)
    St 13.06. 15:00 Sparta Praha - Motorlet Praha 1:1 (0:0)
    So 16.06. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:1 (4:0)
    So 16.06. 11:00 Mostecký FK - Čáslav 1:2 (1:1)
    So 16.06. 13:00 Sokolov - České Budějovice 4:2 (1:0)
    Ne 17.06. 10:15 Bohemians 1905 - SK Kladno 3:3 (0:1)
    Ne 17.06. 11:00 Písek - Mladá Boleslav 0:2 (0:2)
    Ne 17.06. 15:15 Slavia Praha - Teplice 6:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 22 7 1 88:21 73
    2. 30 22 4 4 72:31 70
    3. 30 18 4 8 65:39 58
    4. 30 17 5 8 85:62 56
    5. 30 14 8 8 48:29 50
    6. 30 15 4 11 84:57 49
    7. 30 13 4 13 46:50 43
    8. 30 12 5 13 47:44 41
    9. 30 11 7 12 31:36 40
    10. 30 12 3 15 51:57 39
    11. 30 10 6 14 39:52 36
    12. 30 11 3 16 53:71 36
    13. 30 10 4 16 48:55 34
    14. 30 9 6 15 50:57 33
    15. 30 5 4 21 25:79 19
    16. 30 1 2 27 28:120 5