Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 2184
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7780
    Týden:
    43
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.07. 00:00 Jablonec - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)
    So 27.07. 00:00 Blšany - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    So 27.07. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 27.07. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 27.07. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    So 27.07. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    So 27.07. 00:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 2:3 (0:1)
    So 27.07. 00:00 Sparta Praha - Teplice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 03.08. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 03.08. 00:00 Blšany - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 03.08. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:3 (0:2)
    So 03.08. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
    So 03.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 03.08. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 5:1 (0:0)
    So 03.08. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 4:1 (1:1)
    So 03.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Zlín 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 10.08. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:3 (0:0)
    So 10.08. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 2:3 (1:2)
    So 10.08. 00:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 10.08. 00:00 Sigma Olomouc - Blšany 1:0 (0:0)
    So 10.08. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:1 (1:1)
    So 10.08. 00:00 Teplice - České Budějovice 2:1 (0:1)
    So 10.08. 00:00 Zlín - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 10.08. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 24.08. 00:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 24.08. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 2:1 (2:1)
    So 24.08. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    So 24.08. 00:00 1.FK Příbram - Blšany 1:2 (0:1)
    So 24.08. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    So 24.08. 00:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 3:0 (3:0)
    So 24.08. 00:00 Teplice - Slavia Praha 1:3 (0:1)
    So 24.08. 00:00 Zlín - Hradec Králové 1:1 (1:1)

    6.kolo

    Ne 01.09. 00:00 Blšany - Jablonec 0:0 (0:0)
    Ne 01.09. 00:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    Ne 01.09. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 2:1 (0:0)
    Ne 01.09. 00:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:0 (2:0)
    Ne 01.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:2 (1:2)
    Ne 01.09. 00:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 01.09. 00:00 Slavia Praha - Zlín 5:1 (3:0)
    Ne 01.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:2 (0:1)

    7.kolo

    So 14.09. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 3:3 (2:3)
    So 14.09. 00:00 1.FK Příbram - Zlín 2:1 (0:0)
    So 14.09. 00:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    So 14.09. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    So 14.09. 00:00 Sparta Praha - Blšany 1:1 (0:1)
    So 14.09. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 2:1 (0:1)
    So 14.09. 00:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:3 (0:0)
    So 14.09. 00:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 3:2 (2:1)

    8.kolo

    So 21.09. 00:00 Blšany - Bohemians 1905 1:3 (1:1)
    So 21.09. 00:00 Hradec Králové - Jablonec 0:0 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc 2:1 (2:1)
    So 21.09. 00:00 Slovan Liberec - České Budějovice 5:1 (3:0)
    So 21.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:2 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 21.09. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 28.09. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 3:0 (2:0)
    So 28.09. 00:00 Bohemians 1905 - Zlín 1:1 (1:0)
    So 28.09. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 28.09. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 28.09. 00:00 Teplice - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 28.09. 00:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 28.09. 00:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 28.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Blšany 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 05.10. 00:00 Jablonec - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    So 05.10. 00:00 Blšany - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 05.10. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    So 05.10. 00:00 Zlín - Teplice 1:0 (1:0)
    So 05.10. 00:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 05.10. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 05.10. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 05.10. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 19.10. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 19.10. 00:00 1.FC Slovácko - Zlín 3:1 (2:0)
    So 19.10. 00:00 České Budějovice - Jablonec 4:1 (2:1)
    So 19.10. 00:00 Teplice - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    So 19.10. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 19.10. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 19.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 19.10. 00:00 Slovan Liberec - Blšany 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 26.10. 00:00 Blšany - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 26.10. 00:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    So 26.10. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    So 26.10. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 0:1 (0:1)
    So 26.10. 00:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 4:1 (1:0)
    So 26.10. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 26.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 4:0 (1:0)
    So 26.10. 00:00 Zlín - České Budějovice 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 02.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 4:1 (1:0)
    So 02.11. 00:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    So 02.11. 00:00 Slovan Liberec - Zlín 2:0 (1:0)
    So 02.11. 00:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 4:0 (2:0)
    So 02.11. 00:00 Slavia Praha - Blšany 2:0 (1:0)
    So 02.11. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    So 02.11. 00:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    So 02.11. 00:00 Teplice - Jablonec 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 09.11. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:2 (1:2)
    So 09.11. 00:00 Blšany - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    So 09.11. 00:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 3:2 (2:0)
    So 09.11. 00:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 09.11. 00:00 1.FK Příbram - České Budějovice 2:0 (0:0)
    So 09.11. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 09.11. 00:00 Bohemians 1905 - Teplice 2:3 (1:1)
    So 09.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 0:4 (0:2)

    15.kolo

    So 16.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 16.11. 00:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:1 (2:0)
    So 16.11. 00:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 16.11. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)
    So 16.11. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:0 (0:0)
    So 16.11. 00:00 Sparta Praha - Zlín 0:1 (0:0)
    So 16.11. 00:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    So 16.11. 00:00 Teplice - Blšany 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 23.11. 00:00 Blšany - Zlín 2:1 (1:0)
    So 23.11. 00:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:2 (2:2)
    So 23.11. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    So 23.11. 00:00 1.FC Slovácko - Teplice 1:1 (1:1)
    So 23.11. 00:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 23.11. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:1 (1:1)
    So 23.11. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 1:1 (1:1)
    So 23.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 3:2 (0:0)

    16.kolo

    So 15.02. 00:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:0 (1:0)
    So 15.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Blšany 1:0 (1:0)
    So 15.02. 00:00 Slavia Praha - Hradec Králové 4:0 (2:0)
    So 15.02. 00:00 Baník Ostrava - Zlín 2:2 (1:0)
    So 15.02. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:1 (0:0)
    So 15.02. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
    So 15.02. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 3:3 (1:1)
    So 15.02. 00:00 Teplice - Sparta Praha 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 22.02. 00:00 1.FK Příbram - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 22.02. 00:00 Hradec Králové - Blšany 1:3 (0:1)
    So 22.02. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 22.02. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    So 22.02. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    So 22.02. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    So 22.02. 00:00 Zlín - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    St 19.03. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 2:1 (0:0)

    18.kolo

    So 01.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    So 01.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    So 01.03. 00:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 3:1 (1:0)
    So 01.03. 00:00 Blšany - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    So 01.03. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    So 01.03. 00:00 České Budějovice - Teplice 0:0 (0:0)
    So 01.03. 00:00 Jablonec - Zlín 2:2 (1:1)
    So 01.03. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 3:2 (1:1)

    19.kolo

    So 08.03. 14:25 Sparta Praha - Slovan Liberec 5:0 (3:0)
    Ne 09.03. 14:30 Zlín - Blšany 1:0 (0:0)
    Ne 09.03. 14:30 České Budějovice - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    Ne 09.03. 14:30 Jablonec - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Ne 09.03. 14:30 Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 3:2 (1:0)
    Ne 09.03. 16:30 1.FK Příbram - Hradec Králové 5:0 (2:0)
    Ne 09.03. 16:30 Teplice - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Po 10.03. 16:40 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 15.03. 14:25 Slavia Praha - Teplice 3:1 (1:0)
    Ne 16.03. 10:15 Viktoria Žižkov - Jablonec 2:1 (1:0)
    Ne 16.03. 15:00 Baník Ostrava - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 16.03. 15:00 Blšany - 1.FK Příbram 4:3 (3:1)
    Ne 16.03. 15:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 16.03. 16:30 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 16:30 Hradec Králové - Zlín 1:1 (0:0)
    Po 17.03. 16:40 Slovan Liberec - Bohemians 1905 2:0 (2:0)

    21.kolo

    So 22.03. 14:25 Zlín - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 23.03. 15:00 Jablonec - Blšany 2:1 (2:0)
    Ne 23.03. 15:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 3:1 (1:1)
    Ne 23.03. 15:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:1 (2:1)
    Ne 23.03. 16:30 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    Ne 23.03. 16:30 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    Ne 23.03. 20:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Po 24.03. 16:40 Teplice - Slovan Liberec 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 05.04. 14:25 Blšany - Sparta Praha 1:2 (1:0)
    Ne 06.04. 14:30 Hradec Králové - Sigma Olomouc 2:1 (2:0)
    Ne 06.04. 16:30 Slovan Liberec - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 16:30 Zlín - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Baník Ostrava - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    Ne 06.04. 16:30 Slavia Praha - České Budějovice 6:1 (2:0)
    Ne 06.04. 16:30 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 4:1 (3:1)
    Po 07.04. 16:40 Viktoria Žižkov - Teplice 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 12.04. 00:00 Bohemians 1905 - Blšany 0:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Jablonec - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 České Budějovice - Slovan Liberec 3:3 (3:2)
    So 12.04. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    So 12.04. 00:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 3:1 (2:0)
    So 12.04. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 12.04. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 19.04. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Zlín - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:2 (1:0)
    So 19.04. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Hradec Králové - Teplice 0:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 19.04. 00:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:1 (1:0)
    So 19.04. 00:00 Blšany - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)

    25.kolo

    So 26.04. 00:00 Bohemians 1905 - Jablonec 1:1 (0:0)
    So 26.04. 00:00 České Budějovice - Blšany 0:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Teplice - Zlín 1:2 (1:1)
    So 26.04. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 26.04. 00:00 1.FC Slovácko - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)

    26.kolo

    So 03.05. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
    So 03.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 2:0 (2:0)
    So 03.05. 00:00 Blšany - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    So 03.05. 00:00 1.FK Příbram - Teplice 2:1 (0:0)
    So 03.05. 00:00 Jablonec - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 03.05. 00:00 Zlín - 1.FC Slovácko 3:0 (2:0)
    So 03.05. 00:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 03.05. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 7:0 (2:0)

    27.kolo

    So 10.05. 00:00 Baník Ostrava - Blšany 3:1 (2:0)
    So 10.05. 00:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 5:0 (2:0)
    So 10.05. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 10.05. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 3:1 (1:0)
    So 10.05. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 10.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 10.05. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
    So 10.05. 00:00 České Budějovice - Zlín 1:2 (1:1)

    28.kolo

    So 17.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 17.05. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 4:2 (4:1)
    So 17.05. 00:00 Zlín - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 17.05. 00:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    So 17.05. 00:00 Blšany - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    So 17.05. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0k:3
    So 17.05. 00:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 17.05. 00:00 Jablonec - Teplice 0:0 (0:0)

    29.kolo

    So 24.05. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 2:0 (0:0)
    So 24.05. 00:00 1.FC Slovácko - Blšany 2:2 (1:1)
    So 24.05. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 3:1 (3:1)
    So 24.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 5:0 (3:0)
    So 24.05. 00:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 24.05. 00:00 Teplice - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 24.05. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)

    30.kolo

    So 31.05. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 4:1 (2:1)
    So 31.05. 00:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 31.05. 00:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 31.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    So 31.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 31.05. 00:00 Zlín - Sparta Praha 2:1 (0:0)
    So 31.05. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    So 31.05. 00:00 Blšany - Teplice 0:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 5 5 51:17 65
    2. 30 18 10 2 65:19 64
    3. 30 14 8 8 43:36 50
    4. 30 14 8 8 38:33 50
    5. 30 13 6 11 41:38 45
    6. 30 13 6 11 33:32 45
    7. 30 11 9 10 34:41 42
    8. 30 11 7 12 39:40 40
    9. 30 10 9 11 35:31 39
    10. 30 9 12 9 34:30 39
    11. 30 8 10 12 29:33 34
    12. 30 7 13 10 29:39 34
    13. 30 8 6 16 36:54 30
    14. 30 7 7 16 28:39 28
    15. 30 5 9 16 34:56 24
    16. 30 3 13 14 23:54 22