Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 2218
  • Návštěvy: 161/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6357
    Týden:
    161
    Dnes:
    17
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 28.08. 18:00 Hércules CF - Bilbao 0:1 (0:0)
    So 28.08. 20:00 Málaga - Valencia 1:3 (1:1)
    So 28.08. 22:00 Levante - FC Sevilla 1:4 (1:2)
    Ne 29.08. 17:00 Osasuna - Alméria 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 La Coruňa - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Esp. Barcelona - Getafe 3:1 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 Real Sociedad - Villarreal 1:0 (0:0)
    Ne 29.08. 19:00 Santander - FC Barcelona 0:3 (0:2)
    Ne 29.08. 21:00 Mallorca - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Po 30.08. 22:00 Atlético Madrid - Gijón 4:0 (2:0)

    2.kolo

    So 11.09. 18:00 FC Barcelona - Hércules CF 0:2 (0:1)
    So 11.09. 18:00 Valencia - Santander 1:0 (1:0)
    So 11.09. 20:00 Real Madrid - Osasuna 1:0 (0:0)
    So 11.09. 22:00 Bilbao - Atlético Madrid 1:2 (0:1)
    Ne 12.09. 17:00 Zaragoza - Málaga 3:5 (1:5)
    Ne 12.09. 17:00 Gijón - Mallorca 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 17:00 Getafe - Levante 4:1 (2:1)
    Ne 12.09. 19:00 Villarreal - Esp. Barcelona 4:0 (2:0)
    Ne 12.09. 21:00 FC Sevilla - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Po 13.09. 21:00 Alméria - Real Sociedad 2:2 (1:2)

    3.kolo

    So 18.09. 18:00 Mallorca - Osasuna 2:0 (1:0)
    So 18.09. 18:00 Esp. Barcelona - Alméria 1:0 (0:0)
    So 18.09. 20:00 Gijón - Bilbao 2:2 (2:1)
    So 18.09. 22:00 Real Sociedad - Real Madrid 1:2 (0:0)
    Ne 19.09. 17:00 Santander - Zaragoza 2:0 (0:0)
    Ne 19.09. 17:00 Hércules CF - Valencia 1:2 (1:2)
    Ne 19.09. 17:00 Levante - Villarreal 1:2 (0:2)
    Ne 19.09. 19:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:2 (1:2)
    Ne 19.09. 21:00 Málaga - FC Sevilla 1:2 (1:2)
    Po 20.09. 21:00 La Coruňa - Getafe 2:2 (0:1)

    4.kolo

    Út 21.09. 20:00 Osasuna - Real Sociedad 3:1 (2:1)
    Út 21.09. 20:00 Bilbao - Mallorca 3:0 (1:0)
    Út 21.09. 22:00 Real Madrid - Esp. Barcelona 3:0 (1:0)
    St 22.09. 20:00 Zaragoza - Hércules CF 0:0 (0:0)
    St 22.09. 20:00 FC Barcelona - Gijón 1:0 (0:0)
    St 22.09. 20:00 Alméria - Levante 0:1 (0:1)
    St 22.09. 22:00 Valencia - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    Čt 23.09. 20:00 Getafe - Málaga 0:2 (0:0)
    Čt 23.09. 20:00 Villarreal - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Čt 23.09. 22:00 FC Sevilla - Santander 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 25.09. 18:00 Gijón - Valencia 0:2 (0:2)
    So 25.09. 20:00 Levante - Real Madrid 0:0 (0:0)
    So 25.09. 22:00 Bilbao - FC Barcelona 1:3 (0:0)
    Ne 26.09. 17:00 Santander - Getafe 0:1 (0:1)
    Ne 26.09. 17:00 Málaga - Villarreal 2:3 (2:3)
    Ne 26.09. 17:00 La Coruňa - Alméria 0:2 (0:2)
    Ne 26.09. 17:00 Esp. Barcelona - Osasuna 1:0 (1:0)
    Ne 26.09. 17:00 Mallorca - Real Sociedad 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 19:00 Hércules CF - FC Sevilla 2:0 (2:0)
    Ne 26.09. 21:00 Atlético Madrid - Zaragoza 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 02.10. 18:00 Zaragoza - Gijón 2:2 (0:1)
    So 02.10. 20:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    So 02.10. 22:00 Valencia - Bilbao 2:1 (1:0)
    Ne 03.10. 17:00 Osasuna - Levante 1:1 (0:0)
    Ne 03.10. 17:00 Alméria - Málaga 1:1 (0:0)
    Ne 03.10. 17:00 Villarreal - Santander 2:0 (2:0)
    Ne 03.10. 17:00 Getafe - Hércules CF 3:0 (2:0)
    Ne 03.10. 17:00 FC Sevilla - Atlético Madrid 3:1 (2:0)
    Ne 03.10. 19:00 FC Barcelona - Mallorca 1:1 (1:1)
    Ne 03.10. 21:00 Real Madrid - La Coruňa 6:1 (3:0)

    7.kolo

    So 16.10. 18:00 Atlético Madrid - Getafe 2:0 (1:0)
    So 16.10. 20:00 FC Barcelona - Valencia 2:1 (0:1)
    So 16.10. 22:00 Málaga - Real Madrid 1:4 (0:2)
    Ne 17.10. 17:00 Levante - Real Sociedad 2:1 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 La Coruňa - Osasuna 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 Santander - Alméria 1:0 (1:0)
    Ne 17.10. 17:00 Mallorca - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 19:00 Bilbao - Zaragoza 2:1 (2:0)
    Ne 17.10. 21:00 Gijón - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    Po 18.10. 21:00 Hércules CF - Villarreal 2:2 (2:1)

    8.kolo

    So 23.10. 18:00 Zaragoza - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 23.10. 20:00 Real Madrid - Santander 6:1 (3:0)
    So 23.10. 22:00 Valencia - Mallorca 1:2 (1:2)
    Ne 24.10. 17:00 Osasuna - Málaga 3:0 (2:0)
    Ne 24.10. 17:00 Alméria - Hércules CF 1:1 (0:1)
    Ne 24.10. 17:00 Getafe - Gijón 3:0 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 Esp. Barcelona - Levante 2:1 (1:0)
    Ne 24.10. 19:00 FC Sevilla - Bilbao 4:3 (2:0)
    Ne 24.10. 21:00 Villarreal - Atlético Madrid 2:0 (1:0)
    Po 25.10. 21:00 Real Sociedad - La Coruňa 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 30.10. 18:00 Valencia - Zaragoza 1:1 (1:1)
    So 30.10. 20:00 Hércules CF - Real Madrid 1:3 (1:0)
    So 30.10. 22:00 FC Barcelona - FC Sevilla 5:0 (2:0)
    Ne 31.10. 17:00 Gijón - Villarreal 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 17:00 Santander - Osasuna 4:1 (2:0)
    Ne 31.10. 17:00 Málaga - Real Sociedad 1:2 (0:1)
    Ne 31.10. 17:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 3:0 (1:0)
    Ne 31.10. 19:00 Atlético Madrid - Alméria 1:1 (1:1)
    Ne 31.10. 21:00 Bilbao - Getafe 3:0 (2:0)
    Po 01.11. 21:00 Mallorca - Levante 2:1 (0:1)

    10.kolo

    So 06.11. 20:00 Real Sociedad - Santander 1:0 (1:0)
    So 06.11. 22:00 Esp. Barcelona - Málaga 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 17:00 Zaragoza - Mallorca 3:2 (0:1)
    Ne 07.11. 17:00 Osasuna - Hércules CF 3:0 (1:0)
    Ne 07.11. 17:00 Levante - La Coruňa 1:2 (0:1)
    Ne 07.11. 17:00 Alméria - Gijón 1:1 (1:0)
    Ne 07.11. 17:00 Villarreal - Bilbao 4:1 (2:1)
    Ne 07.11. 19:00 Getafe - FC Barcelona 1:3 (0:2)
    Ne 07.11. 21:00 Real Madrid - Atlético Madrid 2:0 (2:0)
    Po 08.11. 21:30 FC Sevilla - Valencia 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 13.11. 18:00 Bilbao - Alméria 1:0 (1:0)
    So 13.11. 20:00 Atlético Madrid - Osasuna 3:0 (2:0)
    So 13.11. 22:00 FC Barcelona - Villarreal 3:1 (1:1)
    Ne 14.11. 17:00 Zaragoza - FC Sevilla 1:2 (0:1)
    Ne 14.11. 17:00 Mallorca - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 17:00 Málaga - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 14.11. 17:00 Santander - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 17:00 Hércules CF - Real Sociedad 2:1 (0:1)
    Ne 14.11. 19:00 Gijón - Real Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 14.11. 21:00 Valencia - Getafe 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 20.11. 18:00 Villarreal - Valencia 1:1 (0:1)
    So 20.11. 20:00 Alméria - FC Barcelona 0:8 (0:5)
    So 20.11. 22:00 Real Madrid - Bilbao 5:1 (2:0)
    Ne 21.11. 17:00 La Coruňa - Málaga 3:0 (2:0)
    Ne 21.11. 17:00 Levante - Santander 3:1 (3:0)
    Ne 21.11. 17:00 Esp. Barcelona - Hércules CF 3:0 (1:0)
    Ne 21.11. 17:00 Osasuna - Gijón 1:0 (0:0)
    Ne 21.11. 19:00 FC Sevilla - Mallorca 1:2 (0:1)
    Ne 21.11. 21:00 Real Sociedad - Atlético Madrid 2:4 (1:0)
    Po 22.11. 21:00 Getafe - Zaragoza 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 27.11. 18:00 Zaragoza - Villarreal 0:3 (0:2)
    So 27.11. 20:00 FC Sevilla - Getafe 1:3 (1:0)
    So 27.11. 22:00 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 2:3 (1:1)
    Ne 28.11. 17:00 Santander - La Coruňa 1:0 (0:0)
    Ne 28.11. 17:00 Hércules CF - Levante 3:1 (1:1)
    Ne 28.11. 17:00 Gijón - Real Sociedad 1:3 (1:2)
    Ne 28.11. 17:00 Mallorca - Málaga 2:0 (0:0)
    Ne 28.11. 19:00 Bilbao - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 28.11. 21:00 Valencia - Alméria 2:1 (1:0)
    Po 29.11. 21:00 FC Barcelona - Real Madrid 5:0 (3:0)

    14.kolo

    So 04.12. 18:00 Levante - Atlético Madrid 2:0 (1:0)
    So 04.12. 20:00 Osasuna - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    So 04.12. 22:00 Real Madrid - Valencia 2:0 (0:0)
    Ne 05.12. 17:00 Getafe - Mallorca 3:0 (2:0)
    Ne 05.12. 17:00 Esp. Barcelona - Gijón 1:0 (0:0)
    Ne 05.12. 17:00 Málaga - Santander 4:1 (2:1)
    Ne 05.12. 17:00 Alméria - Zaragoza 1:1 (0:0)
    Ne 05.12. 19:00 Villarreal - FC Sevilla 1:0 (1:0)
    Ne 05.12. 21:00 La Coruňa - Hércules CF 1:0 (0:0)
    Ne 05.12. 21:00 Real Sociedad - Bilbao 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 11.12. 18:00 Getafe - Villarreal 1:0 (0:0)
    So 11.12. 20:00 FC Sevilla - Alméria 1:3 (0:0)
    So 11.12. 22:00 Atlético Madrid - La Coruňa 2:0 (2:0)
    Ne 12.12. 17:00 Bilbao - Esp. Barcelona 2:1 (0:1)
    Ne 12.12. 17:00 Gijón - Levante 1:1 (0:0)
    Ne 12.12. 17:00 Hércules CF - Málaga 4:1 (0:1)
    Ne 12.12. 17:00 Mallorca - Santander 0:1 (0:0)
    Ne 12.12. 19:00 Zaragoza - Real Madrid 1:3 (0:2)
    Ne 12.12. 21:00 FC Barcelona - Real Sociedad 5:0 (2:0)
    Po 13.12. 21:00 Valencia - Osasuna 3:3 (3:1)

    16.kolo

    So 18.12. 18:00 Villarreal - Mallorca 3:1 (2:1)
    So 18.12. 18:00 La Coruňa - Gijón 1:1 (1:0)
    So 18.12. 18:00 Levante - Bilbao 1:2 (1:1)
    So 18.12. 20:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 1:5 (0:2)
    So 18.12. 22:00 Real Sociedad - Valencia 1:2 (1:1)
    Ne 19.12. 17:00 Osasuna - Zaragoza 0:0 (0:0)
    Ne 19.12. 17:00 Alméria - Getafe 2:3 (2:1)
    Ne 19.12. 19:00 Málaga - Atlético Madrid 0:3 (0:1)
    Ne 19.12. 21:00 Real Madrid - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Po 20.12. 21:00 Santander - Hércules CF 0:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 02.01. 16:00 Bilbao - La Coruňa 1:2 (0:1)
    Ne 02.01. 18:00 FC Barcelona - Levante 2:1 (0:0)
    Ne 02.01. 18:00 Gijón - Málaga 1:2 (1:1)
    Ne 02.01. 20:00 FC Sevilla - Osasuna 1:0 (1:0)
    Ne 02.01. 22:00 Valencia - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    Po 03.01. 20:00 Atlético Madrid - Santander 0:0 (0:0)
    Po 03.01. 20:00 Villarreal - Alméria 2:0 (1:0)
    Po 03.01. 20:00 Zaragoza - Real Sociedad 2:1 (1:1)
    Po 03.01. 20:00 Mallorca - Hércules CF 3:0 (2:0)
    Po 03.01. 22:00 Getafe - Real Madrid 2:3 (1:2)

    18.kolo

    So 08.01. 18:00 Málaga - Bilbao 1:1 (0:0)
    So 08.01. 20:00 Real Sociedad - FC Sevilla 2:3 (2:1)
    So 08.01. 22:00 La Coruňa - FC Barcelona 0:4 (0:1)
    Ne 09.01. 17:00 Mallorca - Alméria 4:1 (2:0)
    Ne 09.01. 17:00 Osasuna - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 09.01. 17:00 Esp. Barcelona - Zaragoza 4:0 (3:0)
    Ne 09.01. 17:00 Santander - Gijón 1:1 (1:0)
    Ne 09.01. 19:00 Real Madrid - Villarreal 4:2 (1:2)
    Ne 09.01. 21:00 Levante - Valencia 0:1 (0:0)
    Po 10.01. 21:00 Hércules CF - Atlético Madrid 4:1 (4:0)

    19.kolo

    So 15.01. 18:00 Villarreal - Osasuna 4:2 (1:0)
    So 15.01. 18:00 Zaragoza - Levante 1:0 (1:0)
    So 15.01. 18:00 Gijón - Hércules CF 2:0 (2:0)
    So 15.01. 18:00 Getafe - Real Sociedad 0:4 (0:2)
    So 15.01. 20:00 Bilbao - Santander 2:1 (2:0)
    So 15.01. 22:00 FC Sevilla - Esp. Barcelona 1:2 (0:1)
    Ne 16.01. 17:00 Valencia - La Coruňa 2:0 (0:0)
    Ne 16.01. 19:00 Alméria - Real Madrid 1:1 (0:0)
    Ne 16.01. 21:00 FC Barcelona - Málaga 4:1 (3:0)
    Po 17.01. 21:00 Atlético Madrid - Mallorca 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 22.01. 18:00 FC Sevilla - Levante 4:1 (3:0)
    So 22.01. 20:00 FC Barcelona - Santander 3:0 (2:0)
    So 22.01. 22:00 Valencia - Málaga 4:3 (1:2)
    Ne 23.01. 17:00 Alméria - Osasuna 3:2 (2:1)
    Ne 23.01. 17:00 Zaragoza - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Ne 23.01. 17:00 Gijón - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 23.01. 17:00 Getafe - Esp. Barcelona 1:3 (1:0)
    Ne 23.01. 19:00 Real Madrid - Mallorca 1:0 (0:0)
    Ne 23.01. 21:00 Villarreal - Real Sociedad 2:1 (1:1)
    Po 24.01. 21:00 Bilbao - Hércules CF 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 29.01. 18:00 Real Sociedad - Alméria 2:0 (1:0)
    So 29.01. 18:00 Málaga - Zaragoza 1:2 (1:1)
    So 29.01. 18:00 Mallorca - Gijón 0:4 (0:1)
    So 29.01. 18:00 Levante - Getafe 2:0 (0:0)
    So 29.01. 20:00 Hércules CF - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    So 29.01. 22:00 La Coruňa - FC Sevilla 3:3 (1:0)
    Ne 30.01. 17:00 Atlético Madrid - Bilbao 0:2 (0:1)
    Ne 30.01. 19:00 Osasuna - Real Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 30.01. 21:00 Esp. Barcelona - Villarreal 0:1 (0:1)
    Po 31.01. 21:00 Santander - Valencia 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 05.02. 18:00 Osasuna - Mallorca 1:1 (1:1)
    So 05.02. 18:00 Zaragoza - Santander 1:1 (1:1)
    So 05.02. 18:00 Bilbao - Gijón 3:0 (2:0)
    So 05.02. 18:00 Getafe - La Coruňa 4:1 (3:0)
    So 05.02. 18:00 Alméria - Esp. Barcelona 3:2 (3:1)
    So 05.02. 20:00 Villarreal - Levante 0:1 (0:0)
    So 05.02. 22:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 3:0 (2:0)
    Ne 06.02. 17:00 FC Sevilla - Málaga 0:0 (0:0)
    Ne 06.02. 19:00 Real Madrid - Real Sociedad 4:1 (3:0)
    Ne 06.02. 21:00 Valencia - Hércules CF 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 12.02. 18:00 Atlético Madrid - Valencia 1:2 (1:1)
    So 12.02. 20:00 Gijón - FC Barcelona 1:1 (1:0)
    So 12.02. 22:00 Santander - FC Sevilla 3:2 (2:1)
    Ne 13.02. 17:00 Levante - Alméria 1:0 (0:0)
    Ne 13.02. 17:00 Málaga - Getafe 2:2 (0:2)
    Ne 13.02. 17:00 Hércules CF - Zaragoza 2:1 (0:1)
    Ne 13.02. 17:00 Real Sociedad - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 13.02. 19:00 La Coruňa - Villarreal 1:0 (0:0)
    Ne 13.02. 21:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 0:1 (0:1)
    Po 14.02. 21:00 Mallorca - Bilbao 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 19.02. 18:00 Valencia - Gijón 0:0 (0:0)
    So 19.02. 20:00 Real Madrid - Levante 2:0 (2:0)
    So 19.02. 22:00 Zaragoza - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 20.02. 17:00 Getafe - Santander 0:1 (0:0)
    Ne 20.02. 17:00 Villarreal - Málaga 1:1 (1:0)
    Ne 20.02. 17:00 Alméria - La Coruňa 1:1 (0:0)
    Ne 20.02. 17:00 Osasuna - Esp. Barcelona 4:0 (1:0)
    Ne 20.02. 19:00 FC Sevilla - Hércules CF 1:0 (1:0)
    Ne 20.02. 21:00 FC Barcelona - Bilbao 2:1 (1:0)
    Po 21.02. 21:00 Real Sociedad - Mallorca 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 26.02. 18:00 Gijón - Zaragoza 0:0 (0:0)
    So 26.02. 18:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 4:1 (1:1)
    So 26.02. 18:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 2:2 (0:1)
    So 26.02. 20:00 Mallorca - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    So 26.02. 22:00 La Coruňa - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 27.02. 17:00 Hércules CF - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 27.02. 17:00 Levante - Osasuna 2:1 (1:1)
    Ne 27.02. 19:00 Santander - Villarreal 2:2 (1:0)
    Ne 27.02. 21:00 Bilbao - Valencia 1:2 (1:0)
    Po 28.02. 21:00 Málaga - Alméria 3:1 (0:1)

    26.kolo

    Út 01.03. 20:00 Esp. Barcelona - Mallorca 1:2 (1:0)
    Út 01.03. 22:00 FC Sevilla - Gijón 3:0 (2:0)
    St 02.03. 20:00 Zaragoza - Bilbao 2:1 (0:1)
    St 02.03. 20:00 Getafe - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    St 02.03. 20:00 Villarreal - Hércules CF 1:0 (1:0)
    St 02.03. 20:00 Real Sociedad - Levante 1:1 (0:0)
    St 02.03. 20:00 Osasuna - La Coruňa 0:0 (0:0)
    St 02.03. 22:00 Valencia - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Čt 03.03. 20:00 Alméria - Santander 1:1 (0:1)
    Čt 03.03. 22:00 Real Madrid - Málaga 7:0 (3:0)

    27.kolo

    So 05.03. 18:00 Mallorca - Valencia 1:2 (1:1)
    So 05.03. 20:00 FC Barcelona - Zaragoza 1:0 (1:0)
    So 05.03. 22:00 Atlético Madrid - Villarreal 3:1 (1:1)
    Ne 06.03. 17:00 Málaga - Osasuna 0:1 (0:0)
    Ne 06.03. 17:00 Hércules CF - Alméria 1:2 (0:0)
    Ne 06.03. 17:00 Gijón - Getafe 2:0 (2:0)
    Ne 06.03. 17:00 Levante - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Ne 06.03. 19:00 Bilbao - FC Sevilla 2:0 (0:0)
    Ne 06.03. 21:00 Santander - Real Madrid 1:3 (0:2)
    Po 07.03. 21:00 La Coruňa - Real Sociedad 2:1 (1:0)

    28.kolo

    So 12.03. 18:00 Alméria - Atlético Madrid 2:2 (0:1)
    So 12.03. 20:00 Real Madrid - Hércules CF 2:0 (1:0)
    So 12.03. 22:00 Zaragoza - Valencia 4:0 (2:0)
    Ne 13.03. 17:00 Osasuna - Santander 3:1 (2:0)
    Ne 13.03. 17:00 Real Sociedad - Málaga 0:2 (0:1)
    Ne 13.03. 17:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 2:0 (0:0)
    Ne 13.03. 17:00 Levante - Mallorca 1:1 (1:0)
    Ne 13.03. 19:00 Villarreal - Gijón 1:1 (1:0)
    Ne 13.03. 21:00 FC Sevilla - FC Barcelona 1:1 (0:1)
    Po 14.03. 21:00 Getafe - Bilbao 2:2 (0:0)

    29.kolo

    So 19.03. 18:00 Mallorca - Zaragoza 1:0 (0:0)
    So 19.03. 20:00 FC Barcelona - Getafe 2:1 (1:0)
    So 19.03. 22:00 Atlético Madrid - Real Madrid 1:2 (0:2)
    Ne 20.03. 17:00 Gijón - Alméria 1:0 (1:0)
    Ne 20.03. 17:00 Hércules CF - Osasuna 0:4 (0:2)
    Ne 20.03. 17:00 Santander - Real Sociedad 2:1 (1:0)
    Ne 20.03. 17:00 Málaga - Esp. Barcelona 2:0 (2:0)
    Ne 20.03. 17:00 La Coruňa - Levante 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 19:00 Bilbao - Villarreal 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 21:00 Valencia - FC Sevilla 0:1 (0:0)

    30.kolo

    So 02.04. 18:00 Real Madrid - Gijón 0:1 (0:0)
    So 02.04. 20:00 Getafe - Valencia 2:4 (1:0)
    So 02.04. 22:00 Villarreal - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 17:00 La Coruňa - Mallorca 2:1 (0:1)
    Ne 03.04. 17:00 Levante - Málaga 3:1 (2:0)
    Ne 03.04. 17:00 Esp. Barcelona - Santander 1:2 (1:0)
    Ne 03.04. 17:00 Real Sociedad - Hércules CF 1:3 (0:0)
    Ne 03.04. 19:00 FC Sevilla - Zaragoza 3:1 (1:0)
    Ne 03.04. 21:00 Osasuna - Atlético Madrid 2:3 (1:1)
    Po 04.04. 21:00 Alméria - Bilbao 1:3 (1:1)

    31.kolo

    So 09.04. 18:00 Bilbao - Real Madrid 0:3 (0:1)
    So 09.04. 20:00 FC Barcelona - Alméria 3:1 (0:0)
    So 09.04. 22:00 Mallorca - FC Sevilla 2:2 (2:1)
    Ne 10.04. 17:00 Santander - Levante 1:1 (1:0)
    Ne 10.04. 17:00 Hércules CF - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Gijón - Osasuna 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Málaga - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 19:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 3:0 (2:0)
    Ne 10.04. 21:00 Valencia - Villarreal 5:0 (1:0)
    Po 11.04. 21:00 Zaragoza - Getafe 2:1 (2:1)

    32.kolo

    So 16.04. 18:00 Getafe - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    So 16.04. 18:00 Málaga - Mallorca 3:0 (2:0)
    So 16.04. 20:00 Alméria - Valencia 0:3 (0:0)
    So 16.04. 22:00 Real Madrid - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Levante - Hércules CF 2:1 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 La Coruňa - Santander 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Real Sociedad - Gijón 2:1 (1:0)
    Ne 17.04. 19:00 Osasuna - Bilbao 1:2 (0:0)
    Ne 17.04. 21:00 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 2:2 (1:1)
    Po 18.04. 21:00 Villarreal - Zaragoza 1:0 (0:0)

    33.kolo

    So 23.04. 18:00 Valencia - Real Madrid 3:6 (0:4)
    So 23.04. 20:00 FC Barcelona - Osasuna 2:0 (1:0)
    So 23.04. 22:00 Bilbao - Real Sociedad 2:1 (2:1)
    Ne 24.04. 17:00 Hércules CF - La Coruňa 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Gijón - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Mallorca - Getafe 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Santander - Málaga 1:2 (0:2)
    Ne 24.04. 19:00 Atlético Madrid - Levante 4:1 (1:1)
    Ne 24.04. 21:00 FC Sevilla - Villarreal 3:2 (2:0)
    Po 25.04. 21:00 Zaragoza - Alméria 1:0 (0:0)

    34.kolo

    So 30.04. 18:00 Real Madrid - Zaragoza 2:3 (0:1)
    So 30.04. 20:00 Real Sociedad - FC Barcelona 2:1 (0:1)
    So 30.04. 22:00 La Coruňa - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Levante - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Málaga - Hércules CF 3:1 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Santander - Mallorca 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Alméria - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 19:00 Villarreal - Getafe 2:1 (0:1)
    Ne 01.05. 21:00 Osasuna - Valencia 1:0 (0:0)
    Po 02.05. 21:00 Esp. Barcelona - Bilbao 2:1 (1:1)

    35.kolo

    So 07.05. 18:00 Hércules CF - Santander 2:3 (2:3)
    So 07.05. 18:00 Getafe - Alméria 2:0 (1:0)
    So 07.05. 18:00 Valencia - Real Sociedad 3:0 (3:0)
    So 07.05. 18:00 Gijón - La Coruňa 2:2 (1:2)
    So 07.05. 18:00 Bilbao - Levante 3:2 (1:0)
    So 07.05. 20:00 Atlético Madrid - Málaga 0:3 (0:2)
    So 07.05. 22:00 FC Sevilla - Real Madrid 2:6 (0:3)
    Ne 08.05. 12:00 Mallorca - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 19:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 21:00 Zaragoza - Osasuna 1:3 (1:0)

    36.kolo

    Út 10.05. 20:00 La Coruňa - Bilbao 2:1 (1:1)
    Út 10.05. 21:00 Santander - Atlético Madrid 2:1 (1:1)
    Út 10.05. 21:00 Málaga - Gijón 2:0 (1:0)
    Út 10.05. 22:00 Real Madrid - Getafe 4:0 (1:0)
    St 11.05. 20:00 Alméria - Villarreal 0:0 (0:0)
    St 11.05. 20:00 Levante - FC Barcelona 1:1 (1:1)
    St 11.05. 20:00 Real Sociedad - Zaragoza 2:1 (1:0)
    St 11.05. 21:00 Esp. Barcelona - Valencia 2:2 (1:2)
    St 11.05. 21:00 Hércules CF - Mallorca 2:2 (2:0)
    St 11.05. 22:00 Osasuna - FC Sevilla 1:2 (0:2)

    37.kolo

    Ne 15.05. 21:00 Alméria - Mallorca 3:1 (3:1)
    Ne 15.05. 21:00 Gijón - Santander 2:1 (1:1)
    Ne 15.05. 21:00 Bilbao - Málaga 1:1 (0:1)
    Ne 15.05. 21:00 FC Barcelona - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 21:00 Valencia - Levante 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 21:00 Zaragoza - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 21:00 FC Sevilla - Real Sociedad 3:1 (0:0)
    Ne 15.05. 21:00 Getafe - Osasuna 2:0 (0:0)
    Ne 15.05. 21:00 Villarreal - Real Madrid 1:3 (0:2)
    Ne 15.05. 21:00 Atlético Madrid - Hércules CF 2:1 (1:0)

    38.kolo

    So 21.05. 18:00 Málaga - FC Barcelona 1:3 (1:1)
    So 21.05. 20:00 Hércules CF - Gijón 0:0 (0:0)
    So 21.05. 20:00 Real Madrid - Alméria 8:1 (2:1)
    So 21.05. 22:00 La Coruňa - Valencia 0:2 (0:1)
    So 21.05. 22:00 Levante - Zaragoza 1:2 (0:1)
    So 21.05. 22:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 2:3 (0:2)
    So 21.05. 22:00 Real Sociedad - Getafe 1:1 (0:1)
    So 21.05. 22:00 Osasuna - Villarreal 1:0 (1:0)
    So 21.05. 22:00 Santander - Bilbao 1:2 (0:2)
    So 21.05. 22:00 Mallorca - Atlético Madrid 3:4 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 30 6 2 95:21 96
    2. 38 29 5 4 102:33 92
    3. 38 21 8 9 64:44 71
    4. 38 18 8 12 54:44 62
    5. 38 18 7 13 62:59 61
    6. 38 17 7 14 62:53 58
    7. 38 18 4 16 59:55 58
    8. 38 15 4 19 46:55 49
    9. 38 11 14 13 35:42 47
    10. 38 13 7 18 54:68 46
    11. 38 12 10 16 41:56 46
    12. 38 12 9 17 41:52 45
    13. 38 12 9 17 40:53 45
    14. 38 14 3 21 49:66 45
    15. 38 12 8 18 43:46 44
    16. 38 12 8 18 49:60 44
    17. 38 12 8 18 41:56 44
    18. 38 10 13 15 31:47 43
    19. 38 9 8 21 36:60 35
    20. 38 6 12 20 36:70 30